Ваш кошик порожній
Книжкова Хата 097-609-59-85
Наприклад: Нестайко...

Смолі Г.

Пізнай свою дружину

Свічадо 2004 р. 160 ст. , палітурка: м14 грн.
Доставка:

   - Нова Пошта 1-3 дні
   - Укрпошта 3-7 днів
   за тарифами перевізників

Оплата:

   - при отриманні
   - на карту ПриватбанкаЩасливе подружжя - це не випадковість. Його запорукою є випробувані принципи, без дотримання яких добрі, щирі стосунки неможливі. Автор, відомий фахівець у подружніх справах і чоловік зі стажем, намагається показати, що подружжя - серйозна річ, яка вимагає постійної роботи над собою обох партнерів. Ця книжка, як видно із назви, призначена для чоловіків. Поради і невеликі «хитрощі», які пропонує автор, допоможуть чоловікові й відповідно дружині розкрити у подружжі всі свої здібності і можливості. Книжка призначена для широкого кола читачів.


ISBN: 966-561-134-8
Психологические рисуночные тесты : иллюстрированное руководство
Венгер Александр
По рисункам человека можно определить склад его личности, понять его отношение к разным сторонам действительности. Рисунки позволяют оценивать психологическое состояние и уровень умственного развития, диагностировать психические заболевания. Во всем мире рисуночные тесты стали главным инструментом практических психологов. Эта книга - первое в нашей стране подробное иллюстрированное руководство по применению системы рисуночных тестов и составлению на ее основе `психологических портретов` детей и взрослых. Книга предназначена для психологов, педагогов, студентов.
55
Під захистом мурів
Липа К.
Що таке оборонна архітектура? Відповісти на це питання не так легко, як може здатись на перший погляд. Адже оборонна архітектура — це не просто потужні мури, високі вежі та мальовничі замки. Це — дзеркало життя мільйонів людей протягом століть. У цьому дзеркалі відбились політичні інтриги, технологічні новинки, побутові звички, та, звичайно ж, героїчні діяння тогочасних мешканців фортець та замків. Фортифікаційні споруди — це кам'яний літопис, який розповість чимало захоплюючих історій тому, хто забажає його прочитати. У всіх країнах Європи пошуки ідеального способу оборони, що зробив би укріплення неприступним, велися своїми шляхами протягом століть. Таким чином складалися своєрідні місцеві школи оборонної архітектури, що жваво обмінювались досвідом. Не стояли осторонь цих пошуків і наші предки. Про те, як розвивалось фортифікаційне мистецтво на теренах сучасної України, хто і як захищав та атакував твердині, що за люди були замовниками й мешканцями фортець і замків, ви дізнаєтеся з цієї книги.
48
Філософія української ідеї та європейський контекст: франківський період
Забужко Оксана
Це перша праця, в якій філософія національної ідеї розглядається як самостійна інтелектуальна течія, що сягає далеко за межі політології до питань про сутність і сенс національного буття. На широкому історико-культурному матеріалі автор досліджує місце цієї течії в європейській — і, спеціально, українській — свідомості новітнього часу (XIX — поч. XX ст.). Окремий розділ присвячено національно-екзистенційним пошукам І. Франка, в чиїй особі сконцентровано духовний досвід переломового для долі національної культури покоління української інтелігенції.
49
Збірник типових договорів: Підряд, доручення, транспортні перевезення, комерційне представництво, надання послуг, інтелектуальна власність: 3 можливістю копіювання
978-966-373-597-9
В збірнику представлено комплект найпоширеніших у господарській практиці договорів, що регулюють відносини як шж юридичними, так і між фізичними особами. Особливістю збірника договорів є можливість їх прямого використання на практиці. Для цього достатньо зробити ксерокопію необхідного вам договору. При цьому особливі умови можуть бути обумовлені в спеціально призначеному для цього розділі «Додаткові умови». Відсутність нумерації сторінок зумовлена пристосованістю збірника для копіювання. Збірник розрахований на широке коло користувачів: підприємців, менеджерів, юристів, бухгалтерів, а також на фізичних осіб, які є суб’єктами правових відносин. Він також рекомендується як навчальний посібник студентам економічних і юридичних спеціальностей. Четверте видання доповнене новими договорами. Найменування сторін та інші терміни наведені у відповідності до Цивільного кодексу України.
30
Русская полиция
Д.А. Жуков, И.И. Ковтун
Ни одно государство в мире — ни самое либеральное, ни сверхтоталитарное — не может обойтись без полиции. Преступность существовала всегда, и любое общество нуждалось и всегда будет нуждаться в органах, призванных охранять порядок, имущество, жизнь и безопасность граждан. Авторы данной книги разбирают специфику органов охраны порядка в СССР и Германии в довоенный период, определяют роль и место вспомогательной полиции в системе «нового порядка» на оккупированных территориях РСФСР. Кроме того, они касаются вопросов комплектования, социального состава, структуры и функциональных обязанностей коллаборационистских органов охраны порядка, рассматривают ключевые направления оперативно-служебной деятельности полиции. Не замалчивается и репрессивная деятельность вспомогательной полиции. Особое место в книге занимают информационно-пропагандистское обеспечение, форма одежды, система поощрений, вооружение и боевая подготовка «стражей нового порядка». Наконец, рассказывается о практике наказания сотрудников вспомогательной полиции.
