Книжкова Хата 097-609-59-85, 099-640-03-70
Наприклад: Кінг...
Смолі Г. Пізнай свою дружину

Смолі Г.

Пізнай свою дружину

Свічадо 2004 р. 160 ст. , палітурка: м
оцінок: 0


14 грн. в наявності
Доставка:
   - Нова Пошта 1-3 дні (від 20 грн.)
   - Укрпошта 3-7 днів (від 14 грн.)

Оплата:
   - при отриманні
   - на карту Приватбанка

Щасливе подружжя - це не випадковість. Його запорукою є випробувані принципи, без дотримання яких добрі, щирі стосунки неможливі.
Автор, відомий фахівець у подружніх справах і чоловік зі стажем, намагається показати, що подружжя - серйозна річ, яка вимагає постійної роботи над собою обох партнерів. Ця книжка, як видно із назви, призначена для чоловіків. Поради і невеликі «хитрощі», які пропонує автор, допоможуть чоловікові й відповідно дружині розкрити у подружжі всі свої здібності і можливості.
Книжка призначена для широкого кола читачів.
ISBN: 966-561-134-8
Картежнику
20
Секрета успіху
Квітчаста Аліна
Успіх — це вдале досягнення поставленої мети або природний результат послідовного застосування основних принципів її досягнення. Ми говоримо про успіх, якого мріють досягнути багато людей, зле їм це не вдається. Проблема в тому, що вони не знають цих принципів. А, можливо, знають, але не використовують у життєвій практиці. Ця книга про те, як, стати гармонійною, успішною і впевненою у собі людиною. Вона розкриє вам основні секрети досягнення багатства, щастя і процвітання. При цьому не потрібно жертвувати своїм здоров’ям і внутрішньою життєвою енергією. Книга допоможе вам виявити у собі необхідні особистіші якості, з якими ви обов’язково досягнете успіху. Кожна людина має величезний потенціал для успішних звершень, і ви не виключення.
39
Герби Івано-Франківська (Станиславова)
Федунків З.
У запропонованій геральдико-краєзнавчій роботі в основі дослідження лежать герби Станиславова та Івано-Франківська, проблеми їхнього юридичного узаконення, трактування геральдичних фігур, змістовне навантаження символів. Через призму геральдики в зрізі краєзнавства, архітектури, композиції зображення, сфрагістики подано деякі аспекти формування органів самоуправління Станиславова, розвиток планувальної структури міста, формування міста-фортеці.
32
У задзеркаллі 1910—30-их років: Науково-популярне видання
Бондар-Терегценко Ігор
Пропонована книга є цікавим, несподіваним поглядом на так званий «радянський» культурний процес 1910—1930-х років XX століття: крізь своєрідне «задзер-калля» офіційної епохи і зсередини — через листування, спогади, щоденникові нотатки. Зокрема, йдеться про взаємовідношення життя й мистецтва, влади й діячів культури, їх роль та місце в умовах радянської ідеології. Видання розраховане на широке коло читачів.
129
Княгині України-Русі
Авт.-упор. С. Левітас
Книга містить адаптовані для юних читачів легенди та перекази про видатних українських княгинь-іноземок, які прославилися завдяки своїй мудрості, красі та доброчинності й залишили неповторний слід у вітчизняній історії. Це видання стане додатковим джерелом інформації для всіх, хто прагне збагатити свої знання та осягнути величне минуле України-Русі.
55
Правила торгівлі в Україні : навчальний посібник
Упорядник Руснак Юрій
55
Боевая работа советской и немецкой авиации в Великой Отечественной войне
Смирнов Андрей
Книга посвящена действиям советской и немецкой истребительной, штурмовой и бомбардировочной авиации в 1941-1945 гг.Автор анализирует оперативное искусство советских и немецких ВВС. их тактику, уровень подготовки авиационного командования и летного состава, технические данные самолетов, их вооружение, пилотажные и эксплуатационные свойства.Книга будет интересна как специалистам, так и любителям военной истории.
