Ваш кошик порожній
Книжкова Хата 097-609-59-85
Наприклад: Нестайко...

Смолі Г.

Пізнай свою дружину

Свічадо 2004 р. 160 ст. , палітурка: м14 грн.
Доставка:

   - Нова Пошта 1-3 дні
   - Укрпошта 3-7 днів
   за тарифами перевізників

Оплата:

   - при отриманні
   - на карту ПриватбанкаЩасливе подружжя - це не випадковість. Його запорукою є випробувані принципи, без дотримання яких добрі, щирі стосунки неможливі. Автор, відомий фахівець у подружніх справах і чоловік зі стажем, намагається показати, що подружжя - серйозна річ, яка вимагає постійної роботи над собою обох партнерів. Ця книжка, як видно із назви, призначена для чоловіків. Поради і невеликі «хитрощі», які пропонує автор, допоможуть чоловікові й відповідно дружині розкрити у подружжі всі свої здібності і можливості. Книжка призначена для широкого кола читачів.


ISBN: 966-561-134-8
Українські збройні сили березень 1917 p. — листопад 1918 p. (організація, чисельність, бойові дії): наукове видання
Тинченко Ярослав
Книга являє собою дослідження історії збройних сил України 1918— 1919 pp.: їх створення, участь у бойових діях, формування окремих військових частин. Видання розраховане на істориків, студентів гуманітарних факультетів, усіх, хто цікавиться історією України початку XX ст.
98
Земельний кодекс України. Науково-практичний коментар [текст] Станом на1 березня 2013 р.
За заг. ред. В. I. Курило
Даний науково-практичний коментар до Земельного кодексу України дає повне і практичне тлумаченням чинного законодавства України Авторами враховані законодавчі зміни, які були внесені до Земельного кодексу України станом на 1 березня 2013 р. та прийняті на цей час рішення Верховного Суду України. Для суддів, працівників прокуратури, слідчих та адвокатів, наукових працівників, а також викладачів, аспірантів і студентів вищих юридичних навчальних закладів. Стане у пригоді всім, хто цікавиться питаннями земельних відносин.
195
Марс и Венера. Служебный романс
Джон Грэй
Из самой знаменитой нехудожественной книги в мире "Мужчины с Марса, женщины с Венеры" Джона Грэя вы уже знаете о причинах недоразумений, постоянно возникающих вследствие непонимания наших различий. Ничуть не менее остро, чем в личностных взаимоотношениях, это проявляется и на работе. Страдают и мужчины, и женщины, хотя, конечно, женщинам в нынешнем традиционно патриархальном мире куда труднее... Прочтите эту книгу. Помощь ее может стать неоценимой.
40
Кримська проблема в діяльності УНР періоду Директорії(кінець 1918-1920 рр)
Іванець Андрій
Книга, яку Ви тримаєте в руках, є першою в історіографії спробою дати комплексну картину ставлення Української Народної Республіки періоду Директорії (кінець 1918-1920 рр.) до найскладнішого та одного із найважливіших прикордонних питань - кримської проблеми. В роботі, зокрема, висвітлюються такі невідомі та подробиці про маловивчені сторінки вітчизняної; історії які формування курсу УНР періоду Директорії на приєднання Криму; її стосунки, з режимом білого диктатора П. Врангеля; суперництво за Північну Таврію УНР, крайового уряду С. Крима та добровольців А. Денікіна;, українське підпілля у врангелівському Криму; візит лідера проросійськОго крила української масонерії до Севастополя в 1920 р. і спроби білих створити квазиуряд України в Криму; наміри частини кримських політиків надати Польщі мандат на Крим у 1920 р. та протидію цьому УНР. Робота оформлена відповідно до-вимог академічної науки, проте виклад «білих плям» та малодосліджених сторінок вітчизняної історії може бути цікавим як науковцям і студентам, так і всім шанувальникам історії Криму та України загалом, російського Білого руху, Центрально-Східної Європи.
59
Практичний коментар — роз’яснення до Кримінального процесуального кодексу України. Зразки процесуальних документів у кримінальному провадженні [текст]
Я. О. Васильчук, Л. А. Гарбовський, А. В. Григоренко [та ін.]
Практичний коментар - роз’яснення розрахований на суддів, прокурорів, слідчих, співробітників оперативних підрозділів та адвокатів для використання в практичній роботі, а також як навчальний посібник для студентів навчальних учбових закладів, які готують фахівців в галузі права.
279
Проект «Україна». Жертва УПА. Місія Романа Шухевича
Яневський Данило
Нове документальне дослідження доктора історичних наук, відомого телеведучого та журналіста — для громадян України, а також політиків, героїв численних біллбордів, журналістів та кандидатів в народні депутати. Проаналізувавши десятки тисяч сторінок документів, мемуарів, спеціальних досліджень та артефактів з колекції Українського Національного Музею (Чикаго, США), автор відновив реальну історію УПА, з’ясував її чисельність, місця та час народження, імена Головних командирів. На думку автора, історія УПА — це історія збройного спротиву частини українського народу комуністичній диктатурі, історія реального, а не вигаданого Голокосту українців, історія найбільшої антропологічної катастрофи в історії Європи за останню тисячу років».
