Ваш кошик порожній
Книжкова Хата 097-609-59-85
Наприклад: Нестайко...

Трипутіна Н.П

Що? Як? Чому? Світ дивовижних тварин

Синтекс 160 ст.25 грн.
Доставка:

   - Нова Пошта 1-3 дні
   - Укрпошта 3-7 днів
   за тарифами перевізників

Оплата:

   - при отриманні
   - на карту ПриватбанкаТваринний світ нашої планети дивовижний та різноманітний. А здатності деяких представників цього світу не можуть не вражати. Виявляється, що не лише людина вміє розмовляти, співати і сміятися. Своїми чудовими вокальними даними славляться мавпи, кити, дельфіни і навіть миші. А що вам відомо про риб, які цілуються, змій, що нявчать, ящірок, які стріляють кров'ю? Чи здатні тварини на осмислені дії? Навіть серед комах, не кажучи вже про птахів і мавп, відомі випадки свідомого використання різних пристосувань у процесі їхньої життєдіяльності. А ще існують тварини-цілителі, тварити-рятівники. Будь-кого може здивувати здатність деяких тварин виживати в таких умовах, в яких, здавалося б життя існувати не може. Відомі випадки, коли тварини роками обходилися без їжі та води і виживали навіть в агресивному середовищі. Про цих та інших дивовижних тварин ви дізнаєтесь, прочитавши цю книгу. Книга призначена для дітей середнього шкільного віку.