149
Групповой портрет депрессии
Воронов Марк, Гримблат Станислав
В результате анализа собственных исследований и рассмотрения данных научной литературы по проблеме депрессии авторы книги обнаружили два фактора, один из которых или оба вместе позволяют отнести или не отнести рассматриваемое явление к депрессивным состояниям. Первый фактор - это уменьшение количества энергии, ощущаемое субъективно. Второй - это направление вектора энергии «вниз». На основе этих двух факторов авторам удалось построить постепенно усложняющийся ряд моделей депрессивных состояний. Предложенные модели объясняют все известные виды депрессии в медицине, психологии, экономике; показывают связь депрессивных состояний с ожирением и суицидами; позволяют предсказать поведение систем в депрессивных состояниях, причины таких состояний и способы выхода из них. При рассмотрении этих моделей видно, что депрессивные состояния неизбежны, более того, в ряде случаев они необходимы. Авторы выражают надежду, что эта работа станет началом направления в психологии, медицине и экономике, рассматривающего различного рода колебания как процессы, обеспечивающие устойчивость систем. Рассчитана на ученых, студентов - медиков и психологов, на всех тех, кто интересуется тайнами психики человека.
49
Чорний Ворон: п’ять біографій
Коваль Роман
Це книжка про отаманів, які мали одне повстанське псевдо - Чорний Ворон. Боролися вони в добу Української Народної Республіки. То були роки, коли поля пшениці витоптували закривавлені коні, а села перетворювалися на кладовища. То був час, коли в Україну прийшли москалі із суворими і вилицюватими обличчями. Вони хотіли відібрати в нас Батьківщину. Ми ж мусили захистити своє право на буття. Події відбуваються на території сучасних Дніпропетровської, Кіровоградської, Миколаївської, Одеської, Хмельницької і Черкаської областей України, в Польщі та Чехословацькій Республіці. Рекомендовано Історичним клубом “Холодний Яр” для вивчення у вищих і середніх навчальних закладах України.
45
Психологическая типология. Хрестоматия
Сельченок К.В.
В настоящей хрестоматии объединены работы, явившиеся результатом развития одного из наиболее разработанных направлений научно-практической психологии - психологической диагностики.
Каковы особенности характера? Каковы возможные реакции человека на те или иные обстоятельства жизни? Что можно сказать о взаимосвязи различных черт индивидуальности? Ответы на эти вопросы помогает узнать психологическая типология - высокоэффективный инструмент научного анализа, предназначенный для упорядочивания различных уровней и качеств человеческого опыта.
Знание психотипов позволяет ориентироваться в многомерном пространстве качеств и особенностей индивидуального характера, тем самым способствуя эффективному личностному развитию.
Хрестоматия предназначена для всех тех, кто интересуется проблемой человеческих характеров и стремится расширить представление как о себе, так и об окружающих людях.
68
Конгрес Українських Націоналістів 1929 p.: Документи і матеріали
Упоряд. В. Муравський
Збірник містить документи і матеріали установчих зборів ОУН, відомих в історії під назвою Конґрес Українських Націоналістів. Основна частина оригінальних документів зі збірки Державного центрального архіву в Празі доповнена матеріалами з преси, опублікованими раніше документами, спогадами, ілюстраціями тощо. Збірник супроводжується науково-довідковим апаратом. Видання розраховане на науковців, істориків, студентів гуманітарних вузів.
96
Наукова спадщина Олега Ольжича
Відейко М.
Олега Кандибу (Ольжича) по праву вважають символом цілого покоління української молоді, яке у XX столітті щиро та беззастережно присвятило себе українській ідеї та боротьбі за відновлення незалежної української держави. Його творчий шлях, життя і діяльність були спрямовані на віддане та свідоме служіння своєму народові. Науковці у Європі та США знали його як археолога — доктора Кандибу. Хтось захоплювався поезіями О. Ольжича, а товариші по боротьбі за вільну Україну зверталися до нього по-іншому: «Ідеаліст», «Доктор». Однак наукові праці він підписував завжди однаково: «О. Кандиба». У 23 роки захистив докторську дисертацію. Він — учасник міжнародних експедицій, автор півсотні друкованих праць, популяризатор археологічних відкриттів, у тому числі — в Україні. У повному обсязі результати наукових досліджень О. Кандиби в Україні було видано тільки 2007 року. 1 лише нині є можливість оглянути їх та оцінити з точки зору сучасної археологічної науки.
69
Отличное… где, с кем и как
Лена Ленина
"Отличное... где, с кем и как" - книга о личной жизни и карьере модного автора бестселлеров Елены Лениной, написанная в оригинальном ироническом стиле. В этом остроумном дневнике вы найдете ответы на вопросы, как стать звездой и успешной деловой женщиной, как попасть из Сибири на Каннский фестиваль, а также о том, как покорить шоу-бизнес и как в одиночку бороться с жизненными трудностями, имея на руках маленького ребенка.
59
На самой вершине
Зиг Зиглар
Книга показывает путь максимальной реализации Ваших способностей в личностной и профессиональной сферах, имеет большое практическое значение как сборник советов, помогающих жить счастливо. Для широкого круга читателей.
