Ваш кошик порожній
Книжкова Хата 097-609-59-85
Наприклад: Нестайко...

Смолі Г.

Пізнай свою дружину

Свічадо 2004 р. 160 ст. , палітурка: м14 грн.
Доставка:

   - Нова Пошта 1-3 дні
   - Укрпошта 3-7 днів
   за тарифами перевізників

Оплата:

   - при отриманні
   - на карту ПриватбанкаЩасливе подружжя - це не випадковість. Його запорукою є випробувані принципи, без дотримання яких добрі, щирі стосунки неможливі. Автор, відомий фахівець у подружніх справах і чоловік зі стажем, намагається показати, що подружжя - серйозна річ, яка вимагає постійної роботи над собою обох партнерів. Ця книжка, як видно із назви, призначена для чоловіків. Поради і невеликі «хитрощі», які пропонує автор, допоможуть чоловікові й відповідно дружині розкрити у подружжі всі свої здібності і можливості. Книжка призначена для широкого кола читачів.


ISBN: 966-561-134-8
Закупала зозуленька ой під Черленицев. Нариси, документа з історії містечка
Николович Ярослав
У цій книзі автор з'ясовує причину поступової зміни назви містечка Черлениця на Чернелиця, наводить історію місцевої церкви, її парохів отців Григорія Шашкевича, Дениса Несгайка та інших, розповідає про життя римо-католицької та єврейської громад, про події, які розгорталися в містечку навколо замку, культурно-просвітніх товариств «Просвіта» і «Скала»; а також про економічно-суспільні відносини, які існували у Чернелиці упродовж XVIII-XIX століть. Книга завершується конструюванням родовідного дерева однієї з давніх чернелицьких родин -родини Давимук.
80
Мифы Древнего Ирана
Иван Рак
В книге представлен литературно-художественный пересказ зороастрийских мифов и преданий, снабженный авторским комментарием, где приводятся варианты мифов, в частности их отражение в средневековом эпосе "Шахнаме". В качестве дополнения прилагаются сведения о древнеперсидской и "зороастрийской" календарных системах. В конце книги помещен предметно-именной справочник-указатель.
71
Записки в’язня Станиславівської тюрми
Мозіль Юрій
Книжка споминів Юрія Мозіля (справжні ім’я та прізвище – Юрій Федорів) приваблює увагу шанувальників історії Станиславова 1930-х років безпосередністю вражень, документальністю, історичною достовірністю особливостей вимушеного перебування автора як політичного в’язня в мурах місцевої тюрми у 1933–1934 рр. Адже його, як і сотень галицьких українців, належність до Пласту й ОУН, активну громадянську позицію і виховання української молоді в умовах польської окупації західноукраїнських земель польське правосуддя називало не інакше, як «антидержавною діяльністю». Видання буде корисне не тільки для краєзнавчого загалу, а й свідомих українців, котрі через прочитання споминів Юрія Мозіля зможуть побачити повторювальність нашої недалекої історії, відстежити трагізм і комізм повсякденного життя політичних в’язнів, їх оточення та настрої всередині «закритого суспільства». Упорядник - І. Монолатій
18
Марс & Венера: Карты
Джон Грэй, автор книги Мужчины с Марса, женщины с Венеры, предлагает вашему вниманию пятьдесят карт с ключевыми фразами из своего бестселлера. Эти простые утверждения помогут вам лучше понять своего спутника или спутницу жизни и наладить общение. Ваши отношения станут богаче, наполнятся любовью и смыслом.
69
Культурні основи націй. Ієрархія, заповіт і республіка. Наукове видання
Ентоні Д. Сміт
Праця Ентоні Сміта, визначного британського політолога, присвячена вивченню особливостей формування різних типів націй у культурологічному розрізі. Автор розглядає три типи націй: ієрархічні, побудовані на заповіті та республіканські. Особливістю аналізу є розлога полеміка. Автор наводить багато прикладів. Видання розраховане на істориків, культурологів, політологів, студентів гуманітарних факультутів, усіх, хто цікавиться запропонованою тематикою.
32
Моє місто. Хрестоматія з історії Івано-Франківська
Монолатій Іван, упор.
Мета хрестоматії «Моє місто» - це історична спрямованість, а також ознайомлення українських допитливців з авторами краєзнавчих текстів, несправедливо забутими в Івано-Франківську за десятки років, які безпосередньо передували відновленню незалежності нашої держави. Кожний текст, поміщений у цій книжці, цікавий сам по собі. Вже завдяки цьому хрестоматія знайде своїх читачів. Адже її головне призначення -це видання літературно-художніх, історичних, наукових чи інших творів або їх частин. Запропонована у виданні логіка мандрівки всіма історичними епохами сучасного Івано-Франківська (з найдавніших часів і до перших років незалежності України) має наметі послужити своєрідним вступом до ґрунтовної й більш-менш неупередженої історії нашого міста. 350-річчю надання місту магдебурзького права присвячується
159
Когда в сердце приходит весна
Гэри Чепмен и Кэтрин Палмер
Сезоны брака постоянно сменяют друг друга так же, как времена года в природе. Об этом доходчиво говорится в книге, которая предлагает семь проверенных путей перехода от осенней неустроенности и зимней отчужденности к весенним надеждам и сердечному теплу лета.
