Ваш кошик порожній
Книжкова Хата 097-609-59-85, 099-640-03-70
Наприклад: Нестайко...

Смолі Г.

Пізнай свою дружину

Свічадо 2004 р. 160 ст. , палітурка: м14 грн.
Доставка:

   - Нова Пошта 1-3 дні
   - Укрпошта 3-7 днів
   за тарифами перевізників

Оплата:

   - при отриманні
   - на карту ПриватбанкаЩасливе подружжя - це не випадковість. Його запорукою є випробувані принципи, без дотримання яких добрі, щирі стосунки неможливі. Автор, відомий фахівець у подружніх справах і чоловік зі стажем, намагається показати, що подружжя - серйозна річ, яка вимагає постійної роботи над собою обох партнерів. Ця книжка, як видно із назви, призначена для чоловіків. Поради і невеликі «хитрощі», які пропонує автор, допоможуть чоловікові й відповідно дружині розкрити у подружжі всі свої здібності і можливості. Книжка призначена для широкого кола читачів.


ISBN: 966-561-134-8
Познание мира
Жан Де Лабрюйер
Один из выдающихся деятелей эпохи французских просветителей размышляет о тайнах человеческой души, о законах человеческого общества и о наиболее часто встречаемых типажах. В основу данной книги было положено самое знаменитое произведение Лабрюйера - `Характеры, или Нравы нынешнего века`.
39
Искусство убеждать
Шейнов В.
В книге даны выверенные практикой приемы убеждения и показана их эффективность на множестве ситуаций из жизни. Раскрыты психологические механизмы воздействия на окружающих и скрытого управления ими. Книга поможет овладеть методами, позволяющими побеждать в полемике и споре, успешно проводить деловые встречи и эффектно выступать перед слушателями. Написана для всех тех, кто хочет достичь успеха, используя свой интеллект.
49
Батьківщина Степана Бандери. Пам’ятні місця Старого Угринова
5
Мазепина книга
Ситий І.
У виданні вперше публікується текст унікальної пам'ятки української рукописної спадщини - Мазепиної книги 1726 p., яка містить у собі описи Батурина, Любеча та 72 сіл, хуторів, слобід, частина з яких належала І. Мазепі. Для істориків, археографів та всіх, хто цікавиться історією України.
106
Лицарі другого сорту. Наймане військо Лівобережної Гетьманщини 1669-1726 рр.: Наукове видання
Сокирко 0.
Книга є першим дослідженням історичних витоків і еволюції маловідомого складника українських збройних сил "козацької доби" - найманого (охотницького) війська. Використавши широкий спектр історичних джерел та літератури, автор розглядає становлення й розвиток українського найманства в широкому контексті європейської історії XVII—XVIII ст., його вплив на політичну та військову історію Лівобережної Гетьманщини. В центрі книги - основні організаційні засади охотницьких полків (структури, комплектування, забезпечення та озброєння), участь найманців у воєнних конфліктах гетьманату кінця XVII - початку XVIII ст., їхнє повсякденне життя. Видання розраховано на вчених-істориків, викладачів, студентів, а також усіх шанувальників вітчизняної військової історії.
189
Національний класифікатор України ''Класифікатор професій'' ДК 003:2010. Станом на 11.04.2011 p.
50
Чому діти брешуть
Екман Пол
Чи знаєте ви, що майже всі опитані автором діти заявили, що отримали перший досвід безкарної брехні у віці від 5 до 7 років? Чи відомо вам, що діти віком від 3 до 6 років не в змозі розрізнити ненавмисну помилку і навмисний обман? Чи мають дорослі моральне право засуджувати дітей за обман, якщо вони самі відверто брешуть в присутності дітей? Пол Екман пояснює, чому деякі діти брешуть більше, ніж інші. Ви дізнаєтеся про зв’язок між брехливістю дітей і їх пристосованістю до подальшого життя, а також про те, що обман є частиною більш загального малюнку поведінки дитини, який найчастіше і найбільш вміло демонструють деякі діти. Найважливішими аспектами цієї проблеми є роль батьків, друзів, оточення в школі, а також конкретної спокуси і ймовірності викриття і покарання. Обманюватиме дитина чи ні залежить не тільки від цих факторів, а й від ситуації. В книзі автор висвітлює важливе питання стосовно того, які фактори є найвпливовішими щодо виникнення та подальшого вдосконалення брехні: інтелект, особистість, непристосованість, виховання, вплив друзів, специфіка ситуації, вік тощо. Пол Екман вкаже батькам на правильний спосіб спілкування зі своїми дітьми, допоможе впоратися з дитячою брехнею і навчить, як запобігти її розвитку. Книга буде корисною не тільки фахівцям, які в своїй професійній діяльності стикаються з брехнею дітей (вчителям, психологам, слідчим, суддям), а й усім батькам, які вже мали справу з обманом з боку власних дітей або яким ще належить боротися з ним.
