Ваш кошик порожній
Книжкова Хата 097-609-59-85
Наприклад: Нестайко...

Фрукти: розмальовка з наліпками

, палітурка: м5 грн.
Доставка:

   - Нова Пошта 1-3 дні
   - Укрпошта 3-7 днів
   за тарифами перевізників

Оплата:

   - при отриманні
   - на карту Приватбанка


Альбом друзів
18
Фігури. Калейдоскоп. (картонка)
Каспарова Юлія
9
HOLIDAYS. Merry Stickers. 40 наклейок
5
Варнявчик та його друзі
Безпалова н.
20
Абетка акуратності. Маленькій леді. (картонка)
6
Стильні штучки. 5 виробів. Випуск 1
10
Тести для дітей 2-3 років
Писаренка П.В.
Книга допоможе вам дізнатись, якими знаннями та здібностями (в області пам'яті, мислення, математики і розвитку мовлення) ваша дитина вже володіє, а які потребують додаткових занять. Книга розрахована на читання дорослими дітям.
24
Букварик
Мельников І.
28
Вчимося з пазлами
54
Тести для підготовки до школи
Гавріна С. Є. та ін.
Перед вами найповніша збірка тестових завдань, розроблених професійними педагогами та психологами. За допомогою цих тестів ви легко визначите рівень розвитку вашого малюка, а головне, зможете підсумувати всю роботу з розвитку 4—5-річної дитини та підготувати її до наступного, більш поглибленого етапу завдань. Якщо результати тестування виявилися недостатньо високими — не засмучуйтеся! Покращити їх допоможуть додаткові вправи, що містяться у цій збірці.
14
Світ алхімії. Велика ілюстрована енциклопедія
Леонтьев Д.
Наша енциклопедія перенесе вас у таємничу епоху Середньовіччя та познайомить із дивовижним світом алхімії — секретної доктрини, що стоїть на межі між наукою та містикою. Ви дізнаєтеся, що ж насправді являла собою алхімія: наївне псевдовчення чи справжню науку. Чудові ілюстрації допоможуть яскраво уявити собі загадковий світ середньовічної магії. Книга розрахована на широке коло читачів.
98
Зіркові історії успіху Від зірок українського спорту
Історії від зіркової команди українських спортсменів не залишать байдужими ні дітей, ні дорослих, бо всі вони підтверджені справжніми перемогами, золотом високої проби. Зовсім поруч із нами живуть люди, котрі вміють творити дива. Вони змінюють наше уявлення про можливості людського тіла і духу. Кому, як не їм, бути прикладом для молодого покоління, ділитися своїм життєвим досвідом і надихати на тернистий, важкий, а все ж такий прекрасний шлях до успіху.
59
Мої звірятка
8
Великий казковий буквар
Автор-укладач О. В. Зав’язкін
Ця яскрава книжка — найкращий подарунок для дітей. Вона поведе їх у прекрасний світ читання. Хлопчики та дівчатка навчаться розпізнавати літери і читати. Чудові казки, представлені у книжці, навчать маленьких читачів розрізняти добро і зло, дбайливо ставитися до всього живого, любити рідний край. Адресовано дошкільникам, учням молодшої школи, Їхнім турботливим батькам, бабусям і дідусям.
119
Логические игры для школьнтков. Книга 2
13
Академія малювання
укл. В. В. Демидова
Малювання — улюблена дитяча справа. Ця книга допоможе їм освоїти малюнок, живопис, науку про колір, роботу з різними художніми матеріалами. Вміння малювати розвине творчі здібності, увагу та уяву вашої дитини. Зрозумілий виклад, поетапність та чудові ілюстрації дадуть змогу з легкістю засвоїти матеріал і самостійно досягти бажаного результату.
98
Вселенная. Наглядный словарь
Загляните во все уголки бесконечной Вселенной! Эта книга раскрывает перед вами необъятную бездну космоса, наполненную мириадами светил, и рассказывает о галактиках и туманностях, черных дырах и красных гигантах, Большом взрыве, сверхновых звездах, планетах и многом другом. Более 200 поразительных фотографий и рисунков. Детальное изображение космических тел, еще недавно недоступных человеческому взору. В Наглядном словаре можно своими глазами увидеть, как выглядет то, что называется специальными терминами.Яркие страницы словаря занимательны и интересны для взрослых и детей. В книге - около 3000 специальных терминов.
125
Мифы славян и народов севера
Т. В. Муравьева
Мы предлагаем читателям окунуться в сказочный и фантастический мир древних мифов и старинных легенд. Все самые лучшие и увлекательные сказания славянских народов, балтов, народов Дальнего Востока и Севера вошли в уникальный сборник, составленный специалистом-этнографом Татьяной Муравьевой. На страницах книги оживают языческие божества древних славян, русалки, водяные, лешие. Эта книга адресована читателям "от 9 до 90 лет", она будет интересна и детям и взрослым.
