Ваш кошик порожній
Книжкова Хата 097-609-59-85
Наприклад: Нестайко...

Фрукти: розмальовка з наліпками

, палітурка: м5 грн.
Доставка:

   - Нова Пошта 1-3 дні
   - Укрпошта 3-7 днів
   за тарифами перевізників

Оплата:

   - при отриманні
   - на карту Приватбанка


Кольори і форми
15
Велика шкільна енциклопедія
Шонн Коннолі
«Велика шкільна енциклопедія» містить цікаві відомості з багатьох галузей знань: космології, астрономії, геології, географії, історії, біології, науки і техніки. Видання щедро ілюстроване як оригінальними фотографіями, так і малюнками, картами, схемами і таблицями для перевірки знань, що сприятиме кращому засвоєнню дітьми фактологічного матеріалу.
73
Книга юного вундеркінда.
Фарндон Дж. ,Кірквуд Й.
Ця книжка — чудовий посібник для тих, хто готується до ніколи або навчається в початкових класах. У ній подано найцікавіші відомості з різних галузей знань, уміщено понад 1000 ілюстрацій.
56
Йшов зелений крокодил. Лічилочки. (картонка)
6
Мій перший словничок. Моє місто. Понад 100 слів. (картонка)
18
Фрукти й овочі: Пазли перевертушки (12 пазлів)
59
Найкраща книга для малюка
Авт.-укл. І. М. Тумко
Ця книга — перший підручник малюка. У ній представлені вірші для розвитку мовлення і фонематичного слуху, весела абетка — як українська, так і англійська, а також загадки для розвитку мислення, завдання на визначення кольору, форми і розміру. А найголовніше — правила дорожнього руху, викладені для кращого запам'ятовування у віршованій формі.
49
Перший тлумачний словник у малюнках: дошкільникам 4-6 років
Ожимова С.
«Перший тлумачний словник у малюнках» — незамінний помічник дошкільника в розвитку мовлення та вивченні мови. Видання містить повний перелік лексичних тем, об'єднаних за сферами «Я сам», «Люди», «Культура», «Природа»; синонімічні ряди; ілюстрації до тлумачень. Кожний блок — нова тема для вивчення. Користуючись словниковими статтями та картинками в книзі, ви зможете легко та зрозуміло пояснити значення незнайомих дитині слів і збагатити словниковий запас дошкільника. Видання призначене для дітей старшого дошкільного віку.
59
Страхітливі комахи
Зі справжнім збільшувальним склом і віконцями сюрпризами! Придивися уважніше до дивного і неймовірного світу страхітливих комах! У цій чудовій книзі з численними яскравими ілюстраціями ви відкриєте для себе багато нового. На вас чекають цікаві факти із життя жахливих хижих багатоніжок, гидотно липких слимаків і непомітних камуфльованих комах Відшукуючи на сторінках книжки дрібнесеньких павучків і відкриваючи віконця-сюрпризи, захоплена дитина буде зайнята годинами.
98
Автомобили. 6 пазлов
55
Хто що їсть (книга-пазли)
16
Корони для принцес
18
Читання і логіка: Посібник для дітей віком 4—6 років
Уклад. С. А. Ігнатьєва
Даний посібник містить завдання, спрямовані на закріплення навичок читання й одночасне тренування логічного мислення. Цікаві тексти та яскраві малюнки-ілюстрації зроблять навчання цікавим і захопливим. Завдяки «Домашній книзі з читання» дитина навчатиметься читання легко й невимушено. Видання може використовуватися під час індивідуальної роботи батьків із дітьми, а також у дошкільних закладах різного типу. Навчальне видання
23
Каса букв. 1 клас
Гордіюк Надія
Набір складається із 56 карток, серед яких 24 картки з великими і малими друкованими літерами українського алфавіту та 32 картки із зображенням предметних малюнків на кожну букву алфавіту. Набір карток можна використовувати для розвитку мовлення першокласників, пам’яті, мислення та уваги. Для вчителів початкових класів, вихователів груп продовженого дня, студентів спеціальності «Початкове навчання» та батьків.
46
Енциклопедія космосу
Упорядник Василь Товстий
Ця книжка допоможе дитині отримати уявлення про склад Усесвіту.Енциклопедія космосу дасть відповіді на питання стосовно народження нашої галактики й далеких світів, планет, супутників, зірок тощо. Перед читачем постануть чужинецькі й українські науковці, завдяки подвижництву яких суспільство здійснило значний поступ.Видання розраховане на дітей шкільного віку й усіх, хто цікавиться космосом.
119
Автомобілі. Дитяча енциклопедія
Шаповалов Д.