65
История города Афин в Средние века (От эпохи Юстиниана до турецкого завоевания)
Грегоровиус Фердинанд
«История города Афин в Средние века» принадлежит перу знаменитого немецкого ученого-историка Фердинанда Грегоровиуса и является важным историческим и культурным вкладом в сокровищницу мировой исторической мысли. Политическая и церковная история Афин в Средние века, состояние искусства и культуры в этом «средоточии» эллинской мудрости, всегда будут вызывать живой интерес у всех, кто интересуется судьбой античного наследия и пытается осознать связь времен...
239
История государства Российского для детей
Карамзин Николай
«История государства Российского» - значительней исторический труд, произведение, ставшее крупным явлением в русской художественной прозе. Его автор, выдающийся русский писатель, историк и публицист Николай Михайлович Карамзин, впервые использовал большое количество исторических документов, среди которых Троицкая, Лаврентьевская, Ипатьевская летописи, Двинские грамоты, Судебники и пр. «История государства Российского» по сей день остается одним из самых фундаментальных трудов по истории России. Впервые выходит в свет издание, переработанное для детей, основная цель которого как можно раньше приобщить юных читателей к выдающемуся произведению российского историка.
129
Секрети українського полівасалітету. Хмельницький - Дорошенко - Мазепа
Чухліб Тарас
Як сполучити начебто дві непоєднувані історичні правди: «правду переможця» і «правду переможеного»? Чи можна оцінювати революційні події в Україні середини XVII століття та Мазепинського повстання 1708-1709 років лише в межах однієї істини? Чому й до цього часу політика правителів ранньомодерної Української держави Богдана Хмельницького, Івана Виговського, Петра Дорошенка, Івана Самойловича, Івана Мазепи щодо володарів Речі Посполитої, Московського царства, Османської імперії та Шведського королівства сприймається надзвичайно контроверсійно представниками різиих наукових шкіл світу? Сподіваємося, що на ці та інші складні питання нашого минулого ви знайдете відповіді у цій книзі. Видання розраховане на дипломатів, науковців, викладачів, студентів, усіх, хто цікавиться історією України та її міжнародних відносин.
79
Секреты здоровья и молодости, или Как заразиться любовью к себе
Норбеков Мирзакарим
Система Мирзакарима Норбекова существует уже не один десяток лет, и через нее успело пройти больше пяти миллионов человек. Популярность системы непрерывно растет. С каждым годом все больше людей убеждается в ее эффективности при язвенной болезни, хронических заболеваниях желудочно-кишечного тракта, дисбактериозе, бронхиальной астме, сахарном диабете, болезнях щитовидной железы и многих других. В этой книге вы найдете подробные пошаговые описания каждого занятия с рисунками и схемами. Они помогут вам самостоятельно, без постороннего воздействия и вмешательства, запустить механизм самооздоровления организма и вернуть себе энергию и бодрость молодости.
22
Русь: путь к Украине. Украинские земли в составе Польши и Литвы
Речкалов А.
Настоящее издание является хронологическим продолжением исследования литовско-польского периода в отечественной истории, начатое А. Речкаловым в первой книге «Русь - путь к Украине». Правление повелителей Великого княжества Литовского и І Іольского королевства Владислава III, Казимира IV, Яна-Альбреха и Александра рассматриваются автором на фоне падения Византийской империи, нарастающей турецко-крымской угрозы и усили мающегося могущества Московии. Окончательный разгром Тевтонского ордена и татарские набеги на земли юго-западной Руси, введение п Киеве магдебургского права и зарождение украинского козачества, трагедия на Ведроши и судьбы новых поколений князей Острожских показаны в тесной взаимосвязи с событиями политической и религиозной жизни Европы второй половины XV - начала XVI ст. Большое внимание в книге уделено такому неоднозначному явлению в истории христианства как «Великий раскол» и неоднократно предпринимавшимся попыткам его преодоления, влиянию решений Флорентийского собора 1438-1439 гг. на положение православного населения в Польше и Литве и разделение православия Руси на Киевскую и Московскую митрополии. Книга адресована всем, кто неравнодушен к, историческому прошлому украинского народа.
109
Офіцерський корпус Армії Української Народної Республіки (1917-1921): Наукове видання
Тинченко Я.
Книга є першим системним дослідженням біографій українських командирів часів Визвольної війни 1917—1921 pp. Біографічний довідник містить відомості більш як про тисячу генералів та старшин Армії Української Народної Республіки, а також командирів армійських з'єднань Армії Української Держави гетьмана П. Скоропадського. Наприкінці книги подається загальний список генералів та старшин Генерального штабу Армії Української Держави з докладними біографічними відомостями. Видання містить багатий ілюстративний матеріал, зібраний в архівах України, Польщі, Росії та у приватних колекціях. Книга розрахована на науковців, викладачів, студентів, а також усіх, хто цікавиться історією України та її збройних сил.
249
Немецкие бронетанковые войска Второй мировой войны
Крис Бишоп
Книга известного британского военного историка Криса Бишопа представляет собой подробный и авторитетный справочник по организации германских танковых дивизий Второй мировой войны. Разделенная по кампаниям, она включает цветные схемы организации танковых частей германской армии в период со вторжения в Польшу в 1939 году и до падения Третьего Рейха в 1945-м. Удобные таблицы показывают состав германских дивизий и их распределение по театрам военных действий. Более 40 цветных карт иллюстрируют основные кампании и сражения войны, такие, как вторжение во Францию в мае 1940 года и битва под Сталинградом зимой 1942/43 г.

