Ваш кошик порожній
Книжкова Хата 097-609-59-85
Наприклад: Нестайко...

Трипутіна Н.П

Що? Як? Чому? Світ дивовижних тварин

Синтекс 160 ст. , палітурка: т25 грн.
Доставка:

   - Нова Пошта 1-3 дні
   - Укрпошта 3-7 днів
   за тарифами перевізників

Оплата:

   - при отриманні
   - на карту ПриватбанкаТваринний світ нашої планети дивовижний та різноманітний. А здатності деяких представників цього світу не можуть не вражати. Виявляється, що не лише людина вміє розмовляти, співати і сміятися. Своїми чудовими вокальними даними славляться мавпи, кити, дельфіни і навіть миші. А що вам відомо про риб, які цілуються, змій, що нявчать, ящірок, які стріляють кров'ю? Чи здатні тварини на осмислені дії? Навіть серед комах, не кажучи вже про птахів і мавп, відомі випадки свідомого використання різних пристосувань у процесі їхньої життєдіяльності. А ще існують тварини-цілителі, тварити-рятівники. Будь-кого може здивувати здатність деяких тварин виживати в таких умовах, в яких, здавалося б життя існувати не може. Відомі випадки, коли тварини роками обходилися без їжі та води і виживали навіть в агресивному середовищі. Про цих та інших дивовижних тварин ви дізнаєтесь, прочитавши цю книгу. Книга призначена для дітей середнього шкільного віку.


