Ваш кошик порожній
Книжкова Хата 097-609-59-85
Наприклад: Нестайко...

Трипутіна Н.П

Що? Як? Чому? Світ дивовижних тварин

Синтекс 160 ст. , палітурка: т25 грн.
Доставка:

   - Нова Пошта 1-3 дні
   - Укрпошта 3-7 днів
   за тарифами перевізників

Оплата:

   - при отриманні
   - на карту ПриватбанкаТваринний світ нашої планети дивовижний та різноманітний. А здатності деяких представників цього світу не можуть не вражати. Виявляється, що не лише людина вміє розмовляти, співати і сміятися. Своїми чудовими вокальними даними славляться мавпи, кити, дельфіни і навіть миші. А що вам відомо про риб, які цілуються, змій, що нявчать, ящірок, які стріляють кров'ю? Чи здатні тварини на осмислені дії? Навіть серед комах, не кажучи вже про птахів і мавп, відомі випадки свідомого використання різних пристосувань у процесі їхньої життєдіяльності. А ще існують тварини-цілителі, тварити-рятівники. Будь-кого може здивувати здатність деяких тварин виживати в таких умовах, в яких, здавалося б життя існувати не може. Відомі випадки, коли тварини роками обходилися без їжі та води і виживали навіть в агресивному середовищі. Про цих та інших дивовижних тварин ви дізнаєтесь, прочитавши цю книгу. Книга призначена для дітей середнього шкільного віку.