42
Курс практической психологии, или Как научиться работать и добиваться успеха: Учебное пособие для высшего управленческого персонала
Составитель Раиль Кашапов
Книга рассказывает о методах и приемах познания людей и себя. Учитывая большую потребность в такой информации, она составлена как хрестоматия для самоподготовки и самообразования руководителя. В ней представлены наиболее известные авторы в области современного человекознания. Адресована руководителям различного уровня, социологам и психологам.
69
Гипноз и внушение
Бехтерев Владимир
Академик Владимир Михайлович Бехтерев (1857-1927) — выдающийся русский медик-психиатр, невропатолог, физиолог, психолог, основоположник рефлексологии в отечественной науке. В этой книге собраны его статьи, посвященные проблемам гипноза, внушения и самовнушения. Описанные ученым методы воздействия на личность и на толпу как никогда актуальны сегодня для понимания причин тех многочисленных политических перемен, которые происходят в нашей стране и в мире.
49
Управление поведением в фирме: эффекты и парадоксы (на материалах 120 российских компаний): Практическое пособие
Красовский Ю.
Эта книга написана прежде всего для тех, кто серьезно задумывается о собственной карьере менеджера. Она адресована и тем, кто еще учится, и тем, кто решил углублять свои знания, и тем, кто уже имеет опыт работы в фирме. Она — для тех, кто хочет постичь тайны нелегкого управленческого труда. В ней вы откроете для себя психологический мир организационной культуры. И это предостережет вас от многих ошибок и просчетов. Иногда — непоправимых... В книге очень много «живых» ситуаций, примеров, более 40 моделей организационного поведения, множество экспресс-методик. Потому-то она может быть использована для подготовки курсовых работ, рефератов и дипломов по психологии и социологии управления, организационному поведению в фирме и маркетингу. Она окажется полезной и для магистров, и для аспирантов, а также для тех консультантов, кто акцентирует внимание на поведенческих методах управления. Автор предлагает 110 аналитических вопросов для тех, кто хочет проверить свои шхншния и области организационного менеджмента.
38
О военном искусстве
Макиавелли Никколо
«Когда выигрываешь сражение, надо с возможной быстротой преследовать победу до конца». Одна из самых известных фраз Никколо Макьявелли. Один из основных тезисов его блистательного трактата «О военном искусстве». Эго произведение ошеломило современников жестким и практичным подходом не только к военной тактике, но и к стратегии. Гениальность великого флорентийца заключается прежде всего в том, что мысли, идеи и теории, высказанные им в этом трактате, настолько глубоки, что охватывают не только военную теорию, но и самые разные аспекты человеческой жизни.
99
З мого життя
Стороженко М.
У книзі відомого діяча Київської Громади, директора Першої Київської гімназії М. В. Стороженка (1862-1942) вперше друкуються спогади, які розкривають картину буття суспільства ХІХ - початку ХХ ст. Автор описує повсякденне життя Києва з 50-х років ХІХ ст., своє навчання у Другій Київській гімназії та Університеті Св.Володимира. Під пером М.В.Стороженка постають яскраві портрети відомих учених - В. Б. Антоновича, В. С. Іконнікова, М. В. Владимирського-Буданова, О. І. Левицького та ін. Висвітлюється діяльність Київської старої громади, вченого гуртка Історичного товариства Нестора Літописця та редакції "Киевской старины" на чолі з Ф. Г. Лебединцевим та О. М. Лазаревським. Детально оповідається про дворян і земців Полтавщини, подані біограми предводителів дворянства, голів Земських управ та найвидатніших гласних. Мемуарист цікаво описує становище народних шкіл Чернігівщини і Київщини, діяльність народних учителів. Окремим розділом подані спогади про близьких знайомих автора: митрополита Євлогія (Георгієвського), Пантелеймона Куліша, Василя Горленка, Ореста Левицького, Миколу Лисенка. Еміграційне життя насвітлюється через листи до М. В. Стороженка його колишніх селян, а також Олександра Шаповала та отця Федора Тітова. У додатках подано список праць М. В. Стороженка, його листи до П. О. Куліша та уривок з листа до Д. В. Скринченка. Для істориків, широкого кола читачів.
90
Сексуальная жизнь в норме и патологии. В 2 кн. Кн.1
Еникеева Д.