54
Этногенез и биосфера Земли
Гумилев Лев
Лев Николаевич Гумилев (1912-1992) ^выдающийся историк и этнолог. Сын знаменитых родителей — А. Ахматовой и Н. Гумилева, — он был вынужден всю жизнь противостоять ударам судьбы и, вопреки всем несчастьям, сумел достичь небывалых высот в науке. Главное произведение Л. Н. Гумилева — книга «Этногенез и биосфера Земли» — создавалось около десяти лет. Она посвящена выявлению закономерностей взаимодействия этносов и ландшафтов в истории. Написанная чрезвычайно ярко и информативно, содержащая множество интересных сведений, она служит предметом пристального внимания как профессиональных ученых, так и широкого круга читателей.
46
Суперечливі моменти історії України і Росії
У книзі висвітлено найбільш суперечливі та.неоднозначні події української історії, які досі викликають не тільки наукові дискусії, але й серйозні протиріччя в суспільстві. Ця історія повинна стати уроком на майбутнє, без якого неможливо побудувати в Україні справжню незалежну, демократичну, правову та соціальну державу. Книга буде корисною для учнів старших класів при підготовці до уроків та тематичного оцінювання з історії, для вчителів-істориків та всіх бажаючих, хто захоче доторкнутися до сторінок української історії.
16
Примусова репатріація радянських громадян до СРСР після Другої світової війни (український вектор): Монографія
Куницький Михайло
У монографії, написаній на основі архівних документів, статистичних даних, фотоматеріалів, уперше зроблено спробу висвітлитималовідомі досі події, пов'язані з примусовою репатріацією радянських громадян до СРСР на завершальному етапі Другої світової війни та після її. закінчення. Показано наслідки примусової репатріації для радянських людей і політичного іміджу Союзу РСР у світі.
45
Збройні сили України першої половини XX ст. Генерали і адмірали
Литвин M.P., Науменко К.Є.
Монографія Миколи Литвина і Кіма Науменка відтворює життя і військову діяльність понад 500 генералів і адміралів українських військових формацій першої половини XX століття - доби Центральної Ради, Української Народної Республіки, Української Держави, Західно-Української Народної Республіки, а також Карпатської Січі, Української Повстанської Армії та Української Національної Армії.
53
Поступай как женщина, думай как мужчина
Харви Стив
Почему даже самые умные, успешные и привлекательные женщины не всегда понимают поступков мужчин и несчастливы в личной жизни? По мнению автора этой книги, ведущего суперпопулярной в США радиопередачи, посвященной взаимоотношениям, проблема в том, что женщины обращаются за советом к другим женщинам. Хотя мужчина лучше знает, как найти и удержать мужчину. В этой книге Стив Харви дает прекрасную возможность понять ход мыслей представителей сильного пола, отвечая на множество наболевших вопросов. Например, таких: «Что вы должны, а что не можете требовать от своего мужчины?», «Как распознать маменькиного сыночка и что делать в этом случае?», «Когда знакомить кавалера со своими детьми?», «Какие пять вопросов нужно задать мужчине, чтобы определить серьезность его намерений?». Забавная, а местами суровая, но всегда правдивая, — эту книгу нужно прочитать, если вы хотите узнать, что на самом деле думают мужчины об отношениях с женщинами.
33
Степан Бандера у документах радянських органів державної безпеки (1939—1959). У 3 т. Т. 1
Сергійчук Володимир
Упорядники дякують керівнику Служби безпеки України Валентину Наливайченку й голові Служби зовнішньої розвідки України Миколі Маломужу за підтримку в створенні цієї книги. У пропонованій збірці документів з колишніх таємних архівів розповідається про життя і діяльність Голови Революційного Проводу Організації Українських Націоналістів Степана Бандери, сто років від дня народження якого виповнилося 1 січня 2009 року. Видання розраховане на всіх, хто цікавиться постаттю Степана Бандери та історією українського національно-визвольного руху в XX столітті. Редакційна рада: Василь Богдан, Володимир В’ятрович, Сергій Кокін, Володимир Сергійчук, Наталія Сердюк. За загальною редакцією професора Володимира Сергійчука.