ISBN: 966-7070-57-3
Запам'ятай картинки. Розвиваємо пам'ять. Для дітей 2-3 років
Земцова
8
Твистер Grand. Супер большое поле 1,8х1,3м.
53
Граємо у букви
18
Найкращі твори
Ця книга вміщує кращі зразки творів з української літератури по програмі 9—11 класів загальноосвітньої школи. В них дається аналіз складних питань української літератури, розглянуто особливості творчості письменників та поетів, детально осмислено образи літературних героїв. Збірник допоможе школярам і абітурієнтам при написанні екзаменаційних творів.
14
Абетка безпеки для малечі
Повнокольорове чудове видання пропонує вивчити правила безпечної поведінки. Абетка знайомить дитину з небезпечними ситуаціями, які можуть виникнути вдома, на вулиці, у школі, на відпочинку, і учить уникати таких ситуацій. Які предмети є небезпечними? Чому не можна гратися на кухні чи будівництві? Як спілкуватися з тваринами вдома і в зоопарку? Де треба переходити вулицю і як поводитися в транспорті? Що робити під час пожежі чи інших екстремальних ситуацій? Як надати першу допомогу? На ці та багато інших питань маленькі і дорослі читачі знайдуть відповіді в нашій книжці. Видання призначене для вихователів, учителів, дошкільнят, молодших школярів і їхніх батьків.
31
Котилася торба. Лічилочки. (картонка)
6
Цифри та числа. Для дітей 4-5 років
8
Гламурные красотки : Настольная развлекательная игра
22
Світ навколо мене (для дошкільнят)
Ханіна О.
Видання «Світ навколо мене» призначене для ознайомлення дитини з навколишнім світом. Елементи гри та казки зроблять процес навчання швидким, легким і цікавим. Пропонований посібник допоможе батькам підготувати дитину до навчання у першому класі. Матеріали завдань подані відповідно до базової програми розвитку дитини дошкільного віку «Я у світі».
17
Сім чарівних кольорів. Книжка з наліпками
10
Йшов зелений крокодил. Лічилочки. (картонка)
6
Улюблена абетка. (картонка)
Сонечко Ірина
45
Вчимось писати без проблем
Федієнко В.
Для дітей дошкільного віку ВИДАННЯ ДРУГЕ, ВИПРАВЛЕНЕ Й ДОПОВНЕНЕ
9
Розвивайки для пізнайки
15
Балерини. Понад 400 наклейок
Пратт Леоне
Усі дівчатка дуже люблять гарно вбиратися! А ще вони залюбки співають і танцюють. Їм подобається подорожувати, дізнаватися щось нове і взагалі у всьому брати активну участь. Ця яскрава серія книжок з наклейками стане чудовим подарунком для маленької читачки, тому що тут зібрано всі найкращі теми! Весела гра допоможе їй вирости розумною й допитливою, чуйною та доброю. Розвиваємо увагу, уяву, моторику руки та художній смак!
59
Прописи 3-4 роки. Тренуємо пальчики
3
Абетка. (картонка)
Абетка» — одна з найзнаковіших книжок видавництва, саме з неї почалася історія видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА». Це видання «Абетки» просто неперевершено проілюстрував Кость Лавро — головний художник видавництва. Його рідні і такі вже класичні образи зворушують і зачаровують на все життя. Здається, що вони існували вічно і що саме про Лаврових зайчиків і котиків виспівували над нашими колисками... До книги увійшли популярні вірші, відомі багатьом поколінням українських дітей, а також нові твори. Упорядкував книжку Іван Малкович. «Абетки» здобулося свого часу на цілу низку конкурсних перемог: Ґран-прі імені Івана Федорова конкурсу «Мистецтво книги»; першу премію Форуму видавців України (1999), титул «Найкраще дитяче видання 1999 року» на «Книзі року» та інші. Багато наших читачів щиро вважають цю книжку найкращою українською «Абеткою» з часів Нарбута. Щороку видавництво випускає нове видання своєї брендової «Абетки». Часто ці видання різняться між собою лише малесенькими нюансами, наприклад, трошки зміненим малюнком, зміненим чи підредагованим віршем. «Абетку» рекомендовано для навчання в дошкільних закладах України. Загальний наклад попередніх видань «Абетки» сягає понад 350 тис. примірників. Наприкінці книги — розворот з англійською абеткою. Книгу виготовлено з цупкого картону.
68
Християнська читанка
Упорядкування Оксани Копак
У цьому виданні оповідання, вірші, стислі замальовки сучасна відомих і молодих українських авторів, а також інформація про релігію та національні свята, укладена згідно з церковним календарем. Текст розповідають про загальнолюдські та християнські вартості: щирість дружбу, відвагу, любов. Поезії описують красу Божого світу, закликають шанувати наші традиції. Цікавими для читачів «Читанки» будуть тематичні ігри-квести та заохочення до пошуків і роздумів над цікавим темами. Адресовано активним і творчим читачам і читачкам 9-12 років а також їхнім виховникам.
