Ваш кошик порожній
Книжкова Хата 097-609-59-85
Наприклад: Нестайко...

Смолі Г.

Пізнай свою дружину

Свічадо 2004 р. 160 ст. , палітурка: м14 грн.
Доставка:

   - Нова Пошта 1-3 дні
   - Укрпошта 3-7 днів
   за тарифами перевізників

Оплата:

   - при отриманні
   - на карту ПриватбанкаЩасливе подружжя - це не випадковість. Його запорукою є випробувані принципи, без дотримання яких добрі, щирі стосунки неможливі. Автор, відомий фахівець у подружніх справах і чоловік зі стажем, намагається показати, що подружжя - серйозна річ, яка вимагає постійної роботи над собою обох партнерів. Ця книжка, як видно із назви, призначена для чоловіків. Поради і невеликі «хитрощі», які пропонує автор, допоможуть чоловікові й відповідно дружині розкрити у подружжі всі свої здібності і можливості. Книжка призначена для широкого кола читачів.


ISBN: 966-561-134-8
Трагедія українсько-польського протистояння на Волині 1938-1944 років. Горохівський район
упорядник Пущук І.
Вміщено спогади мешканців Горохівського району Волинської області про події українсько-польського міжнаціонального протистояння 1938-1944 років. Рукописи свідчень та їх фонозаписи зберігаються в архівах. Підсумковий коментар про перебіг протистояння на терені кожного населеного пункту є викладом зібраних споминів, а також тверджень інших названих у збірнику осіб із числа тодішніх мешканців.
42
Золото Бога: Поиски пропавших сокровищ из Иерусалимского Храма
Кингсли Шон
Легендарные сокровища Иерусалимского Храма... Согласно общепринятой версии, они были разграблены солдатами императора Веспасиана во время Иудейской войны. Но так ли это? Некоторые источники утверждают, что сокровища просто спрятаны в надежном месте. Впоследствии золото Храма неоднократно упоминалось в исторических хрониках. Им якобы владели то мусульманские завоеватели, то рыцари ордена тамплиеров, то европейские монархи, то папы римские. Но где искать его теперь? Шон Кингсли предлагает совершенно новую, неожиданную версию истории «золота Бога».
65
Ацтеки и конкистадоры. Гибель великой цивилизации
Джон Пол, Чарльз М. Робинсон
Книга американских авторов Джона Пола (известный ученый-археолог, занимающийся изучением древних индейских цивилизаций) и Чарльза М.Робинсона "Ацтеки и конкистадоры: Гибель великой цивилизации" посвящена истории завоевания Мексики испанцами в первой четверти XVI века. Главным ее содержанием является описание Мексиканской экспедиции Эрнана Кортеса и боевых действий 1519 1521 гг., однако значительное место в ней уделено также состоянию противоборствующих сторон, в том числе составу и организации войск ацтекской империи и испанских конкистадоров, их внешнему виду, вооружению и тактике.
Снабженное многочисленными цветными и черно-белыми иллюстрациями, картами и планами, это издание представляет несомненный интерес для тех, кто интересуется историей Америки и европейской колонизации в эпоху Великих географических открытий.
130
Відень 1683: Україна-Русь у битві за «золоте яблуко» Європи
Чухліб Тарас
У книзі висвітлюються причини, хід і наслідки Віденської відсічі, одного з найбільших «ійськово-політичних конфліктів ранньомодерної історії світу, у битві з турками за тогочасну політичну столицю Європи 12 вересня 1683 року українські козаки, шляхтичі, священики, міщани й селяни з України-Русі (Львівщини, Белзчини, Холмщини, Підляшшя, Тернопілля, Волині, Поділля та Київщини) складали 2/3 війська на чолі з королем Речі Посполитої Яном III Собеським та допомогли об'єднаним військам Австрії, Німеччини й Польщі здобути історичну перемогу. Воєнні й політичні події автор подає на широкому тлі боротьби Риму, Варшави, Відня, Москви та Венеції зі Стамбулом за право домінування в Центрально-Східній Європі. У додатках міститься оригінальний документальний і факсимільний матеріал. Для всіх шанувальників історії України, Польщі та інших країн Європи.
104
Скіфський степ: Літературно-художнє видання
Мозолевський Б.