Это уникальное издание будет интересно всем любителям военной истории.
179
Адвокаты Гитлера. Правда о войне, или Почему врут историки
Козинкин Олег
Автор этой книги провел собственное расследование о том, почему современные историки, телеведущие и писатели пытаются «переделать» наше великое прошлое, по-другому показать и роль Сталина в Великой Отечественной, и вообще весь ход Войны. В результате огульного очернения тех лет многие стали думать, что «злодей Сталин всё же мечтал и собирался первым напасть на Германию и всю Европу, да Гктлер его опередил». Автор честно и порой очень эмоционально пишет о том, что же действительно происходило в 1941 -1945 годах, а также доказывает, что те, кто распространяет лже-информацию по сути являются «адвокатами Гитлера».
119
Говорите точно... Как соединить радость общения и пользу убеждения
Аллан Пиз, Алан Гарнер

Разговаривать умеет и любит каждый, но правильно выбрать тему и интонацию, четко сформулировать и ясно выразить свои мысли, доверительно разговорить собеседника, убедить его в своей правоте - это целое искусство.

Книга известного эксперта по "технологиям" общения Аллана Пиза и его коллеги Алана Гарнера научит вас отделять фразы формальной вежливости от зерен истины и расшифровывать невербальные сигналы, подаваемые собеседником. Вы сможете оценить искренность партнера и верно интерпретировать его мысли, а умение говорить комплименты и внимательно слушать позволит вам добиться успеха не только в личной жизни, но и поднимет вас на вершину профессиональной карьеры, сделает "мастером разговора".

29
Макиавеллизм личности: кто умело манипулирует людьми
Шейнов Виктор
Эта книга — результат многолетних исследований автора. В ней проанализированы и обобщены все имеющиеся публикации о макиавеллизме личности и представлено современное состояние этой проблемы — как в теоретическом, так и в практическом аспектах. Изучено влияние возраста, пола, гендера, социализации и других факторов на возникновение макиавеллизма и его проявления, дан социально-психологический портрет макиавеллиста.' Описано манипулятивное поведение и приемы макиавеллистов в отношениях между руководителями и подчиненными, женщинами и мужчинами, родителями и детьми, учителями и учениками, преподавателями и студентами, а также в торговле и бизнесе. Книга ориентирована как на профессиональных психологов, так и на всех интересующихся проблемой макиавеллизма.
99
Пантелеймон Куліш: Особистість, письменник, мислитель: Наукова монографія: У 2 т. Т. 1: Життя Пантелеймона Куліша: Наукова біографія
Нахлік Євген
Перший том синтетичної монографії у двох томах про українського літератора, історика, фольклориста, етнографа та громадсько-культурного діяча Пантелеймона Куліша (1819-1897) містить уперше створену наукову біографію, побудовану на першоджерелах, значною мірою архівних та маловідомих. Розкривається визначна роль письменника в українському культурному і визвольному русі. Для науковців, викладачів і студентів гуманітарного профілю, громадсько-культурних та політичних діячів, усіх, хто цікавиться розвитком української літератури й культури, політико-історіософської думки.
109
Танкисты-герои 1943-1945 гг.
Виталий Жилин
К 1943 году танковые войска стали главной ударной силой Красной Армии, главным оружием Победы. Именно танковые атаки взламывали немецкую оборону. Танковые корпуса, введенные в прорыв, громили вражеские тылы, перемалывали резервы и замыкали кольцо окружений. Танковые армии развивали успех и завершали разгром противника. Танки были незаменимы даже в городских боях, придавались каждой штурмовой группе.
В 1943-1945 гг. к высокому званию Героя Советского Союза были представлены более 1200 советских танкистов. Рассказать обо всех в рамках одной книги невозможно. В данном исследовании собраны сведения о лучших из лучших - о тех, кто был удостоен Золотой Звезды дважды.
Они жгли "Пантеры" и "Тигры" - и укротили "гитлеровский зверинец".
Они командовали танковыми армиями на направлениях главного удара.
Они сломали хребет прежде непобедимому Вермахту.
Они взяли Берлин...
59
Третий рейх во взятках
Кустов Максим
Новая книга Максима Кустова показывает, как всегда неожиданно, жизнь вермахта с «непарадной» стороны, которая практически неизвестна отечественному читателю. Прочитав ее, можно узнать о том, как немецкие власти своих солдат официально приравняли к нищим, нуждающимся в подаянии, почему немецкие офицеры стреляли в портрет Гитлера и кто предлагал высадить под Берлином десант из плененных в Сталинграде немецких солдат. Как в Третьем рейхе можно было «закосить по дурака», чтобы не отправили на фронт? Каковы были правила расстрела приговоренных к смертной казни солдат? Чем в немецкой армии обычно давали взятки? Как действовали вредители в немецком тылу? И еще очень многое, позволяющее понять незнакомые доселе аспекты существования вермахта и причины его поражения во Второй мировой войне.
