Ваш кошик порожній
Книжкова Хата 097-609-59-85
Наприклад: Нестайко...

Трипутіна Н.П

Що? Як? Чому? Світ дивовижних тварин

Синтекс 160 ст. , палітурка: т25 грн.
Доставка:

   - Нова Пошта 1-3 дні
   - Укрпошта 3-7 днів
   за тарифами перевізників

Оплата:

   - при отриманні
   - на карту ПриватбанкаТваринний світ нашої планети дивовижний та різноманітний. А здатності деяких представників цього світу не можуть не вражати. Виявляється, що не лише людина вміє розмовляти, співати і сміятися. Своїми чудовими вокальними даними славляться мавпи, кити, дельфіни і навіть миші. А що вам відомо про риб, які цілуються, змій, що нявчать, ящірок, які стріляють кров'ю? Чи здатні тварини на осмислені дії? Навіть серед комах, не кажучи вже про птахів і мавп, відомі випадки свідомого використання різних пристосувань у процесі їхньої життєдіяльності. А ще існують тварини-цілителі, тварити-рятівники. Будь-кого може здивувати здатність деяких тварин виживати в таких умовах, в яких, здавалося б життя існувати не може. Відомі випадки, коли тварини роками обходилися без їжі та води і виживали навіть в агресивному середовищі. Про цих та інших дивовижних тварин ви дізнаєтесь, прочитавши цю книгу. Книга призначена для дітей середнього шкільного віку.