Книга відомого археолога і поета Б. Мозолевського (1936-1993) розповідає про скіфський період історії України, про дослідження найбільших пам'яток археології тієї доби - курганів Чортомлик, Солоха, Куль-Оба, Товста Могила та ін. Автор її, розкриваючи перед читачем далекий і багато в чому загадковий світ Скіфії, показує нерозривний зв'язок давнини й сьогодення, змальовує поетичний образ українського степу. Книга містить багатий ілюстративний матеріал, а вміщена в ній добірка віршів надає їй особливого ліризму. Видання доповнене статтею Б. Мозолевського "Знак Скіфії", яка є своєрідним підсумком наукових та філософських пошуків ученого, відповіддю на багато питань осмислення нашого буття.
160
Україна під булавою Богдана Хмельницького. Енциклопедія у 3-х томах. - Том 3
Коваленко Сергій
Книга є упорядкованим узагальненням відомостей про державу Війська Запорозького, що стосуються 1648-57 років. Усі відомості у книзі пов'язані з місцевостями, які належали цій державі, та з діячами, які цій державі служили. Книга містить 119 статтей про діячів держави Війська Запорозького та 178 статтей про поселення, що до цієї держави входили. Подані у книзі відомості супроводжуються 182 малюнком та 106 креслинами. Крім того у книзі подано 85 статей про окремі події крім тих, що вже містяться у 1-му та 2-му томах цього видання. Книга призначена для усіх, хто цікавиться минулим України.
150
Военные самолеты
Шарп Майкл
В книге представлена всемирная история самолетостроения - от истребителей Второй мировой войны до суперсовременных штурмовиков! Это настоящий подарок для тех, кто интересуется военной авиацией!
53
История Древней Греции. Том IV
Эрнст Курциус
Эрнст Курциус (1814-1896) - известный немецкий историк античности, археолог, автор множества работ по истории, топографии и археологии Древней Греции. В настоящем труде, опираясь на богатый фактический материал, накопленный во время руководства раскопками в Олимпии, Курциус представил многогранную картину жизни древнегреческого общества. Быт, нравы, религия и философия, военные победы и поражения, политические перипетии - все, что составляет историю Эллады в период с III тысячелетия до н. э., - описано в предлагаемой книге.

Книга содержит много иллюстраций, будет интересна широкому кругу читателей.
110
Опис України, кількох провінцій Королівства Польського, що простягаються від кордонів Московії до Трансільванії, разом з їхніми звичаями, способом житгя і веденням воєн
Гійом Левассер де БОПЛАН
В книзі відомого мандрівника, архітектора та картографа подано безцінні відомості про тогочасну Україну, що після розпаду Київської Русі потрапила до складу Королівства Польського. Цінність поданого матеріалу значно зростає, коли сприймаєш оповідь очевидця і сучасника, який крім всього іншого був іноземцем, не зацікавленим у викривленні реалій того часу. Також важливим аргументом на користь поданого матеріалу є час написання (1648р.) і дата першої публікації книги (1652р.) т-до 1716 року, що знаменував собою час тотальної фальсифікації Московією минулого Русі.
49
Веселая наука
Ницше Фридрих
Фридрих Ницше — немецкий философ, филолог-классик, поэт, автор таких известных трудов, как «Рождение трагедии из духа музыки», «По ту сторону добра и зла», «Генеалогия морали», «Сумерки кумиров». В настоящем издании вниманию читателей предлагается глубокая и стилистически совершенная книга, написанная Ницше зимой 1881—1882 годов. Почти в каждой фразе «Веселой науки» («La gaya scienza») «глубина мысли сочетается с шаловливой легкостью — мудрость и резвость идут рука об руку как нежные друзья», философия здесь — озорство духа.
30
Управление разумом по методу Сильва
Сильва Xосе, Миэле Филип
Один из авторов книги - Хосе Сильва - почти всю свою сознательную жизнь посвятил исследованию того, чему можно обучить человеческий мозг. Освоив его метод на 40- 48-часовых курсах, любой желающий становился способен: вспоминать то, что кажется начисто забытым; контролировать боль; ускорять выздоровление; избавиться от вредной привычки; развить интуицию настолько, что шестое чувство превращается в созидательную силу, в мощное средство разрешения многих проблем повседневной жизни... Теперь с помощью этой книги вы получаете возможность на практике освоить веб то, что раньше преподавалось только на специальных курсах. Для широкого круга читателей.
42
Атаманщина
Савченко В.
Эта книга о трагических событиях гражданской войны — о выступлениях крестьян Украины, России и Белоруссии, боровшихся за власть вольных местных советов, против мобилизации, продразверстки, реквизиций. Более семидесяти лет советской власти их предводителей — казацких атаманов — называли бандитами, грабителями и погромщиками, кулацкими выродками. Но ведь за бандитами без идеологии, без совести не шли бы добровольно умирать десятки тысяч крестьянских парней. Какими они были на самом деле — атаманы гражданской?
