Ваш кошик порожній
Книжкова Хата 097-609-59-85
Наприклад: Нестайко...

Фрукти: розмальовка з наліпками

, палітурка: м5 грн.
Доставка:

   - Нова Пошта 1-3 дні
   - Укрпошта 3-7 днів
   за тарифами перевізників

Оплата:

   - при отриманні
   - на карту Приватбанка


Тайны жизни во Вселенной
Зигуненко Станислав
Как обороняться от метеоритов? На кого похожи инопланетяне? Когда на Земле жили хоббиты? Умеют ли муравьи считать? Будут ли судить обезьян судом присяжных? Автор увлекательно рассказывает об этих и других различных загадках и тайнах нашей Вселенной. Любознательные читатели, которым адресована эта книга, обязательно найдут ответы на эти и многие другие необычные вопросы.
19
Наталія Пуряєва про Омеляна Ковча, Івана Павла II, Олександра Меня, Далай-ламу XIV, Валерія Марченка
Пуряєва Наталія
Книга Наталії Пуряєвої розповідає про національну, релігійну, людську толерантність, про вміння молитися, розуміти і прощати. Про те, що всі люди взаємопов’язані, навіть коли часово чи територіально віддалені один від одного. Доля пов’яже і героїв цієї книжки міцними невидимими нитями. Далай-ла-ма XIV стане близьким другом Івана Павла II, Голови Католицької Церкви, який все життя покладе на пошуки та зміцнення зв’язків між усіма релігіями світу, адже спільним для них є одне - Бог-Любов. Цю саму ідею все життя проповідуватиме також православний російський священик Олександр Мень. У далекому Казахстані, на засланні ув’язнений журналіст Валерій Марченко отримає листівку з портретом Івана Павла II, а згодом його мама звернеться до Понтифіка з проханням заступитися за ув’язненого сина. Іван Павло II клопотатиметься перед радянським урядом про звільнення журналіста, проте йому відмовлять. Греко-католицького священика Омеляна Ковча під час візиту в Україну Папа Римський Іван Павло II проголосить блаженним священномучеником, і той поповнить сонм українських святих. Як і Далай-лама, блаженний Омелян Ковч в умовах жорстокого переслідування проситиме молитися за ворогів.
29
Пам’ять: Підготовка до школи
Ілюстрована збірка завдань на розвиток пам’яті та уяви у дітей-дошкільників. Цікаві нескладні вправи допоможуть дитині не лише концентрувати увагу впродовж тривалого часу, а й аналізувати та запам’ятовувати предмети. В процесі навчання у дитини розвиватиметься здібність до запам’ятовування одразу кількох предметів чи картинок, вона навчиться аналізувати та порівнювати. Для дітей дошкільного віку.
24
Диктанти з української мови для абітурієнтів + правописний коментар
Зубков М.
Пропоновані диктанти укладено за текстами творів з української літератури та сучасних науково-публіцистичних статей і відповідають нормам чинного українського правопису. У пригоді абітурієнтові стане та частина посібника, де подано форми відмінювання іменних частин мови у таблицях та основні правила пунктуації.
15
Кольорові долоньки. Перші шедеври. Малюємо долоньками. 2+
15
Сім чарівних кольорів. Книжка з наліпками
10
Міфи Давньої Греції
Укл. Н. Тисовська ; Іл. С. Кецкало
Давньогрецькі міфи — це справжня скарбниця європейської культури. Саме з грецької міфології до нас прийшло безліч крилатих виразів: «сизифів труд», «танталові муки», «прокрустове ложе», «авгієві стайні», «скриня Пандори» тощо. Саме на античному міфі виховане не одне покоління українських класиків — від Івана Котляревського до Лесі Українки та Миколи Зерова. До пропонованої читачеві книжки увійшли також легенди про Енея, які дають початок давньоримському епосу й розповідають про заснування Рима. Для дітей середнього і старшого шкільного віку, а також для всіх, охочих долучитися до колиски сучасної культури.
29
Золушка : Настольная развлекательная игра
16
Казкова абетка
Володимир Верховень, Ольга Шуваєва
18
Для малят про звірят. Вірші + найцікавіші завдання
У книзі зібрано веселі вірші, читаючи або слухаючи які, дитина розширить коло своїх знань про природне середовище і звички тварин. Крім того, на кожній сторінці малюк знайде цікаві ігрові завдання. їхнє виконання допоможе розвинути логічне та образне мислення, уважність і пам'ять, що дуже важливо під час підготовки до школи. Для дітей дошкільного віку.