89
Октавіан Август. Народження Римської імперії
Дмитренко Володимир
Прах Октавіана Августа було урочисто поховано у мавзолеї, заздалегідь побудованому за його наказом, а його самого—обожнено рішенням римського сенату. Він владарював майже шістдесят років і став першим римським імператором, зумів об’єднати в своїх руках військову, громадя нську та релігійну владу. Октавіаи Август вивів Римську державу з руїни й сваволі громадянських воєн і привів до стабільності й процвітання.' Коли загинув Гай Юлій Цезар, усиновлений ним небіж, 19-річний ГайОктавій, не мав ані війська, ані впливу. 1 ця книга розповість вам про те, як Гай Октавій став Октавіаном, консулом І тріумвіром, а потім — імператором Октавіаном Августом.
89
Податковий кодекс України [текст] Станом на 11 вересня 2012 р.
Податковий кодекс України з останніми змінами станом на 11 вересня 2012 р. (відповідає офіційному тестові).
52
Україна: історія
Субтельний Орест
Книга професора Йоркського університету в Торонто (Канада) українця за походженням Ореста Субтельного визнана на Заході кращим популярним викладом історії України англійською мовою і виходить в Украініі вже третім виданням. Вона викликає інтерес передусім нетрадиційною концепцією української історії, прагненням автора до наукової об'єктивності, неупередженістю позиції, зваженістю оцінок, а головне — своєю наскрізною ідеєю — ідеєю національного відродження України.Для істориків, а також усіх, хто цікавиться проблемами історичного минулого України.
62
Відгомін карниксів.Військові традиції давніх кельтів на землях України, IV—І ст. до н. е.
Казакевич Г.
Книга присвячена малодослідженій темі перебування давніх кельтів на землях сучасної України. На основі писемних, археологічних та лінгвістичних джерел висвітлюються особливості їхнього військового мистецтва. На тлі історії Східної Європи IV—І ст. до н.е. розкриваються шляхи проникнення кельтів на землі України, військово-політичні події, що відбувалися тут за їхньої участі, а також вплив кельтів на розвиток місцевих культур.Для істориків, археологів, студентів та викладачів гуманітарних навчальних закладів, а також усіх, хто цікавиться військовою історією Європи та України за античної доби.
99
Чужинці про Україну
Січинський Володимир
Книга містить огляд відгуків чужоземців про Україну та українців від найдавніших часів до середини ХІХ ст. Багато уваги приділяється відомостям про Запорозьку Січ періоду Б. Хмельницького, гетьмана І. Мазепи. Наводяться цікаві дані про побут і етнографію українського народу. Друкується за виданням: Січинський В. ‘Чужинці про Україну’ – Авсбург, 1946р.
59
Как читать и использовать язык тела
Анна Ясколька
Понимание того, как мы на самом деле общаемся, поможет вам яснее выражать свои мысли, улучшит ваши отношения с людьми и поможет гармонизировать вашу жизнь.
20
Психологія: Підручник
Трофімов Ю., Рибалка В., Гончарук П.
В основу підручника покладено особистісний підхід. Розкриваються базові поняття психологічної науки, і насамперед ті, що пов'язані з психологією особистості, її діяльністю та поведінкою, розвитком психіки, соціальними та біологічними передумовами формування психічних властивостей індивіда, психічних процесів, функцій та станів. Окремий розділ присвячено провідним напрямам науково-прикладної та практичної психології. Для студентів вищих нвчальних закладів.
65
Велика книга мудрості. Афоризми та крилаті вислови
Укладачі: Олена Островська, Григорій Латник
У цьому виданні репрезентовано афористичну думку людства за весь період її історії — від давніх часів до сьогодення.
225
Танковые легионы Гитлера
Сэмьюэл В. Митчем
"Achtung, Panzer!" ("Внимание, танки!") - под этим лозунгом танкисты Третьего Рейха совершили настоящую революцию в военном деле.
"Panzer voran!" ("Танки, вперед!") - этот военный марш стал лейтмотивом блестящих блицкригов Вермахта, универсальной формулой победы.
К началу 1940-х годов германскому командованию удалось создать совершенный инструмент "молниеносной войны", на тот момент не имевший себе равных. Основой нацистской военной мощи, всесокрушающим тараном Вермахта стали танковые дивизии. Их молодые и агрессивные командиры, такие как Гудериан и Роммель, произвели переворот в военном искусстве и навсегда изменили характер боевых действий...
В новой книге ведущего военного историка прослежен боевой путь всех танковых дивизии Третьего Рейха, от момента их создания до полного разгрома или капитуляции. Это - подробная летопись Панцерваффе, полная история "бронированных легионов Гитлера", глубокий анализ их развития, вооружения, тактики и боевого применения в ходе Второй мировой войны.
72
З голосу нашої Кліо
Слабошпицький Михайло
У книжці розповідається про складні й драматичні періоди української історії, подано біографічні ескізи про видатних синів і доньок українського народу. Книжка охоплює період від часів зародження першої української держави - Київської Русі аж до зруйнування московськими царями Запорозької Січі.