72
Кримінальний процесуальний кодекс України [текст]: чинне законодавство України зі змінами та доповненнями станом на 3 вересня 2014 p.: (відповідає офіційному текстові)
Чинне законодавство України зі змінами та доповненнями станом на 3 вересня 2014 року (відповідає офіційному текстові).
33
Сімейний кодекс України: чинне законодавство із змінами та допов. на 14 березня 2011 року
У виданні представлений Сімейний кодекс України станом на 14 березня 2011 року зі змінами і доповненнями.
15
Истоки. Картина жизни
Некрасов Анатолий
Эта книга для тех, кто любит жизнь и стремится быть ее хозяином, для тех, кто из простого наблюдателя хочет превратиться в создателя жизни. В ней Анатолий Некрасов продолжает раскрывать волнующие его темы: любовь, отношения между мужчиной и женщиной, рождения Себя. Но эта книга особая: рождаясь, она рождала и самого автора. Поэтому приготовьтесь к тому, что после прочтения этой книги и ваша жизнь начнет меняться, и вы выйдете на другой уровень взаимоотношений со своей судьбой.
39
Законодавство України про житлово-комунальне господарство [текст] : збірник офіційних текстів законів станом на 15 листопада 2012 p.
Упорядник Руснак Юрій
92
Двор халифов
Хью Кеннеди
Аббасиды...
Правители, превратившие Багдад в легендарную столицу науки, культуры и искусства.
Завоеватели, поэты и политики, при которых исламский мир познал подлинный "золотой век"...
Халифат Аббасидов стал для Востока тем же, чем была Эллада для античной Европы.
Каковы же были взлет, расцвет и падение этого государства?
И главное, почему до нас дошло столь мало достоверных сведений о последней великой империи, родившейся в междуречье Тигра и Евфрата?
Читайте об этом в увлекательном историческом расследовании Хью Кеннеди!
56
Українські дипломатичні представництва в Німеччині (1918—1922): Документи і матеріали
Упор. В. М. Даниленко, Н. В. Кривець
Подані у збірнику документи і матеріали розкривають становлення і функціонування національного посольства України в Німеччині у 1918-1922 pp., взаємодію з іншими дипломатичними представництвами у країнах Європи, діяльність Військово-санітарної місії та місії Українського Червоного Хреста. Вперше опубліковані архівні документи висвітлюють українсько-німецькі відносини періоду Української революції, роль зовнішньополітичної служби та окремих дипломатів у відстоюванні політичних, економічних та культурних інтересів України на міжнародній арені. Для науковців, викладачів і студентів вищих навчальних закладів, усіх, хто цікавиться історією зовнішньої політики і дипломатії нашої держави у XX ст.
52
Народная мудрость. Притчи
Кто-то из великих поэтов сравнил притчу с каплей воды, в которой отражается целый мир. Красота ее заключается в том, что она не дает прямого ответа, а лишь намекает, не поучает, а направляет, не вынуждает, а подталкивает. В нашей книге собраны притчи о любви, дружбе, о смысле жизни и счастье, о терпении и о смелости. Они содержат истины, пришедшие к нам сквозь века, которые навсегда останутся актуальными.
49
Збройні сили України першої половини XX ст. Генерали і адмірали
Литвин M.P., Науменко К.Є.
Монографія Миколи Литвина і Кіма Науменка відтворює життя і військову діяльність понад 500 генералів і адміралів українських військових формацій першої половини XX століття - доби Центральної Ради, Української Народної Республіки, Української Держави, Західно-Української Народної Республіки, а також Карпатської Січі, Української Повстанської Армії та Української Національної Армії.
53
Юрий Андропов и Владимир Путин. На пути к возрождению
Ю.И. Дроздов, В.И. Фартышев
Как бы развивалась страна, если бы Андропову удалось еще в течение нескольких лет проводить в жизнь свой новый курс — этим вопросом задаются сегодня российские и многие зарубежные исследователи. В последнее время все чаще сравнивают действия Андропова и первые шаги на посту президента В. Путина. Станет лй он вторым и улучшенным изданием Андропова? Какой будет программа преобразования страны? От решения этих вопросов зависят судьба страны, ее будущее.
50
Психологическая типология. Хрестоматия
Сельченок К.В.
В настоящей хрестоматии объединены работы, явившиеся результатом развития одного из наиболее разработанных направлений научно-практической психологии - психологической диагностики.