130
Фігури
25
Буря
Граф Майк
Із цією книжкою ти здійсниш подорож у самий центр урагану. Ти збагнеш, чому смерч обертається з такою шаленою швидкістю, завдаючи збитків і руйнуючи все на своєму шляху. Ти дізнаєшся, як зароджуються вогняні шторми, піщані і вогняні пилові. Прочитай щоденник фахівця з приборкання ураганів і відчуй себе мисливцем за непередбачуваним торнадо!
89
Небезпечні пригоди
Шуваєва Ольга
3
Веселий зоопарк
8
Динозаври
Френсіс Д.
Розкривши цю книгу, юний читач порине в глибину століть і зможе довідатися про найперших крупних мешканців нашої планети — динозаврів. Як вони з’явилися, скільки видів динозаврів існувало й чому вони зникли, — про це розкаже збірник «Динозаври».
20
Музика. Дитяча енциклопедія
Авт.-упоряд. А. С. Кленов
У цьому томі енциклопедії читач познайомиться з історією музики і будовою музичних інструментів, а також з тими, хто пише і виконує музичні твори. Ви дізнаєтеся, як виникли ноти, способи їх запису; які незвичайні властивості має слух і голос людини.
19
Чарівний блокнотик
11
Веселі іграшки. (картонка)
5
Уроки малювання
Воронков Л. А., Воронкова О. В.
Акварель, гуаш, олівці, пастелі — з їх допомогою професіонали здатні створити справжні шедеври. Якщо ваша дитина любить малювати, їй слід займатися. Почніть із нескладних уроків, і хто зна, можливо, ця книжка стане справжнім проривом у розвитку художнього таланту вашої дитини! Для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.
25
Подивись та порівняй
Шуваєва Ольга
3
Пишемо цифри
55
Велика ілюстрована енциклопедія школяра
Ця унікальна універсальна енциклопедія дає вичерпні знання з найрізноманітніших галузей науки і життя суспільства, охоплює весь світ, увесь досвід, накопичений людством од сивої давнини й дотепер. У книжці вміщено близько 500 статей, понад 2000 ілюстрацій і фотографій, які органічно доповнюють тексти.
154
Гігантська техніка. Ілюстрований атлас
Ти хотів би знати більше про гігантські, унікальні для свого типу транспортні засоби? Як вони працюють, з яких частин складаються, чим відрізняються від інших? Який корабель сам себе занурює у воду, щоб із вантажем знову плисти по поверхні? Яка машина переміщує радіотелескопи в пустелі Південної Америки, а за допомогою якої перевозять розпечені металеві болванки? У цій книжці, що дає описи унікальної техніки, військових і цивільних транспортних засобів, ти знайдеш відповіді на всі ці питання. А також зможеш роздивитися ці приголомшливі машини у всіх подробицях на великих яскравих ілюстраціях.
69
Прописи 5-6 років. Цифри та фігури
3
Дикі тварини
25
Космос
Фрайле О.
У таємничий безмежний світ Космосу запрошує нова енциклопедія для школярів. Про гіпотези виникнення Всесвіту, про визначних астрономів і космонавтів, про історію польотів у позаземний простір, про планети Сонячної системи і нашу галактику Чумацький Шлях дізнаються юні читачі, читаючи цю яскраво проілюстровану книжку з докладними змістовними текстами і довідковими таблицями.
68
Моя перша книжка про природу. Для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку
Шевчук Г.
Світ природи - багатий і різноманітний, таємничий і незбагненний. Спробуйте увійти в нього і пізнати всю його красу і загадковість. Книжка адресована дітям дошкільного та молодшого шкільного віку, вихователям дитячих садків, вчителям молодших класів, а також дбайливим батькам, які хочуть пробудити у дітей спостережливість, зацікавленість природою, бажання якомога більше знати про навколишній світ.
21
Порівняння: властивості, приклади, завдання
18
Вікінги. Доба завоювань
Понад 1000 років тому вікінги – грізні воїни й відважні мандрівники – борознили ріки, моря й океани, за сотні кілометрів від рідних берегів. Де знаходилася їхня батьківщина? Яким богам поклонялися войовничі скандинави? Чому ці безстрашні воїни давали імена своїм мечам і бойовим сокирам? Навіщо вікінги прикрашали носи кораблів драконячими головами? Зазирни у минуле й довідайся, як войовничий народ, що жив колись на півночі Європи, вплинув на хід усієї світової історії.
99
Захопливі завдання