56
Київ 1917—1919. Адреси. Події. Люди: Художнє видання
Кучерук Олександр
Цей своєрідний путівник по Києву доби Української революції 1917-1919 pp. «прив’язує» історичні події того часу до конкретних адрес на карті міста. Завдяки багатому ілюстративному матеріалу, ідо складається як з фотографій і поштівок першої чверті XX ст., так і з фото сучасного Києва, перед читачем постає неповторний образ столиці у нерозривному зв’язку історії й сьогодення. Книга доповнена списками персонального складу Української Центральної Ради та українських урядів, ідо діяли тоді в Києві. Видання розраховане на широкий читацький загал.
99
Как найти душевную гармонию и счастье
Мэрфи Джозеф
Для гармоничмой и счастливой жизни, указывает всемирно известный автор, необходима искренняя убежденность в том, что есть какая-то высшая сила, которая создала и постоянно направляет всех нас на жизненном путл. Уверовав в это, Вы обретёте ощущение внутренней защищенности, навсегда распрощаетесь со страхами, сомнениями и беспокойством, сможете смело идти вперёд и достигать самых грандиозных успехов. Для широкого круга чдтателен.
16
Брак умер... Да здравствует Семья!
Анатолий Некрасов
Умирание брака - эволюционный процесс! Эта форма отношений несет в себе огромный груз проблем, заблуждений, всего того, что не развивает Любовь, а уничтожает ее. Это, действительно, по всем показателям - брак!
В новом учении о Семье Любовь воспринимается во всей ее полноте, и с помощью этой живой, мыслящей, с высоким интеллектом субстанции мы будем строить фундамент Семьи. В новом учении смысл создания Семьи заключается в наиболее полном развитии Человека.
17
Евреи и хозяйственная жизнь
В. Зомбарт
В труде профессора Вернера Зомбарта, опубликованном в Санкт-Петер-бурге в 1912 году, дано определенное представление о влиянии евреев на хозяйственную жизнь Европы в XVII — начале XX столетий, об их роли в зарождении и развитии капитализма. Печатается как историческая памятка. Для широкого круга читателей.
38
Операция «Раскол»
Стивен Стюарт
Стюарт Стивен -—известный английский журналист, глубоко изучивший деятельность дипломатической службы и политической разведки. Книга «Операция «Раскол» (в подлиннике «Операция «Расщепляющий фактор») написана в середине 70-х годов. Она посвящена одной из крупнейших операций ЦРУ, проведенной в 1947—1949 гг. по замыслу и под руководством Алена Даллеса. Осуществление этой операции вызвало волну кровавых репрессий в странах Восточной Европы. В результате жертвами операции «Раскол» стали такие известные деятели, как Рудольф Сланский (Чехословакия), Ласло Райк (Венгрия), Трайчо Костов (Болгария) и многие другие. Основанная на конкретных исторических фактах, эта книга, по словам автора, воссоздает картину крупнейшей операции ЦРУ периода холодной войны.
49
Нил и Египетская цивилизация
Александр Морэ
Книга Александра Морэ посвящена древнеегипетской цивилизации и ее глубокой связи с Нилом. Одна из замечательных особенностей книги - пристальное внимание к трансформациям в сознании египтян, которые были вызваны осмыслением причин неурядиц в собственном государстве. Ученый рассказывает о механизме контроля элит в Древнем царстве, почему произошло крушение Среднего царства и как распалось мощнейшее государство Древнего мира.
119
Земельний кодекс України [текст] чинне законодавство України зі змінами та доповненнями станом на 3 вересня 2014 p.: (відповідає офіційному текстові)
Чинне законодавство України зі змінами та доповненнями станом на 3 вересня 2014 року (відповідає офіційному текстові).
17
Здоровье тела и души. Психологические тесты для женщин и мужчин
Степанов Сергей
Тесты - хорошая возможность лучше узнать и понять себя, оценить достоинства и слабости своего мироощущения. С их помощью вы сможете решить свои проблемы, разобраться в своем физическом и душевном самочувствии.
10
Дорогою Боротьби. Силою і зброєю! (Ч. 9)
Губка Іван
79
Як вітчиму стати батьком: серія «Порадник для баттьків»
Барнс Роберт
Ця книжка про проблеми, що виникають в сім'ях, у яких є діти від першого шлюбу. Книжка не тільки дає змогу рідним і нерідним батькам краще зрозуміти емоційний стан дитини, яка пережила розлучення батьків, її потребу в батьківській увазі, що вона хоче насправді сказати, коли виклично поводиться. Найцінніше, що автор дає практичні поради, як вийти з різних важких ситуацій, щоб побудувати нову міцну родину. Для батьків, вихователів, усіх, хто має стосунки з дітьми розлучених батьків, зі сиротами, покинутими дітьми.