Каковы особенности характера? Каковы возможные реакции человека на те или иные обстоятельства жизни? Что можно сказать о взаимосвязи различных черт индивидуальности? Ответы на эти вопросы помогает узнать психологическая типология - высокоэффективный инструмент научного анализа, предназначенный для упорядочивания различных уровней и качеств человеческого опыта.
Знание психотипов позволяет ориентироваться в многомерном пространстве качеств и особенностей индивидуального характера, тем самым способствуя эффективному личностному развитию.
Хрестоматия предназначена для всех тех, кто интересуется проблемой человеческих характеров и стремится расширить представление как о себе, так и об окружающих людях.
68
Московська отрута
Донцов Дмитро
Режими в Московщині змінюються - від царату, комунізму аж до демократії - та суть її отруйної політики, як проти свого населення, так і проти сусідів, зокрема — України, залишається незмінною. Коротко про книгу можна сказати, дещо перефразувавши пророчі слова автора, з яких він розпочинає книгу: майже 75-літня окупація України комуністичною Московщиною до краю спантеличила політичну думку українську і над Дніпром, і в Галичині, і на еміграції. «Отруя московської пропаганди просякла в усі партійні середовища», досягши навіть аж до націоналіст пічних. Люди прихильним оком споглядають на кокетуючі з комунізмом соціалізм і так звану демократію, відкидаючи все, що стоїть «впоперек дороги цим режимам: націоналізм, релігію, «фашизм», «шовінізм» і т. п.», Тексти друкуються із збереженням авторської оригінальної лексики і частково правопису та орфографії.
59
Суперпамять
Хеннер Мэрилу
Какие ассоциации вызывают у вас слова «улучшение памяти»? Специальные мнемонические техники, сложные приемы запоминания списков, чисел, имен? Эта книга не предлагает ничего подобного. Никаких скучных заучиваний и многократных повторений того, что придумано другими. С вами будут только ваши собственные воспоминания. Автор книги Мэрилу Хеннер — одна из двенадцати человек в мире, обладающих Сверхъестественной Автобиографической Памятью — САП (этот факт научно доказан). Она помнит мельчайшие детали своей жизни, начиная с раннего детства. По мнению ученых, исследовавших феномен САП, книга позволяет взглянуть по-новому на работу мозга и на то, как он создает и сохраняет воспоминания. Простые, практичные и забавные упражнения помогут вам усовершенствовать память без применения сложных техник, значительно повысить эффективность работы мозга, вспоминая прошлое, изменить к лучшему жизнь уже сейчас. Настройтесь на то, чтобы использовать силу своей автобиографической памяти!
92
Мудрость тысячелетий
Эта книга — сборник мудрых мыслей, которые накапливались веками и тысячелетиями и до сих пор не утратили своей актуальности. Несмотря на то, что сюда включены афоризмы, которые принадлежат античным авторам, а также классикам XVI-XVII вв., издание несомненно заинтересует современного читателя. Книга заставляет задуматься и никого не оставит равнодушным. Для широкого круга читателей.
42
ПРАКТИЧЕСКАЯ ПСИХОДИАГНОСТИКА Методики и тесты. Учебное пособие
Райгородский Д. Я.
Предлагаемая Вашему вниманию книга содержит три раздела: 1 — диагностика психических состояний й свойств личности; 2 — диагностика межличностных и семейных отношений; 3 - диагностика профессионального подбора кадров; - и представляет собой наиболее полное из опубликованных до последнего времени собрание методик и тестов практической психодиагностики. Методики и тесты сопровождаются «ключами» — описанием способов обработки полученных результатов. Сборник адресован прежде всего профессиональным психологам и студентам психологических факультетов, но будет интересен и полезен самому широкому кругу профессионалов и читателей.
49
Парадоксы лидерства. Выигрывает тот, кто делает больше ошибок
Фарсон Ричард, Кейес Ральф
«Парадоксы лидерства» — вторая, написанная совместно с Ральфом Кейесом книга Ричарда Фарсона, автора знаменитого бестселлера «Менеджмент абсурда». Современная, быстро меняющаяся экономика требует новых подходов к управлению и отказа от устаревших представлений об успехе и неудаче, препятствующих развитию бизнеса. Предлагаемая Фарсоном и Кейесом новая парадигма успеха является действенной альтернативой устоявшимся стереотипам. Книга полна юмора, тонких наблюдений о творчестве и инновациях в бизнесе и неожиданных выводов. Она нужна каждому неординарно мыслящему человеку.
32
Большая семейная энциклопедия. Сексуальное здоровье семьи
Уокер Ричард
Перед вами единственная в своем роде энциклопедия, касающаяся всех аспектов сексуального воспитания и сексуальной жизни: физического и эмоционального становления ребенка, пубертатного периода и взросления, контрацепции, сексуального здоровья в зрелые годы и, конечно, взаимоотношений между полами. В ней вы найдете ответы на самые разнообразные вопросы, начиная от создания положительного эмоционального климата в семье, адаптации к возрастным физиологическим и психологическим изменениям, кончая развенчиванием заблуждений и мифов о сексе. На всех этапах жизненного пути эта энциклопедия будет для членов вашей семьи четким критерием сексуальной культуры и верным путеводителем по самым сложным проблемам сексуальной сферы.