ISBN: 966-7070-57-3
Дитина від трьох до п’яти років
Александрова Н.
Довідник для батьків «Дитина від трьох до п’яти років» продовжує серію книг з вихованая і розвитку дітей перших років життя. У легкій і захоплюючій формі педіатр із багаторічним стажем Н. Александрова, кандидат медичних наук, розкриває більшість завдань, з якими стикаються молоді батьки; викриває найпопулярніші стереотипи і на підставі останніх педіатричних розробок пропонує алгоритм правильних дій.
39
Вчимось рахувати без проблем
Федієнко Василь
Для дітей дошкільного віку ВИДАННЯ ДРУГЕ, ВИПРАВЛЕНЕ Й ДОПОВНЕНЕ
9
Козацька енциклопедія для юнацтва
Апанович Олена
Книжка видатного історика і письменниці О. М. Апанович (1919-2000) адресована найширшим читацьким колам, та насамперед допитливому юнацтву. Хоча статті в книжці розміщені за алфавітом, вона не є класичною академічною енциклопедією, оскільки не обтяжена довідковим апаратом. Залучення широкого спектра наукових джерел, всебічність охоплення історичної інформації поєднані з популярністю, художністю викладу, що значно полегшує сприйняття І|ггоричного матеріалу. Саме тому книжка виконуватиме не тільки довідкову, енциклопедичну функцію, служитиме навчальним посібником для школярів і студентів, а й стане захоплюючим читанням для всіх небайдужих до історії, сприятиме вихованню національної свідомості, утвердженню в суспільстві української національної ідеї.
279
Стильні штучки. 5 виробів. Випуск 3
10
Буквар. Вчимося читати німецькою
Лобода О.
У книжці викладено основні правила читання німецькою мовою. Ви зможете відпрацювати й закріпити на прикладах і вправах вимову німецьких звуків, звукосполучень і слів. Видання адресоване дошкільникам, молодшим школярам, їхнім дбайливим батькам, бабусям і дідусям, працівникам дитячих садків, учителям початкової школи.
22
Пустелі
Девіс Ніколя
22
Моя прогулянка. 2+
11
Как устроен мир. 1600 фактов
Бобик Дж.
Библиотека Карнеги в Питсбурге - первая крупная публичная библиотека в США, создавшая отдел науки и техники. С тех пор этот отдел каждый год терпеливо отвечает на более чем 60 000 вопросов любознательных пользователей. Для этой книги были выбраны самые часто задаваемые, интересные и необычные из этих вопросов. Здесь собрано около 1600 вопросов и ответов, более сотни иллюстраций и множество графиков и таблиц.
109
Велика iлюстрована енциклопедiя ерудита
Ця універсальна енциклопедія являє собою джерело інформації з різних галузей знань — біології, анатомії, геології, хімії, фізики, механіки, астрономії й екології. Вона містить великий обсяг необхідних кожній дитині відомостей про навколишній світ, досягнення науки і техніки, про видатних учених і винахідників. Тексти супроводжуються вдало підібраним візуальним матеріалом — малюнками, фотографіями, діаграмами та схемами. Видання розраховане на найширші кола читачів, які цікавляться історією науки та її найновішими досягненнями.
169
Стильні штучки. 5 виробів. Випуск 4
10
Снежная королева : Настольная развлекательная игра
16
Прописи 5-6 років. Лінії та фігури
3
У нашому домі: Розвивальний зошит для занять із дитиною від 2 років
Дорохова О.
Книги серії «Про Івасика і Софійку» можуть використовуватись для занять із дитиною вже з 2 років. У виданні поміщені завдання одразу за декількома напрямками, що допоможе всебічно розвиватись вашій дитині. Кожна книга містить рекомендації про те, як займатися з дворічною дитиною, та сторінку про особливості розвитку вашого малюка. Серія складається з 4 книг: У нашому домі, Колір і форма, Погода та пори року, Знайомимося з тваринами. Для батьків, що дбають про розвиток своїх дітей.
6
Розвиваємо уважність, логіку, кмітливість
Автор-упорядник Товстий Василь
Ця книжка допоможе розвинути увагу, логічне та творче мислення, допоможе у розвитку пам’яті, навчить дитину самостійно мислити. Велика кількість малюнків, цікавих завдань, загадки зроблять навчання веселим і захоплюючим.
22
Професії. (картонка)
14
Стародавній Рим
Уилкинсон Филипп
Із цією книжкою ти здійсниш подорож на машині часу до Стародавнього Риму. Ти побачиш, як відчайдушно б’ються гладіатори на арені Колізею і що сталося з Помпеями після виверження Везувію. Ти дізнаєшся, як римська армія перетворилася на досконалу бойову машину. Ти зрозумієш, якими досягненнями римлян користується сучасна цивілізація. І ще багато чого дізнаються ті, хто прочитає свідчення очевидців про життя у Стародавньому Римі!
89
Велика ілюстрована енциклопедія живої природи
Берні Д.
Енциклопедія містить докладну інформацію про основні групи рослин і тварин планети Земля: як загальну характеристику природно-кліматичних зон, так і опис окремих типових представників рослинного і тваринного світу. Чудові фотографії доповнюють тексти. Читач більше дізнається про еволюцію життя на Землі та вплив людини на природу. Для школярів та юнацтва.
120
Чи знаєш ти? У запитаннях та відповідях