22
Средние века. Искусство войны
Мартин Дж. Догерти
Военные действия Средневековья не были одними лишь ошибками бронированной конницы в открытом бою. Такими и вправду были некоторые из сражений, но не они определяли ход истории. Армии вступали в битвы, чтобы добиться успеха целой кампании, а не победить в отдельном бою. Войны велись для достижения политического или экономического превосходства, а наилучшими способами в таких случаях были походы и захват городов и крепостей. Книга содержит подробный рассказ о вооружении и тактике рыцарей, пеших воинов и лучников, об осадных орудиях и развитии военных технологий. Книга адресована широкому кругу читателей, интересующихся военной историей.
89
Вона і Він про СЕКС
Збігнєв Лєв-Старовіч
Книжка написана на основі реальних історій, з якими - як сексолог і психотерапевт - я зіштовхнувся у своїй терапевтичній практиці. Вона не ставить за мету викликання цікавості, сенсацій чи поширення пліток. Через описи проблем, труднощів і розладів у партнерських стосунках, з якими доводилося зустрічатись найчастіше, я хотів показати різницю в поглядах жінок та чоловіків, явні й приховані причини дисонансів у парах, розмаїття реакцій на них. Описані тут історії у випадку інших пар можуть мати зовсім інші розв’язки і вимагати інших методів лікування. Сподіваюсь однак, що книжка допоможе читачам зрозуміти специфіку розбіжності жіночого та чоловічого поглядів, полегшить зав’язування діалогу між партнерами, заохотить до пошуків професійної допомоги.
64
Коломия у міжвоєнний період 1919-1939. Суспільно-політичний та національно-визвольний рух у Галичині
Андріїшин Степан
У своїй новій книжці відомий коломиєзнавець Степан Андріїшин аналізує основні етапи українського патріотичного руху в Східній Галичині, зокрема Коломиї, у міжвоєнний період 1919-1939 pp. На тлі суспільно-політичного розвитку він згадує понад тисячу прізвищ колись добре знаних знакових постатей Західної України - знаменитих коломийських професорів, видатних громадсько-політичних діячів краю, незламних борців за незалежність країни. Це дослідження веде читача у світ безкомпромісної політичної боротьби за національне визволення і створення Української держави.
65
Пробудження Енея. Європейський етнорелігійний ренес.
Лозко Г.
Європа в античну епоху мала назву Енея... Про нове відродження автентичних язичницьких релігій у багатьох країнах Європи розповідає книга відомого етнолога-релігієзнавця Галини Лозко. Авторка показує широкий спектр довго замовчуваних явищ, які досі залишаються незручними для офіційних інститутів, засобів масової інформації та державних структур. Християнство та інші "світові" релігії розглядаються як приховані засоби глобалізації, а відродження рідних етнорелігійних традицій — як єдина альтернатива і спосіб самозбереження націй. Г. Лозко робить радикальні висновки, але у цій книзі не більше агресії, ніж у "святому письмі". Книга не закликає до знищення інакомислячих, як це роблять Талмуд, Тора, Біблія, Коран. Вона відкриває очевидні факти тоталітарного впливу монотеїстичних релігій на масову свідомість та розглядає релігійну ідеологію під кутом зору родової, національної і расової логіки.
45
История внешней разведки. Карьеры и судьбы
Млечин Леонид
Автор представляет широкую панораму истории и развития отечественной внешней разведки. В книге собраны портреты всех руководителей СВР, очерки о разгаданных загадках специальных служб, истории самых знаменитых представителей самой секретной в мире профессии. Повествование насыщено интереснейшими фактами и выдержками из документов, которые долгие годы хранились в государственных архивах под специальными грифами.
93
Греческая цивилизация
Джон Перкис
Эта небольшая книга послужит удобным справочным пособием для всех, кто интересуется греческой историей, литературой, искусством. Этапы развития греческой цивилизации прослеживаются автором на примерах хорошо известной исторической местности или города, дополняются образцами интеллектуальной мысли или искусства и сведениями о людях, живших в описываемой местности; в таком ключе рассмотрены религия, философия и другие темы. Чтобы дать читателям возможность услышать голоса Древней Греции, приводятся отрывки из греческой литературы.
Достоинство книги в краткости и простоте изложения материала, что делает ее полезной также для школьников и студентов.
48
Пережити депресію: Християнський підхід
Гермес Джеймс Кетрин
Авторка, яка сама подолала депресію, ділиться з читачами, як це найкраще зробити. Насамперед мусимо відкинути будь-які стереотипи, збагнути, що депресія — це недуга, яка може вразити будь-кого з нас. Причин цієї хвороби багато — відсутність самоідентифікації, сенсу і мети життя тощо. Однак найважливіше, що з депресією треба боротися, застосовувати терапію, медикаменти, духовні бесіди. У цьому допоможуть навколишні — сім'я, друзі, колеги...