49
Опій інтелектуалів
Арон Реймон
У момент, коли настає падіння державних режимів, у момент, коли мовчанка інтелектуалів стає дедалі вагомішою і розкриває їхню немічність, у момент, коли правиця й лівиця намагаються порозумітися, перечитати «Опій інтелектуалів» є животворною й рятівною вправою, бо, незважаючи на роки, що відокремлюють нас від написання цього твору — або, можливо, завдяки саме цим інтелектуалам, — тут ідеться про одну з класичних думок про політику.
52
Командир подлодки. Стальные волки Вермахта
Гюнтер Прин
Немецкий офицер-подводник Гюнтер Прин рассказывает о боевых операциях подводных лодок Германии в Атлантике, непосредственным участником которых он был. Вы проследите за судьбой одного из самых удачливых капитанов, добившихся признания на родине и нанесшего непоправимый урон противнику. А также познакомитесь с подробностями сражения в заливе Скапа-Флоу, за которое Прин был удостоен высшей награды - Рыцарского креста с дубовыми листьями.
39
Упадок и разрушение Британской империи 1781-1997
Пирс Брендон
Книга Пирса Брендона и по названию, и по содержанию перекликается с эпохальным трудом Эдуарда Гиббона "История упадка и разрушения Римской империи". И это не случайно: британцы, стремясь к завоеванию мира, всегда оглядывались на Древний Рим. Они нашли ключ к обретению истинного могущества на руинах Рима. Но там же следует искать и причины падения Британской империи.
Об этом и многом другом автор размышляет на страницах данной книги и рисует многоплановую картину упадка и разрушения Британской империи между 1781 и 1997 годом.
133
Літопис УПА. Том 35
49
Государь
Макиавелли Никколо
«Государь» самая значительная и неоднозначная работа флорентийского государственного деятеля эпохи Возрождения Никколо Макиавелли. Долгие годы эта книга ассоциировалась с политикой яда и кинжала. После выхода в свет «Государя» появился термин «макиавеллизм», обозначающий цинизм, вседозволенность, двуличие в политике. Однако сегодня многие положения автора воспринимаются не столь однозначно, найдя свое воплощение в истории XX века. Помимо «Государя» в данном издании публикуется другая знаменитая работа Макиавелли «Рассуждения о первой декаде Тита Ливия», дополняющая и проясняющая многие моменты основного труда автора. Оба текста представлены в наиболее современном на сегодняшний день переводе и снабжены примечаниями.
45
Илион. Город и страна троянцев. Том 2
Генрих Шлиман
Великая мечта, ставшая смыслом жизни, долгим и кружным путем вела Генриха Шлимана, немецкого коммерсанта, путешественника и прославившегося необыкновенными открытиями археолога-любителя, к легендарному Илиону. Ознакомившись с подробнейшим отчетом о раскопках, проведенных Шлиманом в толще холма Гиссарлык, Микенах и Тиринфе, не только специалисты-археологи, но и все интересующиеся историей смогут оценить вклад в мировую науку знаменитого энтузиаста, общепризнанного "дилетанта" и всемирно известного исследователя древнегреческих древностей, посвятившего более десяти лет поискам и раскопкам "града Приама". Особую ценность книге придает обширный иллюстративный материал и автобиография автора, сотворившего легенду о самом себе. Данная работа переведена на русский язык впервые, что делает это издание уникальным.
118
Мы только начинаем
Нэнси Ван Пелт
Как правило, большинство неудачных браков - это следствие ошибок в период свиданий. Как избежать разочарования? Что определяет удачный выбор спутника жизни? В каком возрасте лучше всего вступать в брак? Что делает пары счастливыми? В этой книге молодые найдут ответы на беспокоящие их вопросы.
18
Пикирующие бомбардировщики
Питер Ч. Смит
История пикирующею бомбардировщика занимает всего 20 лет - с 1925 по 1945 год. Но именно этот класс самолетов оказал решающее влияние на ход Второй мировой войны.
Исследования английского историка Питера Ч.Смита посвящены боевому применению пикирующих бомбардировщиков на европейском и тихоокеанском театрах военных действий.
68
Сотвори себе кумира: Психологія сім'ї
А. Толстоухов, В. Зубанов, ...
Теплі стосунки між чоловіком та дружиною, дітьми та їхніми батьками, вміння зберігати приємний мікроклімат вдома, обходити гострі кути, запобігати сварок — все це можливо лише за умови, коли власна сім'я є для людини кумиром. Книга адресована широкому колу читачів.
48
Господарський кодекс України. Науково-практичний коментар
Коссаком В. М. та Михайлів М. О.