89
Философские сказки для обдумывающих житье, или Весела книга о свободе и нравственности
Козлов Николай
Эта книга для обдумывающих житье. Для тех, кто Жизнь, ее игру и сверкание ставит выше застывших правил и догм, ктбверит, что жить можно весело и осмысленно. Эту книгу писал Практик, знаклдий, что ничего практичнее философии-нет — естественно, философии правильной. Автор не претендует на то, что он Истиной владеет — на его взгляд, владеть Истиной безнравственно. Он с Истиной дружит — и она, похоже, отвечает ему взаимностью. Книга написана в форме Сказок, то есть свободных живых рассказов, где декорациями оказываются Вечные темы: Человек, Добро, Свобода, Религия, Искусство, а читатель поселяется среди действующих лиц: Морали Приличии Каквсевны, зав. душевной канцелярией Святой Веры Ивановны, Дракона — и наблюдает, что эти Герои делают с человеком и что человек может делать с ними. Эта книга для тех, кто разрешает себе видеть в Счастье не трудную цель, которую надо достичь, а такое же естественное и обязательное условие жизни, как утром умыться. Эта книга для тех, кто выбирает любить себя и людей, а свою жизнь — праздновать.
45
Договори і постанови
Упорядник О. Алфьоров
Книга подає документи «Договорів і постанов...» - т. зв. «Бендерської теки», відомої в українській історіографії теж як «Бендерська конституція» або «Конституція Пилипа Орлика». Видання містить архівні фотокопії текстів, їх розчитку та переклад. Сюди увійшли також ратифікаційний акт Карла XII та лист Карла XII до кошового отамана Якима Богуша. Додаток містить факсимільне зображення опублікованих у XIX ст. латиномовного та російськомовного варіантів документів. Книга розрахована на науковців та всіх, хто цікавиться історією України.
82
Упоряд. Г. Басюк
Найбільша цінність. Книга притч
У цій книзі зібрані притчі і повчальні історії різних часів і народів. Для чого вони вам? Мабуть, для того, щоби спробувати осягнути себе у світі і світ у собі.
15
Скрижалі пам'яті
Петров М.
У книзі відомого вченого, професора Київської Духовної Академії М. І. Петрова (1840—1921) вперше друкуються його твори, які містять унікальний пласт інформації про життя духовенства, академічної корпорації, про піввікову історію розвитку науки у стінах КДА. Автор викладає "позалаштункові" факти з життя українських письменників, змальовує еволюцію українського літературознавства. Читачеві пропонується персоналістичний зріз історичної пам'яті. Для науковців, студентів, аспірантів, усіх зацікавлених минувшиною та історичними джерелами особистісного походження.
85
Наместница Ра
Ванденберг Ф.
Древний Египет. Дочь Тутмоса I становится первой в истории страны женщиной-фараоном. Умная и решительная, своенравная и отчаянно смелая, красивая и обольстительная, царица Хатшепсут, Лучшая по благородству, возводит храмы и обелиски и правит более жестоко, чем ее предшественники. Что же мешает этой необыкновенной женщине обрести счастье? Давній Єгипет. Дочка Тутмоса І стає першою в історії країни жінкою-фараоном. Розумна та рішуча, примхлива й відчайдушно смілива, красива та зваблива, цариця Хатшепсут, Найкраща за шляхетністю, зводить храми й обеліски та владарює більш жорстоко, ніж її попередники. Однак що заважає цій незвичайній жінці бути щасливою?
30
На крыльях любви, или Как делать семью
Николай Козлов
Вы хотите семью, теплые и длительные отношения? Действуйте! Перед вами целый мир, полный возможностей. Быть вместе и любить друг друга - это... реально.