22
Русские войны. Век ХХ-й
Анатолий Уткин
Анатолий Иванович Уткин - крупнейший специалист в области новейшей истории. Его работы отличаются тщательностью проработки темы, научным подходом, большим количеством используемого фактического материала, в т. ч. иностранных источников.
В своей фундаментальной книге, представленной ныне вашему вниманию, А.И.Уткин скрупулезно исследовал проблемы, которые касаются влияния войн XX века на развитие России. Выводы автора позволяют по-новому оценить особенности русской реальности прошлого столетия и отказаться от многих существующих исторических стереотипов.
162
Живой домъ
Анатолий Некрасов
Анатолий Некрасов собрал в новой книге самые лучшие на сегодняшний день знания, раскрывающие концепцию "Живой Домъ" - животворящего пространства, полностью созвучного с человеком; развивающего личность, семью и род. Автор в горячей полемической манере утверждает идеи нового мышления.
Книга предназначена для широкого круга читателей. Все привлеченные тематические материалы публикуются с согласия авторов.
25
Атаманщина
Савченко В.
Эта книга о трагических событиях гражданской войны — о выступлениях крестьян Украины, России и Белоруссии, боровшихся за власть вольных местных советов, против мобилизации, продразверстки, реквизиций. Более семидесяти лет советской власти их предводителей — казацких атаманов — называли бандитами, грабителями и погромщиками, кулацкими выродками. Но ведь за бандитами без идеологии, без совести не шли бы добровольно умирать десятки тысяч крестьянских парней. Какими они были на самом деле — атаманы гражданской?
49
Чорні Запорожці: історія полку
Коваленко Сергій
Книга оповідає про чи не найбільш славетну військову частину Армії Української Народної Республіки (УНР), якою, без сумніву, був Кінний полк Чорних Запорожців, очолюваний його беззмінним командиром Петром Дяченком, улюбленим висловом якого був вислів «Сміливі мають щастя». Він сам дотримувався цього принципу і до свого полку добирав відчайдухів, які заради своєї Батьківщини ладні були будь-якої миті йти на смерть. Тож не дарма на прапорі полку писалося гасло «Україна або смерть».
Книга є першим комплексним дослідженням історії Кінного полку Чорних Запорожців, в якому докладно відображено весь його бойовий шлях на тлі військових та політичних подій буремних 1918–1920 рр. із включенням передісторії полку, коли його кістяк від лютого 1918 р. до січня 1919 р. був лише сотнею і дивізіоном. У книзі можна дізнатися про участь Чорних Запорожців у походах 1918 р. Олександра Натієва на Харків і Петра Болбочана на Крим, у Протигетьманському повстанні 1918 р., у боях з махновцями під Лозовою на Харківщині і з московською комуною під Харковом у січні 1919 р., у відступі через Румунію з Одещини у Галичину 1919 р., про бої з комуно-московськими військами, керованими Миколою Щорсом, Григорієм Котовським, Віталієм Примаковим та іншими під Полтавою, Проскуровом, Вознесенськом, Єлизаветградом, Галичем, денікінцями під Тульчином 1919 р., про Зимовий похід 1919–1920 рр. тощо.
Книга супроводжується великою кількістю ілюстрацій (усього 106), що унаочнюють події тих часів, а також кольоровими мапами (усього 21) з нанесеними на них подіями, згадуваними у книзі. У кінці книги вміщено додатки, які дозволять читачеві поглибити знання про згадувані у ній події (100 статей) та про осіб (180 статей), що брали в них участь.
Книгу призначено для всіх, хто цікавиться минулим України та сусідніх з нею країн.
78
Путешествия к тартарам католических монахов в 1245-1255 гг. Путешествие брата Пиано де Карпини в ставку Куюк-хана (1245-1247), путешествие в восточные части мира брата Уильяма Рубрука (1253-1255)
Карпини Пиано де, Поляк Бенедикт, Рубрук Уильям
Настоящее издание содержит описание миссии брата Иоанна Пиано де Карпини составленное им самим, а также в устном изложении его спутника брата Бенедикта Поляка; описание путешествия в восточные части мира брата Уильяма Рубрука, монаха Ордена Миноритов и отдельные главы из произведения Морозова Н.А. «Новый взгляд на историю Русского государства».
89
Галицька дрібна шляхта в Австро-Угорщині (1772—1914 pp.)
Сливка Любов
Книжка присвячена малодослідженій в українській науці темі дрібної шляхти («ходачкової», «загродової», «помісної» тощо). В роботі подано широку характеристику цієї групи як окремої верстви українського населення Галичини.
35
"Голодомор" на Руси
Сигизмунд Миронин
Книга С.С.Миронина ""Голодомор" на Руси" является продолжением и дополнением его популярной книги о Сталине ("Сталинский порядок"). В представленном вниманию читателей произведении подвергнут более подробному критическому разбору популярный антисталинский миф о "голодоморе". Автор убедительно доказывает, что Сталин никого не хотел морить голодом; истинной причиной голода стал хаос нэпа, очередной геополитический тупик России и неотложные меры по его преодолению.