В Коментарі докладно проаналізовано усі статті Господарського кодексу України. Нормативний матеріал подається станом на 27 серпня 2010 р. Аналізуються також відповідні положення Цивільного кодексу України, інших законодавчих та підзаконних нормативних актів. Цей Коментар буде корисним для суддів, адвокатів, нотаріусів, юрисконсультів, викладачів, аспірантів і студентів юридичних навчальних закладів, всіх, хто цікавиться питаннями застосування господарського законодавства України.
189
Флоты Второй Мировой
А. В. Дашьян, С. В. Патянин, Н. В. Митюков, М. С. Барабанов
Вторую мировую войну с точки зрения стратегии без преувеличений можно назвать морской войной - практически ни одна ее кампания в той или иной степени не обходилась без участия флота. Этим Вторая мировая разительно отличалась от Первой, судьба которой решалась на суше, а флоты играли второстепенную роль.
Единственным исключением стало противостояние фашистской Германии и Советского Союза, но и здесь влияние боевых действий на море имело исключительное значение - достаточно вспомнить знаменитые полярные конвои. Во всех остальных кампаниях флот решал стратегические задачи - в Атлантике это была борьба за связь Америки с Европой, на Средиземном море - между Европой и Африкой. Именно флот сыграл решающую роль в высадке союзников в Нормандии. На Тихом океане боевые действия вообще велись исключительно флотами, а сухопутные сражения носили тактический характер.
360
Дубно 1941. Величайшее танковое сражение Второй мировой
Алексей Исаев
Июньское танковое сражение 1941 года в треугольнике Луцк-Броды-Дубно до сих пор остается одной из самых загадочных страниц отечественной истории. Участвовавшие в нем пять механизированных корпусов Киевского Особого военного округа насчитывали 2800 танков всех типов, от легких БТ и Т-26 до гигантов КВ-2 и Т-35. Противостояли им всего около 800 танков и САУ 1-й танковой группы фон Клейста, из которых только 450 Pz.III и Pz.IV. Если бы эти две танковые армады просто столкнулись на поле подходящих размеров подобно рыцарской коннице, исход битвы было бы легко предсказать. Однако в реальности советские мехкорпуса потеряли большую часть бронетехники и уже через неделю начали отступление.
Как такое могло случиться? Почему, несмотря на подавляющее численное превосходство, советский контрудар не достиг цели? Как немцам удалось справиться с 340 новейшими KB и Т-34? В чем причины сокрушительного поражения Красной Армии под Дубно?
Новая книга ведущего военного историка, основанная на недавно рассекреченных документах как отечественных, так и зарубежных архивов, впервые представляет не только советскую, но и немецкую точку зрения на величайшее танковое сражение Второй мировой.
129
Один день в Древнем Риме
Анджела Альберто
Древний Рим времен расцвета империи похож на современный мегаполис гораздо больше, чем мы могли бы подумать. Полтора миллиона его жителей сталкивались с теми же проблемами, что и их наследники две тысячи лет спустя: дороговизна жилья и дорожные пробки, наплыв иммигрантов и необходимость «подмазывать» городских чиновников... Автор предлагает нам «накрыться шапкой-невидимкой» и провести в Риме целый день, от рассвета до заката, в 115 году нашей эры: потолкаться на людной улице и заглянуть в Колизей, посетить судебное слушание и роскошные термы, отведать изысканных блюд и насладиться беседой на званом ужине. И закончить день на любовном ложе — здесь тоже за две тысячи лет ничего не изменилось.
32
История Древней Греции. Том II
Эрнст Курциус
Эрнст Курциус (1814-1896) - известный немецкий историк античности, археолог, автор множества работ по истории, топографии и археологии Древней Греции. В настоящем труде, опираясь на богатый фактический материал, накопленный во время руководства раскопками в Олимпии, Курциус представил многогранную картину жизни древнегреческого общества. Быт, нравы, религия и философия, военные победы и поражения, политические перипетии - все, что составляет историю Эллады в период с III тысячелетия до н. э., - описано в предлагаемой книге.

Книга содержит много иллюстраций, будет интересна широкому кругу читателей.
110
Станиславівська фортеця
І. Бондарев та З. Федунків, уп.
У той час, коли Галич, Коломия, Снятин, Товмач, Рогатин і Тисмениця гриміли своєю потугою на всю Галицьку Русь, про маленьке провінційне містечко Станиславів ніхто не знав. І все ж саме воно через кілька століть стало столицею краю. Головним чином перетворення його на найзначніший економічний і культурно-освітній осередок була Станиславівська фортеця, що своєю міццю, красою і неприступністю притягувала маґнатів, ремісників, купців й усіх, хто потребував захисту. У збірнику статей розповідається про історію фортеці, її оборонні особливості, картографічні й археологічні дослідження. Книжка розрахована на широку аудиторію: істориків, архітекторів, археологів, викладачів, студентів, учнів та всіх, хто цікавиться минувшиною рідного краю.