ISBN: 966-7070-57-3
Яка цифра сховалась?
Федієнко Василь
29
Дитячий набір для творчості. Гіпсові фігурки на магнітах. Лісові мешканці
56
У гостях. Секрети етикету. (картонка)
16
Техніка
Кент П.
Ця книга познайомить читачів з дивовижним світом техніки XXI ст. Вона розповість про космічні ракети та швидкісні потяги, атомні підводні човни та нанороботів, екологічні будинки та хвильові електростанції... Також про комп'ютери та новітні види зв'язку — про все, що необхідно знати сучасній людині. Яскраві ілюстрації допоможуть повною мірою насолодитися незабутньою мандрівкою у цей знайомий, а інколи й невідомий світ.
31
Дівчинка на всі 100 %
Що цікаво знати дівчинці-підлітку? Як стати впевненою в собі, завжди бути у доброму гуморі, як обирати друзів, без проблем спілкуватися з батьками? Що потрібно робити, щоб стати вихованою, витонченою і, безумовно, привабливою і бажаною у будь-якій компанії? На ці й багато інших питань, пов'язаних із формуванням особистості, дає відповідь ця книга.Для середньго шкільного віку.
80
Загублений портфель та інші негаразди
Серія «Швидка допомога» зацікавить школярів молодших і середніх класів, котрі час від часу потрапляють у різні неприємні ситуації, — забувають домашні завдання, гублять телефони і портфелі, псують шкільне приладдя або забувають про день народження друга. Проте, безвихідних ситуацій не буває. А от як навчитися блискавично реагувати на такі халепи в школі та ще й запобігати їм — розповість ця книга.
19
Пишу рукописні літери
Леонова Н.
Дані прописи допоможуть навчитися правильно писати рукописні букви українського алфавіту та їхні з'єднання. Книга призначена для старших дошкільників та першокласників.
6
Моя ялиночка
6
Миємо голову. Книжка-торохтушка
Меламед Геннадій
9
Нашорошим вушка. Книжка з наліпками
10
Потішки та розвиваючих завдань трішки
18
МАЛЯТАМ ПРО МАШИНИ
Художник О. В. Коваль
Для дошкільного віку
21
Головоломки. Для дітей 5-6 рокiв
6
Фігури. (картонка)
15
Автомобілі. Літаки. Кораблі. Енциклопедія для хлопчиків
Хібберт Адам
Ця книжка розповість дітям про дивовижні автомобілі, вражаючі кораблі, фантастичні літаки - про всі дива техніки. Для середнього шкільного віку.
55
Розвиток мовлення. Читання (для дошкільнят)
Ханіна О.
Видання «Розвиток мовлення. Читання» призначене для формування навичок читання і розвитку зв'язного ловлення у дітей дошкільного віку у взаємозв'язку з іншими аспектами мовленнєвої діяльності. Елементи гри та казки зроблять процес навчання простим, швидким і цікавим. Пропонований посібник допоможе батькам підготувати дитину до навчання у першому класі. Матеріали завдань подані відповідно до базової програми розвитку дитини дошкільного віку «Я у світі».
17
Геометричні фігури. Визначаємо форму предметів. Вчимося граючись. Порівнюємо об'ємні та плоскі фігури. Від 2 років. (картонка)
8
Розвиваємо уваку. Веселі уроки. 3-5 років
9
Хто як працює?. (картонка)
21
Стародавній Рим
Уилкинсон Филипп
Із цією книжкою ти здійсниш подорож на машині часу до Стародавнього Риму. Ти побачиш, як відчайдушно б’ються гладіатори на арені Колізею і що сталося з Помпеями після виверження Везувію. Ти дізнаєшся, як римська армія перетворилася на досконалу бойову машину. Ти зрозумієш, якими досягненнями римлян користується сучасна цивілізація. І ще багато чого дізнаються ті, хто прочитає свідчення очевидців про життя у Стародавньому Римі!
89
Квіткова абетка
Бондар Олег, Біда Ольга
18
Слухняний олівець. Розвиваємо дрібну моторику. Для дітей 5-6 років
6
Поросятко Пацик. Юний Натураліст
Навчальні пазли
38
Сходинками знань: крок перший. 2-3 роки
12
Принцеса на горошині (книжка з пазлами)
33
Велика книга маленького генія: 777 логічних ігор для дітей
Гордієнко Н. І., Гордієнко С. А.
У цій розумній і веселій книзі, створеній провідними спеціалістами, ви знайдете безліч розвиваючих завдань, математичних жартів, цікавих ігор і головоломок. Книга містить завдання різного рівня складності: від таких простих, що викликають поблажливу посмішку у знавців, до таких важких, з якими юний читач зможе впоратися, добре подумавши. З нашою книгою ваша дитина навчиться самостійно міркувати і робити нестандартні висновки. Високий інтелект, чудову пам'ять, уміння швидко реагувати на запитання — усе це можна розвинути. Головоломки і логічні ігри стануть ефективним тренажером здібностей вашого «юного обдарування». Ця чудова книга допоможе вам виростити гармонійно розвинену дитину. Виконуючи різноманітні творчі завдання, учень легко і з задоволенням сприйме нові знання. Адже вчитися можна легко й весело! Відпочити із задоволенням і користю для розуму допоможуть: яскраві ілюстрації, кумедні герої, веселі сюжети, анекдоти й жарти. У нашій книзі ви знайдете дійсно золоті розсипи розумних розваг, разючих фактів і корисних відомостей з різних галузей знань. Під вашим доброзичливим керівництвом маленький геній навчиться логічно мислити, вирішувати хитромудрі завдання на кмітливість, а це ж відмінна підготовка до будь-яких життєвих ситуацій!
83
Я граюся і мрію : навчальний посібник
Лагздинь Г.
Ця книжка продовжує знайомити дитину з сучасними реаліями. Малюк дізнається, які бувають професії, запам'ятає нові слова, навчитеся працювати з малюнками, відповідати на запитання і правильно складати речення. Різноманітні ігрові завдання допоможуть маленькому учневі не лише розширити кругозір, а й розвинути мовлення, мислення, увагу і пам'ять. Для батьків, педагогів дошкільних установ.
43
Перший дзвоник: Хрестоматія для позакласного і сімейного читання. 1-5 класи
Укладач О. М. Фіненко