38
Парадокси політики
Дебора Стоун
Коли щастить, то з часом власні книжки дедалі більше подобаються. Коли таки щастить у цьому, дуже важко готувати нове видання, оскільки неможливо переглянути книжку, щоб не спростувати чи не відкинути щось із першої версії. Книжка "Парадокс політики і політична логіка" подарувала мені численних друзів і щирих прихильників, тому я щосили опиралася необхідності оперувати ножицями. Завдяки трьом редакторам, кожен із яких доклав руку до "Парадокса політики", я подолала хвилювання й стисла ножиці в руці. (Відразу скажу, що решта рук трималися осторонь і, окрім того, я не натискала на ножиці, а лише поклацала ними. Втім, не стану розвивати далі ці лінгвістичні мудрування, бо інакше нам доведеться вирушити в іншу подорож, ще химернішу за ту, яку ми намірилися здійснити в світ політики.) Отож, назад. За дороговказом. Як було сказано, я переглянула книжку. Якою мірою? Достатньо, щоб зробити її сучаснішою й зрозумілішою для студентів, але не настільки, щоб мої колеги (як відверто закинув один із них) мали переінакшувати свої курси лекцій. Однак перш ніж повести далі про зміни в книжці, дозвольте сказати кілька слів про вас, шановні читачі. Дехто з вас (переважно викладачі) читали попереднє видання, дехто (переважно студенти) - ні. Тож у студентів та інших нових читачів може виникнути запитання, чому це іх повинна обходити різниця між старим і новим виданнями. Правду кажучи, не повинна, однак так чи інакше слід прочитати передмову, оскільки з неї ви швидко дізнаєтесь, про що ця книжка, чи, принаймні, що хотіла сказати її автор. І в цьому розумінні, якщо знову візьметесь до передмови, прочитавши книжку, побачите широку перспективу - ліс поза деревами. Повернімось до змін. Спершу розглянемо те, що не змінилось. Ця книжка з'явилася внаслідок мого незадоволення галуззю державної політики та аналізу політики. Можу сказати, що мої чотири критичні зауваження на адресу стандартної політознавчої літератури так само актуальні сьогодні, як і тоді, коли я замислила цю книжку. На "Парадоксі політики"лежить глибокий відбиток цих зауважень, а будова книжки є контрапунктом панівному політичному мисленню. Ось стислий виклад цих критичних зауважень.
32
Карнак и загадка Атлантиды
Жан Маркаль
С незапамятных времен загадочные аллеи менгиров Карнака разжигают воображение людей. Такое скопление каменных глыб, возведенных в одном и том же месте с помощью совершенно таинственных технических приемов, действительно способно удивить и озадачить. И многочисленные легенды о них отвечали на различные вопросы: что такое дольмены, менгиры, кромлехи, крытые аллеи - творение богов, осязаемое выражение могущества чудес, всесильной магии, забытых значений? Кто их возвел - незримые силы, великаны, гномы, наделенные неведомыми способностями?
Эта книга подытоживает все верования, все предположения по поводу Карнака и окружающих земель, самых богатых мегалитическими памятниками разного рода во всей Франции. Но автор идет дальше. Он предлагает новую гипотезу, смелую, но основанную на текстах и тщательных исследованиях: может быть, памятники Карнака - последние следы цивилизации Атлантиды, утонувшей на заре Истории при необъяснимых обстоятельствах, цивилизации, о существовании и исчезновении которой упоминает только Платон, доверившись египетским документам?
Эта новая гипотеза Жана Маркаля опирается на самые научные основы современной археологии и на сравнительное и систематическое изучение данных истории, антропологии, мифов и легенд. Возможно, загадка Атлантиды обрела свои корни и свое решение в Карна огромных мегалитических святилищах вдоль берегов океана? Так перспектива, изложенная темпераментно и страстно, многих, вне всякого сомнения, заденет, по меньшей мере поколеблет какие-то убеждения, веками укоренившиеся в умах людей.
40
Вони боролись за волю України
Володимир Дмитрук
У книзі на глибокому аналізі історичних подій, на численних архівних документах та спогадах учасників національно-визвольної боротьби українського народу автор відтворює захоплюючу і трагічну сторінку історії визвольних змагань за незалежність нашої Батьківщини в 1917-1959 pp., який вистояв і переміг у двобої з коричневими і червоними окупантами, що з різних боків навалювалися на нашу Вітчизну. Для спеціалістів у галузі історії, викладачів, студентів і широкого загалу читачів.
109
Опис України, кількох провінцій Королівства Польського, що простягаються від кордонів Московії до Трансільванії, разом з їхніми звичаями, способом житгя і веденням воєн
Гійом Левассер де БОПЛАН
В книзі відомого мандрівника, архітектора та картографа подано безцінні відомості про тогочасну Україну, що після розпаду Київської Русі потрапила до складу Королівства Польського. Цінність поданого матеріалу значно зростає, коли сприймаєш оповідь очевидця і сучасника, який крім всього іншого був іноземцем, не зацікавленим у викривленні реалій того часу. Також важливим аргументом на користь поданого матеріалу є час написання (1648р.) і дата першої публікації книги (1652р.) т-до 1716 року, що знаменував собою час тотальної фальсифікації Московією минулого Русі.
49
Вино і філософія. Симпозіум думки і келиха
Ф. Олгоф (упорядник)
Книга «Вино і філософія» містить статті, автори яких - учені-філосо-фи, мистецтвознавці, винороби-практики розглядають вино як естетичну категорію та предмет філософських досліджень. Читач має нагоду дізнатися чимало цікавих фактів: про історію вина та виноробства, про місце вина в культурі різних народів, про зв'язок мистецтва, вина і філософії, тонкощі дегустації, про те, яке вино є справді добрим—чимало цікавого про напій, який має багатовікову історію. Книга розрахована на широке коло читачів.