25
Видатні постаті козацької доби
Гітін Валерій
Козацька доба — сліпуче яскрава епоха нашої історії, героїчна, жорстока, безмірно романтична епоха, коли нестямні пристрасті миттєво рятували або руйнували цілі держави, коли карколомні пригоди були звичною нормою буття, коли честь вважалася набагато ціннішою за життя, котре постійно балансувало на межі буття й небуття, а вчинки говорили за себе набагато красномовніше за будь-які, навіть найкрасивіші слова. Саме вчинки, діла, виявляють сутність людини, саме вони перш за все дають підстави вважати людину видатною особою. Для школярів, абітурієнтів та всіх, хто цікавиться історією України.
17
Податкове право України: Кредитно-модульний курс: Навчальний посібник
Воронова Л.К., Кучерявенко М.П.
У навчальному посібнику здійснено системний аналіз основних понять та категорій, які застосовуються при регулюванні оподаткування. На підставі чинного законодавства висвітлені найактуальніші питання діяльності держави та органів місцевого самоврядування в галузі правового регулювання системи оподаткування в Україні. Значну увагу приділено кожному із інститутів Загальної та Особливої частини податкового права. Матеріал посібника викладений відповідно до вимог ECTS. Навчальний посібник розрахований на викладачів і студентів юридичних та економічних ВНЗ, працівників фінансових органів, підприємств та організацій.
118
Превращение в любовь. Том 2. Пути небесные
Владимир Жикаренцев
Живой язык - это свет, который освещает путь и творит человека. Наши предки подарили нам язык, который освещает и показывает Путь, преображая. Я покажу вам русский язык - язык Разума, а через него вы откроете для себя весь остальной мир.
Через русский язык я познакомлю вас с Учением о Вселенском Разуме, которое существовало на Руси вплоть до XVII века. Разум был Господом Богом на Руси, и Разум снова возвращается к нам.

Владимир Жикаренцев

28
Величайшие армии и битвы. От Карла Великого до Первой мировой войны (подарочное издание)
Джованни Санти-Маццини
Подарочное издание, в футляре, с золотым тиснением, с многочисленными высококачественными красочными иллюстрациями и гравюрами; европейское качество печати.
Эта книга прослеживает долгую, часто жестокую историю государств, на протяжении веков определявших политическую географию европейской территории - начиная с посвящения Карла Великого в императоры Священной Римской империи и до растущей напряженности, вылившейся в Первую мировую войну. Главные действующие лица - от Британии до Австро-Венгрии, от Итальянского королевства до Османской империи - преследовали собственные интересы, династические, территориальные, революционные, то заключая союзы, то яростно сражаясь друг с другом.
Автор сопровождает описания этих сложных событий яркими иллюстрациями: на многочисленных географических картах ясно видны территориальные последствия войн и дипломатических соглашений; по рисункам военной техники и вооружения прослеживается эволюция технологии и тактики, а устройство сухопутных и морских сил различных стран отражают изображения флагов и формы. Это самая суть произведения: здесь даны детальные описания и подробные объяснения роли, истории, функций и структуры различных боевых подразделений - от ландскнехтов, описанных Мандзони, до нового корпуса Королевских карабинеров, от драгунов до горцев и янычаров, а также рассказывается о битвах, в которых они участвовали.
Эта богатая материалом и захватывающая книга - незаменимый источник, позволяющий подробно познакомиться с военно-историческим аспектом европейских событий.
1820
Перегляд судових рішень за нововиявленими обставинами : навчальний посібник
Татаров О.Ю.
У посібнику проведено комплексний правовий аналіз перегляду судових рішень за нововиявленими обставинами, розкрито основний зміст його етапів. Праця ґрунтується на великій емпіричній базі. Посібник розрахований на студентів, курсантів, слухачів, аспірантів та професорсько-викладацький склад вищих навчальних закладів юридичного профілю, а також працівників суду, прокуратури, адвокатури, слідчих та інших осіб, зацікавлених в перегляді судових рішень за нововиявленими обставинами.
36
Неавторизована автобіографія
Ассанж Джуліан
«Неавторизована біографія» - це розповідь одного з найрезонансніших борців за відкритість та доступ до інформації. Ассанж описує своє життя, а також ідею, зародження та діяльність інтернет-ресурсу Wikileaks. У додатку подаються найвідоміші витоки, які публікував ресурс. Книга розрахована на політологів, істориків, а передусім -журналістів.
