Ваш кошик порожній
Книжкова Хата 097-609-59-85
Наприклад: Нестайко...

Трипутіна Н.П

Що? Як? Чому? Світ дивовижних тварин

Синтекс 160 ст.25 грн.
Доставка:

   - Нова Пошта 1-3 дні
   - Укрпошта 3-7 днів
   за тарифами перевізників

Оплата:

   - при отриманні
   - на карту ПриватбанкаТваринний світ нашої планети дивовижний та різноманітний. А здатності деяких представників цього світу не можуть не вражати. Виявляється, що не лише людина вміє розмовляти, співати і сміятися. Своїми чудовими вокальними даними славляться мавпи, кити, дельфіни і навіть миші. А що вам відомо про риб, які цілуються, змій, що нявчать, ящірок, які стріляють кров'ю? Чи здатні тварини на осмислені дії? Навіть серед комах, не кажучи вже про птахів і мавп, відомі випадки свідомого використання різних пристосувань у процесі їхньої життєдіяльності. А ще існують тварини-цілителі, тварити-рятівники. Будь-кого може здивувати здатність деяких тварин виживати в таких умовах, в яких, здавалося б життя існувати не може. Відомі випадки, коли тварини роками обходилися без їжі та води і виживали навіть в агресивному середовищі. Про цих та інших дивовижних тварин ви дізнаєтесь, прочитавши цю книгу. Книга призначена для дітей середнього шкільного віку.


ISBN: 966-7070-57-3
Де сунична галявина? Дикі тварини. Від 3 років
Макуліна Ганна
16
Бисер для стильных девочек
Людмила Божко
В книге представлены разнообразные интересные изделия из бисера. Стильная бижутерия и сумочки прекрасно дополнят одежду на дискотеке или школьном балу. Уникальный декор для сервировки стола и елочные украшения приятно удивят ваших близких и гостей. А юные мастерицы смогут всего за 12 (!) уроков освоить азы бисероплетения.
74
Місто. Енциклопедія дошкільника. Від 3 років
38
Мамин помічник
Сонечко Ірина
12
Наше малятко
Мацко Ірина
Коли народжується малятко - для мами і тата, для бабусі й дідуся воно відразу стає центром Всесвіту. І так важливо дорослим запам'ятати кожен новий день малюка, перший крок, перший зубчик, перше слово. Альбом "Наше малятко", з ніжними ілюстраціями Ольги Шингур, допоможе батькам створити дитині її власну історію від перших кроків життя - у фотографіях, спогадах та важливих записах. Альбом однаково доречний як для дівчинки, так і для хлопчика.
59
Різдвяні історії
Новицький Євген
Біблія для малюків «Різдвяні історії» — це чудовд книжка з яскравими ілюстраціями. У звірці ви знлйдете три віршовані історії — про Різдво, Хрещення та Святого Миколая, — які навчають добра, співчуття і дають розуміння змісту прекрасних зимових свят, це найкращий подарунок до Різдва — така книжка має бути в кожної дитини! Літературно-художнє видання для дітей дошкільного віку
40
Тачки (книга + 6 пазлов)
Эта яркая и необычная книга поможет вашему малышу развить мелкую моторику, внимание, память и логическое мышление. Фломастером на водной основе ребёнок прямо на страничках может написать предложенные ему задания, а потом влажной тряпочкой их стереть и написать снова. Любимые герои и увлекательные задания помогут учиться легко и весело. Эта книга превратит обучение в занимательную игру!