99
Большая семейная энциклопедия. Сексуальное здоровье семьи
Уокер Ричард
Перед вами единственная в своем роде энциклопедия, касающаяся всех аспектов сексуального воспитания и сексуальной жизни: физического и эмоционального становления ребенка, пубертатного периода и взросления, контрацепции, сексуального здоровья в зрелые годы и, конечно, взаимоотношений между полами. В ней вы найдете ответы на самые разнообразные вопросы, начиная от создания положительного эмоционального климата в семье, адаптации к возрастным физиологическим и психологическим изменениям, кончая развенчиванием заблуждений и мифов о сексе. На всех этапах жизненного пути эта энциклопедия будет для членов вашей семьи четким критерием сексуальной культуры и верным путеводителем по самым сложным проблемам сексуальной сферы.
169
Перекресток
В. В. Чеповой, А. В. Ясная
Жизнь — это неограниченное количество перекрестков, на каждом из которых человек неизменно сталкивается с выбором в какую сторону свернуть и по какой дороге продолжить свой путь. Это поистине судьбоносный момент, который очень важно не пропустить и принять правильное решение. «Перекресток» — одна из гипотез, отвечающих на вопрос: «Зачем мы приходим и этот мир и в чем смысл нашего существования?» Увлекательный сюжет, философский подтекст. Какой выбор сделает герой? Что выбирает каждый из нас?
30
История конницы. Книга I
Дж. Денисон
Книга военного специалиста Джорджа Денисона, впервые опубликованная в России в 1897 г., позволяет проследить историю конницы как рода войск с VII в. до н.э. до XIX в. Автор на примере знаменитых сражений показывает, как менялись тактика и организация конницы на протяжении многих веков. Труд Дж.Денисона является единственной обобщающей книгой по истории конницы на русском языке. Издание содержит более ста уникальных иллюстраций и схем сражений. Адресовано всем, кто интересуется военной историей.
54
Трусы возвращаются на люстру. Новые магические рецепты. Веселая поваренная книга волшебника
В. Долохов, В. Гурангов
Эта книга продолжает предыдущую "Трусы на люстру-деньги в дом!" В ней авторы делятся новым практическим опытом и творческими материалами, накопленными за последние годы семинаров Танцующих Волшебников.
Как и тренинг В.Долохова и В.Гурангова, чтение книги сопровождается хохотом и заряжает мощной энергией, вызывает ощущения могущества, восторга и куража, пробуждает творческие способности и стремление вершить Чудеса.
Раскрученную энергию можно направить на похудение, выход замуж, материализацию денег, обретение здоровья и любые другие намерения. Реализовывать их предлагается при помощи сочинения различных стихотворений, прибауток, песен, выполнения диковинных обрядов.
"Веселая поваренная книга волшебника" включает в себя множество техник для реализации намерения, а также текстов, сочиненных на тренингах, и рассказов о чудесах. Это смешные ритуалы, приказы, инструкции, письма, одностишия, считалки, сказки и басни, стихи, заговоры, гороскопы, гадания - самые настоящие шедевры семинаров, "духовно-пороховая смесь", концентрат Энергии, Огня и Задора волшебников!
79
Пантелеймон Куліш: Особистість, письменник, мислитель: Наукова монографія: У 2 т. Т. 2: Світогляд і творчість Пантелеймона Куліша
Нахлік Євген
Другий том синтетичної монографії про Пантелеймона Куліша (1819-1897) висвітлює його творчий шлях: світогляд, філософські, зокрема історіософські, та релігійні погляди, ідеологію, естетику, визначний внесок у розвиток української прози, поезії, драматургії, художнього перекладу, літературознавства, публіцистики, мемуаристики, політико-філософської думки, культури листування, літературної мови. Фундаментальний літературний портрет є водночас сконденсованою енциклопедією Кулішевої творчости. Для науковців, викладачів і стуцентів гуманітарного профілю, громадсько-культурних та політичних діячів, усіх, хто цікавиться розвитком української літератури й культури, політико-історіософської думки.
109
Афоризми відомих українців
Український письменник і журналіст Володимир Голобородько сказав жартома: «Афоризм — це добре відредагований роман». У цьому сенсі невеличка збірка, що ви тримаєте в руках, — товста книга, адже в ній зібрано висловлювання відомих українців — філософські, жартівливі, але в кожному разі — дуже дотепні.
35
Загадка 37 года
Юрий Жуков, Вадим Кожинов, Юрий Мухин
В чем причина сталинских репрессий 1937 года? Какой был их масштаб? Какую роль они сыграли в истории нашей страны? Ответы на эти вопросы, которые по-прежнему занимают исследователей, политологов, публицистов, да и всех, кому интересно прошлое СССР, - в этой книге трех известных авторов. В книге, представленной вашему вниманию, собраны произведения на данную тему лучших российских авторов. Обширность фактического материала, глубокий его анализ, доступность и простота изложения, необычный взгляд на "загадку 37-го года" - все это присутствует в работах Ю.Н.Жукова, В.В.Кожинова и Ю.И.Мухина; работах, по праву признанных классикой современной русской общественной мысли.