Ця дивовижна книжка, яку тримаєш зараз у руках, надасть тобі відповіді на найрізноманітніші запитання. Яка річка найдовша? Що таке Чумацький Шлях? Чому море солоне? З чого складається тіло людини? Вісім розділів у формі запитань і відповідей нададуть тобі змогу навчатися розважаючись. Корисні знання з архітектури, історії, фізики, техніки, мистецтва, анатомії та географії допоможуть тобі також і в шкільному житті. Починай читати книжку з будь-якого розділу, сторінки чи запитання.
149
На Півночі. (картонка)
15
Веселі порівняння. Граємо та зростаємо
29
Збери світ. Книга-гра. 5 пазлів по 35 деталей
46
Энциклопедия для детей. Том 7. Искусство. Часть 3. Музыка. Театр. Кино (+ CD - ROM)
Третья книга тома `Искусство` предлагает читателям очерк музыки, театра и кино с момента их возникновения и до наших дней. Она объединяет три раздела, посвященные выдающимся мастерам, основным стилям и направлениям искусства стран и народов всего мира, атакже инструментам и техническому оснащению. Статьи, вошедшие в книгу, написаны искусствоведами Российской Академии наук, Московского государственного университета имени М.В.Ломоносова, Российского государственного гуманитарного университета, Московской государственной консерватории, Российской академии театрального искусства, Государственного института искусствознания, Научно-исследовательского института киноискусства. Том `Искусство` (часть 3) рассчитан на детей среднего и старшего школьного возраста, их преподавателей, а также на всех, кто считает себя любителем искусства.
150
Цифри у віршах
Укл. Л. В. Яковенко
27
Моя ялиночка
6
Книга юного натураліста
Упоряд. Г. Маскел ; Худож. Л. Едвардс
У цій книзі вдало поєднані ілюстрований атлас тварин та міні-енциклопедія тваринного світу. Малий читач побачить, як виглядає та чи інша тварина; дізнається, де вона мешкає та який веде спосіб життя. Наприкінці книги — цікава вікторина на закріплення знань. Для дітей молодшого шкільного віку.
29
Абетка про звіряток. (картонка)
35
Енциклопедія необхідних знань школяра
Автор-укладач Т. С. Жабська
Ви тримаєте в руках вдале поєднання енциклопедії та довідника. Нічого зайвого: тільки найцікавіша інформація, цифри та факти. Книга корисна як дітям, так і дорослим. Дітям вона допоможе сформувати чітку структуру знань, яку можна буде упродовж усього життя доповнювати новою інформацією. Дорослим — запропонує цікаві теми для роздумів. Ця енциклопедія — прекрасне доповнення до шкільної програми, вона допоможе підготуватися до олімпіад, написати реферат та забезпечить знаннями для участі в інтелектуальних іграх. Для широкого кола читачів.
135
Записничок. Метелики в кишенці
Соловйов М.
20
Вогонь. БЖД. (картонка)
8
Пірати
Укладач В. В. Гуріна
Дітям властива допитливість. їм цікаво пізнавати світ, дістаючи відповіді на всі свої численні запитання. Ця книжка розповість юним читачам про піратів. Вони дізнаються, звідки походить піратство, хто ставав піратами, якими були їхні кораблі, зброя, одяг, прапор та побут. Діти також дізнаються про видатних піратів (серед них був навіть адмірал англійського королевського флоту!), їхні скарби та про піратські держави. Для дітей молодшого шкільного віку.
15
Країни світу. Америка, Австралія, Океанія
Авт.-упорядники В. М. Скляренко, В. В. Мирошнікова, А. С. Шуклінова, М. О. Панкова
Ця книжка запрошує вас у захоплюючу подорож відразу до двох континентів — Америки та Австралії. З неї ви дізнаєтесь багато цікавого про минуле й сьогодення країн Нового Світу, серед яких чимало найрозвинутіших світових держав (США, Канада, Бразилія, Аргентина тощо), про неповторні дива австралійської землі, яка майже до початку XX століття лишалася для європейців загадковою terra incognita, про чарівний світ Нової Зеландії, що стала уособленням дивовижного Середземні — фантастичної країни, де мешкають герої славнозвісного «Володаря перснів».
32
Маскарад
Емілі Боне
60
Записничок. Котики в кишенці
20
Усе для хлопчиків. Енциклопедія дошкільника. Від 3 років
38
Оксана Лущевська про Христофора Колумба, Джона Ньюбері, Чарльза Дарвіна, Дніпрову Чайку, Перл Сайденстрікер Бак
Лущевська Оксана
Оксана Лущевська - молода українська письменниця, яка мешкає в США, - розповідає в цій книжці про дитинство напрочуд цікавих людей:-іспанського мореплавця Христофора Колумба, який мав дивовижне руде волосся, а писати й читати, кажуть, навчився в уже зрілому віці, принагідно відкривши Америку;-британського книговидавця й письменника Джона Ньюбері, який першим збагнув, чим дитяча книжка відрізняється від дорослої, і створив «Маленьку гарненьку кишенькову книжечку», з якої почалася світова дитяча література;-англійського натураліста й мандрівника Чарльза Дарвіна, який понад усе на світі любив спостерігати за життям рослин і тварин, а тому й зумів розкрити чимало таємниць природи;-української письменниці, педагога й правозахисник Дніпрової Чайки, яка не лише закладала основи вітчизняної літератури для дітей, а й створила лібрето кількох чудових дитячих опер;-американської письменниці, журналістки, перекладачки, громадської діячки Перл Бак, яка не лише першою у своїй країні була удостоєна Нобелівської премії з літератури, а й стала названою матір'ю для дев'яти дітей різних національностей.Для кмітливих, допитливих і непосидючих юних читачів.