ISBN: 966-7070-57-3
Тести малюкам : 4—5 років
Тести призначені для роботи з дітьми 4—5 років. Завдання спрямовані на розвиток уваги, логіки, пам’яті, уяви, мовлення дитини. Структура книги така, що дитина виконує завдання разом із батьками; дорослим також дається коментар, що дозволяє визначити правильність і повноту відповіді. Виконуючи тестові завдання, ви зможете перевірити рівень розвитку дитини й почати підготовку до школи.
19
Книга для читання та розвитку зв'язного мовлення
Журавльова А. Є., Федієнко В. В.
Книга, яку ви тримаєте в руках, розрахована на дітей 4—7 років, що вже засвоїли буквар і продовжують далі опановувати техніку читання. Різноманітні цікаві тексти не тільки допоможуть дітям розвинути уміння читати, а й, безумовно, викличуть інтерес до читання взагалі. Книжку адресовано батькам, вихователям дошкільних закладів, учителям початкових класів.
20
Мій дім. Книжка з наліпками
10
Знайомимося з природою. 4-5 років (з наклейками)
18
Букви та цифри. Розумні картки
14
HOLIDAYS. Merry Stickers. 40 наклейок
5
Веселий годинник. Знайомимося з порами року. Для дітей 3-4 років
О. Земцова
8
Супер бой. Настольная развлекательная игра
16
Ілюстрований атлас. Світ тварин
Чана Бамбараденія, Дейвід Вудрафф, Джошуа Гінзберґ, Патрік Куїлті
Світ тварин унікальний і розмаїтий. І цей ілюстрований атлас розкриє тобі чимало таємниць дикої природи. Ти відвідаєш усі континенти і природні зони, зазирнеш у найпотаємніші куточки планети, побуваєш у тропічних лісах, тундрі, високо в горах і на коралових рифах. Завдяки докладним розповідям та яскравим малюнкам і фотографіям ти дізнаєшся про життя, звички, характерні риси й особливості добування корму тварин з усіх куточків нашої планети. Атлас стане твоїм незамінним провідником у світі тварин.
235
Тачки (книга + 6 пазлов)
Эта яркая и необычная книга поможет вашему малышу развить мелкую моторику, внимание, память и логическое мышление. Фломастером на водной основе ребёнок прямо на страничках может написать предложенные ему задания, а потом влажной тряпочкой их стереть и написать снова. Любимые герои и увлекательные задания помогут учиться легко и весело. Эта книга превратит обучение в занимательную игру!
55
Хто що їсть. (картонка)
15
BRITANNICA: Рослини. Тварини
Найкраще у світі енциклопедичне видання представляє чотири томи науково вивіреної інформації, відібраної спеціально для юних читачів. Молодші школярі навчаться працювати з довідковими матеріалами, легко «дістаючи» з книжки все потрібне та цікаве. Для цього укладачі доповнили основні статті малюнками, фотографіями, врізками з цікавими фактами і каверзними запитаннями. Як і будь-яка серйозна енциклопедія, дитяча «Britannica» містить словники та покажчики. У першому томі легендарної енциклопедії містяться статті з астрономії, фізичної географії, геології, фізики та техніки.
79
Альбом друзів [в асортименті]
15
Вчимося правильно читати. Буквар
А. Я. Малярчук, Л. С. Вавіна
38
Прописи 5-6 років. Малюємо по клітинках
3
Анкета для друзів
У цій анкеті ти знайдеш багато цікавої та корисної для себе інформації. У захоплюючій формі ти зможеш проаналізувати як власні риси характеру, так і своїх друзів і подруг. У розділі «Таємнички» вони зможуть розповісти про себе, поділитися своїми спргадами та таємницями, навіть наклеїти свою фотографію. Особливо приємно буде отримати від друзів малюнок і кілька рядків на згадку. Видання оформлене яскраво, щоб створювати своїй господині та її друзям гарний настрій і зберігати всі їхні секрети.
37
Механічні чарівники
6
НАВЧАЄМО ГРАМОТИ
Земцова Ольга
Для дошкільного віку
23
Хто це? (картонка)
9
Коли ще звірі говорили
Франко Іван
Збірка казок Франка «Коли ще звірі говорили» — одна з найвидатніших сторінок української класичної літератури. Казки сповнені українським буттям і українським характером. Вони вчать мудрості, винахідливості, вмінню спілкуватися. Книга розрахована на дітей молодшого шкільного віку.
33
1400 загадок для дітей
Упоряд. В.І. Паронова
Посібник містить 1400 віршованих загадок, систематизованих за темами і віковими групами. *Наприкінці книги подано алфавітний вказівник відповідей. Різноманітність і доцільна структуризація матеріалу дозволяють використовувати його для навчання, проведення ранків, шкільних свят, інтелектуальних ігор, вікторин, а також для розваг у родинному колі. Для вихователів, учителів початкових класів, студентів педагогічних навчальних закладів, а також для дітей та їхніх батьків.
16
Малятам дошкільнятам. Розмальовка-пропис
4
Найцікавіше про таємниці міфології: Ілюстроване енциклопедичне видання
Арзуманова Т.
Книга, яку ви тримаєте в своїх руках, наче створена для подорожей у далеке минуле, таємниче і загадкове. З неї ви дізнаєтеся, як різні народи уявляли собі створення світу і людини, звідки на землі з'явилися хвороби, який вигляд має домовик, чому навесні треба йти до лісу з гаманцем і багато іншого.
41
Музыка наших дней
В книге представлен мир современной музыки во всем многообразии направлений, стилей и жанров: фольклор и творчество профессиональных композиторов, этнические мотивы и сложные эффекты электронного звучания.