Эта книга посвящена вопросам, которые не могут не заинтересовать читателя. Здесь рассмотрены различные аспекты нормальной сексуальной жизни мужчины и женщины, которые позволят любящей паре достичь сексуальной гармонии, а также проблемы, имеющие отношение к сексопатологии, — сексуальные дисфункции, девиации и перверзии (половые извращения). Книга будет полезной и для родителей, имеющих детей любого возраста, она поможет им в правильном половом воспитании ребенка.
20
Копаний м’яч у Станиславові
Дейчаківський І.
Про різну долю етнонацій в цілому, і зокрема окремих етнофорів у давньому Станиславові написано вже немало. А що із фактами політичного і конфесійного характеру, значний сегмент нашої спільної історії посідало повсякденне життя, то на початку ХХ ст. фігурантів міської історії поєднав спорт, зокрема футбол. Саме ця гра між серіалами хлопчачих бійок, набитими ґулями з «етнічних» міркувань, завдяки активній позиції станиславівських українців та мешканців приміських сіл гартувала сили і надію на самостійне державне існування. Чи ми є такими ж, як і сто або п’ятдесят років тому були наші попередники, зрозуміємо тільки тоді, як уважно прочитаємо дослідження Ігоря Дейчаківського.
32
Энциклопедия отечественной артиллерии
А. Б. Широкорад
Известное выражение "артиллерия - бог войны" подчеркивает решающую роль артиллерийского вооружения во всех сухопутных и морских войнах последних трехсот лет.
В данной энциклопедии впервые представлены все отечественные артиллерийские орудия и системы состоявшие на вооружении русской армии и флота в XVII-XX веках, а также большинство созданных в единичных экземплярах. Описаны их принципиальные особенности, приведены технические характеристики, указана историческая судьба.
Энциклопедия составлена в основном по архивным материалам, неизвестным широкой читательской аудитории. Она представляет большой интерес для всех, кто интересуется историей военного дела и военной техники.
595
Нравственные письма к Луцилию
Луций Анней Сенека
Сенека — Луций Анней Сенека Младший (ок. 4 до н.э. Щ ок. 65) — выдающийся римский философ-стоик, поэт, драматург, государственный деятель. В последние годы жизни Сенека уделял особое внимание вопросам нравственного самосовершенствования, многие его мысли созвучны христианскому мироощущению — недаром Сенеку считали «почти что христианином» И приписывали ему переписку р апостолом Павлом. «Нравственные письма к Луцилию», адресованные младшему современнику Сенеки, прокуратору Сицилии, — итог философии и жизненного опыта Сенеки. Это, вероятно, самое читаемое сочинение Сенеки начиная со . Средних веков вплоть до настоящего времени. Написанные простым и мудрым языком, «Письма» и сегодня могут служить руководством по морально правильной жизни.
43
Латинские изречения
Сост. А. Жемерова
Еще А. Пушкин сетовал, что «латынь из моды вышла ныне». Так может, пора изменить ситуацию? Книга «Латинские изречения» поможет вам не только произвести впечатление на собеседников, поразив их своей эрудицией, но и развлечет вас, ознакомив с происхождением расхожих выражений и слов, как «жребий брошен», «Рубикон перейден», «Камо грядеши», «оковита», подскажет, как расшифровать сокращения «і. е.», «Р. т.», «Р. S.».
49
Україна. Славетні гетьмани та інші видатні постаті козацької доби
Батій Я.
Перша письмова згадка про українських козаків датується 1489—1492 роками. Саме з того моменту розпочалася історія козацтва — історія битв, походів, поразок і перемог. Усі визначні події тих часів пов язані з іменами певних осіб: козацьких ватажків, отаманів, гетьманів. Про них і піде мова в даній книзі.
32
VI Науково-практична конференція Буття українців «Від дитини до людини» - творення-виховання в явному світі цілісного українця від зачаття до повноліття
49
Дар психотерапии
Ялом Ирвин
Ирвин Ялом, психотерапевт с огромным стажем, написал немало книг, научных и не очень. Однако «Дар психотерапии» — текст настолько структурный, интересный и полезный, что его можно назвать одной из лучших работ этого автора. Прежде всего книга адресована молодым терапевтам и студентам-психологам. Для своих молодых коллег Ялом может стать мудрым и доброжелательным старшим наставником и помощником. Никаких догм, никакой напыщенности — простые и ясные советы, которые не только помогут в работе, но и избавят от неуверенности, так свойственной начинающим психотерапевтам. Но и для пациентов (реальных или потенциальных) эта книга представляет немалый интерес. Процесс терапии представлен в ней простым и прозрачным. Если у вас есть иллюзии по поводу магической природы психологической работы, они развеются. Если у вас есть страхи — они исчезнут. Книга может помочь решиться прибегнуть к психотерапии — или же понять, что во многих ситуациях человек способен справиться сам.