55
Хто як ховається. (картонка)
14
Цифри і лічба. 4-5 років (з наклейками)
18
Пластилінові фігурки тварин
Коли дитячі журнали прочитані... Коли мультфільми з домашньої колекції переглянуті... Ко ли конструктор набрид... Не потрібно бігти в магазин за черговими дисками для сина або коробка ми пазлів для дочки. Подаруйте своїй дитині одну, але дуже цікаву та корисну річ - книгу «Плас тилінові фігурки тварин». Дане видання пропонує кожному маленькому читачеві відчути себе пластилінових справ майст* ром, зліпивши забавного хом'яка, чорногуза, рака тощо. Для цього в ньому наведені фотографії та описи процесу виготовлення конструктивних елементів фігурок звірів, птахів та комах. Завдяки даним поетапним інструкціям дитина засвоїть основні прийоми ліплення з пластиліну й зможе виконати не тільки запропонованих тварин, але й середовище їхнього проживання. Елементи наведених і книзі композицій можна змінювати, що буде розвивати уяву й просторове мислення, а також сприятиме вихованню художнього смаку маленького майстра. «Пластилінові фігурки тварин» - це нове захоплення вашої дитини!
23
Дітям про все на світі. Книга 4
Дітям властива допитливість. їм цікаво пізнавати світ, дістаючи відповіді на всі свої численні запитання. З цієї книжки юні читачі дізнаються багато нового про дивний світ винаходів і відкриттів, які змінювали життя людини та сприяли розвиткові людської цивілізації. Як людина навчилася добувати вогонь? Хто намалював перші картини? Коли виникло колесо? Хто першим вигадав алфавіт? Де виникли перші школи? Коли почалося друкування книжок? Коли зробили першу ляльку? Як виник Internet? На всі ці та багато інших запитань відповість ця книжка. Книжки серії «Дітям про все на світі» призначені для дітей молодшого та середнього шкільного віку. Вони можуть бути використані як цікавий додатковий матеріал у навчальному процесі.
33
Українська література (до 20-х pp. XX ст.). Із вершин та низин: Дитяча енциклопедія
Шевчук Валерій
«Українська література» —чергова книжка багатотомної популярної енциклопедії «Я пізнаю світ». Це спроба у художній формі через короткі фактологічні оповіді відтворити в загальних рисах літературний процес упродовж його тисячолітньої історії — до початку XX ст. У книжці йдеться не тільки про відомих творців, але й про забутих, маловідомих. Видання рекомендується для вчителів, учнів шкіл, ліцеїв і ‘гімназій. Воно буде цікавим і дітям, і дорослим.
19
Тварини: Пазли перевертушки (12 пазлів)
59
Про котів, калюжі й павичів
Коперштенберг Iван
«Чомучки» для школярів 3—6 класів. Простою та зрозумілою мовою педагог із багатолітним досвідом роботи відповідає на всі дитячі «чому», з якими він стикався під час своєї вчительскої практики. Кожна томучка доповнена лаконічним прозовим або віршованим висловом відомих людей, які спіткалися об чомучки у своїй творчості й успішно відповідали на них. Ця книга буде цікава всім, хто звик дивуватися, ставити питання та знаходити на них зрозумілі та вичерпні відповіді.
25
Велика книга знань
Клімов А.
Історія науки — це історія стосунків людини з природою, і триває вона стільки ж, скільки існує рід людський. Із глибокої давнини люди шукали, накопичували, високо цінували та прагнули зберегти знання. У цій книзі розповідається про багатотисячолітню історію розвитку людської думки від винайдення примітивних знарядь праці до створення тисяч машин і механізмів, підкорення інформаційного та космічного простору. Ви дізнаєтеся, як наукова думка та наполегливість видатних учених перетворили людину на справжнього господаря планети.
52
Улюблені іграшки. Аплікація
6
Вчимося разом
Ця чудова книжечка допоможе вашому малюкові поступово, як по сходинках, вивчити літери, цифри, навчитися рахувати. Крім того, він дізнається про кольори, форму предметів, а також розширить свій кругозір, пізнавши різні явища природи: дощ, блискавку, грім, веселку, а ще він зможе дізнатись про те, як виникають ці явища природи. Цікава космічна мандрівка допоможе дитині відчути себе справжнім космонавтом. Музична ж мандрівка надасть змогу відчути себе композитором та поетом. А головне, що весь матеріал поданий у цікавій ігровій формі. Ця книга допоможе підготувати дитину до школи, а також виховати всебічно розвинену особистіть.