36
HOLIDAYS. Merry Stickers. 40 наклейок
5
Іграшки. Загадки-невидимки. Книжка з наліпками. 2+
8
Рослини
Розкривши цю книжку, читач порине у багате й розмаїте царство богині Флори - тобто у царство рослин. їх надто багато, щоб описувати кожен вид, але в збірнику рослини систематизовано по видах та класах і розказано про основних представників кожного з них - гриби, папороті, рослини водяні, квіткові, хвойні та інші.
20
ВЧИМО ФІГУРИ
Для дітей дошкільного віку
16
Малюнки-невидимки. 5-6 рокiв
6
Вчимося розрізняти форми та фігури
8
Крилаті сусіди. Малюки та мами
20
Абетка хоробрості. Маленькому лицарю. (картонка)
6
Велика енциклопедія дошкільняти. Готуємося до школи за 20 хвилин на день
Ісаєнко О.
У книзі зібрано вправи, ігрові завдання, задачі, за допомогою яких ви зможете легко і швидко підготувати дитину до школи. Завдання, вправи, ігри спрямовані на розвиток кругозору, мовлення, уваги, пам'яті, образного й логічного мислення, елементарних математичних навичок, репродуктивної та творчої уяви, на формування перших навичок читання, графічних умінь, що сприяють укріпленню м'язів кистей рук і готують руку до письма. Складність завдань відповідає віковим особливостям дітей.
72
Найкращі ігри та конкурси для дітей
Тесленко Наталія
Для дітей дошкільного віку ВИДАННЯ ДРУГЕ, ВИПРАВЛЕНЕ Й ДОПОВНЕНЕ Міністерство освіти і науки України Науково-методичний центр середньої освіти Рекомендовано до видання як робочий зошит для дітей старшого дошкільного віку (протокол засідання комісії з дошкільної педагогіки та психології науково-методичної ради з питань освіти МОН України №2 від 27 червня 2003 р.)
7
Абетка + Лічба : вірші
В. М. Верховень, М. К. Возіянов, Н. Д. Матюх, О. Б. Моніч
Яскраві малюнки й гарні вірші — чи не найкращі помічники маленького учня! Вони допоможуть вивчити букви й цифри, опанувати основи лічби, розкажуть багато цікавого про тваринний світ. Для дітей дошкільного і молодшого шкільного віку.
23
Смачна абетка
Шувалова Ольга
18
Академія малювання
укл. В. В. Демидова
Малювання — улюблена дитяча справа. Ця книга допоможе їм освоїти малюнок, живопис, науку про колір, роботу з різними художніми матеріалами. Вміння малювати розвине творчі здібності, увагу та уяву вашої дитини. Зрозумілий виклад, поетапність та чудові ілюстрації дадуть змогу з легкістю засвоїти матеріал і самостійно досягти бажаного результату.
98
Страны мира
Книга содержит основные данные обо всех странах мира. В статьях приводятся общие сведения о стране, ее населении, культуре и истории, краткий очерк природы, экономико-географическая характеристика хозяйства.
Энциклопедия предназначена для детей среднего школьного возраста, учителей и всех интересующихся страноведением.
56
Прописи 4-5 років. Обведи та розфарбуй
3
Абетка тварин
49
Котик-моряк. Лічба від 1 до 5. Навчальна панорамка
Сонечко Ірина
12
Логічна мозаїка. 3+
Книжка-гра «Логічна мозаїка» — чудова нагода поспілкуватися з дитиною та з користю витратити час. Займаючись з малюком, ви зможете за допомогою яскравих малюнків та ігрових карток: навчити малечу впізнавати форми, кольори та розмір предметів познайомити дитину з кількістю та якістю предметів навчити малюка порівнювати знаходити відповідності проводити аналогії та визначати послідовності Уявіть, що все це може засвоїти малюк з 3-х років. У грі відбувається пізнавальний розвиток дитини. «Логічна мозаїка» поліпшить здатність дитини слухати, роздивлятися, запам'ятовувати.
23
Хто сховався у лісі?
Федієнко Василь
29
Весела абетка
Весела абетка допоможе малюкові вивчити букви, а вірші та скоромовки сприятимуть розвитку мови, пам'яті, та розширенню світогляду. Яскраві та веселі малюнки зроблять заняття емоційно насиченими і захоплюючими. Адресується дітям дошкільного віку.
20
Малюють діти. Майбутнім чемпіонам. З наліпками. Хокей. Легка атлетика
10
Импрессионизм
Г. Абеляшева
Это направление в искусстве изменило само понятие прекрасного, существовавшее до него, изменило восприятие людьми искусства. Ведь, изображая современную жизнь, художники импрессионисты исходили из собственного восприятия, непосредственного и для них единственно верного.
59
Знайди відмінності. З наліпками. 3+
14
Мозаїка для малюків. З наліпками. Геометричні фігури
15