26
Как относиться к себе и людям, или Практическая психология на каждый день
Козлов Николай
Темы, поднимаемые в книге, — на гребне массового читательского спроса. Это современный вариант книг Д. Карнеги, только основанный на российском материале и включающий более широкий круг вопросов: не только деловое и повседневное общение, но и личностный рост, семья, секс. Большое внимание автор уделяет проблемам семьи и секса, анализирует конкретные ситуации, спорит со многими укоренившимися предрассудками и показывает пути гармонизации отношений в паре. Книга содержит прикладную информацию — психологические советы и рекомендации, задачки психологического практикума (с анализом возможных решений), тесты на личностные особенности с упражнениями для освобождения от нежелательных черт и выработки нужных. Книга написана простым, ярким, живым языком, весело по форме и серьезно, практично — по сути. Все взято из жизни и к жизни приложимо. Книгу можно начинать читать с любой страницы, так как каждая ее глава — это законченное произведение. Книга адресована прежде всего молодежи, а также всем тем, кто верит в возможность изменения своей жизни, хочет жить более осмысленно и радостно.
33
Самый длинный день. Высадка десанта союзников в Нормандии
Корнелиус Райан
Классическое произведение Корнелиуса Райана, одного из самых лучших военных репортеров прошедшего столетия, рассказывает об операции "Оверлорд" - высадке союзных войск в Нормандии. Эта операция навсегда вошла в историю как день "D". Командующий мощнейшей группировкой на Западном фронте фельдмаршал Роммель потерпел сокрушительное поражение. Враждующие стороны несли огромные потери, и до сих пор трудно назвать точные цифры. Вы увидите события той ночи глазами очевидцев, узнаете, что чувствовали сами участники боев и жители оккупированных территорий. Автор опирается на многочисленные документальные источники: записи военных журналов, телефонных переговоров, рапорты.
42
Психологія мас : навчальний посібник
автор-упорядник Я.Є. Кальба
Посібник розроблено на основі авторського курсу та програми «Психологія мас. Спеціальність: 6.030200 Журналістика» для студентів філологічних факультетів вищих навчальних закладів. Посібник рекомендовано студентам для вивчення навчальної дисципліни «Психологія мас»; викладачам вищих навчальних закладів, які читають курси психолого-педагогічного спрямування; працівникам соціальної сфери; практичним психологам та усім зацікавленим проблемою формування психології мас. Видання синтезує матеріали праць соціальних та політичних психологів науковців і практиків, а також узагальнює власний досвід автора-упорядника як практичного психолога й викладача психології мас вищих навчальних закладів.
52
10 мифов о Второй Мировой
Исаев Алексей
Главная книга ведущего военного историка! Опровержение самых расхожих мифов о Второй Мировой. Разоблачение самых нелепых стереотипов, навязанных нам литературой и кинематографом. Пресловутые «шмайсеры» и вездесущие пикирующие бомбардировщики, «неуязвимые» «тридцатьчетверки» и «тигры», «непреодолимая» линия Маннергейма, заоблачные счета асов Люфтваффе, реактивное «чудо-оружие», атаки в конном строю на танки и т.д. и т.п. — этот бестселлер не оставляет камня на камне от самых навязчивых штампов, искажающих память о Второй Мировой, восстанавливая подлинную историю решающей войны XX века.
85
Мифы и правда о плане «Барбаросса»
Веремеев Юрий
Начальник Генерального штаба сухопутных войск Германии генерал-полковник Франц Гальдер был полностью в курсе всех планов Гитлера, начиная с 3 июля 1940 по 21 июня 1941 года, и всех военно-политических событий этого периода. Автор анализирует и широко цитирует его дневники, в которых день за днем раскрывается история подготовки агрессивной войны против СССР. В советские времена в качестве объяснения причин крупнейших неудач Красной Армии летом 1941 года, наряду с тезисом о внезапности нападения, было утверждение о всеобщей моторизации вермахта и массового оснащения немецкой пехоты автоматическим оружием. Так ли это? Ю. Г. Веремеев на отдельных примерах показывает, что собой представляли боевые подразделения вермахта и Красной Армии в разные периоды войны.
79
Спецназ нагваля. К новым орбитам!
В. Долохов, В. Гурангов
Нет смысла медлить, нет смысла сомневаться! Любое историческое путешествие начинается с одного единственного — первого!— шага. И если вы уже приступили к чтению второй части, значит, этот шаг уже сделан. Добро пожаловать в продолжение! С каждым новым рубежом миссия энергетического спецназа пополняется новыми целями. И это захватывающее приключение будет лишь набирать обороты, так что тренируйте выносливость и воображение, ведь знание, приходящее через практику экстатической йоги, традиционному земному разуму, увы, не по зубам.
25
Таємні організації: масонський рух в Україні
Крижановська О.
