Ваш кошик порожній
Книжкова Хата 097-609-59-85
Наприклад: Нестайко...

Фрукти: розмальовка з наліпками

, палітурка: м5 грн.
Доставка:

   - Нова Пошта 1-3 дні
   - Укрпошта 3-7 днів
   за тарифами перевізників

Оплата:

   - при отриманні
   - на карту Приватбанка


Пишу друковані літери
Леонова Н.
Дані прописи допоможуть дитині навчитися правильно писати друковані літери українського алфавіту, а також дадуть змогу потренуватися писати слова та речення. Книга призначена для старших дошкільників та першокласників.
6
Хроника Страны Мечты. Место Снов
Веркин Эдуард
Веришь, что компьютерные игры могут оказаться реальностью? Хочешь стать рыцарем и на полном серьезе сражаться с кровожадными чудовищами? Полетать на настоящем помеле? Попасть туда, где совсем-совсем нет взрослых? Мечтаешь, чтобы все твои мечты сбылись? Пожалуйста! Достаточно лишь найти путь. Путь в Страну Мечты. Но... Но берегись — все на свете имеет оборотную сторону. Будь скромен в своих желаниях — иногда они сбываются! Мечтай осторожно!!!
65
Машинки. (картонка)
7
Схеми та графіки
14
Україна. Сторінки історії
Величко Ю.
Україна — країна з напрочуд цікавою, величною і водночас трагічною історією. Не все нам відомо, чимало таємниць і загадок минулого ще чекають свого часу. Джерела походження нашого народу губляться в туманній глибині доісторичних століть. Ким були наші предки? Як вони жили в далекому минулому? Що являв собою таємничий, прекрасний і жорстокий світ Стародавньої України? На ці запитання шукають відповіді українські історики, етнографи й археологи. Завдяки їхнім зусиллям у XX столітті було зроблено чимало видатних археологічних відкриттів, змінився наш погляд на багато які історичні події та роль у них відомих історичних діячів.
32
Моя сім’я. Книжка з наліпками
10
Футбольні клуби Італії
11
Чарівні іграшки
14
Тварини: Пазли перевертушки (12 пазлів)
59
Зимові перегони. Віршована аплікація. Поросятко
6
Я мрію бути...
Боне Емілі
59
Механічні чарівники. Аплікації для хлопчиків
6
Новий збірник розвивальних завдань. 5-6 років
18
Світ навколо мене (для дошкільнят)
Ханіна О.
Видання «Світ навколо мене» призначене для ознайомлення дитини з навколишнім світом. Елементи гри та казки зроблять процес навчання швидким, легким і цікавим. Пропонований посібник допоможе батькам підготувати дитину до навчання у першому класі. Матеріали завдань подані відповідно до базової програми розвитку дитини дошкільного віку «Я у світі».
17
Кумедні чоловічки. Книга з наліпками для малюків. 2-3 роки
8
Що всередині: Енциклопедія природи
Паркер С.
На сторінках цієї унікальної енциклопедії, що складається з чотирьох частин, «Планета Земля», «Рослини», «Тварини», «Людське тіло», розповідається про те, які процеси відбуваються під земною поверхнею і всередині рослин, яку будову мають і які функції виконують органи тварин і людини. Для дітей шкільного віку. Науково-популярне видання Що всередині...
79
Тварини в селі
11
Пірати. Понад 150 наклейок! 5 годин активної гри
60
Розвиваємо пам’ять. 6-7 років
Гавріна С.Є. Кутявіна Н.Л. Топоркова І.Г. Щербініна С.В.
Шановні батьки та педагоги! Добра пам'ять у вашої дитини - запорука її успішного навчання в школі.Пропонуємо до вашої уваги робочий зошит «Розвіваємо пам'ять». У цьому зошіті зібрано Цікаві вправо, Що допоможуть розвинуті Зорова та слухову пам'ять вашого Малюк.
6
Оксана Лущевська про Христофора Колумба, Джона Ньюбері, Чарльза Дарвіна, Дніпрову Чайку, Перл Сайденстрікер Бак
Лущевська Оксана