45
Бременські музиканти. Дюймовочка. Червона Шапочка. Читаємо по складах самі. 4-6 років
укл. Томашевська Н.
Ваш малюк уже знає букви і вчиться читати? Тоді книжки серії «ЧИТАЄМО ПО СКЛАДАХ САМІ» для нього. Адже до неї увійшли найцікавіші дитячі казки. Читаючи, малюк зустрінеться зі старими знайомими і знайде нових друзів. У цих книжках текст написаний короткими реченнями, слова поділені на склади, а наголошені голосні виділені синім кольором. У виданнях багато ігрових завдань. Усе це зробить читання для дитини легким і цікавим.
21
Коли жили мамонти. (картонка)
Меламед Геннадій
14
Малюю лінії та штрихую
Леонова Н.
Дані прописи допоможуть малюку підготувати руку до письма. У цьому зошиті дитина малюватиме горизонтальні та вертикальні лінії, а також заштриховуватиме форми різними способами. Книга призначена для старших дошкільників та першокласників.
6
Слова-чарівники
Перова О.
Це збірка казок, у яких вжито найпоширеніші фразеологічні звороти, зрозумілі дошкільнятам і молодшим школярам. Зміст деяких фразеологізмів розкрито в сюжеті казки, яку діти, що вже вміють добре читати, можуть прочитати самі. Всі історії проілюстровано пояснювальними кольоровими малюнками. Книжка знадобиться і для домашнього читання, і як додатковий навчальний посібник для старших груп дитячого садка, а також для учнів початкової школи.
44
Енциклопедія школяра. Тварини
авт. тексту А.Х.Самареньйо; худож. Х.Реґаладо
Напрочуд розмаїтий світ тварин представляє нова енциклопедія «Великий атлас тварин». Юні читачі дізнаються чимало цікавого про будову, спосіб життя і звички молюсків і риб, земноводних і плазунів, птахів і ссавців... Видання щедро проілюстроване малюнками і фотографіями.
79
Підстригаємо нігтики. Книжка-торохтушка
Меламед Геннадій
9
Розвиток мовлення. Читання (для дошкільнят)
Ханіна О.
Видання «Розвиток мовлення. Читання» призначене для формування навичок читання і розвитку зв'язного ловлення у дітей дошкільного віку у взаємозв'язку з іншими аспектами мовленнєвої діяльності. Елементи гри та казки зроблять процес навчання простим, швидким і цікавим. Пропонований посібник допоможе батькам підготувати дитину до навчання у першому класі. Матеріали завдань подані відповідно до базової програми розвитку дитини дошкільного віку «Я у світі».
17
Иллюстрированная энциклопедия школьника. Мир живой природы
Энциклопедия «Мир живой природы» наполнена увлекательной информацией о флоре и фауне нашей планеты. Сведения о более чем 600 видах растений и животных приведены в тематическом порядке и сопровождаются подробным указателем. В книге также затрагиваются вопросы экологии, классификации живых организмов и охраны природы. Она содержит множество занимательных фактов и деталей, поэтому читается с большим интересом. В энциклопедии приведены задания для самостоятельных экспериментов и советы по их выполнению, которые помогут тебе лучше понять окружающий мир, научат пользоваться географическими картами и словарем научных терминов. Читай и изучай!
19
Мами та малюки
15
Поезда. Книга со звуками, окошками и сюрпризами
89
Вправо-вліво, вгору-вниз. Орієнтуємось у просторі (для дітей 2-3 років)
8
Добра книжка маленького генія
Укладач Т. В. Гладка
Шановні батьки, от і настав час перших домашніх уроків для ваших маленьких розумників і розумниць! Візьміть у помічники цю чудову книжку — вона не підведе! Пропоноване кольорове видання допоможе батькам у навчанні дітей і стане справжнім подарунком для допитливих хлопчиків та дівчаток. Сучасний підхід до набуття дитиною відповідних навичок, знань та умінь дозволить зробити домашнє навчання захопливим та ефективним. Книжку адресовано дошкільникам, їхнім дбайливим мамам, татам, бабусям і дідусям.