80
Аутизм - не вирок
Шульженко Діна
У книзі представлено авторський підхід до проблеми подолання спектра аутистичних порушень. Автор розкриває сутність мислення, поведінки та діяльності аутичних дітей, пропонує свої погляди, принципи, форми роботи і методи формування адекватних психологічних установок, що забезпечують свідомий контроль над основними позиціями життя аутичної дитини. Особливу увагу приділено прогностичному потенціалові особистості аутичної дитини, обґрунтовано необхідність урахування в процесі досягнення цієї мети виокремлених вікових меж вихованців, що впливають на розгортання процесу їхнього морально-духовного розвитку. Книгу адресовано практичним психологам, педагогам, батькам, керівникам освітніх закладів, науковцям, студентам і викладачам вищих медичних та педагогічних навчальних закладів, усім зацікавленим у процесах корекційного виховання і творчого розвитку аутичних дітей.
44
Сімейний кодекс України: чинне законодавство із змінами та допов. на 14 березня 2011 року
У виданні представлений Сімейний кодекс України станом на 14 березня 2011 року зі змінами і доповненнями.
15
Роде наш красний... (Волинь у долях краян і людських документах) Наукове видання. Т.2
Книга обіймає широке коло літературних, історичних і культурних питань, пов'язаних з розвитком подій на Волині, з долею краян
30
Дети - с небес
Джон Грэй
Автор бестселлера "Мужчины с Марса, женщины с Венеры" преподнес потрясающий подарок всем мужчинам и женщинам, у которых есть дети. Эта книга действительно поможет вам в воспитании детей. Позитивное воспитание сделает ваших детей успешными, способными справляться с любыми жизненными трудностями, избавит от чувства вины и страха.
А вас сделает по-настоящему счастливыми родителями позволив решить все проблемы, связанные с воспитанием детей в современном мире. И как же пожалеете вы о том, что этой книги не было во времена ваших родителей!
39
Опис України, кількох провінцій Королівства Польського, що простягаються від кордонів Московії до Трансільванії, разом з їхніми звичаями, способом житгя і веденням воєн
Гійом Левассер де БОПЛАН
В книзі відомого мандрівника, архітектора та картографа подано безцінні відомості про тогочасну Україну, що після розпаду Київської Русі потрапила до складу Королівства Польського. Цінність поданого матеріалу значно зростає, коли сприймаєш оповідь очевидця і сучасника, який крім всього іншого був іноземцем, не зацікавленим у викривленні реалій того часу. Також важливим аргументом на користь поданого матеріалу є час написання (1648р.) і дата першої публікації книги (1652р.) т-до 1716 року, що знаменував собою час тотальної фальсифікації Московією минулого Русі.
49
Молодость Цезаря Октавиана Августа
Шаховская Людмила
Людмила Дмитриевна Шаховская — известная русская писательница XIX века, автор многочисленных исторических романов. В произведениях, входящих в ; серию «Римская история», на основе строгого соблюдения верности историческим фактам отображены бытовые картины древней жизни и прослежен исторический путь от возникновения Древнего Рима до распада Римской империи. "Действие романов «Молодость Цезаря Октавиана Августа» разворачивается в молодые годы внучатого племянника Юлия Цезаря, будущего римского императора Октавиана и охватывает период 45—38 гг. до Р.Х. Для широкого круга читателей.
60
Збірник типових договорів: Підряд, доручення, транспортні перевезення, комерційне представництво, надання послуг, інтелектуальна власність: 3 можливістю копіювання
978-966-373-597-9
В збірнику представлено комплект найпоширеніших у господарській практиці договорів, що регулюють відносини як шж юридичними, так і між фізичними особами. Особливістю збірника договорів є можливість їх прямого використання на практиці. Для цього достатньо зробити ксерокопію необхідного вам договору. При цьому особливі умови можуть бути обумовлені в спеціально призначеному для цього розділі «Додаткові умови». Відсутність нумерації сторінок зумовлена пристосованістю збірника для копіювання. Збірник розрахований на широке коло користувачів: підприємців, менеджерів, юристів, бухгалтерів, а також на фізичних осіб, які є суб’єктами правових відносин. Він також рекомендується як навчальний посібник студентам економічних і юридичних спеціальностей. Четверте видання доповнене новими договорами. Найменування сторін та інші терміни наведені у відповідності до Цивільного кодексу України.
30
Не вчи мене, але дозволь мені вчитися
Алекс Сабіне, Вопель Клаус В.
У цікавій формі автори презентують такий популярний напрям на Заході, як інтерактивні ігри. Експерименти, розраховані на дітей та підлітків, дають змогу пізнати себе та інших, сприяють розвитку образності мислення, творчих нахилів. Для педагогів, психологів та всіх, хто цікавиться груповими методами роботи з дітьми.
21
Так говорил Заратустра
Ницше Фридрих
Фридрих Ницше - немецкий философ, филолог-классик, поэт, автор таких известных трудов, как "Рождение трагедии из духа музыки", "По ту сторон добра и зла", "Генеалогия морали", "Антихрист" и др. В настоящем издании вниманию читателей предлагается философская поэма Ф.Ницше "Так говорил Заратустра", в которой основными являются идеи вечного возвращения и сверхчеловека. "Так говорил Заратустра" - это своего рода ницшеанская Библия.