Автор висвітлює сутність, форми та основні результати масонського руху в Україні від заснування у середині XVIII ст. перших його лож до сьогодення. У виданні також йдеться про орден вільних каменярів, його виникнення й історію у країнах Західної та Східної Європи, Російській імперії та СІЛА, на тлі якої показано діяльність вітчизняних масонських майстерень. Такий підхід до висвітлення проблеми зумовлений тим, що масонство — явище універсальне; у ньому загальне (світове) переважає над окремим (місцевим). Вільні муляри України були якнайтісніше пов'язані з польськими і російськими «братами» та їхньою діяльністю, підтримували орденські й особисті стосунки із західноєвропейськими ложами, передусім — французькими, німецькими та англійськими. Книга розрахована на викладачів, науковців і широкий загал небайдужих до історії читачів.
59
СССР без Сталина. Путь к катастрофе
Игорь Пыхалов, Игорь Денисов
"Я знаю, что, когда умру, людская молва нанесет много мусора на мою могилу. Но я уверен, что ветер Истории все это развеет..." Слова И.В.Сталина оказались пророческими - после смерти Вождя на его имя, его великие деяния и светлую память были вылиты потоки словесных помоев, фонтаны грязи, водопады лжи. Обвиняя его во всех смертных грехах, разоблачая и проклиная незабвенную Сталинскую эпоху, "борцы с культом личности" обещали народу построить "социализм с человеческим лицом" - но без Вождя, без его стальной воли и политического гения Советский Союз неудержимо клонился к закату и распаду. А первым шагом к "величайшей геополитической катастрофе", которой стало крушение СССР, была преступная кампания по очернению Сталина.
О подлинных мотивах этого предательства и чудовищной цене, заплаченной за измену делу Вождя, - читайте в новой долгожданной книге от автора бестселлеров "Великая оболганная война"и"За что Сталин выселял народы?".
63
РУХ ОПОРУ В УКРАЇНІ: 1960-1990. Енциклопедичний довідник: 2-ге вид.
Енциклопедичний довідник «Рух опору в Україні: 1960-1990» присвячений подіям, які почали розгортатися в Україні на початку 1960-х pp. і завершилися здобуттям незалежності 1991 р. Видання охоплює проблематику національних і людських прав. У ньому окреслено феномен шістдесятництва, вітчизняного самвидаву, зародження дисидентського (правозахисного) руху. Довідник містить не лише біографічні дані окремих діячів та інформацію про їхні твори, неформальну пресу і правозахисні різномовні видання, а й детальну бібліографію творчості учасників руху опору, політв’язнів і репресованих, спогадів і статей, відгуків іноземної преси. Тут подано інформацію про діяльність підпільних груп в Україні, а також організацій і комітетів на захист українських політв’язнів у Західних країнах. Окрему увагу приділено репресіям радянської влади. Низка статей стосується діяльності української діаспори, а також тих різнонаціональних діячів, які виступали на захист представників українського правозахисного руху, співпрацювали з ними й передавали український самвидав на Захід. Видання є спільною працею колективу авторів, які були причетні до правозахисного руху в Україні та займалися його вивченням, досліджуючи архівні матеріали, які зберігаються в Музеї-архіві і документаційному центрі українського самвидаву при видавництві «Смолоскип» у Києві. Це вже друге, доповнене видання довідника, що містить нові біографічні й тематичні статті. Водночас чимало попередніх статей збагачено додатковою інформацією, зокрема розширеною бібліографією. Енциклопедичний довідник адресовано дослідникам, викладачам, студентам, широкому колу читачів, які цікавляться новітньою історією боротьби українського народу за Незалежність.
122
Здоровье в голове, а не в аптеке
Свияш Александр
Эта книга - не очередной сборник рецептов или описание еще одного чудодейственного способа лечения. Она не лечит, поэтому не нужно садиться на нее или прикладывать к больному месту. Она даст вам гораздо больше - поможет осознать, что все болезни вы себе создаете сами, а значит, только вы можете влиять на состояние вашего здоровья.
24
Історія ОУН і УПА: у 12 т. Т. 1
Перепічка Євген
Досліджено життєдіяльність Євгена Коновальця — визначної постаті в українській історії. Вивчено теоретичні основи і завдання УВО, революційні, військов методи боротьби проти польського поневолення. Широко розкрито діяльність і боротьбу одного з найактнвнішю Крайових комендантів УВО — Юліяна Головінського. Для широкого кола читачів, істориків, дослідників, патріотів України особливо молоді, яка не байдужа до минулого, сьогодення і майбутнього України.