69
Книга учета лиц состоявших на особом учете бывших белых офицеров в органах ГПУ Украины в 4-х тт. Т. 1
Это уникальное издание вплоть до 2009 года имело гриф «сов. секретно». В нем содержится подробнейшая информация о 21 тысяче (4766 в 1-м томе) «бывших белых офицеров и чиновников, и проживавших на территории, оккупированной белыми», по состоянию на конец 1920-х годов. Приведены следующие сведения: ФИО, год и место рождения, чины в царской и белой армии, даты и организации приема и снятия с особого учета, последнее место службы и жительства. Данные книги тщательно собирались органами ЧК-ОГПУ начиная с 1918 года. Фактически, в книгу помещены сведения о большинстве образованных и интеллигентных людей, являвшихся в тот момент жителями УССР. Значителньая часть этих людей вскоре была репрессирована и физически уничтожена. Книга может быть интересна далеко не только историкам, но и каждому человеку, интересующемуся своей родословной и стремящемуся узнать правду о своих предках.
125
48 законов власти и обольщения
Роберт Грин
Искушенный знаток человеческой психологии, Роберт Грин поможет вам овладеть искусством обольщать и властвовать, привлекать к себе любовь и умело управлять мыслями и настроением других людей. Следуя советам, собранным в этой книге, вы сможете превратить каждую улыбку, каждый жест, каждое слово в сокрушительное оружие, добиться безграничного доверия и уважения вашего начальства, коллег по службе. Вы сможете очаровать любую женщину (или мужчину), а также стать уверенной в себе, яркой, преуспевающей личностью.
33
Адорно
Шаап Сібе
Доктор Сібе Шаап, виходець із сільської провінції Нідерландів, здобув економічну, соціологічну і філософську освіту. Його дисертація була присвячена проблемам тоталітарного суспільства в умовах марксизму і філософії Фрідріха Ніціпе. Наразі він викладає філософію у Вільному університеті Амстердама і Кардовому університеті Праги. Окрім філософської діяльності, він є головою Водного комітету Нідерландів і депутатом нідерландського парламенту. За його авторством також опубліковано книги, «Людина як міра» (дослідження ресентименту, 2008 p., «Нездатність забувати», 2009 р. Ця праця присвячена філософії Т. В. Адорно. В ній аналізується позиція, яку Адорно займає відносно філософії, а також значення цієї позиції для проекту «здійснення філософії».
59
Пифагор за 90 минут
сост. Золотаревская М.
В книге «Пифагор за 90 минут» читателю предлагается сжатый, точный очерк о жизни и трудах Пифагора, и рассказывается, какое влияние его философия оказала на попытки человечества осознать смысл своего существования. Книга также включает избранные места из трудов Пифагора, хронологию его жизни и перечень важнейших дат, которые помогут читателю понять место Пифагора в своей эпохе и мистических течениях мира.
12
Практичний коментар — роз’яснення до Кримінального процесуального кодексу України. Зразки процесуальних документів у кримінальному провадженні [текст]
Я. О. Васильчук, Л. А. Гарбовський, А. В. Григоренко [та ін.]
Практичний коментар - роз’яснення розрахований на суддів, прокурорів, слідчих, співробітників оперативних підрозділів та адвокатів для використання в практичній роботі, а також як навчальний посібник для студентів навчальних учбових закладів, які готують фахівців в галузі права.
279
Коломийські променади
Нагірний Василь
У цій книжці, як і в попередніх виданнях журналіста й телеведучого Василя Нагірного, ви відкриєте для себе цікаві закутини давньої і не дуже давньої Коломиї - його рідного міста. У притаманній художньо-документальній, доступній формі автор уміло веде читача лабіринтами подій, пов'язаних з непересічними особистостями. Його очима ви побачите те, що неохоче відкривалося іншим, відчуєте дух епохи, у якій він жив, зокрема, дитинства, юності, того періоду, який минав у самому середмісті.
40
Собрание сочинений в 5 томах (комплект)
Ницше Фридрих
Фридрих Ницше - немецкий философ, филолог-классик, поэт, великий ниспровергатель кумиров, антихристианин и нигилист, автор знаменитых трудов, вот уже полтора века волнующих воображение читателей всего мира.
450
Материнская любовь
Анатолий Некрасов
В этой книге поднимается необычная даже для психологии тема - материнская любовь. Скажете: что здесь необычного? Необычна та точка зрения, с которой читателю предлагается взглянуть на этот вопрос. Автор рассматривает ту сторону материнской любви, которая приносит множество страданий и родителям, и детям, и обществу в целом. Избыточность материнской любви актуальна во всем мире; проявляясь у одних народов слабее, а у других - сильнее, она присутствует и порождает множество проблем.
