Ваш кошик порожній
Книжкова Хата 097-609-59-85

Трипутіна Н.П

Що? Як? Чому? Світ дивовижних тварин

Синтекс 160 ст.25 грн.
Доставка:

   - Нова Пошта 1-3 дні
   - Укрпошта 3-7 днів
   за тарифами перевізників

Оплата:

   - при отриманні
   - на карту ПриватбанкаТваринний світ нашої планети дивовижний та різноманітний. А здатності деяких представників цього світу не можуть не вражати. Виявляється, що не лише людина вміє розмовляти, співати і сміятися. Своїми чудовими вокальними даними славляться мавпи, кити, дельфіни і навіть миші. А що вам відомо про риб, які цілуються, змій, що нявчать, ящірок, які стріляють кров'ю? Чи здатні тварини на осмислені дії? Навіть серед комах, не кажучи вже про птахів і мавп, відомі випадки свідомого використання різних пристосувань у процесі їхньої життєдіяльності. А ще існують тварини-цілителі, тварити-рятівники. Будь-кого може здивувати здатність деяких тварин виживати в таких умовах, в яких, здавалося б життя існувати не може. Відомі випадки, коли тварини роками обходилися без їжі та води і виживали навіть в агресивному середовищі. Про цих та інших дивовижних тварин ви дізнаєтесь, прочитавши цю книгу. Книга призначена для дітей середнього шкільного віку.