180
Роде наш красний... Волинь у долях краян і людських документах. Т.З
До третього тому книги ""Роде наш красний..."(Волинь у долях краян і людських документах)" входять праці вчених, музейних працівників, письменників з питань літератури, науки, релігії, краєзнавства, з історії "Просвіти", мистецтва, мови. Публікуються розвідки про В. Самійленка, Є. Маланюка, О. Ольжича, В. Поліщука, наших сучасників - В. Лазарука, В. Слапчука: висвітлюється внесок в науку учених-волинян М. Крушевського, В. Липинського, Бориса Тена, Є. Ненадкевича, В. Замлинського та ін. Нові матеріали подаються про І. Огієнка, І. Власовського, О. Цинкаловського, А. Дублянського. вперше докладно йдеться про краєзнавців - В. Кмецинського, Г. Гуртового, М. Корзонюка, Д. Остапюка, Я. Фітцке та ін. Окремий розділ присвячено мистецтву художника А. Лазарчука, композитора І. Стравинського, хореографа В. Авраменка, скрипаля Т. Рівеця. Більшість архівних матеріалів друкується вперше. Для науковців, викладачів вузів, студентів, учителів шкіл, широкого читацького загалу.
60
Рождение трагедии из духа музыки
Ницше Фридрих
Фридрих Ницше — немецкий философ, филолог-классик, поэт, великий ниспровергатель кумиров, антихристианин и нигилист, автор знаменитых трудов, вот уже полтора века волнующих воображение читателей всего мира. Рождение самобытного, оригинального — этовсегда скандал и шок. Таково первое произведение философа «Рождение трагедии из духа музыки», оказавшее большое влияние на искусство и философию ХХ века.
28
Науково-практичний коментар Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», Станом на 01.01.2012 р.
За ред. Шамрая В. О.
У даному науково-практичному коментарі викладено постатейний аналіз положень нового Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», ухваленого Верховною Радою України 7 квітня 2011 року, та який набув чинності 1 липня 2011 року. У додатках до коментаря вміщено основні національні та міжнародні нормативно-правові акти у сфері застосування цього Закону, що матиме практичну користь при вивченні нормативної бази, спрямованої на протидію корупційним проявам. Це видання призначено для посадових і службових осіб органів державної влади і місцевого самоврядування, суддів, прокурорів, працівників відповідних підрозділів правоохоронних та інших органів, які здійснюють заходи із запобігання і протидії корупції, інших осіб, на яких поширюється дія Закону України «Про засади запобігання і протидії коругіч ції». Може бути також корисним студентам, курсантам, слухачам, аспірантам та викладачам юридичних вищих навчальних закладів, представникам громадських організацій і рухів, які здійснюють громадський контроль у сфері запобігання і протидії корупції.
165
Шлях до багатства
Синельников Валерій
Синельников Валерій Володимирович - відомий практикуючий психотерапевт, психолог, гомеопат, автор унікальних за простотою та ефективністю цілющих психологічних методик, які допомогли тисячам людей повернути здоров'я, підвищити добробут, пізнати радість життя. Постійно бракує грошей і давлять злидні? Думаєте, що великі гроші вимагають серйозних жертв? Надбали статків, а тепер переймаєтеся їх збереженням? Ви кудись пориваєтеся, чогось жадаєте, часом не дуже добре уявляючи, чого саме й навіщо? Ця книга пропонує Вам вихід. У ній Ви знайдете не тільки поради стосовно того, як правильно чинити, але й пояснення — чому потрібно діяти так чи інакше. Дізнаєтеся про нову модель ставлення до грошей, про вміння їх примножувати, про те, як уникнути боргів та вдало вкладати кошти. Ви зможете керувати подіями власного життя в сфері грошей, роботи та бізнесу. Прості та ефективні методики допоможуть Вам уже сьогодні почуватися справжнім господарем власної долі. Книга має дар притягувати гроші у Ваше життя.
21
Законодавство України про працю [текст]: збірник офіційних текстів законів станом на 3 вересня 2012 p.
75
Крещение огнем. Алтарь победы
Максим Калашников
Давным-давно - или совсем недавно?.. - наша страна проиграла в войне. Нет, это были не кровопролитные сражения и поля, полные трупов, не разбитые артиллерийские позиции, не разгромленные танковые колонны, не сожженные в бомбардировках города... Это была другая война - Холодная. Война за нефть, за топливо, за прогресс, за движение вперед - война невидимая, незримая. Но не все так просто - шанс остается шансом. Вниманию читателя представлен совсем иной ход событий Холодной Войны - пусть это всего лишь предположение, модель, но ведь так могло бы быть. Чудо?.. Пусть каждый сам сделает свои выводы.
52
Травматология любви
Владимир Леви
В ваших руках - лечебник любовных травм. Здесь вы найдете секреты успеха и счастья в любви - руководство к действию в любовном искусстве.

Для обеих половин человечества. Для всех возрастов.
Книга продолжает новую авторскую серию "Азбука здравомыслия" всемирно известного психотерапевта и писателя Владимира Леви.
24
Секреты о мужчинах, которые должна знать каждая женщина
Анджелис Барбара Де
Барбара Де Анджелис, автор книги «Секреты о мужчинах, которые должна знать каждая женщина», — профессор, специалист по проблемам взаимоотношений между мужчинами и женщинами. Известна в Америке по книге «Как любить всегда». В своей новой работе, ставшей бестселлером в США в 1991 году, она доверительно и эмоционально дедится с читательницами своим личным и профессиональным опытом.