Знания, изложенные в этой книге, при желании позволят каждому найти свои ключи к решению многих жизненно важных вопросов.
19
10 мифов о Второй Мировой
Исаев Алексей
Главная книга ведущего военного историка! Опровержение самых расхожих мифов о Второй Мировой. Разоблачение самых нелепых стереотипов, навязанных нам литературой и кинематографом. Пресловутые «шмайсеры» и вездесущие пикирующие бомбардировщики, «неуязвимые» «тридцатьчетверки» и «тигры», «непреодолимая» линия Маннергейма, заоблачные счета асов Люфтваффе, реактивное «чудо-оружие», атаки в конном строю на танки и т.д. и т.п. — этот бестселлер не оставляет камня на камне от самых навязчивых штампов, искажающих память о Второй Мировой, восстанавливая подлинную историю решающей войны XX века.
85
Легион ''Идель-Урал''
Гилязов Искандер
Книга рассматривает феномен советского коллаборационизма на примере представителей тюрко-мусульманских народов. Она стала результатом работы в архивах и библиотеках Германии. Особый интерес представляют документальные материалы различных учреждений национал-социалистической Германии как военных, так и гражданских: материалы Министерства иностранных дел, Министерства по делам оккупированных восточных территорий (Восточного министерства), Главного управления СС, командования Восточных легионов и различных военных соединений вермахта. Имеющийся материал позволяет с достаточной точностью воспроизвести одну из масштабных военно-политических афер Третьего рейха - попытку организовать военное и политическое сотрудничество с представителями тюрко-мусульманских народов СССР. Ее результаты весьма любопытны.
70
Цивилизация Древней Греции
Шаму Франсуа
Греческая цивилизация, пожалуй, известна нам лучше других древних культур. Ее мифология, философия, искусство стали основой европейской цивилизации, она дала современному миру принципы морали и государства, духовные ценности и категории мышления. Но это не отменяет нашего интереса к ней. Напротив, перед нами по-прежнему стоит задача понять, в чем корни этой культуры, какие связи человека той эпохи с природной, социальной, политической и духовной средой сформировали своеобразие феномена, известного нам как Древняя Греция. Книга рассчитана на широкий круг читателей.
118
Фінляндія в другій світовій війні: між Німеччиною і Росією
Олі Вехвіляйнен
Книжка Оллі Вехвіляйнена розкриває непросте геополітич-не становище Фінляндії в Другій світовій війні. Автор аналізує складні політичні, суспільні та економічні аспекти перебування країни «між Німеччиною та Росією». Книжка коротко, але докладно описує постання фінської державності, Зимову війну 1939-1940 p., фінську участь у Другій світовій війні та післявоєнний період у країні. Видання розраховане на істориків, політологів, усіх, хто цікавиться запропонованою тематикою. Перша публікація здійснена англійською «Palgrave Macmillan», відділом «Macmillan Publishers Limited» під назвою «Finland in the Second World War» професором Оллі Вехвіляйненом. Це видання перекладено та видано за згоди «Palgrave Macmillan». Автор залишив за собою право ідентифікуватися як автор цього видання.
65
Закон України «Про безпечність та якість харчових продуктів» [текст] станом на 22 березня 2012 р.
16
Масонский заговор в России. Труды по истории масонства. Из архивов масонских лож, полиции и КГБ
Платонов Олег
Масонство тайное преступное сообщество, преследующее цель достижения мирового господства на началах иудейского учения об избранном народе. В книге на основе секретных масонских документов, хранившихся в Особом Архиве КГБ СССР, раскрывается подлинная история масонских преступлений против России с момента возникновения в нашей стране масонских лож в начале XVIII века до наших дней. Многие документы публикуются впервые и имеют поистине сенсационный характер, позволяя по-новому посмотреть на главные события русской истории. Шестое издание книги значительно расширено за счет включения ранее не публиковавшихся секретных документов масонских лож, отечественных и зарубежных спецслужб (русской тайной полиции, военной разведки, французской службы безопасности Сюрте Женерапь), а также редких материалов, разысканных автором в архивах Свято-Троицкого монастыря (Джорданвилль) и Гуверовского института (Стэнфорд), США. В книге используются сведения, полученные от бывших сотрудников советских и зарубежных спецслужб, а также от информаторов из кругов, близких к масонским организациям. Книга снабжена уникальным словарем российских масонов XVIII—XX вв. В оформлении переплета использована икона «Страшный суд» XV в. (Государственная Третьяковская галерея).