29
Цивилизация классической Европы
Пьер Шоню
Книга Пьера Шоню, историка школы "Анналов", всесторонне раскрывает цивилизацию Европы (включая и Россию) классической эпохи, 1630-1760 годов. Ученый рассматривает эту эпоху с двух точек зрения: с точки зрения демографии, бесстрастных законов, регулирующих жизнь огромных людских масс, и с точки зрения духовной истории, истории религии, искусства и мысли, формировавших сознание эпохи Предпросвещения.
129
На берегах Альбунея. При царе Сервии. Дальше от Зевса. Набег этрусков. Тарквиний Гордый
Шаховская Людмила
Людмила Дмитриевна Шаховская — известная русская писательница XIX века, автор многочисленных исторических романов. В произведениях, входящих в серию «Римская история», на основе строгого соблюдения рерности историческим фактам отображены бытовые картины древней ж^изни и прослежен исторический путь от возникновения Древнего Рима до распада Римской империи. Действие романов «На берегах Альбунея», «При царе Сервии», «Дальше от Зевса», «Набег этрусков», «Тарквиний Гордый» охватывает период от основания Рима до последнего римского царя Тарквиния Гордого, после изгнания которого была установлена республика (750—530 іт. до Р.Х.). Для широкого круга читателей.
60
Отаман Зелений: Історичний нарис
Коваль Роман
У книзі йдеться про отамана Дніпровської повстанської дивізії Зеленого (Данила Терпила), його драматичні стосунки із Симоном Петлюрою, боротьбу проти Красної армії та денікінців у 1919 році та боротьбу зеленівців на початку 1920-х років. Події відбуваються в Києві та на території сучасних Київської, Чернігівської, Черкаської, Вінницької, Хмельницької та Львівської областей, а також у Росії. Рекомендовано Історичним клубом «Холодний Яр» для вивчення у вищих і середніх навчальних закладах України.
82
Тайны сокровищ тамплиеров и Святого Грааля. Секреты Ренн-ле-Шато
Л. Фанторп, П. Фанторп
История Ренн-ле-Шато читается как захватывающий роман о спрятанных сокровищах, нераскрытых убийствах, сверхъестественных силах, зашифрованных текстах на пергаментных свитках и надгробных камнях, скрытой символике статуй и живописных полотен, загадочных и таинственно богатых священниках, оккультных братствах, странных ритуалах и непонятных легендах.
За исключением, возможно, Росслина, ни одно из мест на Земле не собрало столько эзотерических символов и тайн, как Ренн-ле-Шато. Географическое положение, планировка и история этой деревни стали предметом бесчисленных слухов, мифов и легенд. В "Тайнах сокровищ тамплиеров и Святого Грааля" тщательно исследуется реальность, стоящая за рассказами об этом месте в таких книгах, как "Код да Винчи" Дэна Брауна и "Маятник Фуко" Умберто Эко.
45
Федеральное бюро расследований. Путеводитель по спецслужбе США
Тони Повида, Ричард Гир Пауэрс, Сьюзен Розенфелд, Этан Дж. Тэохарис
Книга рассказывает историю одной из самых могущественных спецслужб мира - Федерального бюро расследований - от момента зарождения до наших дней. Автор - бывшие сотрудники ФБР и ученые, занимающиеся историей американских спецслужб. В книге также рассказывается о наиболее крупных и интересных делах и преступлениях, о тайных операциях, о зданиях ФБР, в конце также впервые приводятся биографии наиболее отличившихся агентов ФБР.
Книга адресована широкому кругу читателей.
106
Тайные войны империи
Кустов Максим
Почему в Египте начала 70-х годов по обочинам дорог валялись пустые пачки «Веломора»? Почему ангольцы искренне считали, что Куба гораздо больше Советского Союза? Почему у афганцев повышенным спросом пользовались советские военные шапки-ушанки, а мусор являлся предметом серьезного бизнеса? Как материально обеспечивались советские военные и гражданские' специалисты в «горячих точках» ~ от Египта и Афганистана до Анголы? Как они жили вне военных операций, как решали бытовые и финансовые проблемы? Об этом практически ничего не знают те, кто там не был, то есть подавляющее большинство наших соотечественников. Новая книга военного историка Максима Кустова дает читателю возможность познакомиться с почти неизвестной для него страницей военной историй СССР.