229
Злий геній — вождь тероризму: Науково-історичне дослідження
Середюк Олександр
То хто ж він насправді — Володимир Ульянов-Бланк, який мав не одну дюжину псевдонімів, з яких найбільш пам'ятним для всіх залишився —Ленін ? Хто він ? Геній ? Учитель ? Вождь ? А може — диктатор ? Тиран ? Кат ? З молоком матері протягом 70-річчя Радянської влади всмоктувався той ідеал. Замість ікони — чіпляли його портрети, ставили пам'ятники та бюсти,і будували комплекси і меморіали; все, що тільки піддавалося, йменували на його честь, а біографію знали краще власного родинного дерева. Тож звернімося до фактів історії та першоджерел (книг) самого «вчителя, вождя світового пролетаріату»... І розум підкаже: «Це ж — злий геній! Вождь світового тероризму!» Це дослідження, мабуть, одна з перших спроб, яка проллє світло Правди в прикрашений морок історії, щоб покоління знали, хто є хто. У книзі автор прагнув всебічно розширити рамки показу образу вождя. Мова йтиме не лише про його персону. Ленін — становий хребет, що сформував Монстра і Систему. Вони панували сім десятків літ, що дало глибокі метастази в минулій епосі та сьогодення. Читач довідається з розділів книги, що з цього вийшло. Автор знімає завісу з таємниць біографій провідників перевороту та висвітлює особистісні мотиви їхньої кровожадної діяльности. Читач знайде в книжці безліч цікавих фактів, що їх комуністична імперія ретельно ховала від народу. Злочинці бояться денного світла. Це світло ввімкнув автор книжки і показав те, чого українці не знали. А пізнавши тепер, по-іншому поглянуть на Московщину та українську трагедію XX сторіччя. Тож, як писав великий російський літератор і дипломат Олександр Грибоедов у своєму безсмертному творі «Лихо з розуму»: «Я правду об тебе порасскажу такую, Что хуже всякой лжи...». Книга стане корисною для істориків і політологів, викладачів і студентів, для.всіх, хто не байдужий до історії минулого, хто здатний аналізувати, мислити і розрізняти зерно від полови. Книжку доктора Середюка можна поставити в один ряд із дослідженнями Володимира Білінського «Країна Моксель» та Павла Штепи «Московство». Олександр Середюк поповнив бібліотеку української патріотичної літератури чудовим твором, який обізнаному читачеві дасть чимало нових фактів, а широкому загалові служитиме добрим підручником у вивченні комуністичного минулого та розумінні причин сумного стану теперішньої України.
90
Законо України «Про судоустрій і статус суддів» [текст] : чинне законодавство України зі змінами та доповненнями станом на 10 вересня 2013 р.: (відповідає офіційному текстові)
19
Українські історико-етнічні землі (Польща, Угорщина, Румунія,Словаччина, Чехія, Австрія, Саксонія)
Семенюк Степан
Ця збірка праць різних років присвячена потаємним, тривалий час прихованим від громадськості сторінкам історії українського народу на своїх давніх етнічних землях в Центральній Європі. Особливо панічно боялася концепції Великої України радянська історіографія, яка заполонила науковий та освітянський простір численними «Історіями УРСР», тобто змістила акценти з історії українства як етносу на обмежену територіальними та часовими рамками історію радянської України. Поза історичним аналізом залишилися не тільки Берестейщина, Холмщина, І Іад-сяння, ЛемКівщина, Підляшшя, Пряшівщина, Марморощина, Південна Буковина, Добруджа, Лугош, а й менш відомі українському загалу землі на заході (Паннонія, Семигороддя, Волощина, Волоська Моравія, Волоська Сілезія, Волоській Острів, Біла Хорватія, Засяння), не кажучи вже про перебування наших предків на території Австрії та Саксонії, що налічує кілька століть. Насправді українство було не тільки постійно представлене в Центральній Європі, а й своїми руками і розумом творило її унікальну історію і цивілізацію.
169
Теорія брехні
Екман Пол
Чи відомо вам, що зазвичай навіть під час десятихвилинної розмови будь-яка людина бреше тричі? Чи знаєте ви, що детектор брехні насправді викриває не брехню, а лише емоційний стан піддослідного? Чому досвідчені брехуни з легкістю проходять перевірку на детекторі брехні, а багато підозрюваних у збудженому емоційному стані були помилково узнані винними і отримали довічне ув’язнення за злочини, яких не скоювали? Проте викрити брехуна можна навіть за однією з численних ознак поведінки: рухів тіла, жестів, міміки обличчя або обмовок. Треба лише вміти це помітити і проаналізувати. Автор цього світового бестселера вчить викривати приховані емоції інших людей, розпізнавати ознаки брехні, відрізняти брехню від прихованих емоцій і навіть... брехати. Книжка буде корисною не тільки фахівцям, яким потрібно викривати брехню під час роботи (керівникам, менеджерам з питань безпеки, фахівцям з підбору персоналу, торговим представникам, агентам з продажу нерухомості тощо), а й звичайним людям, які можуть стати жертвами брехні навіть за досить звичайних обставин, наприклад при укладанні усних угод, купівлі товарів і послуг, а особливо у приватних стосунках.