305
Польсько-українські стосунки в 1942—1947 роках у документах ОУН та УПА: у 2 т. Т. 2. Війна після війни. 1945—1947
упоряд. В. М. В'ятрович
У двотомному збірнику опубліковано документи українського підпілля про польсько-українські стосунки у важкий для обох народів період: 1942—1947 роки. Перебіг війни між ними, спроби переговорів та налагодження співпраці між українським та польським підпіллям, загальна характеристика політичної ситуації в Західній Україні, на фоні якої розвивався конфлікт— ці та інші теми висвітлюють унікальні джерела (звіти мережі ОУН та відділів УПА, інструкції та накази, протоколи Служби безпеки). Більшість матеріалів публікується вперше. Видання розраховане на науковців, викладачів, студентів і всіх тих, хто цікавиться історією України та Польщі.
70
Табір у Бан-Сен-Жані (1941-1944 pp.): Правда про захоронений сором
Беккер Габріель
-Переклад з французької. - Автор книги, грунтуючись на зібраних свідченях, розкриває правду про найбільший німецький табір часів 1941:1944 pp. на території Франції, який став могилою для більш ніж 20.000 полонених - здебільшого українців. До останнього часу офіційна влада визнавала тільки десяту частину від усієї кількості жертв.
29
Несостоявшаяся революция: Исторические смыслы русского национализма
Татьяна Соловей, Валерий Соловей
Книга предлагает радикально новый взгляд на историю русского национализма, предстающего в крайне непривычном свете. Она разрушает научные стереотипы и культурные табу и предназначена людям, не довольствующимся «самоочевидным» знанием, а способным мыслить самостоятельно. Первое, сокращенное издание книги стало интеллектуальным бестселлером и вызвало бурную реакцию — от восторга до яростного неприятия.
75
Ваш билет на экзамене жизни. 102 ответа на жизненно важные вопросы
Некрасов Анатолий
В большинстве своем люди не знают самой важной информации в своей жизни — они не знают, зачем живут? Мы не задумываемся над смыслом жизни, а зря — ведь это то, что выделяет человека среди всех других существ. Отсутствие ясности в этом вопросе и наличие значительных заблуждений приводят к потере истинных ориентиров, уходу человека с оптимального пути и, как следствие этого» к потере интереса к жизни, основных человеческих качеств — и в результате короткая жизнь со множеством страданий. Эта книга станет вашим помощником, настоящим советчиком, к которому вы сможете обращаться при возникновении жизненных трудностей.
20
Возвращение в Сердце. Мужчина и Женщина
Владимир Жикаренцев
20
Вічник
Дочинець Мирослав
Це - сповідь великої душі, документ мудрого серця. Це не просто опис виняткової долі незвичайної людини. Це - подарунок долі для того, хто запитує себе: «Хто я, звідки я, для чого я? І куди я йду?» Це письмо допоможе віднайти себе й укріпить у великому Переході з нічого у щось.
33
Стежок багато, а дорога одна
Романюк Іван
До книжки ввійшли друковані в різні періоди, в тому числі й в умовах радянської цензури, статті про відомих вихідців з Городенківщини. Автор називає сотні імен, дає про багатьох вичерпну інформацію. Окремі матеріали, написані в 1970-і - 1980-і роки, залишилися без змін, справжні дати смерті вказано під світлинами, яких у книжці досить багато. Книжка розрахована на широке коло читачів.
75
Соблазнение (НЛП без комплексов). NLP
С. Горин, С. Огурцов
59
СССР без Сталина. Путь к катастрофе
Игорь Пыхалов, Игорь Денисов
"Я знаю, что, когда умру, людская молва нанесет много мусора на мою могилу. Но я уверен, что ветер Истории все это развеет..." Слова И.В.Сталина оказались пророческими - после смерти Вождя на его имя, его великие деяния и светлую память были вылиты потоки словесных помоев, фонтаны грязи, водопады лжи. Обвиняя его во всех смертных грехах, разоблачая и проклиная незабвенную Сталинскую эпоху, "борцы с культом личности" обещали народу построить "социализм с человеческим лицом" - но без Вождя, без его стальной воли и политического гения Советский Союз неудержимо клонился к закату и распаду. А первым шагом к "величайшей геополитической катастрофе", которой стало крушение СССР, была преступная кампания по очернению Сталина.
О подлинных мотивах этого предательства и чудовищной цене, заплаченной за измену делу Вождя, - читайте в новой долгожданной книге от автора бестселлеров "Великая оболганная война"и"За что Сталин выселял народы?".
63
Показати ще...