Книга адресована широкому кругу читателей - молодым людям, учащимся вузов, преподавателям, а также всем, кто интересуется музыкальным искусством.
Авторами являются известные музыканты, историки и публицисты, занимающиеся исследованием современной музыки.
210
Зима в зоопарку
Джонсон Джинні
Напевно, ти бачив у зоопарку і волохатого білого ведмедика, і граціозного морського лева і кумедного пінгвіна? А хочеш дізнатися, як живуть ці звірі на волі, чим займаються, що їдять, як граються? У цій книжці ми розкажемо, звідки приїхали до нас білий ведмідь, морський лев і пінгвін, як їм живеться в місті і що роблять люди для того, щоб звірі в зоопарку почувались як удома. 2008 рік.
29
Казковий пластилін
Діденко Н.
Виявляється, варто взяти до рук пластилін, і він казковим чином... оживає! У нашій казці живуть собаки-спортсмени, хазяйновиті кенгуру, веселі коні й багато цікавих персонажів. Аби з головою поринути в пластилінову казку, слід надихнутися гарними фотографіями і малюнками, що є в цій книзі, взяти до рук пластилін і... Ліпити! Для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.
59
Анкета для друзів
У цій анкеті ти знайдеш багато цікавої та корисної для себе інформації. У захоплюючій фірмі ти зможеш проаналізувати як власні риси характеру, так і своїх друзів і подруг. У розділі «Таємнички» вони зможуть розповісти про себе, поділитися своїми спогадами та таємницями, навіть наклеїти свою фотографію. Особливо приємно буде отримати від друзів малюнок і кілька рядків на згадку. Видання оформлене яскраво, щоб створювали своїй господині та її друзям гарний настрій і зберігати всі їхні секрети.
37
Вікінги
6
Коли планета божеволіє: Нова ілюстрована енциклопедія
Стадник О.
Останнім часом відзначається неухильне зростання кількості природних катастроф, багато з яких відбуваються з вини людей. Населення Землі за минуле століття збільшилося майже вдвічі, тож їхні наслідки стають дедалі більш згубними. Наша енциклопедія розповідає про те, що катастрофи — жорстоке нагадування людству про те, як важливо берегти нестійку рівновагу природного середовища й усвідомлювати відповідальність, яку ми беремо на себе, втручаючись у життя природи. Книга розрахована на широке коло читачів.
119
Літачки-рятівнички. Випуск № 2
Уклад. О. М. Кожушко
Ласкаво просимо в мальовничий і веселий світ відважних літачків-рятівничків. У цих книгах на юних читачів чекають не лише зустрічі з безстрашними майстрами своєї справи, але й захопливі завдання, цікаві головоломки, логічні завдання, заплутані лабіринти, розмальовки й іще багато-багато цікавого. Завдання, подані у веселій ігровій формі, стануть улюбленою розвагою для дітей і дадуть змогу розвинути їхні мовленнєві, образотворчі та математичні навички.
16
Тваринний світ. Ілюстрована енциклопедія для дітей
Верховень В. М., Тетельман Г. С.
Ілюстроване видання розповідає про життя, характерні особливості поведінки і територію поширення різних тварин, що населяють усі континенти Землі. У книзі ви зайдете багато цікавих фактів із дивовижного і загадкового світу мешканців дикої природи.
79
Подарунок під ялинку. Слухняним діткам
11
Правила дорожнього руху для малят
Автор-упорядник Товстий Василь
Ця книжка яскраво, у доступній ігровій формі навчить дитину правилам дорожнього руху. Вона розповість, як правильно ходити тротуаром, де гратися, як правильно переходити проїзну частину, як поводитися в громадському транспорті й на зупинці, познайомить із дорожніми знаками, дорожньою розміткою та світлофорами. Окрім того, ця книжка допоможе розвинути увагу, логічне мислення, пам’ять, навчить дитину самостійно мислити. Велика кількість малюнків, прикладів, цікавих завдань допоможуть краще засвоїти матеріал і зроблять навчання веселим та захопливим.
23
Ладусі-ладусі. Забавки. (картонка)
6
Українські традиції
Шейкіна К.
Наша енциклопедія розповідає про стародавні українські традиції, про самобутнє українське життя, звичаї, що народжувалися та передавалися від поколінь до поколінь. Україна — це велика держава, яка славиться своїм колоритом, своєрідною творчістю та культурою. Книга стане у пригоді школярам, як джерело необхідних знань з історії традицій стародавніх українців. Науково-популярне видання