53
Торпедоносцы Великой Отечественной. Их звали «смертниками»
Морозов Мирослав
Их представляют «смертниками», «советскими камикадзе», которые жили не дольше трех-четырех боевых вылетов. Их воинская профессия считается едва ли не самой рискованной и опасной. О них судят по потрясающему фильму «Торпедоносцы», шокировавшему зрителей невиданным тогда натурализмом, правдивостью и трагизмом в показе Великой Отечественной войны. Что в этом «культе» советских торпедоносцев правда, а что — лишь красивая легенда? Какова на самом деле была их боевая эффективность и подлинная цена их побед? Какой урон они наносили врагу? Выдерживают ли сравнение с немецкими, британскими, американскими и японскими торпедоносцами, не раз решавшими исход морских сражений? Известно, что за годы Великой Отечественной наша торпедоносная авиация потопила 15 боевых и вспомогательных кораблей Кригсмарине, а также 22 транспортных судна. Мало это или много — особенно если принять в расчет несовершенство авиатехники, слабую подготовку летного состава и мощнейшее противодействие противника (немецкие ВМС имели самую сильную ПВО в Европе)? Новая книга ведущего историка флота, основанная на материалах не только отечественных, но и зарубежных архивов, отвечает на все эти вопросы, давая исчерпывающую картину боевого применения торпедоносной авиации в годы Великой Отечественной войны.
255
Брати грому
Андрусяк Михайло
У повісті «Брати грому» розповідається про героїчно-трагічний період української історії - національно-визвольні змагання 40-х - 50-х років XX століття. Дія повісті здебільшого відбувається на Прикарпатті, а також на півночі Росії, у радянських концтаборах. Сотні світлин вдало доповнюють зміст повісті.
98
Дорогою боротьби (Лицар Служби Безпеки)
Губка Іван
Видається в авторській редакції
79
Науково-практичний коментар Кримінального кодексу України
О. І. Мотлях, Н. В. Малярчук, Ю. В. Корнєєв [та ін.]
У даному науково-практичному коментарі подано постатейний аналіз положень Кримінального кодексу України з урахуванням останніх змін і доповнень станом на 12.03.2014 року. В процесі підготовки коментаря автори намагались зробити акцент саме на практичному аспекті застосування норм Кримінального кодексу України з урахуванням особливостей тієї сфери суспільних відносин, якої вони стосуються. Видання розраховано на суддів, працівників правоохоронних органів, практикуючих юристів, студентів, аспірантів і викладачів юридичних спеціальностей видих навчальних закладів, а також усіх, хто цікавиться питаннями правового регулювання в галузі кримінального законодавства в Україні.
200
Индия : История, культура, философия
Уолперт Стенли
«Индия» Стенли Уолперта — это увлекательная история древней цивилизации, на протяжении прошлого века превратившейся в современную нацию. Индия — огромный континент, дом для пятой части человечества, но она остается загадкой для большинства не-индийцев, история ее едва понятна и плохо изучена. Стенли Уолперт представляет краткий и исчерпывающий обзор индийской истории и культуры. Последнее издание этой популярной монографии заканчивается обсуждением результатов последних национальных выборов, экономического эффекта глобализации и последствий присоединения Индии к гонке ядерных вооружений.
149
Вибрані твори з історії Київської Русі, Києва і України
Максимович М.
До книги увійшли твори видатного вченого М. 0. Максимовича, що відображають його багатогранні наукові інтереси в галузі вітчизняної історії, філології, народної творчості та етнографії. Для істориків, філологів, широкого кола читачів.
63
Что делать, когда тот, кого вы любите, и депрессии.
Голант М., Голант С.
Депрессия — одно из самых распространенных в наши дни заболеваний. Как вести себя близким людям страдающего человека, чтобы помочь ему преодолеть недуг? Митч и Сьюзен Голант написали книгу, которую назвали практическим руководством. В ней они ответили на множество вопросов: как распознать признаки депрессии; как отличить депрессию от меланхолии; как говорить с человеком в подавленном состоянии, чтобы вселить в него надежду на выздоровление и веру в то, что он не одинок; как самому уцелеть в этой нелегкой си туации и не позволить депрессии близкого человека поглотить вас; как преодолеть стыд и страх, сопровождающие представление об этом заболевании; какие существуют методы лечения и как выбрать наиболее подходящий и т. д. Кроме полезных практических советов, книга замечательна еще и своим трезвым взглядом, а также интонацией сочувствия и веры в человеческие возможности.
46
100 ключових подій української історії
Журавльов Д.
У книзі подана інформацію про ключові події ст., що вплинули на життя України та українців у багатьох аспектах: політичному, соціальному,, культурному. Детально розглянуто як передумови й причини кожної події, так і перебіг та наслідки для сучасного нашої країни.
42
Князь Суворов
Игорь Бунич
Настоящее издание продолжает серию историко-документальных романов Игоря Бунича. Автор широко известен читателям по книгам: `Золото партии`, `Кейс Президента`, `Меч Президента`, `Таллиннский переход`.
Военно-морская тема занимает особое место в творчестве И.Бунича. История морских войн - это его боль, его восхищение. Роман `Князь Суворов` открывает читателю документальную правду о беспримерном в истории мореплавания походе русской эскадры через Индийский океан и ее трагической гибели в Цусимском сражении в мае 1905 г.
В настоящее издание также включены переводы И.Бунича документов и материалов о судьбе японского линкора `Ямато`, объединенных общим названием `Гибель линкора `Ямато`.