18
Boys time. Merry Stickers. 40 наклейок
5
День народження. Склади ланцюжок. (картонка)
Курмашев Рінат
25
ПІДГОТОВКА РУКИ ДО ПИСЬМА. Для дітей дошкільного віку
Федієнко Василь, Волкова Ю.
16
Казковий світ. Енциклопедія дошкільника. Від 3 років
38
Велика книга маленького українця
Садовнича Вікторія
Чудовий подарунок для маленьких українців! Книжку написано живою, образною мовою і чудово ілюстровано, що допоможе легко запам'ятати багато цікавих і важливих фактів про нашу країну. Звідки походить назва «Україна» , що означає наш герб і прапор. Цікавинки з історичного минулого України. Визначні міста і місця країни. Видатні українці. Особливості української мови. Рослинний і тваринний світ України. Традиційне житло, інтер'єр, одяг українського народу. Родинні традиції й свята українців.
59
Ябетка. Книжка-картонка
8
Світло та звук
Голдсміт Майк
24
Що? Як? Чому? Світ рослин. Популярна дит. енцикл.
Бєляєв В.Г.
29
Динозаври. Ілюстрований Атлас
Майкл К. Бретт-Шуман
У цій книзі ви знайдете найновіші і несподівані відомості про динозаврів, дізнаєтеся про останні знахідки і відкриття палеонтологів, що вивчають життя і звички цих древніх рептилій. - найновіші відомості про динозаврів; - Сенсаційні відкриття палеонтологів; - Рідкісні знахідки, коментарі учених; - Детальні зображення динозаврів; - Захоплююча історія життя на Землі; - Енциклопедія динозаврів від А до Я; - Термінологічний словник і алфавітний покажчик. Атлас стане незамінним довідковим посібником і настільною книгою для всіх, хто цікавиться історією нашої планети і життя на ній.
249
Вчимося з пазлами
54
Логічні ігри для дошкільнят. Книга 1
13
Букви та цифри. Розумні картки
12
Перекази. Найкращі зразки
Приходченко
Посібник укладено відповідно до вимог сучасної методики організації навчального процесу. У книзі пропонуються тексти для переказів і завдання до них. Ставиться мета — учити дітей вільно, самостійно висловлювати свої думки, тобто творити. Для вчителів-словесників, студентів, учнів ліцеїв, гімназій, коледжів, середніх шкіл.
12
Розвиваючі ігри для здогадливих
Гордієнко С. А., Гордієнко Н. І.
Ця нова книжка подарує юному читачеві багато таких корисних навичок, як зосередженість і концентрація уваги, логічне мислення, відчуття мови. Цікаві ігри й завдання на кмітливість, веселі картинки й забавні кросворди допоможуть розвинути спостережливість, уяву і пам'ять. Книжка цікава та корисна не лише дітям, але і їхнім батькам Вона є незамінною і вдома, і на дачі, і в різних мандрівках, коли необхідно зацікавити дитину, зайняти її захоплюючою справою. Книжки нової серії «Розвиваючі ігри» не дадуть дітям нудьгувати у вільний час і допоможуть дорослим в організації свят.
13
Архітектура: Для дітей середнього шкільного віку
Авт.-упорядник Н.Ю.Безпалова
Давні міста часто називають кам'яними літописами, бо саме з виникнення перших постійних поселень починається для нас історія людства. Іноді мова архітектури буває навіть виразнішою за літературну, бо вона доступна всім. Водночас архітектура є зовсім особливою мовою, що нею може до нас дійти розповідь про життя інших народів у інші часи, тому так важливо навчатися розуміти її. Наша книга покликана навчити читача основам цієї мови, дати йому загальні уявлення про архітектурні стилі різних епох та країн.
25
Антоміми
Романишин Романа, Лесів Андрій
Антоміми – веселі монстри, що демонструють значення протилежних слів (антонімів). В цій книжці живуть кумедні створіння, які, немов міми-театрали, продемонструють малюку значення сухого і мокрого, великого й малого, веселого й сумного, колючого та м'якого і ще ряд інших протилежностей. Кожен з монстрів має свої особливості — колір, форму, настрій, текстуру. Книга також містить сторінки, на яких читач зможе самостійно домалювати власні пари Антомімів.
44
Перші відкриття. Бавимося. Радіємо. Вчимося. Натискай кнопки - і слухай звуки! (картонка)
89
Вчимось розмовляти. Ігрові методи раннього розвитку. 4-5 років
Федієнко Василь, Хаджинова Вероніка
Для дітей дошкільного віку
8
Фрукти. Загадки-невидимки. Книжка з наліпками. 2+
8
Загадки тваринного світу
Барзотті Елеонора
Ця чудово ілюстрована книга знайомить юного читача з дивовижно різноманітним світом л рин. Із неї він дізнається, де живуть звірі, птахи, комахи, як вони добувають їжу, будують жит, знаходять собі пару і вирощують своє потомство.