14
Иллюстрированная Библия для всей семьи
Новый художественный подход к толкованию Библии, который оценят по достоинству все члены вашей семьи.
Основана на признанном во всем мире новейшем толковании библейских первоисточников, отобранных специалистами-теологами и историками христианства.
Объясняет ключевые слова, фразы и понятия к каждой библейской истории.
Цветные фотографии библейских мест, археологических памятников и находок, а также карты приводят библейские истории к соответствующему общественному, историческому и географическому контексту.
280
Створення української держави
Рассоха-Дісс М.
Наша енциклопедія розповідає про становлення української держави, про непростий шлях нашого народу до нього. Зараз Україна — незалежна держава, але так було не завжди. Книга стане у пригоді школярам, як джерело необхідних знань з історії держави Україна.
25
Жива абетка. Великі літери. Веселі вірші. Улюблені тварини
Зав’язкін О.
Книга яка дійсно зацікавить вашу дитину оскільки ця абетка не звичайна, а жива! ви можете тут зустріти — яскраві малюнки і веселі вірші. З цією книжкою маленьким дітям буде зручно запам’ятовувати назви тварин і птахів і робити перші кроки в читанні, і це буде завжди цікаво вашому малюку. Усі слова в абетці мають наголос це допоможе вашій дитині правильно розуміти та вимовляти цікаві слова, а букви, що вивчаються, виділяються кольором для більшого звернення уваги. Книжку адресовано дошкільникам і молодшим школярам, їхнім дбайливим мамам і татам, бабусям і дідусям.
49
Учуся рахувати від 10 до 20. Книжка з наліпками
10
На дорозі. Склади ланцюжок. (картонка)
Курмашев Рінат
25
Україна. Героїчні битви
Сядро В, В., Скляренко В. М.
Україна багато разів перебувала в умовах, коли доля й саме її існування вирішувалися на полі бою. Українські битви — це не лише взірці воєнного мистецтва, звитяги й мужності, а й своєрідний літопис життя країни. Ця енциклопедія дає можливість читачам поглибити і розширити свої знання з історії України та яскраво уявити описувані події завдяки понад 500 кольоровим ілюстраціям.
32
Мифы славян и народов севера
Т. В. Муравьева
Мы предлагаем читателям окунуться в сказочный и фантастический мир древних мифов и старинных легенд. Все самые лучшие и увлекательные сказания славянских народов, балтов, народов Дальнего Востока и Севера вошли в уникальный сборник, составленный специалистом-этнографом Татьяной Муравьевой. На страницах книги оживают языческие божества древних славян, русалки, водяные, лешие. Эта книга адресована читателям "от 9 до 90 лет", она будет интересна и детям и взрослым.
130
Туп, туп, ніжки
10
Відгадай, хто це?
19
Логіка
Укладач Л. М. Гуменна
Книгу призначено для дітей старшого дошкільного і молодшого шкільного віку. Усі завдання складено з урахуванням показників логічного розвитку дітей цієї вікової категорії.
18
Моя планета Земля
укл. В. Федієнко
Книга, що містить початковий курс природознавства, допоможе малюкові зробити перші кроки в пізнанні дивовижного світу навколо нас. Зручний невеликий формат дає можливість брати книгу з собою в дорогу чи на відпочинок. Для дітей старшого дошкільного та молодшого шкільного віку.
14
Азбука шпигунства
5
Мовна скарбничка. Вчимо словникові слова
Заїка А.М., Тарнавська С.С.
Посібник допоможе засвоїти вимову, правопис та значення словникових слів за програмою з української мови (1-2 класи). Буде корисним для учнів, учителів, батьків, вихователів загальноосвітніх навчальних закладів. Додаток до підручників «Буквар» (1 клас), «Українська мова» (2 клас). У книзі пропонуються вправи й завдання, за допомогою яких дитина ознайомиться з новими словами, опанує їх значення, навчиться правильно читати й писати.