50
ГРУ: дела и люди
В. М. Лурье, В. Я. Кочик
Настоящее издание посвящено людям, которые свою жизнь связали с военной разведкой, тем, кто в военное и мирное время сражался на невидимом фронте. Впервые в достаточно полном объеме собраны сведения о многих известных и неизвестных разведчиках, в том числе военных и военно-морских атташе, а также руководителях военной разведки.

Авторам удалось объединить в одном издании большую часть ставших известными на сегодняшний день фактов об офицерах и генералах нашей военной разведки за все годы Советской власти и рассказать о многих неизвестных страницах из истории ГРУ.
148
Історія України очима письменників
упор. Красовицький О.
До збірки «Історія України очима письменників» увійшли оповідання, уривки з романів, візія, повість і т. д. сучасних українських письменників, присвячені якійсь події або персоні української історії від IX ст. до 202... року. У цій книзі є і зовсім забуті сторінки історії — період державності Білих Хорватів у Прикарпатті, який'Володимир Єшкілєв вважає вузловим моментом нашої історії, є і фантастичний Підземний Кремль в уривку з роману Андрія Куркова, в якому вічно живий Ленін керує нашою країною, є і глибоко особиста буковинська історія Марії Матіос, і легендарний Довбуш Андрія Кокотюхи. іут і містика і історія, переплетені в XVII столітті в уривку з нового роману Юрія Винничука, і Ярославна Валентина Чемериса, і трагічне XX століття в неназваній Коломиї Романа Іваничука, і булгаковський Київ Лади Лузіної, і ностальгія за молодіжною субкультурою 80—90-х Сергія Жадана...
72
Экзистенциальная диалектика божественного и человеческого
Бердяев Николай
Работы выдающегося русского религиозного мыслителя Н.А. Бердяева, вошедшие в это издание, написаны в разное время, однако их объединяет общая проблематика. В них философ рассматривает диалектику взаимоотношений Творца и Его творения, «Его другого» — человека. Бердяев, всегда тяготевший к метафизике духа, отстаивает представления о Творце и Откровении, присущие западноевропейским мистикам: Экхарту, Кузанскому, Беме. Он утверждает: «Бог ждет от человека свободы, ждет свободного ответа человека на Божий зов. Подлинная свобода и есть та, которую Бог требует от меня, а не я требую от Бога».
89
Российская империя : Полная энциклопедия : Государев двор великих князей и царей
Воскресенская Ирина
Эта книга — первая полная энциклопедия титулов, чинов и званий допетровской Руси. Структура русского общества XI—XVII веков и деятельность людей, вовлеченных в управление Русским государством, находятся в центре внимания автора. Книга, несмотря на серьезность затрагиваемых вопросов, написана живым, увлекательным языком. В ней также поднимается и тема повседневной жизни обитателей государева двора — от царевен в тереме до воеводы, отправляющегося в далекий поход. Подробности биографий таких ключевых в истории России фигур, как Александр Невский, Дмитрий Донской, Алексей Михайлович, также найдет любознательный читатель на страницах этой книги. Книга предназначена для всех, кто интересуется историей Отечества.
91
Золото Бога: Поиски пропавших сокровищ из Иерусалимского Храма
Кингсли Шон
Легендарные сокровища Иерусалимского Храма... Согласно общепринятой версии, они были разграблены солдатами императора Веспасиана во время Иудейской войны. Но так ли это? Некоторые источники утверждают, что сокровища просто спрятаны в надежном месте. Впоследствии золото Храма неоднократно упоминалось в исторических хрониках. Им якобы владели то мусульманские завоеватели, то рыцари ордена тамплиеров, то европейские монархи, то папы римские. Но где искать его теперь? Шон Кингсли предлагает совершенно новую, неожиданную версию истории «золота Бога».
65
ВП СССР. О расовых доктринах: несостоятельны, но правдоподобны
В настоящей работе Внутреннего Предиктора СССР рассмотрены расовые доктрины, унаследованные от прошлых времён. Высказаны взгляды на отличие генетики человека от генетики остальных видов биосферы планеты. Рассмотрено взаимодействие генетики, культуры, духовного наследия и творческого начала в жизни человечества. Описано формирование родового духовного наследия. Рассмотрена проблематика формирования родового духовного наследия, которое в современном толпо-"элитарном" обществе во многом автоматически определяет характер нравственности и организации психики детей и взрослых. Показан механизм обретения "ключей" к осознанию человеком своего духовного наследия. В работе рассмотрены вопросы алгоритмики психики, связанные с родовыми эгрегорами (родовым коллективным бессознательным, коллективным духом), что может быть полезным очень многим в разрешении их личностных проблем, обусловленных деятельностью предков. © Публикуемые материалы являются достоянием Русской культуры, по какой причине никто не обладает в отношении них персональными авторскими правами. В случае присвоєная себе в установленном законом порядке авторских прав юридическим или физическим лицом, совершивший это столкнется с воздаянием за воровство, выражающемся в неприятной "мистике", выходящей за пределы юриспруденции. Тем не менее, каждый желающий имеет полное право, исходя из свойственного ему понимания общественной пользы, копировать и тиражировать, в том числе с коммерческими целями, настоящие материалы в полном объёме или фрагментарно всеми доступными ему средствами. Использующий настоящие материалы в своей деятельности, при фрагментарном их цитировании, либо же при ссылках на них, принимает на себя персональную ответственность, и в случае порождения им смыслового контекста, извращающего смысл настоящих материалов, как целостности, он имеет шансы столкнуться с "мистическим", внеюридическим воздаянием.