98
Отаман Зелений: Історичний нарис
Коваль Роман
У книзі йдеться про отамана Дніпровської повстанської дивізії Зеленого (Данила Терпила), його драматичні стосунки із Симоном Петлюрою, боротьбу проти Красної армії та денікінців у 1919 році та боротьбу зеленівців на початку 1920-х років. Події відбуваються в Києві та на території сучасних Київської, Чернігівської, Черкаської, Вінницької, Хмельницької та Львівської областей, а також у Росії. Рекомендовано Історичним клубом «Холодний Яр» для вивчення у вищих і середніх навчальних закладах України.
82
Генеральская правда. 1941—1945
Рубцов Юрий
Кому не известно выражение «солдатская правда»? Последнюю зачастую противопоставляют «правде генеральской»: она, мол, куда более сурова и объективна, чем генеральская, формирующаяся в надежном блиндаже или служебном кабинете. Но Великая Отечественная война показала, что такое противопоставление весьма условно. Бьгговой комфорт терял свои преимущества перед необходимостью для военачальников исполнять не только сугубо военные, но и политические функции, что в условиях советской действительности было фактором дополнительного риска. Так что редкий солдат согласился бы разделить судьбу кого-то из героев новой книги военного историка Ю.В. Рубцова. В серии очерков прослеживается, как острые коллизии войны и послевоенного времени отразились на судьбах некоторых генералов и маршалов, полностью зависимых от воли лидера Советского Союза, будь то Сталин, Хрущев, Брежнев или Горбачев.
75
Британские коммандос
Джон Паркер
Дерзкие диверсанты, бесстрашные и умелые бойцы, британские коммандос, созданные в начале Второй мировой войны для рейдов в тыл врага, были и остаются отборным войском `туманного Альбиона`. Книга английского писателя Джона Паркера основана на воспоминаниях многих офицеров и солдат, служивших в отрядах коммандос, и посвящена истории этих элитных подразделений с 1940 до 2000 г.
89
Искусство убеждать
Шейнов В.
В книге даны выверенные практикой приемы убеждения и показана их эффективность на множестве ситуаций из жизни. Раскрыты психологические механизмы воздействия на окружающих и скрытого управления ими. Книга поможет овладеть методами, позволяющими побеждать в полемике и споре, успешно проводить деловые встречи и эффектно выступать перед слушателями. Написана для всех тех, кто хочет достичь успеха, используя свой интеллект.
35
Великий терор в Україні. ''Куркульська операція'' (Том 4, частина І) 1937-1938 pp.
Упоряд. Сергій Кокін, Марк Юнге
Збірник документів висвітлює одну із головних складових «Великого терору» - масові політичні репресії комуністичного режиму у 1937-1938 роках, проведені відповідно до оперативного наказу народного комісара внутрішніх справ СРСР M. І. Єжова № 00447 від ЗО липня 1937 року. У книзі вперше публікується комплекс розсекречених архівних документів Галузевого державного архіву Служби безпеки України щодо підготовки, перебігу, результатів та жертв цієї операції на території тодішньої Української PCP. Документи розкривають механізм творення партійними та каральними органами масового терору та його соціально-політичну спрямованість проти сільського населення України, ілюструють жорстокість у проведенні операції: з понад 111 тисяч заарештованих основну масу (понад 64 тисячі) було розстріляно, майже всі інші загинули пізніше у таборах ГУЛАГу. Книга розрахована на науковців, політиків, викладачів та студентів, а також усіх, хто цікавиться історією України.
93
Купание красного морквя
Лисси Мусса, Хелена Курунова, Скрипка, Наталия Ключ
"Сообщество с Неограниченными Возможностями" - серия, основанная Всемирными Волшебниками. Это веселое дуракавалянье с песнями и плясками.
Правила простые:
Все гении!
Нет людей не талантливых!
Хочешь быть волшебником - будь!
Хотите стать Волшебником - присоединяйтесь!
28
Иудейские мифы. [Книга Бытия]
Грейвс Роберт
Книга известных американских исследователей Р. Грейвса и Р. Патая содержит материал, подтверждающий, что библейская Книга Бытия и мифы народов, населявших средиземноморский и ближневосточный регионы, имели общие корни, связанные с единосущ-ностью «вещества человечества». Как единый и вездесущий Бог сменил могущественную Богиню, как маленькая Иудея с Его помощью отстояла свою независимость, как были отменены человеческие жертвоприношения и возникло сыновнее почтение, какие иудейские сюжеты использовали Вергилий и Аивий — об этом и о многом другом читатель узнает из пересказов и комментариев книги «Иудейские мифы. Книга Бытия». Издание предназначено для широкого круга читателей.