ISBN: 966-7070-57-3
Хто у лісі живе. Назви картонку. (картонка)
Верховень Володимир
22
Абетка у загадках. Пиши і витирай. Чарівний фломастер. (картонка)
Сонечко Ірина
30
Грайся, розвивайся
18
Рослини
Авт.-упорядники В. В. Мирошнікова, Д. С. Мирошнікова, М. О.
Ця дитяча енциклопедія, має на меті розширити уявлення юних читачів про розвиток царства рослин, особливості функціонування рослинних організмів, їхній життєвий цикл та способи пристосування до навколишнього середовища в усіх регіонах планети. Книга також допоможе усвідомити, яке місце посідають зелені мешканці у житті людей та тварин, зрозуміти велику цінність кожної рослини та необхідність збереження рослинного світу в усьому його розмаїтті.
32
Енциклопедія юного детектива
уклад. М. О. Панкова
Книжка адресована тим, кому подобається розгадувати заплутані загадки, кому цікаво, як детективи виконують свою роботу та які знання вони для цього застосовують. Читач зустрінеться зі справжніми та вигаданими сищиками, дізнається, як проводять різноманітні експертизи, а також навчиться розв'язувати складні логічні завдання. Для середнього шкільного віку.
49
Техніка: Послухай та назви
79
Лічба
8
Прописи 4-5 років. Лінії. Фігури. Крапки
3
Цікаве для допитливих. Відкриття
Книги серії «Цікаве для допитливих» призначені для дітей молодшого і середнього шкільного віку. Ці книги можуть бути вико-ристані0як цікавий додатковий матеріал в учбовому процесі. Книги серії «Цікаве для допитливих» із задоволенням прочитають не тільки діти, але й дорослі.
20
Де чия домівка
7
Перша книга дошколярика. Абетка. 2-6 років
Упорядник Будна Т.
«Перша книга дошколярика. Абетка» — унікальне, оригінально ілюстроване видання для підготовки дитини до школи. У ній подано літери української абетки, предметні малюнки та слова. Ця книга адресована насамперед батькам, які допоможуть малюку запам’ятовувати букви, визначати їх місце у слові (на початку, в середині, в кінці), утворювати склади і читати слова. Вона буде корисною і для вихователів дошкільних закладів, а також зацікавить малят-дошкільнят.
46
Розвиток мовлення. Розумна дитина. 6+ років. Практичні завдання. Корисні поради
8
Новий збірник розвивальних завдань. 5-6 років
18
Космос
Бул Міхаель
Багато століть люди намагалися розгадати таємниці Космосу. Де знаходиться наша планета і ми в нескінченному Всесвіті, скільки на небі зірок і галактик, що таке комети й астероїди? І тільки в наш час завдяки потужній техніці людина змогла не тільки розкрити багато космічних «секретів», а й побувати в цьому безмежному просторі.
20
Вчимося ходити. Книжка-торохтушка
Меламед Геннадій
14
Розвивальні тести для дітей 4-5 років: Навчальний посібник
Земцова Ольга
Як навчити дитину думати і легко розв'язувати будь-яке поставлене перед нею завдання? Це і є основна мета розвивального навчання. Книжка «Розвивальні тести для дітей 4—5 років» допоможе маленькому учневі застосувати здобуті знання, виконуючи дедалі складніші завдання. Завдяки методиці О. М. Земцової можна уникнути механічного заучування та розвивати логічне мислення.
29
Правила етикету. Ілюстрована енциклопедія для дітей
Шуваєва О.
Ця енциклопедія допоможе засвоїти правила поведінки у сім’ї, у школі, у суспільстві. У цікавій, ненав’язливій формі з використанням життєвих ситуацій автор ніби веде діалог з читачем, розмірковуючи «що добре, а що ні?» Енциклопедія стане у пригоді дітям, їхнім батькам та педагогам і допоможе виростити добру, виховану, чемну та впевнену у собі людину, а також створити гарні стосунки у сім’ї.
19
Ліза в магазині. Альбом із наклейками для дівчаток. 100 яскравих наліпок
6
Книга для читання
Ця книга створена для тих малюків, які тільки-но навчилися читати. І для тих люблячих дорослих, які намагаються сприяти створенню багатого внутрішнього світу дитини. Подані оповідання даватимуть змогу виховувати у малюків морально-етичні якості, давати екологічні поняття, розвивати мовне чуття та любов до рідного слова. Книга містить велику кількість завдань у вигляді віршиків, загадок, скоромовок, небувальщин, щоб малюкам було цікаво гортати сторінку за сторінкою; є також чимало вправ на артикуляцію, вироблення граматичних навичок, розвиток уваги та логічного мислення.
18
Дітям про все на світі: Популярна дитяча енциклопедія. Кн.6