72
Мемуары власовцев
Сост. А.В. Окороков
Проблема сотрудничества советских граждан и части русской эмиграции с немцами в годы Второй мировой войны долгое время находилась за плотной стеной умолчания, а если и освещалась в отечественной исторической науке, то достаточно односторонне и неполно. Однако справедливо говорят, что можно переписать учебники истории, но нельзя изменить прошлого. Без знания данной проблемы невозможен объективный анализ политики как ІЬрмании, так и Советского Союза в предвоенный и военный периоды. Кроме того, незнание вопроса, связанного с этой темой, не дает полного ответа и на историю проблемы антисоветского движения в послевоенный период, что в свете сегодняшних политических изменений имеет весьма актуальное значение. В данном сборнике представлены воспоминания некоторых участников борьбы против советской власти на стороне ІЬрмании, как из числа белых эмигрантов, так и бывших советских граждан.
75
З підлітками спокійно про батьків. З батьками спокійно про підлітків
Павлюкевич Пйотр, отець
За словами автора, отця Пйотра Павлюкевича, у своїй книжці він спробував взяти на себе нелегку роль посередника у всіх тих ситуаціях, де між батьками і дітьми тривають безперервні війни, де взаємне нерозуміння «замінувало» всі можливі стежки для творення правдивої родини - першої школи любови для кожного. Багатий досвід спілкування автора з людьми, знання психології підлітків, а також незвична форма викладу й неабияке почуття гумору зробить цю книжку цікавою і для дітей, і для їхніх батьків, а також для широкого кола читачів.
22
Як уберегти дитину від страждань
Заттоні Марія-Тереза, Джілліні Джілліерто
"Життя прожити - не поле перейти", - стверджує прислів'я. На своєму життєвому шляху кожна людина, навіть маленька дитина, зустрічається з різного роду стражданнями. Інстинкт підказує нам, що дитину треба оберігати. Як зробити це правильно? Як допомогти дитині пережити горе? Як захистити S від неминучих страждань, таких, як, наприклад, смерть близької людини чи розлучення батьків? Як навчити дитину боротися зі стражданнями, протистояти їм? Як нам, дорослим, виховувати дітей, піклуватися про них, щоб не завдавати їм болю, якого можна було уникнути? Відповіді на всі ці запитання можна знайти у цій книзі. Вона, як зазначають самі автори, не є універсальною "швидкою допомогою", що зарадить в будь-якій ситуації, але багато в чому може допомогти усім, хто дотичний до-виховання дітей.
27
Зразки документів у господарському процесі, [текст] Станом на 2 квітня 2012
За заг. ред. С. Г. Деледивки
Цей науково-практичний посібник містить основні процесуальні й договірні документи, що слугують складовою механізму практичної роботи юриста по застосуванню норм господарського і господарсько-процесуального права, Ці документи є не тільки і не стільки зразковими чи типовими прикладами для складання договорів, позовних заяв, апеляційних і касаційних скарг, скільки прикладами правових позицій в застосуванні відповідних норм господарського законодавства на практиці. Даний науково-практичний посібник стане у нагоді адвокатам, суддям, корпоративним юристам, інвдим фахівцям у галузі права, а також студентам і викладачам юридичних спеціальностей вищих навчальних закладів, які вивчають/викладають курси господарського і господарсько-процесуального права.
178
Методы математической обработки в психологии
Сидоренко Елена
Книга представляет собой практическое руководство для исследователей, поставивших целью статистически обосновать свои научные и практические выводы. Принцип отбора методов — ясность и простота. Методы рассматриваются на реальных примерах и сопровождаются алгоритмами и графическими иллюстрациями. Все они могут быть использованы для быстрой обработки данных. Руководство предназначено для психологов и специалистов в области социологии, педагогики, медицины, биологии, экономики.
63
Морская пехота США 1941 — 1945
Ротмен Г.
Морская пехота была одним из самых немногочисленных родов вооруженных сил США. Но ее вклад в победу союзников во Второй мировой войне трудно переоценить. На долю морских пехотинцев, составлявших всего пять процентов американцев, носивших во время войны военную форму, приходилась десятая часть всех потерь. Об организации, экипировке, вооружении и форме одежды морских пехотинцев и рассказывает книга Г. Ротмена. Текст сопровождается уникальными фотографиями и прекрасно выполненными цветными иллюстрациями, составленными на основе архивных материалов. Книга адресована широкому кругу читателей, увлекающихся военной историей.
99
Марс и Венера в спальне
Грэй Джон
Именно секс—тот «ключик», что открывает сердце мужчины, давая ему возможность и прочувствовать свои нежные чувства, и утолить свою жажду любви. Представьте, какая ирония: секс позволяет мужчине ощутить свою потребность в любви, в то время как женщине проявление его любви помогает ощутить свою потребность в сексе! Эта книга поможет мужчинам и женщинам получить как физическое, так и эмоциональное удовлетворение от секса. Мужчины благодарны за то, что женщины получили эту информацию, а женщины чувствуют себя более счастливыми как в спальне, так и за ее пределами.
56
Хроніка філії Союзу Українок у Станиславові
Рубель А.