26
Шлюб: дар і служіння. Як підготуватися до шлюбу і зберегти його молодість
Катанео Артуро
Ця книжка об'єднує в собі два підходи до шлюбу: Західної (Католицької) і Східної (Православної) Церкви. Вона призначена для молодих людей, котрі готуються до шлюбу. Але є в ній і розділи, які будуть цікаві та корисні й для тих, хто вже пройшов частину шляху в шлюбі.
22
Як здобувати друзів і впливати на людей. Посібник для дівчат
Карнегі Донна Дейл
Ох і нелегко ж ведеться нинішнім підліткам! Особливо, якщо ти — дівчинка. Давай подивимося правді у вічі: часом дівчата-підлітки стикаються з такими труднощами і опиняються в таких скрутних ситуаціях, що хлопцям навіть і не снилось. То як панянкам з усім цим справлятися? У книзі дочка всесвітньо відомого автора та вчителя Дейла Карнегі, Донна, знайомить нове покоління молодих жінок із безцінними уроками свого батька, аби допомогти їм стати кмітливими, впевненими в собі подругами та лідерами. Для дітей середнього та старшого шкільного віку. All rights reserved. No part of this publication may be reproduced or stored in a retrieval system or transmitted in any form or by any means, whether electronic, mechanical, photocopying, recording or other kind, without the prior permission in writing of the owners. Усі права застережено. Жодну частину цієї публікації не можна відтворювати, зберігати в системі пошуку інформації чи передавати в будь-якій формі будь-яким способом — електронним, механічним, ксерокопіюванням або іншим способом — без попереднього письмового дозволу власника.
39
Нездатність забувати: Новий погляд Ніцше на питання про істину
Шаап Сібе
Доктор Сібе Шаап, виходець із сільської провінції Нідерландів, здобув економічну, соціологічну і філософську освіту. Його дисертація була присвячена проблемам тоталітарного суспільства в умовах марксизму і філософії Фрідріха Ніцше. Наразі він викладає філософію у Вільному університеті Амстердама і Карловому університеті Праги. Окрім філософської діяльності, він є головою Водного комітету Нідерландів і депутатом нідерландського парламенту. За його авторством також опубліковано книги, «Людина як міра» (дослідження ресентименту, 2008). і «Здійснення філософії» (дослідження неомарксизму).
59
Всемирная история Люди События Даты
Вся история от А до Я! Более 2000 исторических персонажей и дат; хроника событий от зарождения человечества до ХХI века. Более 100 тематических эссе, от викингов до Эйнштейна и космических полетов. Удобное алфавитное расположение материала поможет быстро найти нужную статью, а более 1200 уникальных фотографий, рисунков и карт могут рассказать больше, чем сотни страниц текста... Более того, четкие, прекрасно структурированные хронологические таблицы наглядно покажут Вам, что происходило в один и тот же исторический период в разных частях света — от каменного века до сегодняшнего дня. Вы найдете ответ на тысячи вопросов, интересующих человечество. Кто же такой Галилео Галилей? Какие десять изобретений и открытий изменили мир? Что значил для Европы захват Константинополя? Каковы исторические корни Балканского кризиса? Какой регион можно считать колыбелью человечества?.. С этой энциклопедией Вы будете в курсе самых современных исторических теорий и всегда сможете блеснуть своей эрудицией.
275
Введение в философию; Новые паралипомены; Об интересном
Шопенгауэр Артур
Сборник включает работы, написанные в стиле афоризмов и кратких эссе («Новые паралипомены», «Об интересном»), а также «Введение в философию», представляющее собой краткий набросок университетского курса лекций, в котором схематично, но вполне доступно даётся целостное представление о философской концепции Шопенгауэра. Для широкого круга читателей:
69
Українська національна революція XVIІ ст. (1648—1676 pp.)
Смолій Валерій, Степанков Валерій
У праці на ґрунтовній джерельній базі та з урахуванням досягнень вітчизняної і світової історичної думки в царині дослідження революційних рухів раннього нового часу зроблено спробу представити феномен Української революції XVII ст. в сукупності та взаємодії його політичних, соціальних, економічних і ментально-свідомісних складових, а також показати її роль і місце в українській і європейській історії. Розраховано на. вчителів, наукових працівників, викладачів та студентів, широкий читацький загал.
70
Русь и Орда
Лин фон Паль
В самом младенчестве наша великая Русь попала под власть монголов, которые находились на более низком уровне развития. Монголы ее мучили и терроризировали, так что во всех смыслах Русь отстала — ив нравственном, и в политическом, и в культурном. Получается, Русь остановила ужасных монголов и до сих пор несет тяжелый крест прошлого? Увы! Но крест она точно несет. Пожизненный. Только монголы к этому кресту имеют весьма приблизительное отношение. Крест образовался куда как раньше. События ХП—XV веков только помогли ему прочнее устроиться на нашем хребте. Собственно говоря, параметры этого креста, причины и последствия его переноски я и пробую объяснить в этой книге.
51
Показати ще...