78
Митний кодекс України : текст відповідає офіц. станом на 30 травня 2011 p.
Україна. Закони
13
Психологические рисуночные тесты : иллюстрированное руководство
Венгер Александр
По рисункам человека можно определить склад его личности, понять его отношение к разным сторонам действительности. Рисунки позволяют оценивать психологическое состояние и уровень умственного развития, диагностировать психические заболевания. Во всем мире рисуночные тесты стали главным инструментом практических психологов. Эта книга - первое в нашей стране подробное иллюстрированное руководство по применению системы рисуночных тестов и составлению на ее основе `психологических портретов` детей и взрослых. Книга предназначена для психологов, педагогов, студентов.
69
Галицько-Руське місто Станиславів з достовірних джерел
Площанський В.
Книжечка галицького краєзнавця, а від якогось часу і москвофіла В.Площанського – історичний погляд на польсько-шляхетське місто над Бистрицями, яке колись зупинилося тут у поході Потоцьких на схід. Від решти краєзнавчих видань історія Станиславова a-ля Площанський відрізняється виразним галицько-руським духом, бажанням автора «вписати» у міський контекст автохтонну українську людність. Повсякдення і поведінку останніх він показує через інтеґрованість у «чуже» місто, релігійні практики та поодинокі інституції. Незважаючи на відверто польсько-жидівський характер міста, В. Площанський описує і цілком «руські» місця Станиславова, вплітаючи в історичний контекст передмістян і містян, поодиноких урядників і церковних достойників.
20
Здоровье тела и души. Психологические тесты для женщин и мужчин
Степанов Сергей
Тесты - хорошая возможность лучше узнать и понять себя, оценить достоинства и слабости своего мироощущения. С их помощью вы сможете решить свои проблемы, разобраться в своем физическом и душевном самочувствии.
10
Секреты о мужчинах, которые должна знать каждая женщина
Анджелис Барбара Де
Барбара Де Анджелис, автор книги «Секреты о мужчинах, которые должна знать каждая женщина», — профессор, специалист по проблемам взаимоотношений между мужчинами и женщинами. Известна в Америке по книге «Как любить всегда». В своей новой работе, ставшей бестселлером в США в 1991 году, она доверительно и эмоционально дедится с читательницами своим личным и профессиональным опытом.
26
Філософія української ідеї та європейський контекст: франківський період
Забужко Оксана
Це перша праця, в якій філософія національної ідеї розглядається як самостійна інтелектуальна течія, що сягає далеко за межі політології до питань про сутність і сенс національного буття. На широкому історико-культурному матеріалі автор досліджує місце цієї течії в європейській — і, спеціально, українській — свідомості новітнього часу (XIX — поч. XX ст.). Окремий розділ присвячено національно-екзистенційним пошукам І. Франка, в чиїй особі сконцентровано духовний досвід переломового для долі національної культури покоління української інтелігенції.
49
Свідок повстанської слави
«Свідок повстанської слави» — документально-публіцистичне видання з нагоди 25-річчя патріотичної акції вшанування полеглих борців за волю і незалежність України, які полягли в нерівній боротьбі з ворогом у жовтні 1944-го (курсанти старшинської школи УПА «Олені») та 1 листопада 1946-го (крайовий провідник ОУН «Захід-Карпати» Ярослав Мельник, псевдо Роберт з дружиною та побратимами) в урочищі Глибокому, що біля підніжжя гори Яворина поблизу с. Липи Долинського району Івано-Франківської області, і 30-річчя віднайдення поховань цвинтаря Поля. У книжці зібрано публікації місцевої періодики про проведення масових акцій «Яворина» та фестивалю патріотичної пісні і поезії «Повстанська ватра» від 1993року, які доповнено світлинами, відгуками учасників з різних куточків України. Для широкого кола читачів. Упорядник керівник апарату Долинської районної державної адміністрації, депутат районної ради Катерина Олійник за співпраці з монахинями Згромадження сестер Пресвятої родини с. Анатолією і с. Володимирою Дмитришин, ігуменом Гошівського монастиря ЧСВВ о. Дам ’яном Кастраном, Галиною Максимів, Богданою Чабан, Людмилою Фреїв. Видано за сприяння Петра Шкутяка — депутата обласної ради, Сергія Плотнікова — голови Долинської районної державної адміністрації, депутата обласної ради, Олександра Криницького — заступника голови — керівника апарату обласної державної адміністрації, депутата районної ради
55
Чорновіл В. Твори: У 10-ти т. — Т. 8. Статті, виступи, інтерв’ю (січень 1993 -грудень 1995)
Упоряд. Валентина Чорновіл
У 8-й том Творів Вячеслава Чорновола в десяти томах увійшли виступи, інтерв’ю, статті періоду з 1993 по 1995 роки. Це боротьба за утвердження незалежності 'Через законотворчу діяльність у Верховній Раді, відстоювання держави, інтересів народу в діяльності Народного Руху України, оцінка щоденних суспільних подій у редакційних статтях газети «Час/Time». Як і попередні томи, цей том цінний правдивістю, історичністю часу, багатий на документи. Отже, потрібний для всіх, хто цікавиться становленням нашої держави, її історією, уболіває за Україну.