140
Суперечливі моменти історії України і Росії
У книзі висвітлено найбільш суперечливі та.неоднозначні події української історії, які досі викликають не тільки наукові дискусії, але й серйозні протиріччя в суспільстві. Ця історія повинна стати уроком на майбутнє, без якого неможливо побудувати в Україні справжню незалежну, демократичну, правову та соціальну державу. Книга буде корисною для учнів старших класів при підготовці до уроків та тематичного оцінювання з історії, для вчителів-істориків та всіх бажаючих, хто захоче доторкнутися до сторінок української історії.
16
Как правильно назвать малыша
Хигир Б. Ю.
Каждый родитель должен быть хорошим психологом, уметь заглянуть в завтрашний день детей, представить их взрослыми, заняться композициями их судеб, прочитать тайное в их портретах, угадать роль в жизни. По уникальной методике, разработанной Б. Хигиром, используя имя, отчество и месяц рождения ребенка в качестве ключа к психологической характеристике личности, можно с новых позиций подходить к воспитанию детей, целенаправленно развивать их способности с раннего возрасту. Эта книга необходима для всех тех, кто желает счастья своим детям и хочет видеть их красивыми и здоровыми.
18
Спомини розвідника з часів першої світової війни
Вислоцький Іван
Цю книжку присвячую пам'яті моїх батьків Івана і Надії Вислоцьких, які у емігрантських мандрах передали мені свою любов до Батьківщини, України. Ці спомини вірою, що вони допоможуть молодшому поколінню пізнати свою історію і пам'ятати віддали своє молоде життя у боротьбі за вільну Державу — Україну.
116
Государева служба. Военная и гражданская служба в Государстве Московском, Российской империи, СССР и России
Романцов Сергей
В книге впервые собраны материалы по всей системе гражданской и военной службы в России и представлена история развития государевой службы в России с древнейших времен до наших дней. В ней приводится подробная информация о званиях, униформе и знаках различия российской армии, правоохранительных органов и государственных учреждений, описание униформы пехоты, кавалерии, артиллерии, казачьих войск, военно-морского флота, а также гражданских ведомств. Текст сопровождается иллюстрациями автора, подготовленными специально для этой книги. Книга адресована широкому кругу читателей, интересующихся историей России.
250
Победители и непобедимые
Авт.-сост. И. Б. Говердовская
Как стать победителем? Как достичь успеха в деловой и личной жизни? Эти вопросы во все времена интересовали человечество. С помощью нашей книги вы сможете осознать, что борьба всегда приводит к выигрышу. Главное — не останавливаться и не сдаваться! В предложенном издании собраны исторические факты о выдающихся полководцах, королях, завоевателях, а также афоризмы, стихи и притчи, которые рассказывают о пути к победе и успеху. Они помогут вам построить собственную философию успешной борьбы. Для целеустремленных, волевых людей, которые привыкли бороться и побеждать.
95
Боевая работа советской и немецкой авиации в Великой Отечественной войне
Смирнов Андрей
Книга посвящена действиям советской и немецкой истребительной, штурмовой и бомбардировочной авиации в 1941-1945 гг.Автор анализирует оперативное искусство советских и немецких ВВС. их тактику, уровень подготовки авиационного командования и летного состава, технические данные самолетов, их вооружение, пилотажные и эксплуатационные свойства.Книга будет интересна как специалистам, так и любителям военной истории.
109
Специальные команды Эйхмана. Карательные операции СС. 1939-1945
Майкл Масманно
Судья Майкл Масманно возглавлял в 1948 г. трибунал в Нюрнберге по делу о карательных эйнзатцгруппах. Его книга представляет собой описание процесса с привлечением огромного числа документальных материалов и множества свидетельств очевидцев совершенных злодеяний. Судья дал юридически обоснованную и глубоко нравственную оценку массовых убийств, оставил яркие и запоминающиеся портреты военных преступников и их жертв.
49
В поисках вымышленного царства
Гумилев Лев
Лев Николаевич Гумилев (1912-1992) — выдающийся историк и этнолог. Сын знаменитых родителей — А. Ахматовой и Н. Гумилева, — он был вынужден всю жизнь противостоять ударам судьбы и, вопреки всем несчастьям, сумел достичь небывалых высот в науке. Книга «В поисках вымышленного царства» — одна из самых известных работ выдающегося ученого. В ней увлекательно и подробно рассказывается о жизни народов Центральной Азии в IX—XIII веках, а также исследуется эпоха Киевской Руси и период образования Московского государства. Автор размышляет над вопросом: могло ли царство пресвитера Иоанна существовать на самом деле, или христианское государство, возглавляемое царем-священником, только красивая легенда-мечта?
44
Дом колдуньи. Язык творческого Бессознательного
И. Черепанова
Значительно переработанное, дополненное и исправленное издание известного труда лингвиста и психотерапевта Ирины Черепановой посвящено исследованию суггестивных аспектов языка.
В книге представлен обширный справочный материал и приводится системное описание суггестивных текстов на разных уровнях языка. В отличие от традиционных методов НЛП, данная работа знакомит читателя с тем, как сделать простую речь внушающей средствами языка.