Природа — це безмежний світ, що живе за власними одвічними законами, і людина є часткою цього світу. Навчити дитину любові до природи і рідної мови — ось мета цієї книги. Хрестоматія «Перший дзвоник» допоможе виховати у молодших школярів гарний літературний смак, сприятиме розвитку й удосконаленню мовлення. Видання розраховане на учнів 1-5 класів. Рекомендовано для читання в родинному колі.
27
Абетка спілкування. Маленькій леді. (картонка)
6
Перша книга малюка. Від двох до трьох років
Ваша дитинка підростає. їй уже виповнилось 2 рочки. Саме для неї було створено цю збірку, до якої увійшли мелодійні колискові, відомі казки, дотепні віршики та загадки, а також перші уроки з вивчення літер і цифр.
40
Математика для дошкільнят
Гончаренко І.
21
Моя сім'я
книжка-картонка
16
Стильні штучки. 5 виробів. Випуск 3
10
Іграшки від А до Я
Гордієнко Сергій
Із цією веселою та барвистою книжкою ваша дитина зробить перші кроки на шляху, що веде в чудову Країну Знань. Звірятка-іграшки допоможуть вивчити всі літери алфавіту в невимушеній ігровій формі, і скоро ваш малюк із задоволенням самостійно читатиме улюблені книжки. Спільне читання з дитиною принесе вам чимало приємних хвилин.
9
Горішки для розуму. Логічні завдання. З
Єфімова І.В.
Посібник містить систематизовані за типами логічні завдання та головоломки. Мета посібника — формувати мислення дітей молодшого шкільного віку, розвивати кмітливість, винахідливість, вчити розв'язувати нестандартні задачі. Завдання подані в ігровій формі й передбачають різні рівні складності, що спонукає учнів підвищувати рівень своїх знань. Завдання для розвитку логічного мислення дають змогу вчасно виявити й ліквідувати прогалини в знаннях і сприяють кращому засвоєнню матеріалу за шкільною програмою і формуванню математичних навичок. Посібник рекомендується для факультативних занять у загальноосвітніх школах та додаткових занять удома.
11
Наша планета. Енциклопедія дошкільника. Для малюків від 3 років
Каспарова Юлія, укл.
Яскрава енциклопедія розповість малюкові про планету Земля, її гори і пустелі, моря та океани. Видання призначене для індивідуальної роботи батьків із дітьми, а також вихователів дошкільних закладів різного типу.
38
Пираты. Сокровища. Чудо-очки. 3D
25
Чарівний світ принцеси
30
Тварини. Розмалюй сховані відгадки. Загадки-невидимки
8
Про звірят для малят
Северина Ганна
29
Чому я не можу жити під водою, як риба, та інші запитання про воду
Г’юїтт Саллі
25
Энциклопедия для детей. Том 7. Искусство. Часть 3. Музыка. Театр. Кино (+ CD - ROM)
Третья книга тома `Искусство` предлагает читателям очерк музыки, театра и кино с момента их возникновения и до наших дней. Она объединяет три раздела, посвященные выдающимся мастерам, основным стилям и направлениям искусства стран и народов всего мира, атакже инструментам и техническому оснащению. Статьи, вошедшие в книгу, написаны искусствоведами Российской Академии наук, Московского государственного университета имени М.В.Ломоносова, Российского государственного гуманитарного университета, Московской государственной консерватории, Российской академии театрального искусства, Государственного института искусствознания, Научно-исследовательского института киноискусства. Том `Искусство` (часть 3) рассчитан на детей среднего и старшего школьного возраста, их преподавателей, а также на всех, кто считает себя любителем искусства.
150
Запам'ятай картинки. Розвиваємо пам'ять. Для дітей 2-3 років
Земцова
8
Це малятам треба знати
Шевчук Галина
3
Світ навколо мене (для дошкільнят)
Ханіна О.
Видання «Світ навколо мене» призначене для ознайомлення дитини з навколишнім світом. Елементи гри та казки зроблять процес навчання швидким, легким і цікавим. Пропонований посібник допоможе батькам підготувати дитину до навчання у першому класі. Матеріали завдань подані відповідно до базової програми розвитку дитини дошкільного віку «Я у світі».
17
Книга 3 «Що на що схоже»
12
Історія України
Тагліна О. В.
Енциклопедія розповідає про історію нашої країни. Вона дає можливість читачам поринути у минуле України, побачити історичні події через призму цікавих фактів, різноманітних історій та легенд, а також яскравих ілюстрацій.
25
Читаємо після букваря
Якшис Л.
39
Динозаври: Ілюстрована енциклопедія
Укладач Т. С. Жабська
В далекі часи на нашій планеті панували гігантські плазуни. Яким був спосіб життя динозаврів? Жили вони парами, поодинці чи стадами, як піклувалися про потомство? Чому ж вони вимерли? Чи живуть нині на Землі сучасники динозаврів? Про це та багато про що інше розповідає наша енциклопедія, а чудові яскраві ілюстрації допоможуть уявити зовнішній вигляд цих стародавніх рептилій. Книга містить понад 100 статей, адресована широкому колу читачів і стане гарним доповненням до шкільного курсу біології.
52
Супер бой. Настольная развлекательная игра
16
Стану футболістом!
5
Пишу цифри та рахую
Леонова Н.
Дані прописи допоможуть дитині навчитися красиво і правильно писати цифри, а також дадуть змогу потренуватися розв'язувати вирази на додавання та віднімання в межах 10. Книга призначена для старших дошкільників та першокласників.
6
Про трьох поросят (картон)
19
Абетка тварин
49
Про котів, калюжі й павичів
Коперштенберг Iван
«Чомучки» для школярів 3—6 класів. Простою та зрозумілою мовою педагог із багатолітним досвідом роботи відповідає на всі дитячі «чому», з якими він стикався під час своєї вчительскої практики. Кожна томучка доповнена лаконічним прозовим або віршованим висловом відомих людей, які спіткалися об чомучки у своїй творчості й успішно відповідали на них. Ця книга буде цікава всім, хто звик дивуватися, ставити питання та знаходити на них зрозумілі та вичерпні відповіді.
25
Веселі кольори
Шевчук Галина
3
Показати ще...