65
Лицарі другого сорту. Наймане військо Лівобережної Гетьманщини 1669-1726 рр.: Наукове видання
Сокирко 0.
Книга є першим дослідженням історичних витоків і еволюції маловідомого складника українських збройних сил "козацької доби" - найманого (охотницького) війська. Використавши широкий спектр історичних джерел та літератури, автор розглядає становлення й розвиток українського найманства в широкому контексті європейської історії XVII—XVIII ст., його вплив на політичну та військову історію Лівобережної Гетьманщини. В центрі книги - основні організаційні засади охотницьких полків (структури, комплектування, забезпечення та озброєння), участь найманців у воєнних конфліктах гетьманату кінця XVII - початку XVIII ст., їхнє повсякденне життя. Видання розраховано на вчених-істориків, викладачів, студентів, а також усіх шанувальників вітчизняної військової історії.
189
Камень ломает ножницы. Как перехитрить кого угодно: практическое руководство
Паундстоун Уильям
Перед вами практическое руководство: как получать выгоду от предсказуемого поведения других людей и использовать это умение в повседневной жизни. Прочитав эту книгу, вы узнаете, как предугадывать действия друзей, начальников, преподавателей, конкурентов и просто окружающих. Большинство людей запрограммированы совершать определенный «выбор» и следовать простым тенденциям, а потому их поведение предсказуемо даже тогда, когда они стараются быть оригинальными. Уильям Паундстоун обладает даром извлекать из психологии и поведенческой экономики практические советы и доказывает: прогнозировать легко, приятно, а иногда и прибыльно!
119
Виховання дитини
Кошовенко Л.
Виховання дитини — нелегке завдання. Батькам хочеться, щоб дитина виросла не тільки здоровою, сильною, освіченою, але й хорошою людиною, Людиною з великої літери. Книга містить відповіді на численні запитання молодих батьків і висвітлює безліч актуальних моментів, які допоможуть виховати вашу дитину успішною, впевненою в собі, а головне — щасливою.
39
Великая Китайская стена
Ловелл Джулия
Великая Китайская стена... Согласно легендам, она была построена 2200 лет назад. За нею веками скрывалась от европейцев Поднебесная Империя — таинственная, древняя страна высочайшей культуры и огромной мощи, считавшая себя единственным оплотом истинной цивилизации. Что же это — древний и средневековый Китай? Родина высокой литературы и живописи, прекрасной музыки и несравненных боевых искусств? Страна безжалостных тиранов, самую печальную славу среди которых снискал гениальный и чудовищно жестокий император Цинь Ши-хуанди? Почему периоды бурного расцвета Китая снова и снова перемежались периодами голода и бед, иноземных нашествий, кровавых мятежей и гражданских войн? Каковы уроки пестрой и неоднозначной истории Поднебесной? И усвоил ли Китай эти уроки прошлого?..
109
Відкриття і припинення підприємницької діяльності: збірник законодавства і зразків документів
Упорядник Руснак Юрій
74
100 батьківських «чому?». Відповіді досвідченого психолога
Чуб Наталія
У своїй новій книжці «Сто батьківських „чому?"» відомий практикуючий психолог Наталія Чуб відповідає на головні питання, що виникають у батьків, малюкам яких ще не виповнилося семи років. Чи правда, що памперси дуже шкідливі? Чи потрібно сповивати дитину? Як реагувати на дитячі хвороби і як дати лад дитині, коли вона вередує? Поради досвідченого психолога допоможуть молодим татам і мамам. Книжка дуже зручна в користуванні, всі питання в ній систематизовані за віком дітей.