25
Смачна абетка
Шувалова Ольга
18
Оригамі
14
Відгадай казку, розгадай загадку. (картонка)
15
Малюю лінії та штрихую
Леонова Н.
Дані прописи допоможуть малюку підготувати руку до письма. У цьому зошиті дитина малюватиме горизонтальні та вертикальні лінії, а також заштриховуватиме форми різними способами. Книга призначена для старших дошкільників та першокласників.
6
Білосніжка (книжка з пазлами)
Тіло людини
Людське тіло — чудовий витвір природи, досконалий і водночас ніжний та вразливий. Кожному цікаво знати, як «працює» його організм, як влаштований той чи інший орган і навіщо він потрібний. Наша ілюстрована енциклопедія докладно відповість на багато запитань юних читачів і допоможе дізнатися багато цікавого і дивовижного.
52
Рукавичка (картонна)
18
Найкращі ігри та конкурси для дітей
Тесленко Наталія
Для дітей дошкільного віку ВИДАННЯ ДРУГЕ, ВИПРАВЛЕНЕ Й ДОПОВНЕНЕ Міністерство освіти і науки України Науково-методичний центр середньої освіти Рекомендовано до видання як робочий зошит для дітей старшого дошкільного віку (протокол засідання комісії з дошкільної педагогіки та психології науково-методичної ради з питань освіти МОН України №2 від 27 червня 2003 р.)
7
Грайка-розвивайка № 5
У книжках нової серії «Дозвілля з Жужиками» Ваша дитина зустрінеться з улюбленими героями з книжки «Династія Жужиків»: Жужиком, Зазиком та їхніми друзями-автомобільчиками. Кожна книжка з наліпками, розмальовками і забавними завданнями, видана у серії — це не просто книжка, це весела розвиваюча гра, що дозволить малюкам краще пізнати навколишній світ, посприяє інтелектуальному розвитку дітей. Максимум користі на кожній сторінці: розвиток уваги, пам'яті, уяви, мислення та дрібної моторики Вашої дитини. Для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.
9
101 Експеримент із рослинами
Соснові шишки є ідеальним притулком для таємного послання, кактуси ростуть із чужими «головами», а банани не випадково такі вигнуті. Рослини можуть бути дуже винахідливими, коли мова йде про те, щоб отримати якомога більше сонячного світла, щоб захистити себе від спеки і бруду, перекачати воду з ґрунту до самої верхівки або розвіяти своє насіння. 101 експеримент із рослинами гарантує захоплююче знайомство зі світом рослин. Досліди допоможуть роз'яснити безліч цікавих фактів, усі вони містять веселі яскраві ілюстрації.
59
Веселе множення
Верховень Володимир
3
OXFORD. Велика енциклопедія школяра
«Oxford. Велика енциклопедія школяра» — це найнадійніший сучасний довідник для дітей. Ця книга відповість на всі питання дітей і допоможе їм у вивченні шкільних предметів.УДК 087.5-053.5 ББК 92
205
Вчимося читати й писати. 4-5 років
Найї Карін
Ця книжка призначена для занять дорослих із дітьми 4-5 років. Веселі персонажі мультфільмів — Мікі Маус, Гуфі, Міні та Плуто — познайомлять вашого малюка з літерами та словами. Цікаві завдання, яскраві ілюстрації та комплект наклейок допоможуть перетворити процес навчання в захоплюючу гру.
39
Техніка: Книга з пазлами
60
Любовь и обман
Марлизэ Арольд
Книга рассказывает о приключениях I6-летней девушки Нины, которая после предательства своего парня и ссоры с родителями убегает из дома. Нина хочет начать жизнь заново: найти интересную работу, нового парня, увидать свое лицо на обложке модного журнала, сказочно разбогатеть. Приняв участие в конкурсе красоты в одном из гамбургских клубов, Нина знакомится со "сказочным принцем" - фотографом Йонасом, который предлагает сделать пробы. Нина по уши влюбляется и готова на все, однако жизнь преподносит новые "сюрпризы"...
15
ПЕРШІ УРОКИ ЛІЧБИ
Хаткіна Марія
Навчальне видання для дітей дошкільного віку
14
100 творів з зарубіжної літератури: Посібник для 8-11 класів
Столій
12
Кольори. (картонка)
Чубач Ганна
9
Разом веселіше (книга-пазли)
16
Дітям про Україну
Іваницька Дарія
Книга запрошує читачів до захоплюючої мандрівки Україною. Ви побуваєте в різних куточках нашої Батьківщини, побачите, якою гарною є українська земля, яку багату і цікаву історію мають її міста і села. Нехай ваша мандрівка сторінками книги стане першим кроком до пізнання рідної землі, її історії та сьогодення. Гарного вам читання!
45
Запам’ятай картинки. 4-5 років
8
Показати ще...