79
Автомобілі
Укладач В. Г. Біляєв
Дітям властива допитливість. їм цікаво пізнавати світ, дістаючи відповіді на всі свої численні запитання. Ця книжка розповість юним читачам про автомобілі: про історію їх створення і перші автомобілі, про сучасні легкові автомобілі, автобуси і вантажівки, про їх класифікацію і основні характеристики. Ви дізнаєтесь також багато цікавого про перегонові автомобілі та популярні перегони, про автомобілі на альтернативних видах пального, про відомі автомобільні бренди. Для дітей молодшого шкільного віку.
15
Лічилочка. Склади ланцюжок. (картонка)
Новицький Євген
25
Абетка в картках «Читайка»
Федієнко Василь
49
Книга юного джентльмена. Енциклопедія
Укладач Є. В. Личката
Ця книга призначена для хлопчиків 5—8 років. У легкій і доступній формі в ній розповідається про гігієну, здоров'я, культуру поведінки, правила спілкування; пропонуються цікаві ідеї виробів, які можна зробити своїми руками. Мета цієї книги — викликати в дитини бажання стежити за своєю зовнішністю, бути охайним, не забувати про ввічливість і уважно ставитися до людей, одним словом, бути справжнім джентльменом. У книзі використані матеріали різних довідників та енциклопедій, що робить її пізнавальною і цікавою.
27
Місто. Енциклопедія дошкільника. Від 3 років
38
120 диктантів з української мови для учнів 10-11 класів та абітурієнтів (з граматичним коментарем)
Ткаченко
Збірник складається з текстів, вибраних з кращих творів української класичної та сучасної літератури, а також з праць М. Грушевського. Граматичний коментар допоможе найточніше дібрати текст для проведення перевірочного або контрольного диктанту. Призначений для абітурієнтів, учнів 10-11 класів загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, гімназій, вчителів української мови та літератури, викладачів коледжів.
9
Енциклопедія дитячих свят
Чуб Н.
Хочете, щоб звичайні свята для вас і вашої дитини перетворилися на справжню казку? Щоб Новий рік став чарівним, а Різдво і Великдень — найулюбленішими святами? Тоді ця книжка саме для вас. Беріть на озброєння пропоновані ідеї, залучайте на допомогу свою фантазію, радьтеся із дітьми — і незабутні враження, як від самих свят, так і від спілкування з вашими близькими вам забезпечені.
39
Розвивальні тести для дітей 4-5 років: Навчальний посібник
Земцова Ольга
Як навчити дитину думати і легко розв'язувати будь-яке поставлене перед нею завдання? Це і є основна мета розвивального навчання. Книжка «Розвивальні тести для дітей 4—5 років» допоможе маленькому учневі застосувати здобуті знання, виконуючи дедалі складніші завдання. Завдяки методиці О. М. Земцової можна уникнути механічного заучування та розвивати логічне мислення.
34
Цікава книга знань у запитаннях і відповідях
Ф. Брукс та ін.
Книжка, складена за принципом «Запитання — відповідь», дає дітям вичерпне уявлення про такі цікаві речі, як значення води в житті планети, про формування рельєфу під дією річок, про підводні дослідження, про епоху рицарів, про середньовічний уклад замків, про Хрестові походи, про найпростіші механізми та останні досягнення техніки у галузі комп'ютеризації, про світ птахів, про спосіб життя й особливості поведінки пернатих. Міні-тести містять цікаві запитання для перевірки спостережливості та кмітливості читачів. Видання яскраво і щедро ілюстроване. Книжка стане в пригоді під час підготовки до уроків та для проведення позакласних заходів — конкурсів, вікторин, олімпіад.
83
Форми: фігури, приклади, завдання
18
ВЧИМО ФІГУРИ
Для дітей дошкільного віку
16
У трамваї. Секрети етикету. (картонка)
16
Абетка маленьких пішоходів (картонка)
16
Бременські музиканти. Дюймовочка. Червона Шапочка. Читаємо по складах самі. 4-6 років
укл. Томашевська Н.
Ваш малюк уже знає букви і вчиться читати? Тоді книжки серії «ЧИТАЄМО ПО СКЛАДАХ САМІ» для нього. Адже до неї увійшли найцікавіші дитячі казки. Читаючи, малюк зустрінеться зі старими знайомими і знайде нових друзів. У цих книжках текст написаний короткими реченнями, слова поділені на склади, а наголошені голосні виділені синім кольором. У виданнях багато ігрових завдань. Усе це зробить читання для дитини легким і цікавим.