79
Травматология любви
Владимир Леви
В ваших руках - лечебник любовных травм. Здесь вы найдете секреты успеха и счастья в любви - руководство к действию в любовном искусстве.

Для обеих половин человечества. Для всех возрастов.
Книга продолжает новую авторскую серию "Азбука здравомыслия" всемирно известного психотерапевта и писателя Владимира Леви.
32
Философия небытия. Искусство метафизики и метафизика Искусства
Лановенко О.
Книга, которую читатель держит в руках, в сущности не имеет аналогов. Предложенная в ней разработка проблем бытия и небытия, Жизни и не-Жизни (квази-Жизни и сверх-Жизни), реального и ир-реального (не-действительного, не-возможного, не-вероятного) настолько нетрафаретна, что было бы удивительным, если бы сформулированные автором положения были восприняты без существенной доли скептицизма. Тем не менее, сколько бы высок не был уровень подобного скептицизма, нет сомнений, что предложенные в данной книге решения «вечных» вопросов явления и существования Жизни заслуживают, как минимум, внимания.
149
Учебник быстрого чтения
Тони Бьюзен
Книга предлагает эффективную программу, позволяющую значительно активизировать работу и взаимодействие глаз и головного мозга в процессе чтения литературы.
Для широкого круга школьников, студентов, научных работников, специалистов производства, бизнесменов... и просто любителей читать.
26
Сакральная триада: алхимия, мифология и конспирология
О. Фокин
Вторая книга Олега Фомина включает ряд исследований по сакральным наукам, европейской мифологии, эзотерике политики и традиционализму. Особое внимание уделено истории и теории алхимии, в том числе трудам и биографии алхимиков и герметиков XX в.: Фулканелли, Эжена Канселье, Клода д'Иже. Пристальному взгляду оказалась открыта сакральная символика мифов и преданий прошлого. Представлен ряд портретов мистиков, оккультистов, а также тех авторов, чьи произведения таят в себе глубинное, метафизическое измерение: Эмануэль Сведенборг, Алистер Кроули, Рене Генон, Уильям Батлер Иейтс, Клод Сеньоль и др.
119
Сила разума для детей
Кехо Джон, Фишер Нэнси
Книга вооружит родителей и учителей набором тщательно продуманных принципов, которые помогут детям в «дебрях» XXI века проложить верный маршрут к удачам и счастью. Для широкого круга читателей.
29
21 неопровержимый закон лидерства
Джон Максвелл
"21 неопровержимый закон лидерства" - это мощное и решительное провозглашение непреходящих законов, которым, если вы хотите стать великим лидером, нужно просто следовать - дома, на работе, в церкви - везде, где вы призваны вести людей за собой.
В каждой главе автор раскрывает суть очередного глубокого закона лидерства, показывая на примере успехов и неудач других, каким образом вы можете применить данный закон в своей жизни.
Если вы пока плохо знакомы с принципами лидерства и являетесь в этом деле новичком, данная книга послужит вам трамплином для того, чтобы начать свою карьеру.
Если вы опытный лидер с первоклассным послужным списком, она поможет вам еще больше повысить свою квалификацию.
Читая эту книгу, помните о четырех принципах:
 • этим законам можно научиться;
 • эти законы можно рассматривать поодиночке;
 • эти законы влекут за собой определенные последствия;
 • эти законы образуют фундамент лидерства.
  85
  Перегляд позитивного мислення
  Еттінген Гебріел
  Американський психолог, професор Ґебріел Еттінґен, яка викладає в Нью-Иоркському університеті, понад двадцять років досліджує складний феномен людської мотивації. Установки на позитивне мислення здобули популярність не лише в адептів нейро-лінгві-стичного програмування, але й у запеклих оптимістів і мрійників. Однак на практиці приємні очікування чомусь не здійснюються. Чому так відбувається, що стає перепоною для досягнення бажаного і як уникнути негативних наслідків — основні питання, на які авторка відповідає детально й аргументовано, використовуючи дані найновіших наукових досліджень. Окрім того, вона розповідає цікаві історії з життя, відстежуючи причинно-наслідкові зв’язки між очікуваннями та результатами. Ця книжка - про бажання та перевірені механізми їх здійснення. Якщо у вас немає досвідченого коуча, який би допоміг вам досягнути цілей, або не діють випробувані методики, аналізуйте невдачі разом із Еттінґен - і змінюйте мислення, себе та життя. Для психологів, коучів, керівників і всіх, хто мислить позитивно.
  142
  Упущенный шанс Сталина. Схватка за Европу. 1939-1941 гг.