Оксана Лущевська - молода українська письменниця, яка мешкає в США, - розповідає в цій книжці про дитинство напрочуд цікавих людей:-іспанського мореплавця Христофора Колумба, який мав дивовижне руде волосся, а писати й читати, кажуть, навчився в уже зрілому віці, принагідно відкривши Америку;-британського книговидавця й письменника Джона Ньюбері, який першим збагнув, чим дитяча книжка відрізняється від дорослої, і створив «Маленьку гарненьку кишенькову книжечку», з якої почалася світова дитяча література;-англійського натураліста й мандрівника Чарльза Дарвіна, який понад усе на світі любив спостерігати за життям рослин і тварин, а тому й зумів розкрити чимало таємниць природи;-української письменниці, педагога й правозахисник Дніпрової Чайки, яка не лише закладала основи вітчизняної літератури для дітей, а й створила лібрето кількох чудових дитячих опер;-американської письменниці, журналістки, перекладачки, громадської діячки Перл Бак, яка не лише першою у своїй країні була удостоєна Нобелівської премії з літератури, а й стала названою матір'ю для дев'яти дітей різних національностей.Для кмітливих, допитливих і непосидючих юних читачів.
29
Цікаві знахідки. Увагу розвивай - малюнки відшукай!
18
Маленька Біблія у головоломках
60
З плеяди славетних. Живопис. Ілюстрована енциклопедія для дітей
Верховень Володимир
Про життєвий і творчий шлях найвідоміших художників, які прославили людство і свою епоху, ви дізнаєтеся, перегорнувши сторінки цього видання. Перед вами постануть різні художні школи, самобутні стилі й манери малювання, глибокий, багатобарвний і сповнений великих почуттів світ неперевершених майстрів пензля та олівця, чиї твори стали надбанням нинішніх і майбутніх поколінь. Книга багато ілюстрована, і ви зможете простежити розвиток живопису від епохи Відродження, чиїм найяскравішим представником був Леонардо да Вінчі, до сучасного напряму в цьому виді мистецтва — сюрреалізму, з яким тісно пов’язана творчість Сальвадора Далі. Книга розрахована на учнів шкіл і коледжів, а також на всіх, хто цікавиться живописом та його безсмертними творцями.
24
Запам’ятай картинки. 4-5 років
8
Їде. Летить. Пливе. (картонка)
12
История: Всемирная история человечества с глубокой древности до современности (пер. с фр. Шукшиной Е
В книге излагается краткая история человечества с древнейших времен до наших дней.
20
Майструємо з ниток і тканини
ЛЛІМОС ПЛОМЕР Анна
10
Вчимось розмовляти. Ігрові методи раннього розвитку. 4-5 років
Федієнко Василь, Хаджинова Вероніка
Для дітей дошкільного віку
8
Абетка лісова. (картонка)
Морозенко Марія
19
Космос
Денн Б., О’Браєн Е.
Ця цікава книга, адресована насамперед дітям молодшого і середнього шкільного віку, може стати чудовим довідником для всіх, хто цікавиться космосом. У ній ви знайдете різні відомості про планети і зірки, комети й астероїди, цікаву інформацію про відкриття астрономів з усього світу.
31
Буквар для дошкільнят: Читайлик
Федієнко Василь
Мета посібника — формування у дитини старшого дошкільного віку початкових навичок читання. Книга також допоможе в розвиткові фонематичного слуху, розширить словниковий запас дитини.Дитина отримає уявлення про поняття: звук, буква, склад, наголос, основні види слів, речення тощо. Заняття за букварем стимулюватимуть також розвиток сприйняття, уваги, пам’яті, мислення та мовленнєвих навичок.Посібник адресовано батькам, педагогам та малятам, що прагнуть навчитися читати.
30
Людина. Енциклопедія дошкільника. Від 3 років
38
Казкові лабіринти для дітей
Розвиває просторове мислення
10
Фігури. (картонка)
Чубач Ганна
21
Весела абетка
Ця книга — весела абетка для малят. Читаючи та розглядаючи абетку, дитина познайомиться з буквами, запам'ятає їхнє написання, а отримані знання закріпить за допомогою слів, підібраних до кожної з літер алфавіту, веселих віршів і загадок. У книзі багато барвистих ілюстрацій до відомих казок. Це сприятиме розвитку мислення, уваги, пам'яті дитини, а також сформує інтерес до читання. Для дітей 3-6 років.
18
Веселі маски для малюків. Наліпки для прикрашання. Котик та його друзі
12
Вчимося читати
Джемула Галина, Долматова Т.
Цей навчальний посібник пропонує батькам, бабусям і дідусям навчити своїх малюків читати значно раніше, ніж вони підуть до школи. Навчальний матеріал у пропонованому виданні подано як чарівну історію, яка одночасно є і відпрацьованою деталізованою методикою, і інструкцією для дорослих, що навчають дитину. Такий виклад матеріалу перетворює складний навчальний процес на захопливу гру й дозволяє вдома навчити малюків азбуки, читання і правильної вимови. Разом із малюком будуть навчатися гномик Круть та його товариш Сидь, які стануть для нього друзями й помічниками. Тому вже після першого заняття дитина сама буде нагадувати Вам про черговий урок, щоб знову зустрітися з улюбленими героями. Книга створена спеціалістами, які присвятили все своє життя навчанню дітей, і рекомендована всім, хто опікується раннім розвитком своїх малюків.