165
Дипломатичні стосунки України з московщиною 1648-1651
Петро Гой
Книга професора доктора, колишнього ректора Українського Вільного університету у Мюнхені, Петра Ґоя, "Дипломатичні стосунки України з Московщиною. 1648 - 1651 pp." відкриває серію видань докторських дисертацій, започатковану УВУ в 1996 році. Водночас книга продовжує серію "Наукові скрипти" видавництва "Червона калина" під числом 3. Про вартісність книги професора Петра Ґоя свідчать рецензії видатних українських істориків Олександра Оглоблина і Наталі Полонської-Василенко, які видруковуємо після тексту монографії. На прохання автора збережено правопис, пунктуацію рукопису, написання географічних назв, власних імен. Книга "Дипломатичні стосунки України з Московщиною. 1648-1651 pp." розрахована на читацький загал, який цікавиться рідною історією.
25
Україна-Європа: Хронологія розвитку (1000-1500)
''Україна—Європа: хронологія розвитку'' (1000—1500) — це науково-популярне видання, що висвітлює в хронологічній послідовності історичний розвиток України і Європи з XT по XV століття. Цікаві факти, барвисті ілюстрації допоможуть вам дізнатися про історію України в контексті історії європейських країн. Історичні події, викладені в книзі, співвіднесені з європейськими державами у сучасних кордонах. Неіснуючи сьогодні Візантія та Римська імперія відокремлені іншим кольором. Розраховано на широке коло читачів. Може бути використане як джерело додаткових знань при вивченні курсу історії' Європи й України.
700
Мысли и изречения великих о самом главном: в 3 т. Т. 2. Вселенная. Время
Составитель А. П. Кондратов
Живая природа — высшая форма бытия или болезнь материи? Является ли человек органичной частью, продуктом и фактором природы или ее губителем? Что такое время и в чем проявляется его власть над нами? На эти и многие другие не менее важные вопросы в данной книге пытаются ответить люди, известные своим умением мыслить оригинально, усматривать в вещах и явлениях то, что не видно другим. Многих из них можно с полным основанием назвать лучшими умами человечества. Их точки зрения очень различны, часто диаметрально противоположны, но все очень интересны. Ни в одном из их определений нет окончательной (скорее всего, недостижимой) истины, но каждое содержит ответ, хоть немного приближающий нас к ней. Издание выходит также в серии «Книги мудрости» под названием «Мысли и изречения великих. О Вселенной и Времени».
56
Битва за Ленинград. 1941—1945
Гланц Дэвид
Германская осада и советская оборона Ленинграда - поистине легендарная битва столь же легендарной войны, образец героизма и человеческих страданий, не имеющий аналогов в современной военной истории. О судьбе осажденного города писало немало авторов, но Дэвид Гланц впервые четко и последовательно изложил военно-исторические аспекты этого конфликта. Один из крупнейших советских городов, ставших первыми целями германского блицкрига, Ленинград был для Адольфа Гитлера не только стратегической, но и символической мишенью: этот город, «колыбель русской революции», предполагалось уничтожить полностью и в кратчайшие сроки. Однако яростная оборона города, предпринятая Красной армией, сделала эту задачу невыполнимой.
109
Центр учбової літератури
Упорядник Руснак Юрій
Запропонований читачеві посібник є практичним коментарем до основних нормативних актів, які складають правову основу діяльності міліції України. Видання розраховане на працівників міліції та інших підрозділів ОВС України, практикуючих юристів, інших спеціалістів та студентів юридичних факультетів, а також зацікавлених громадян України.
110
Сила мозга. Супертренинг мозга за 4 недели
Синтия Р. Грин
В книге, созданной широко известным в США ученым, доктором наук Синтией Р. Грин, и ведущим американским журналом о здоровом образе жизни Prevention, представлена комплексная программа тренировки мозга, основанная на новейших достижениях науки. Определенным образом питаясь, выполняя несложные физические упражнения и играя в увлекательные интеллектуальные игры, вы сможете улучшить память на 78% и повысить эффективность работы мозга всего за 4 недели. В начале и в конце книги даются тесты для оценки состояния мозга и мыслительных способностей, которые помогут вам сравнить результаты «до» и «после». Рекомендуемые блюда придутся по вкусу каждому — разрешено есть даже шоколад. Интеллектуальные задания можно выполнять прямо в книге. Описание физических упражнений сопровождается фотографиями. В книге много реальных примеров участников программы «Сила мозга». Яркое иллюстрированное издание станет прекрасным подарком.