  Михаил Мельтюхов
  Книга посвящена одной из самых загадочных страниц отечественной истории XX века - событиям, приведшим к трагедии 1941 года. В последние десятилетия предыстория Великой Отечественной войны оказалась в центре ожесточенной и чрезмерно политизированной дискуссии. Если одни авторы продолжают обвинять тогдашнее советское руководство в недостаточной подготовке к войне, то другие, с легкой руки В.Суворова, наоборот, - в подготовке нападения на Германию. В данной работе на широком круге документов, в том числе малоизвестных и лишь недавно рассекреченных, подробно исследуются события 1939-1941 годов. Показаны внешняя политика СССР и действия Красной Армии в Восточной Европе в начале Второй мировой войны, военное планирование советского Генштаба, организационное развитие и численность советских вооруженных сил, взгляды советского руководства на события европейской войны и содержание советской пропаганды. Подобное комплексное исследование позволяет подвести определенный итог ведущимся спорам и дать ответы на следующие вопросы: виновен ли СССР в возникновении Второй мировой войны; почему Москва пошла на подписание Пакта о ненападении; что знали в Кремле о германском плане "Барбаросса"; было ли германское нападение на СССР превентивной войной, и многие другие.
  Эта книга адресована не только специалистам, но и широкому кругу любителей вдумчивого чтения, интересующихся историей своей страны.
  165
  Митннй контроль автомобільних перевезень [текст]: збірник законодавства станом иа 21 травня 2012 р.
  30
  Пласт у Станиславові та Івано-Франківську
  А. Чемеринський та В. Іваночко, уп.
  Збірка про Пласт у Станиславові та Івано-Франківську, укладена бузпосередніми учасниками багатьох описаних подій, містить достовірні спомини про українське товариське життя, документальні світлини й ілюстрації з архівосховищ, емоційну інформацію про сучасний стан пластового життя в Івано-Франківську. Історія національної скаутської організації України в окремо взятому місті буде корисна самим героям упорядкованих спогадів і нарисів, їхнім рідним і краєзнавцям, а також усім містянам. Адже що більше ми знатимемо про український Станиславів та сучасний Івано-Франківськ, то вмотивованіші будуть і вимоги до можновладців щодо відновлення історичної пам'яті про наших героїв та плани про майбутнє рідного міста.
  25
  Історія України-Русі
  Аркас Микола
  У книжці висвітлено всю історію українського народу до початку XX століття. Це репринтне перевидання 2-го (позацензурного) видання "Історії України-Русі" Миколи Аркаса, яке вийшло у Кракові 1912 року. Готував його Василь Доманицький, редактор 1-го видання, а по його смерті та смерті автора завершили Богдан Лепкий та В'ячеслав Липинський. Більшу частину накладу 2-го, краківського, видання було спалено російськими військами під час Першої світової війни, відтак воно стало бібліографічною рідкістю. На переконання Євгена Чикаленка, "Історія України-Русі" після "Кобзаря" є найкориснішою книжкою. Упорядник Роман Коваль
  92
  Усе про виживання у школі
  Зотова Наталія
  Ця книга — довірча, дружня розмова про підлітка в стінах школи. Вона розповідає про те, як грамотно будувати стосунки з однокласниками та вчителями, як розв’язувати навчальні проблеми, як бути визнаним, шанованим і авторитетним у класі й іще багато-багато цікавого. Головне — захотіти, поставити мету, побачити перспективу!
  30
  Книга №4. Про деньги. Закон притяжения денег
  Боб Проктор, Мишель Блад
  То, что вы взяли в руки эту книгу, не случайность. Пришло ваше время стать по-настоящему богатыми и счастливыми. Авторы, всемирно известные эксперты в области развития скрытых возможностей человека, объясняют, почему до сих пор вам не удавалось достичь того состояния, о котором вы мечтали. Следуя их поразительной методике, вы выйдете на новый уровень сознания, при котором для вас уже не будет существовать ничего невозможного.
  49
  Евреи и хозяйственная жизнь
  В. Зомбарт
  В труде профессора Вернера Зомбарта, опубликованном в Санкт-Петер-бурге в 1912 году, дано определенное представление о влиянии евреев на хозяйственную жизнь Европы в XVII — начале XX столетий, об их роли в зарождении и развитии капитализма. Печатается как историческая памятка. Для широкого круга читателей.
  59
  ЛІТОПИС УКРАЇНСЬКОЇ ПОВСТАНСЬКОЇ АРМІЇ Том 51
  229
  Показати ще...
  Ваш кошик порожній