Світ від А до Я .Книга 1.
Упорядники Кирпа Г., Чередниченко Д.
Ця книжка задумувалась луже давно і мала б прийти до українських дітей водночас із букварем "Материнка" та читанками "Ластівка", "Біла хата", "Писанка" і "Зелена неділя" іле у і992—1993 рр. Вона мовби прочиняє віконце в розмаїтий широкий світ, багатий на чудову літературу. Завдяки майстерності українських перекладачів чужомовна література стала надбанням нашої культури. Читанка допоможе краще зорієнтуватися в цьому надбанні і стане своєрідним дороговказом і для дітей, і для їхніх батьків.
60
Розмальовка. Яскрава планета. 2. Різноманітна Америка
7
Факти у трьох вимірах. Винаходи
Невтомні винахідники придумують усе нові й нові пристрої, які полегшують життя людини і роблять його приємнішим. Скільки сил заощадила людству парова машина! А як дотепно влаштований друкарський верстат і які нові відкриття обіцяє комп’ютер! Вирушай у подорож сторінками геніальних винаходів, і тобі відкриється дивовижний світ ідей і осяянь. Тривимірні рухомі зображення перетворюють цю книжку на сучасний музей техніки на вашому столі. Розкішний подарунок маленьким, але допитливим дослідникам.
135
У БАБУСІ НА СЕЛІ. КАЧЕНЯТА
Гордієнко Сергій
14
Що росте в садку? Веселі жабенята. (картонка)
Корольова Тетяна, Гуменко Єлизавета
12
Тваринний світ. Книга-гра. 5 пазлів, 35 деталей
46
Девчонкология
Мелиса Холмс, Триш Хатчисон
Откровенная и увлекательная книга для девочек-подростков, которая поможет им больше узнать о себе и своем теле, справиться с любыми трудностями, стать красивыми, уверенными в себе, успешными и счастливыми. Без малейшей назидательности, с юмором, на понятном подросткам языке авторы говорят о первой любви, дружбе, отношениях с родителями, проблемах внешности, уходе за собой, половом созревании, сексе, здоровье, способности принимать решения и нести за них ответственность и многом другом. По каждой теме даются простые и эффективные советы, приводятся увлекательные примеры. Книга проиллюстрирована забавными рисунками.
74
Весела наука. 2-6 років
Каспарова Юлія
«Весела наука» стане одним із перших підручників вашого малюка. Завдяки яскравим добрим ілюстраціям і веселим віршикам інформація сприйматиметься дитиною легко та захопливо. Видання поділене на три частини. У першому розділі маленький учень познайомиться з плоскими та об’ємними геометричними фігурами. Другий розділ — це перша абетка малюка. В останньому розділі дитина познайомиться з цифрами від 0 до 9 і числом 10. Щоб процес навчання за книгою був захопливим і ненудним, у підручнику малюка містяться корисні скоромовки, мудрі висловлювання з поясненнями, цікаві факти та веселі віршики-задачки. Видання призначене для дітей дошкільного віку.
45
Веселі уроки безпеки для слухняних хлопчиків та дівчаток
Хаткіна М.
Усі права на цю книгу знаходяться під охороною видавництва. Жодна частина цього видання, включаючи назву та художнє оформлення, не може бути перероблена, перевидана, ксерокопійована, репродукована або розмножена будь-яким іншим способом. Видавництво не несе відповідальності за зміст і достовірність даного твору. Думка видавництва може не збігатися з думкою авторів, перекладачів, укладачів.
18
Вселенная. Наглядный словарь
Загляните во все уголки бесконечной Вселенной! Эта книга раскрывает перед вами необъятную бездну космоса, наполненную мириадами светил, и рассказывает о галактиках и туманностях, черных дырах и красных гигантах, Большом взрыве, сверхновых звездах, планетах и многом другом. Более 200 поразительных фотографий и рисунков. Детальное изображение космических тел, еще недавно недоступных человеческому взору. В Наглядном словаре можно своими глазами увидеть, как выглядет то, что называется специальными терминами.Яркие страницы словаря занимательны и интересны для взрослых и детей. В книге - около 3000 специальных терминов.
125
Книга 4 «Чарівні кольори»
Книга-розмальовка з наклейками для малят
12
Що у кого на обід?
Федієнко Василь
35
Країни та континенти
Степанова Т.
Це видання познайомить юних читачів з континентами та країнами нашої планети. На сторінках книги розповідається про природні умови та географічне положення різних країн світу, подаються відомості яро їх історію та людей, які в них проживають.
25
Цифри
У ЦІЙ КНИЖЦІ ВИ ЗНАЙДЕТЕ цікаве оповідання, багаторазові розмальовки, розвиваючі багаторазові прописи, багаторазовий планшет.
25
Показати ще...