20
Цікаві правила дорожнього руху
Чуб Наталія
Навчити дитину правилам дуже тяжко. Але з цим підручником казкою ваша дитина і навчиться і розважиться. А яскраві ілюстрації допоможуть їй.
59
Кращі розвивальні ігри та головоломки : в 2 кн. Книга 1
Гордієнко Н.
Ця добра, фантазійна, чудова книга зроблена для того, щоб учень під час захопливої гри вдосконалював навички читання й лічби, розвивав мовлення й уяву, учився розмірковувати, розуміти й виконувати веселі завдання. У книзі використаний один із основних принципів сучасної педагогіки — навчання в процесі гри. Задачки й головоломки — різнорівневі, виконання завдань — добровільне. Читачеві пропонуються цікаві завдання стосовно різних аспектів розвитку дитини: - ознайомлення з навколишнім світом; - збагачення мовлення; - розвиток математичних здібностей, графічних навичок, логіки й мислення, пам'яті й уваги. Виконуючи творчі завдання, учень легко та з задоволенням отримує нові знання. Наша нова книга обіцяє дитині й дорослому багато щасливих годин дружнього спілкування, взаєморозуміння й спільної творчості.
65
Зимові перегони. Віршована аплікація. Ведмідь
6
Школа творчості
Гончарова О.В., Гукалов Л.М., Литвиненко Т.І., Борейко О.М.
Розвиток дрібної моторики рук позитивно впливає на мовлення, фантазію і сприйняття маленької дитини. Це відзначили багато педагогів, які займаються з дітьми дошкільного віку. Тому творча робота з пластиліном, папером, природними матеріалами — це не просто веселе проведення часу, але і величезна користь для вашої дитини! Малювання і розфарбовування допоможе розвинути відчуття гармонічного поєднання кольорів та підготує руку до письма. Книга рекомендована для використання в навчально-виховному процесі. Для дітей, вихователів дитячих садків та турботливих батьків.
39
Оленчина ботаніка
Стефаник Василь
У книзі подано оригінальний віршований матеріал про деякі види рослин України. Видання ілюстроване малюнками та фотографіями; розраховане на широке коло читачів і може слугувати літературним джерелом для додаткового читання з ботаніки.
35
Сорока-ворона (книга-пазли)
16
Абетка доброти. Маленькому лицарю. (картонка)
6
Чи знаєш ти? У запитаннях та відповідях
Ця дивовижна книжка, яку тримаєш зараз у руках, надасть тобі відповіді на найрізноманітніші запитання. Яка річка найдовша? Що таке Чумацький Шлях? Чому море солоне? З чого складається тіло людини? Вісім розділів у формі запитань і відповідей нададуть тобі змогу навчатися розважаючись. Корисні знання з архітектури, історії, фізики, техніки, мистецтва, анатомії та географії допоможуть тобі також і в шкільному житті. Починай читати книжку з будь-якого розділу, сторінки чи запитання.
149
Кумедні звірята
Чому на них говорять «молодші брати»? Інколи вони відрізняються більшою кмітливістю, ніж їхні господарі, рятують людей, а інколи стають причиною їх неймовірних пригод. Але найчастіше ми розповідаємо про своїх улюбленців з любов'ю, з гумором, емоційно, адже байдуже говорити про них неможливо. Ця книга побудована на таких історіях. Читайте і отримуйте задоволення.
12
Динозаври: музична розкладка
Помандруймо у часі і погуляймо у прадавньому лісі. Ти побачиш хижих алозаврів і броньованих трицератопсів, почуєш пронизливі крики птерозаврів і оглушливе ревіння тиранозавра. Ти готовий до подорожі? Таємничий світ динозаврів вітає тебе! Тривимірні картинки та живий звук!
135
Кораблі: Дитяча енциклопедія
упоряд. Д. І. Калмиков
«Кораблі» - один із томів популярної енциклопедії «Я пізнаю світ». Прочитавши цю книжку, ви подумки подолаєте величезний шлях від примітивних суден стародавнього світу до технічно витончених «летючих кораблів», оснащених сучасною радіоелектронікою.
25
Хижаки
Бажаєте зустрітися із найгрізнішими і найнебезпечнішими тваринами планети? Розгорніть цю дивовижну книжку – з її сторінок вистрибнуть павуки, крокодили, орли, тигри і ведмеді! Дивовижні 3D-конструкції допоможуть тобі здійснити захопливу інтерактивну подорож у світ дикої природи.
129
Показати ще...