9
Бременські музиканти. Дюймовочка. Червона Шапочка. Читаємо по складах самі. 4-6 років
укл. Томашевська Н.
Ваш малюк уже знає букви і вчиться читати? Тоді книжки серії «ЧИТАЄМО ПО СКЛАДАХ САМІ» для нього. Адже до неї увійшли найцікавіші дитячі казки. Читаючи, малюк зустрінеться зі старими знайомими і знайде нових друзів. У цих книжках текст написаний короткими реченнями, слова поділені на склади, а наголошені голосні виділені синім кольором. У виданнях багато ігрових завдань. Усе це зробить читання для дитини легким і цікавим.
20
Альбом про МЕНЕ. Від народження до року
Упорядник С. Крупчан
У вашій сім'ї з'явилася дитина. Скільки принесла вона радощів! У перший рік її життя відбувається багато подій, важливих для дитини і не менш важливих для батьків: вона вперше усміхається, робить перший крок, уперше каже «мама»... Але час летить швидко, і ваша крихітка незабаром Цей альбом допоможе зберегти спогади про найдивовижніші й найтепліші моменти в житті дитини. Гортаючи його сторінки, ви повернетеся в той час і переживете їх заново.
60
Логопедичний буквар. Говоримо правильно. Вимовляємо звуки чітко
Сухомлинова І.
52
Атлас світу для дітей
Барзотті Елеонора
Ця книжка розповідає про довколишній світ, про материки і континенти, країни та народи, а також про різноманітних тварин, що населяють нашу планету.
62
Орігамі, фігурки тварин
23
Різнобарвні тварини. (картонка)
5
Хто що їсть? Книжка-пазл
Чубач Ганна
22
З плеяди славетних. Живопис. Ілюстрована енциклопедія для дітей
Верховень Володимир
Про життєвий і творчий шлях найвідоміших художників, які прославили людство і свою епоху, ви дізнаєтеся, перегорнувши сторінки цього видання. Перед вами постануть різні художні школи, самобутні стилі й манери малювання, глибокий, багатобарвний і сповнений великих почуттів світ неперевершених майстрів пензля та олівця, чиї твори стали надбанням нинішніх і майбутніх поколінь. Книга багато ілюстрована, і ви зможете простежити розвиток живопису від епохи Відродження, чиїм найяскравішим представником був Леонардо да Вінчі, до сучасного напряму в цьому виді мистецтва — сюрреалізму, з яким тісно пов’язана творчість Сальвадора Далі. Книга розрахована на учнів шкіл і коледжів, а також на всіх, хто цікавиться живописом та його безсмертними творцями.
19
Хижаки
Бажаєте зустрітися із найгрізнішими і найнебезпечнішими тваринами планети? Розгорніть цю дивовижну книжку – з її сторінок вистрибнуть павуки, крокодили, орли, тигри і ведмеді! Дивовижні 3D-конструкції допоможуть тобі здійснити захопливу інтерактивну подорож у світ дикої природи.
129
Весела лічилочка. (картонка)
10
У джунглях. (картонка)
Курмашев Рінат
8
Ким бувають дорослі. (картонка)
5
Корони для принцес
18
Хто як говорить? Книжка-пазл
Чубач Ганна
22
Сходинками знань: крок четвертий. 2-3 роки
12
Вивчаємо англійську мову
Зінов’єва Л.
Дана книга допоможе вашій дитині оволодіти знаннями та вміннями з англійської мови, передбаченими варіативною складовою Базового компонента дошкільної освіти. Книга призначена для дошкільнят та їхніх батьків.
11
Нічний ліс
Величезні хижаки або крихітні комахи — усі живі істоти відіграють у житті природи однаково важливу роль. Деякі тварини, про яких розказано в цій книжці, водяться майже по всьому світу. Доля інших, на жаль, склалася інакше — вони перебувають на межі вимирання й незабаром можуть назавжди зникнути з лиця нашої планети. Тварини вимирають з різних причин. Основна з них — знищення людьми їхніх відвічних прихистків задля будівництва міст, доріг або ферм. Деякі тварини легко пристосовуються до мінливих умов або перебираються жити на нове місце, інших людина прирікає на загибель. Останнім часом багато людей починає дедалі краще розуміти важливе значення дикої природи в житті планети та робить усе можливе, щоб урятувати її від знищення.
135
Казкова Абетка
Ця абетка не звичайна, а казкова. З нею дітям буде зручно запам’ятовувати літери й робити перші кроки в уитанні. Всі слова в абетці мають наголос., а літери, що вивчаються, виділено кольором. Яскраві малюнки і веселі вірші нагадають малюкам про улюблених казкових героїв. Книжку адресовано дошкільнятам і молодшим школярам, їхнім дбайливим мамам і татам, бабусям і дідусям.
51
Показати ще...