39
Цікава математика. (дітям 4-5 років)
Волкова Юлія, Скоромна Валентина, Федієнко Василь
Для старших груп навчальних виховних закладів
14
Веселі іграшки. (картонка)
5
Русалонька. Перші прописи-розмальовки. 3+
Дана книга — це перші прописи малюка, завдяки яким він навчиться правильно працювати з олівцем, малювати 16 типів ліній, розфарбовувати контурні малюнки. Великі ілюстрації та веселі персонажі розважать дитину і зроблять навчання захопливим та цікавим. Книга призначена для молодших дошкільнят та їхніх батьків.
12
Готуємося до школи. Для дітей 5 - 6 років
Усі завдання розраховані на співпрацю дорослого з дитиною: • поясніть малюкові, що йому потрібно зробити на кожній сторінці; • перевірте, чи вірно виконане завдання; • обов'язково похваліть малюка за будь-які, навіть незначні успіхи; • не допускайте перевтомлення дитини - це може викликати небажання навчатися надалі; • домагайтеся, щоб дитина пояснювала виконання кожного завдання.
55
Энциклопедия для детей: Золото мира (под ред. Ананьевой Е.)
150
Вчимо тварин з «Книгою Джунглів». Навчальні магніти
39
Жителі озер і рік. (картонка)
Маміна Наталя
6
Казковий пластилін
Діденко Н.
Виявляється, варто взяти до рук пластилін, і він казковим чином... оживає! У нашій казці живуть собаки-спортсмени, хазяйновиті кенгуру, веселі коні й багато цікавих персонажів. Аби з головою поринути в пластилінову казку, слід надихнутися гарними фотографіями і малюнками, що є в цій книзі, взяти до рук пластилін і... Ліпити! Для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.
59
Відкриття і винаходи : інтерактивна енциклопедія : для серед, шк. віку
Енциклопедія «Відкриття та винаходи» із серії інтерактивних енциклопедій «Запитання й відповіді» містить багато цікавих фактів і відомостей про досягнення людства на шляху прогресу. У легкій і доступний формі вона оповідає про науковців, мандрівників та різні винаходи й відкриття, як-то автомобілі, телебачення, роботи, комп'ютерні ігри тощо. Читачеві буде цікаво перевірити свої знання, відповідаючи на запитання, які супроводжують кожен розділ, та зазирнувши в кінець книжки, де подано правильні відповіді.
29
Розвиваємо мовлення
8
Концерт
Марбехан Сесіль
Ця книга-альбом створена спеціально для дівчаток. Знайомтеся з веселою супер-групою Mini Girlz і разом із новими подружками готуйтеся до концерту. В альбомі можна малювати, писати і розфарбовувати. Багаторазові суперналіпки зроблять альбом дуже яскравим. Для дівчаток 4 рочків і старших.
19
Мами й малюки. (картонка)
12
Дикі тварини. (картонка)
Корольова Оксана, Кривко Алла
17
На дитячому майданчику. (картонка)
Меламед Геннадій
16
Мастерим из бумаги вместе с котом Матроскиным и Шариком
Малышева А. Н., Новикова И. В., Поварченкова 3. М.
В книге представлены описания разнообразных поделок из цветной бумаги. Чёткие понятные инструкции и схемы, необходимые шаблоны и выкройки, подробный список инструментов и материалов, красочные фотографии — все это позволит дошкольникам создать замечательные поделки своими руками.
52
Саморобки з ниток
Величко Н.
25
Іграшкова абетка
Шуваєва Ольга
Для молодшого шкільного віку
8
Цифри і лічба. 5-6 років (з наклейками)
18
Перший дзвоник: Хрестоматія для позакласного і сімейного читання. 1-5 класи
Укладач О. М. Фіненко
Природа — це безмежний світ, що живе за власними одвічними законами, і людина є часткою цього світу. Навчити дитину любові до природи і рідної мови — ось мета цієї книги. Хрестоматія «Перший дзвоник» допоможе виховати у молодших школярів гарний літературний смак, сприятиме розвитку й удосконаленню мовлення. Видання розраховане на учнів 1-5 класів. Рекомендовано для читання в родинному колі.
27
Показати ще...