Для профессиональных коммуникаторов различных профессий: филологов, психотерапевтов, логистиков, профессионалов СМИ, рекламы, политики и т. п.
90
Радянські органи державної безпеки у 1939 - червні 1941 р.: документи ГДА СБ України
Василь Даниленко, Сергій Кокін
У збірнику подаються документи, оригінали або копії яких зберігаються в Галузевому державному архіві Служби безпеки України. Більшість із них друкується вперше. Публікація унікальних, донедавна суворо засекречених документів відкриває нові грані глибокої обізнаності спецслужб у питаннях наближення світової війни та фашистської агресії проти СРСР у червні 1941 року, передвоєнного соціально-економічного життя країни, а водночас - нові сторінки національно-визвольної боротьби. Книга розрахована на науковців, політиків, викладачів, студентів і курсантів навчальних закладів, усіх, хто цікавиться історією спецслужб і Другої світової війни.
182
История Российского государства. Ордынский период. Часть Азии
Акунин Борис
«В биографии всякой страны есть главы красивые, ласкающие национальное самолюбие, и некрасивые, которые хочется забыть или мифологизировать. Эпоха монгольского владычества в русской истории — самая неприглядная. Это тяжелая травма исторической памяти: времена унижения, распада, потери собственной государственности. Писать и читать о событиях XIII-XV веков — занятие поначалу весьма депрессивное. Однако постепенно настроение меняется. Процесс зарубцевания ран, возрождения волнует и завораживает. В нем есть нечто от русской сказки: Русь окропили мертвой водой, затем живой - и она воскресла, да стала сильнее прежнего. Татаро-монгольское завоевание принесло много бед и страданий, но в то же время оно продемонстрировало жизнеспособность страны, которая выдержала ужасное испытание и сумела создать новую государственность вместо прежней, погибшей». Представляем вниманию читателей вторую книгу проекта Бориса Акунина «История Российского государства», в которой охвачены события от 1223 до 1462 года.
35
Мистецтво виховання
Пелеґріно Піно
Найважливішою річчю, на яку наші діти мають право, - є радість. Радість від смаку життя, радість від свого оточення, властиво ~ радість від свого дитинства. Автор дає компетентні поради, як вирішувати складні проблеми, що виникають у процесі спілкування з дітьми. Наприклад, коли і як казати дитині "так" або "ні", як ставитися до її примх; що робити, коли вона обманює або лихословить тощо... Сказати, що виховання — складна справа, то все одно, що сказати, що сніг - білий, а вода - мокра. Справді, це твердження годі заперечити... І тому батьки мусять вчитися мистецтву виховання, адже йдеться про здоров'я, фізичне і психічне, власних дітей. Для батьків, учителів, вихователів.
32
Язык взаимоотношений. Мужчина женщина
Пиз Аллан
Как научиться бесконфликтно обращаться с противоположным полом
18
Опій інтелектуалів
Арон Реймон
У момент, коли настає падіння державних режимів, у момент, коли мовчанка інтелектуалів стає дедалі вагомішою і розкриває їхню немічність, у момент, коли правиця й лівиця намагаються порозумітися, перечитати «Опій інтелектуалів» є животворною й рятівною вправою, бо, незважаючи на роки, що відокремлюють нас від написання цього твору — або, можливо, завдяки саме цим інтелектуалам, — тут ідеться про одну з класичних думок про політику.
52
65-та річниця проголошення акту відновлення Української держави 30 червня 1941 року. Збірник матеріалів і документів
Збірник документів
Збірник цей ювілейний - присвячений 65-літтю Акту відновлення державності ЗО червня 1941 року у Львові та його прозірливим творцям на чолі з Головою Українського Державного Правління (УДП) Ярославом Стецьком, який 20 років тому упокоївся в Мюнхені. Збірник має науково-популярний і пізнавальний характер, він призначений для широкого розповсюдження.
22
Аристотель за 90 минут
Стретерн П.
Человечеству понадобилось более двадцати веков, чтобы исчерпать аристотелевскую систему мышления. Это является лишним подтверждением ее глубины и научной состоятельности. Даже закат аристотелевской системы стал толчком к возникновению ряда новых будоражащих мысль философских вопросов. С какими еще пределами столкнется в своем развитии человеческое познание? Где границы нашего сегодняшнего способа мышления? П. Стретерн предлагает краткий очерк жизни и основных идей Аристотеля, интересных нам и сегодня.
12
Боже ігрище: Історія Польщі
Дейвіс Норман
Книжка видатного англійського історика, який завдяки енциклопедичності своїх знань і вмінню писати підніс історичні праці до рангу витонченої белетристики. Вичерпне висвітлення історії народу, з яким нас пов'язують століття спільної історії, а інколи й досить схожа історична доля. Натомість відмінності цієї долі дають змогу краще зрозуміти перспективи і зробити прогноз дальшого історичного шляху нашої країни.
239
Показати ще...