29
Створи власну книгу! Щоденник юної принцеси.
Найкращий альбом для дружби та творчості!
9
Що? Як? Чому? Світ дивовижних тварин
Трипутіна Н.П
Тваринний світ нашої планети дивовижний та різноманітний. А здатності деяких представників цього світу не можуть не вражати. Виявляється, що не лише людина вміє розмовляти, співати і сміятися. Своїми чудовими вокальними даними славляться мавпи, кити, дельфіни і навіть миші. А що вам відомо про риб, які цілуються, змій, що нявчать, ящірок, які стріляють кров'ю? Чи здатні тварини на осмислені дії? Навіть серед комах, не кажучи вже про птахів і мавп, відомі випадки свідомого використання різних пристосувань у процесі їхньої життєдіяльності. А ще існують тварини-цілителі, тварити-рятівники. Будь-кого може здивувати здатність деяких тварин виживати в таких умовах, в яких, здавалося б життя існувати не може. Відомі випадки, коли тварини роками обходилися без їжі та води і виживали навіть в агресивному середовищі. Про цих та інших дивовижних тварин ви дізнаєтесь, прочитавши цю книгу. Книга призначена для дітей середнього шкільного віку.
25
Пожарные машины. Книга со звуками, окошками и сюрпризами
89
Роботи. Велика енциклопедія
авт. тексту Стів Паркер
Стрімкий розвиток науки і техніки вносить зміни в життя людей. Роботи перестали бути чимось незвичайним, ставши сусідами і незамінними помічниками не лише для науковців і дослідників, а й для пересічних людей. Прибрати в кімнаті, розважити хворих, провести складну операцію, загасити пожежу — усе це їм під силу. Про найрізноманітніших роботів та їхні вміння ти дізнаєшся, гортаючи сторінки цієї енциклопедії.
67
Саморобки з ниток
Величко Н.
25
Поезда. Книга со звуками, окошками и сюрпризами
89
Дитячий набір для творчості. 3D конструктор: об'ємна картина. Вірні друзі
56
Мій день. Я граюсь. (картонка)
8
Пухнаста абетка. (картонка)
35
Відкриття і винаходи
Артемова О. В., Гальперштейн Л.Я., Дигало В. А. та ін.
Ця книга розповість юному читачеві проте, як досліджували космос, що дало людству винайдек колеса, хто створив перший автомобіль, які літальні апарати першими піднялись у небо, в якій крс придумали макарони, а також про безліч інших відкриттів та винаходів, що змінили наше життя.
23
Механічні чарівники
6
Мультяшки на каникулах. В Африке (набор наклеек)
Вашему вниманию предлагается набор ярких многоразовых наклеек с персонажами любимых мультфильмов. Для детей дошкольного возраста.
28
Ідемо до зоопарку. 2+
11
Зошит майбутнього першокласника. У 3 частинах. Частина 1
Назаренко Антоніна, Яковлева О.
Навчальний посібник «Зошит майбутнього першокласника» спрямований на підготовку дитини до шкільного життя у родині, групах дошкільних навчальних закладів, підготовчих групах при школах, у центрах розвитку дитини. Посібник відповідає вимогам програми розвитку дітей «Впевнений старт» (затверджена наказом МОНМС України від 21.05.12 №604). Завдання враховують кращі теоретичні та методичні рекомендації, сприяють особистому розвитку дітей, дають Можливість зробити 'заняття цікавими та змістовними. Робота з посібником сприятиме наданню обов'язкової дошкільної освіти-всім дітям та забезпеченню однакових стартових можливостей* для всіх майбутніх першокласників. Призначено для батьків, вихователів, учителів початкових класів, студентів вищих навчальних закладів зі спеціальності «Дошкільне виховання» — усіх, хто займається підготовкою Дитини: 5—-6 років до шкільного життя.
13
Трафарет. Загадки
45
Буквар
Цей буквар допоможе вашому малюкові навчитись читати. Буквар включає багато віршів, загадок, скоромовок, ребусів, кросвордів. Це допоможе в легкій формі навчити дитину читати, поширити словниковий запас, а також зробити навчання веселим, цікавим і захоплюючим. Книга стане у пригоді дітям, їхнім батькам, а також викладачам дитячих дошкільних закладів.
22
Математика для малюків. Розумна дитина. 6+ років. Практичні завдання. Корисні поради
8
Улюблені іграшки. Аплікація
6
Кресало, або Синя свічка. 6 пазлів всередині
Грімм Брати
42
Загадки розбишаки горобця. (картонка)
6
Ілюстрована енциклопедія динозаврів
Динозаври панували на Землі понад 150 мільйонів років. Існувало дуже багато їх видів — велетенських і крихітних, повільних і метких, лютих і сумирних, рогатих, із крилами, укритих панциром, пір'ям... Вивчаючи закам'янілі останки динозаврів, палеонтологи протягом довгих років намагаються розгадати таємниці їх існування. Ця чудово ілюстрована книжка містить інформацію про захоплюючі гіпотези і незвичайні відкриття в палеонтології.
79
Показати ще...