Дітям властива допитливість. їм цікаво пізнавати світ, дістаючи відповіді на всі свої численні запитання. У цій книжці перед читачами відкриється загадковий світ найбільших істот, які коли-небудь мешкали на нашій планеті, — динозаврів. Як виникли динозаври? Які види динозаврів існували? Що стало причиною їхньої загибелі? Відповіді на ці та багато інших запитань про дивних давніх істот ви знайдете у книзі.Поряд з великими істотами завжди існували та існують істоти дуже маленькі, мікроскопічні, яких можна побачити тільки під мікроскопом. Але незважаючи на маленькі розміри вони відіграють дуже важливу роль у житті нашої планети в цілому і людини зокрема. Про дивовижний світ цих істот ви дізнаєтесь, прочитавши розділ «Життя під мікроскопом».Чи важко вижити в арктичних умовах або в пустелі, високо у горах або глибоко під водою, під величезним тиском, де панують холод і морок? Чи можуть риби багато місяців жити без води? Чи існує життя в термальних джерелах? Про це читачі довідаються з розділу «Життя в екстремальних умовах».Книжки серії «Дітям про все на світі» призначені для дітей молодшого та середнього шкільного віку. Вони можуть бути використані як цікавий додатковий матеріал у навчальному процесі.
33
Автомобілі. Книжка з наклейками
20
Розвивайки для пізнайки
15
English для дітей
Укладач Борзова В.
25
Автомобіль
Авт.-упорядник Г.В. Доніна
Ця книга розповість про один з найдосконаліших витворів людської думки — автомобіль. Ви дізнаєтесь про історію створення цього «самохідного дива», про людей, яким ми завдячуємо тим, що сучасний автомобіль став, безперечно, не лише помічником, а й справжнім другом людини. І, звичайно, ця книга містить багато цікавої інформації про все, що пов’язано з автомобілями: про їхні типи і класи, сучасний дизайн та засоби безпеки, спортивні змагання та перспективи розвитку автомобільної індустрії.
32
Лід
Уейд Р.
Лід у його різноманітних формах відіграє важливу роль у формуванні клімату планети. В ньому зосереджено близько 70% прісної води. У книжці цікаво та захопливо розповідається про цей природний феномен, про його поширення, властивості, про вплив на життя живих організмів і людини зокрема, про періоди зледеніння на Землі. Видання щедро ілюстроване.
89
Логіка. Розвиваємо логічне мислення, увагу. Вчимося граючись. Тренуємо зорову пам’ять. Від 2 років. (картонка)
8
Моя найперша енциклопедія
Арістова В. В., Гальперштейн Л. Я.
Ця книжка допоможе дорослим доступно відповісти на численні дитячі запитання. Читаючи самостійно, діти дізнаються про те, що таке Всесвіт, познайомляться зі світом тварин, зрозуміють, яку будову має людина. До того ж вони одержать необхідні у їхньому віці знання з техніки та мистецтва.
72
Як стати футболістом за 7 днів. Владислав Ващук радить
Упоряд. С. Павельчук ; Худож. О. Кот, І. Вовк
Запрошуємо всіх майбутніх футболістів! Максим, Василько, Олег та Вадим мають план за допомогою якого кожен охочий зможе стати справжнім футболістом. В цій книжці міститься чимало порад щодо формування команди, виготовлення футбольної форми, коригування раціону, тренувань тощо. Ви також дізнаєтесь, як щонайкраще підготуватися до футбольного матчу. Тому скоріше вдягайте кроси — на вас чекають лаври зірки футболу!
39
Іграшки від А до Я
Гордієнко Сергій
Із цією веселою та барвистою книжкою ваша дитина зробить перші кроки на шляху, що веде в чудову Країну Знань. Звірятка-іграшки допоможуть вивчити всі літери алфавіту в невимушеній ігровій формі, і скоро ваш малюк із задоволенням самостійно читатиме улюблені книжки. Спільне читання з дитиною принесе вам чимало приємних хвилин.
9
3D - космос
25
Стратегия. Настольная игра
35
Тваринний світ. Ілюстрована енциклопедія для дітей
Верховень В. М., Тетельман Г. С.
Ілюстроване видання розповідає про життя, характерні особливості поведінки і територію поширення різних тварин, що населяють усі континенти Землі. У книзі ви зайдете багато цікавих фактів із дивовижного і загадкового світу мешканців дикої природи.
64
Тести малюкам : 3—4 роки
Тести призначені для роботи з дітьми 3—4 років. Завдання спрямовані на розвиток уваги, логіки, пам'яті, уяви, мовлення дитини. Структура книги така, що дитина виконує завдання разом із батьками; дорослим також дається коментар, що дозволяє визначити правильність і повноту відповіді. Виконуючи тестові завдання, ви зможете перевірити рівень розвитку дитини й почати підготовку до школи.
17
Цікаві забавки
Литвиненко Т.
Кумедні вироби, створені власноруч, — це диво, до якого долучається дитина. У малюка розвивається дрібна моторика рук, уява, а головне — самовпевненість. Адже між словами «я хочу» і «я можу», виявляється, лише один крок. І зробити його допоможе наша книга. Доступна подача матеріалу додасть утіхи і малюкові, і батькам.
20
Відкриття і винаходи
Артемова О. В., Гальперштейн Л.Я., Дигало В. А. та ін.
Ця книга розповість юному читачеві проте, як досліджували космос, що дало людству винайдек колеса, хто створив перший автомобіль, які літальні апарати першими піднялись у небо, в якій крс придумали макарони, а також про безліч інших відкриттів та винаходів, що змінили наше життя.
23
Скарби
Мерфі Ґ.