Це ще одна книжка про Станиславів. Від попередніх вона відрізняється своїм характером і жанром. За характером вона є хронікою, за жанром – мікроісторією. Ця хроніка виникла з подій особливого роду: біографій простих українських дівчат і жінок-подвижниць нашої нації, про більшість з яких ніхто ніколи не дізнався б, якби їхні світлини і життєві історії не віднайшлися в далекій Америці. Пропонована «Хроніка філії Союзу українок у Станиславові» дозволить івано-франківським чоловікам поглянути на себе збоку, а отже бодай частково усвідомити та визнати свої суто людські чоловічі проблеми в цьому аж надто чоловічому світі. Про історичну генезу івано-франківського жіноцтва – нова збірка документальних свідчень: про те, як народжуються, живуть і вмирають «жіночі» партії в суто міському хронотопі. 350-річчю надання місту магдебурзького права присвячується.
18
ПОВІСТЬ ПРО КНЯЗЯ КИЯ
Вїдейко М.
Ця повість - про князя Кия, про часи, коли було засновано місто Київ. Сталося це так давно, шо ті події встигли перетворитися на легенди. Близько півтори тисячі років тому, у часи князя Кия народилося чимало -легенд. Адже тоді було перегорнуто чергову сторінку європейської історії, коли у полум'ї спустошливих та руйяівнкх війн, які охопили не лише Європу, відійшов у минуле античний світ. Серед найвідоміших легенд тих далисихчасі»^ Історії про короля Артура та славетних лицарів Круглого Столу, пісня про Нібелунгів, їх скарби та грізного короля гунів Етцеля. Однак відомо, що за усіма майже казковими персонажами можуть стояти ІіЖом реальні Люди — королі, вожді; воєначальники, що жили у давно минулі часи. Але саме від цих легенд ведуть іідііі НОВИХ сторінок історії народа таких сучасних європейських держав, як Велика Британія, Бельгія, Італія, Нідерланди, Німеччина, Франція та інші. Так само легенда про князя Кия знаходиться біля витоків історії Білорусі, Росії та України.
103
Трагедія українсько-польського протистояння на Волині 1938-1944 років. Луцький район і м. Луцьк
упорядник Пущук І.
Вміщено спогади мешканців Луцького району і міста Луцька Волинської області про події українсько-польського міжнаціонального протистояння 1938—1944 років. Рукописи свідчень та їх фонозаписи зберігаються в архівах. Підсумковий коментар про перебіг протистояння на терені кожного населеного пункту є викладом зібраних споминів, а також тверджень інших названих у збірнику осіб із числа тодішніх мешканців.
54
Книга запитань
Кушнір Pоман
Хто сказав, що книги повинні давати відповіді? Можливо, вони мають лише задавати запитання? Хто сказав, що на кожне запитання має бути відповідь? Можливо, є запитання, які існують лише для того, щоб над ними роздумувати?
23
Історія України-Русі
Аркас Микола
У книжці Миколи Аркаса висвітлено всю історію українського народу до початку XX століття.
82
Мистецтво виховання
Пелеґріно Піно
Найважливішою річчю, на яку наші діти мають право, - є радість. Радість від смаку життя, радість від свого оточення, властиво ~ радість від свого дитинства. Автор дає компетентні поради, як вирішувати складні проблеми, що виникають у процесі спілкування з дітьми. Наприклад, коли і як казати дитині "так" або "ні", як ставитися до її примх; що робити, коли вона обманює або лихословить тощо... Сказати, що виховання — складна справа, то все одно, що сказати, що сніг - білий, а вода - мокра. Справді, це твердження годі заперечити... І тому батьки мусять вчитися мистецтву виховання, адже йдеться про здоров'я, фізичне і психічне, власних дітей. Для батьків, учителів, вихователів.
32
Записки в’язня Станиславівської тюрми
Мозіль Юрій
Книжка споминів Юрія Мозіля (справжні ім’я та прізвище – Юрій Федорів) приваблює увагу шанувальників історії Станиславова 1930-х років безпосередністю вражень, документальністю, історичною достовірністю особливостей вимушеного перебування автора як політичного в’язня в мурах місцевої тюрми у 1933–1934 рр. Адже його, як і сотень галицьких українців, належність до Пласту й ОУН, активну громадянську позицію і виховання української молоді в умовах польської окупації західноукраїнських земель польське правосуддя називало не інакше, як «антидержавною діяльністю». Видання буде корисне не тільки для краєзнавчого загалу, а й свідомих українців, котрі через прочитання споминів Юрія Мозіля зможуть побачити повторювальність нашої недалекої історії, відстежити трагізм і комізм повсякденного життя політичних в’язнів, їх оточення та настрої всередині «закритого суспільства». Упорядник - І. Монолатій
18
Мудрость тысячелетий
Эта книга — сборник мудрых мыслей, которые накапливались веками и тысячелетиями и до сих пор не утратили своей актуальности. Несмотря на то, что сюда включены афоризмы, которые принадлежат античным авторам, а также классикам XVI-XVII вв., издание несомненно заинтересует современного читателя. Книга заставляет задуматься и никого не оставит равнодушным. Для широкого круга читателей.
42
Показати ще...