18
Дерева
Берні Д.
Це яскраве видання дає чудову нагоду ближче познайомитися з дивовижним і напруженим життям дерев, мовчазних і зовні непорушних мешканців нашої планети. Серйозні наукові факти викладені в легкій, доступній формі — так, щоб дитина могла крок за кроком здійснити захопливу подорож від верхівки дерева до його коренів, познайомитися з використанням людиною дерев у повсякденному житті. Книжка стане чудовою підмогою у вивченні ботаніки і біології, додасть дітям зацікавленості та розуміння предмету.
89
Пиши-стирай. АБВ. (картонка)
49
Географія. Ілюстрована енциклопедія школяра
Стадник О.
Енциклопедія розповідає про наш великий дім, Землю, в усій її багатоманітності. Читач дізнається, що собою являють і де розміщуються різні «земні приміщення»: сивочолі гори та безкраї рівнини, буремні океани та гамірні міста, суворі льодовики та животворні ріки. Наочно побачити природу Землі, людей, які її населяють, і їхню господарську діяльність допоможуть понад 300 чудових ілюстрацій. Книга стане джерелом додаткових знань при вивченні шкільного курсу географії.
45
Енциклопедія юної леді. Кулінарія
У тебе в руках надзвичайно цікаве й потрібне видання, адресоване твоїм ровесницям, — «Енциклопедія юної леді. Кулінарія». Вона підкаже тобі не лише як правильно сервірувати стіл, а й що на нього подати. Зокрема, як приготувати бутерброди нашвидкуруч і до святкового столу, як надати салату незвичного і привабливого вигляду, що потрібно для смачного гарніру та рецепти різноманітних страв і випічок — ось далеко не повний перелік слушних порад і корисної інформації на її сторінках.
14
Малятам дошкільнятам. Розмальовка-пропис
4
Що нас оточує. Пізнаємо світ. Для дітей 3-4 років
Земцова
8
Як ведмедик у футбол грав. (картонка)
Новицький Євген
9
Потішки та розвиваючих завдань трішки
18
Літачки-рятівнички. Випуск № 2
Уклад. О. М. Кожушко
Ласкаво просимо в мальовничий і веселий світ відважних літачків-рятівничків. У цих книгах на юних читачів чекають не лише зустрічі з безстрашними майстрами своєї справи, але й захопливі завдання, цікаві головоломки, логічні завдання, заплутані лабіринти, розмальовки й іще багато-багато цікавого. Завдання, подані у веселій ігровій формі, стануть улюбленою розвагою для дітей і дадуть змогу розвинути їхні мовленнєві, образотворчі та математичні навички.
16
Книга знань у запитаннях і відповідях
Р. Керрод, У. Меджвік
Книжка, складена за принципом «Запитання — відповідь», дає дітям вичерпне уявлення про такі цікаві речі, як життя динозаврів і їхню роль в історії Землі, становлення і розвиток давніх цивілізацій, найважливіші винаходи в історії людства і, нарешті, про таємниці космосу. Вона поділена на чотири відповідних розділи, в кожному з яких подано міні-тести для перевірки на спостережливість і кмітливість. Видання яскраво й щедро ілюстроване, і стане в нагоді як при підготовці уроків, так і для проведення позакласних заходів — конкурсів, вікторин, олімпіад.
85
Крутий футбол із Алексом. Гол!
9
Абетка акуратності. Маленькій леді. (картонка)
6
Енциклопедія для юних джентльменів
«Енциклопедія для юних джентльменів» розрахована на хлопчиків молодших класів. Мета цієї книги — визвати у дитини бажання досягнути досконалості. Книга дає практичні поради, як покращити свою поведінку та стосунки з оточуючими.
20
Хто як працює?. (картонка)
19
Показати ще...