150
Мужчины, женщины и отношения
Джон Грэй
Книга "Мужчины, женщины и отношения" научит вас:
 • определять ваши первостепенные нужды;
 • получать и принимать эмоциональную поддержку;
 • правильно реагировать на воздействие стресса, не пытаясь при этом изменить партнера;
 • исцелять былые раны и прощать обиды;
 • сделать ваше общение ясным и эффективным.
  Сколько бы вам ни было лет и какими бы ни были обстоятельства вашей жизни, эта книга станет для вас необходимым подспорьем и поможет ощутить все богатство прочных и долговечных отношений с противоположным полом.
  50
  Ніцше і філософія
  Дельоз Жіль
  Книга одного з найвизначніших французьких філософів XX століття Жіля Дельоза (1925-1995), що була опублікована в 1962 році та щойно тепер приходить до українського читача, — це щось більше, ніж один із засадничих текстів постструктуралізму чи відважна інтерпретація творчого спадку Фрідріха Ніцше. Тут ідеться про долю самої філософи після того, як цей німецький мислитель ініціював новий спосіб філософського мислення, радикально поставивши під сумнів поняття істини та зневаживши межі розуму і божевілля. Діалектику, цю колись непорушну основу гідності розуму, автор де-містифікує як реактивний самозахист рабської свідомості, а повноту життя витлумачує як владну гру сил.
  58
  Панцирні потяги, панцирники та залізничні війська у Визвольній війні 1917—1920 pp.: науково-популярне видання
  Тинченко Ярослав
  Нова праця Ярослава Тинченка присвячена створенню та діяльності українських панцирних частин у добу Визвольної війни від 1917 до 1920 р. Видання містить описи, ілюстрації та рідкісні фото панцирної техніки, задіяної у військах УНР і Галицькій армії, а також біографічні дані вояків залізничних і панцирних підрозділів. Книга розрахована на істориків, політологів, студентів та всіх, хто цікавиться історією українських Визвольних змагань.
  72
  Один день в Древнем Риме
  Анджела Альберто
  Древний Рим времен расцвета империи похож на современный мегаполис гораздо больше, чем мы могли бы подумать. Полтора миллиона его жителей сталкивались с теми же проблемами, что и их наследники две тысячи лет спустя: дороговизна жилья и дорожные пробки, наплыв иммигрантов и необходимость «подмазывать» городских чиновников... Автор предлагает нам «накрыться шапкой-невидимкой» и провести в Риме целый день, от рассвета до заката, в 115 году нашей эры: потолкаться на людной улице и заглянуть в Колизей, посетить судебное слушание и роскошные термы, отведать изысканных блюд и насладиться беседой на званом ужине. И закончить день на любовном ложе — здесь тоже за две тысячи лет ничего не изменилось.
  32
  Правила пожежної безпеки України
  45
  Упущенный шанс Сталина. Схватка за Европу. 1939-1941 гг.
  Михаил Мельтюхов
  Книга посвящена одной из самых загадочных страниц отечественной истории XX века - событиям, приведшим к трагедии 1941 года. В последние десятилетия предыстория Великой Отечественной войны оказалась в центре ожесточенной и чрезмерно политизированной дискуссии. Если одни авторы продолжают обвинять тогдашнее советское руководство в недостаточной подготовке к войне, то другие, с легкой руки В.Суворова, наоборот, - в подготовке нападения на Германию. В данной работе на широком круге документов, в том числе малоизвестных и лишь недавно рассекреченных, подробно исследуются события 1939-1941 годов. Показаны внешняя политика СССР и действия Красной Армии в Восточной Европе в начале Второй мировой войны, военное планирование советского Генштаба, организационное развитие и численность советских вооруженных сил, взгляды советского руководства на события европейской войны и содержание советской пропаганды. Подобное комплексное исследование позволяет подвести определенный итог ведущимся спорам и дать ответы на следующие вопросы: виновен ли СССР в возникновении Второй мировой войны; почему Москва пошла на подписание Пакта о ненападении; что знали в Кремле о германском плане "Барбаросса"; было ли германское нападение на СССР превентивной войной, и многие другие.
  Эта книга адресована не только специалистам, но и широкому кругу любителей вдумчивого чтения, интересующихся историей своей страны.
  108
  Лицарство козацьке
  Укладач О. М. Уліщенко
  Цю книжку присвячено запорізьким козакам і Запорізькій Січі — козацькій державі зі своїми законами, життєвим устроєм та кодексом честі. Видання оформлене яскравими ілюстраціями і насичене цікавими історичними фактами з життя козаків.
  98
  Показати ще...