Про легендарні знахідки золота, срібла і коштовного каміння, про шукачів скарбів — аматорів і професіоналів, про те, як археологи проводять розкопки, розповідає енциклопедія нової серії «Факти. Знахідки. Відкриття». Книжка щедро ілюстрована.
89
Професії. (картонка)
9
Великі завойовники
Автор-упорядник В. Товстий
Історія людства далеко не безхмарна. Людям від самої появи на планеті доводилося боронитися — від несприятливих навколишніх умов, хижих звірів, одне від одного. З виникненням цивілізації боротьба набуває організованих форм, а бажання підкоряти своїй владі інших призводить до великих завойовницьких походів. Про військових вождів та їх походи і розповідається в книжці. Адресована широкому колу читачів.
20
Найкращі твори
Ця книга вміщує кращі зразки творів з української літератури по програмі 9—11 класів загальноосвітньої школи. В них дається аналіз складних питань української літератури, розглянуто особливості творчості письменників та поетів, детально осмислено образи літературних героїв. Збірник допоможе школярам і абітурієнтам при написанні екзаменаційних творів.
14
Абетка. Для малят від 2 до 102
66
Чарівне свято. Дружні поради
10
Іесела лічба. Склади ланцюжок. (картонка)
Курмашев Рінат
25
IQ вашої дитини
Упоряд. О. Чорновіл ; Худож. Н. Діденко
Тести, запропоновані у цій книзі, допоможуть батькам визначити рівень розвитку своєї дитини. Книгу рекомендується використовувати під час тестувань у початкових класах загальноосвітніх шкіл. Для дітей молодшого шкільного віку.
35
Стародавній Рим
Уилкинсон Филипп
Із цією книжкою ти здійсниш подорож на машині часу до Стародавнього Риму. Ти побачиш, як відчайдушно б’ються гладіатори на арені Колізею і що сталося з Помпеями після виверження Везувію. Ти дізнаєшся, як римська армія перетворилася на досконалу бойову машину. Ти зрозумієш, якими досягненнями римлян користується сучасна цивілізація. І ще багато чого дізнаються ті, хто прочитає свідчення очевидців про життя у Стародавньому Римі!
89
Тести для дітей 2-3 років
Писаренка П.В.
Книга допоможе вам дізнатись, якими знаннями та здібностями (в області пам'яті, мислення, математики і розвитку мовлення) ваша дитина вже володіє, а які потребують додаткових занять. Книга розрахована на читання дорослими дітям.
24
Різні-різні тварини. Альбом із наліпками для фантазера. 35 наліпок
6
Веселий зоопарк
8
Кресало, або Синя свічка. 6 пазлів всередині
Грімм Брати
42
Цікаве, дивовижне, таємниче
Ця книга буде цікавою для дітей середнього та старшого віку. Її мета — розширити кругозір дитини, розвинути у неї допитливість, бажання отримати відповіді на загадкові, дивовижні явища навколишнього світу.
20
Машинки. (картонка)
7
Світочі України. Ілюстрована енциклопедія для дітей
Верховень Володимир
Видання присвячене життю і творчості найвідоміших українських письменників, музикантів, художників минулого та сучасності, чиї імена входять до золотого фонду нашого народу, а їхні твори є неоціненним надбанням нинішніх і майбутніх поколінь.
19
Гайтана радить, як стати суперзіркою
У цій книжці є все, про що хочуть знати дівчата: як стати привабливою, модною, популярною, як навчитися жити в злагоді з однокласниками, як завоювати увагу хлопців, як побороти невпевненість. Тут є тести, рецепти краси, успіху, щастя і поради справжньої суперзірки Гайтани. Для дітей молодшого та середнього шкільного віку.
29
Історія космічних досліджень
Стовелл Л.
Люди в усі віки захоплено вдивлялись у зоряне небо. Воно вабило їх своєю загадковістю і нескінченністю. Вивчення Всесвіту триває з прадавніх часів, але навіть сьогодні ми знаємо про нього надзвичайно мало. Ця книжка — для тих, хто цікавиться астрономією, у ній ідеться про неймовірні відкриття, містяться відомості про дослідження планет Сонячної системи та їх супутників, комет, астероїдів, зірок, туманностей, безліч інших космічних об'єктів. Для дітей середнього і старшого шкільного віку.
25
Цифри (картон)
Чубач Ганна
17
Девчонкология
Мелиса Холмс, Триш Хатчисон
Откровенная и увлекательная книга для девочек-подростков, которая поможет им больше узнать о себе и своем теле, справиться с любыми трудностями, стать красивыми, уверенными в себе, успешными и счастливыми. Без малейшей назидательности, с юмором, на понятном подросткам языке авторы говорят о первой любви, дружбе, отношениях с родителями, проблемах внешности, уходе за собой, половом созревании, сексе, здоровье, способности принимать решения и нести за них ответственность и многом другом. По каждой теме даются простые и эффективные советы, приводятся увлекательные примеры. Книга проиллюстрирована забавными рисунками.
74
Німецько-український словник в малюнках для дошкільнят
Крисенко С.
Цей словник допоможе вашому малюку запам'ятати велику кількість слів, навчитися самостійно давати відповіді на прості запитання. А веселі малюнки зроблять навчання цікавим і захоплюючим.
20