Автомобіль — це не тільки засіб пересування; це і втілення найсміливіших технічних ідей, витвір дизайнерського мистецтва, предмет розкоші. Про найвідоміші ексклюзивні автомобілі, про їх творців, про знаменні і драматичні подіі в історії найвідоміших автомобільних брендів ви дізнаєтеся зі сторінок цієї книги. Автомобіль, здавалося б, є всього лише механічним транспортним засобом, покликаним зробити життя людини комфортнішим. Але він уже давно став чимось більшим... У найдосконаліші взірці технічної думки та дизайнерської майстерності можна по-справжньому закохатися. Ласкаво просимо до прем’єр-ліги світового автопрому! Тут на палкі почуття заслуговує кожен! Тридцять найліпших машин сучасності змагатимуться за призові місця в серцях читачів. На сторінках книги представлені не просто автомобілі — це втілені в металі мрії більшості мешканців планети Земля. історія виникнення найуславленіших світових автобрендів, технічні властивості найдорожчих суперкарів сучасності, живі легенди автомобільної промисловості та найкращі зразки тюнінгу — цю складну інформацію викладено простою та зрозумілою мовою, а також доповнено яскравими ілюстраціями. Оберіть самі, яка з-поміж машин гідна вважатися номером один у XXI столітті!
50
Велика ілюстрована енциклопедія динозаврів
В унікальній ілюстрованій енциклопедії розповідається про дивовижних доісторичних істот, які населяли Землю мільйони років тому. Юний читач дізнається про понад 250 видів тварин ~ амфібій, динозаврів, плезіозаврів, іхтіозаврів, птерозаврів. В енциклопедії подано найновішу інформацію про будову та поведінку рептилій, які панували мільйони років тому на суходолі, в морі та в небі.
104
Чомучка для чомусиків: Енциклопедія для допитливих
Ця яскрава дитяча енциклопедія просто й цікаво розповість маленьким читачам про навколишній світ, дасть відповіді на найрізноманітніші питання, які їх хвилюють, і навчить проводити цікаві досліди та спостереження.
49
Природа. Енциклопедія дошкільника. 3+
38
Порівняння: властивості, приклади, завдання
18
Велика ілюстрована енциклопедія географії
Ця універсальна енциклопедія дає повне уявлення про планету Земля: її формування, геологічну будову та ландшафти, клімат і погоду, проблеми довкілля. У ній уміщено найновіші відомості про всі країни світу — аж до найменших острівних держав: їх політичний устрій, етнічний склад, економіку, ландшафти, історію виникнення й перспективи розвитку. Видання щедро ілюстроване: у книжці вміщено понад 2500 яскравих кольорових ілюстрацій і фотографій.
159
Диктанти з української мови для абітурієнтів + правописний коментар
Зубков М.
Пропоновані диктанти укладено за текстами творів з української літератури та сучасних науково-публіцистичних статей і відповідають нормам чинного українського правопису. У пригоді абітурієнтові стане та частина посібника, де подано форми відмінювання іменних частин мови у таблицях та основні правила пунктуації.
15
Я пізнаю світ
У книжці розповідається про тварин і рослини, про людей і їхнє; життя, про космічний простір, про те, як влаштовані різні речі.
52
Знайди відмінності. Розвиваємо увагу. Для дітей 2-3 років
Земцова
8
Велика книга знань
Клімов А.
Історія науки — це історія стосунків людини з природою, і триває вона стільки ж, скільки існує рід людський. Із глибокої давнини люди шукали, накопичували, високо цінували та прагнули зберегти знання. У цій книзі розповідається про багатотисячолітню історію розвитку людської думки від винайдення примітивних знарядь праці до створення тисяч машин і механізмів, підкорення інформаційного та космічного простору. Ви дізнаєтеся, як наукова думка та наполегливість видатних учених перетворили людину на справжнього господаря планети.
52
Слова-чарівники
Перова О.
Це збірка казок, у яких вжито найпоширеніші фразеологічні звороти, зрозумілі дошкільнятам і молодшим школярам. Зміст деяких фразеологізмів розкрито в сюжеті казки, яку діти, що вже вміють добре читати, можуть прочитати самі. Всі історії проілюстровано пояснювальними кольоровими малюнками. Книжка знадобиться і для домашнього читання, і як додатковий навчальний посібник для старших груп дитячого садка, а також для учнів початкової школи.
44
Стильні штучки супердівчинки
Кулахметова Тетяна
Відомий фахівець, аналітик моди, дизайнер Тетяна Кулахметова дає дівчаткам практичні поради, як завжди мати вигляд «на всі сто», не витрачаючи чималих коштів і значних зусиль.
24
Веселі кольори
Шевчук Галина
3
Битва интеллектов : Настольная развлекательная игра
22
Дикі тварини
25
Прописи для малюків. 5 років +
Укл. Т. В. Зеркальна, С. В. Чумак
Ця весела книжка допоможе підготувати руку п'ятирічної дитини до письма. Усі заняття пропонують ігрові вправи, підібрані відповідно до вікових можливостей маленьких художників. Кожне заняття містить завдання на клітинках і малюнок для обведення і розфарбовування. Видання призначене для дітей, їх батьків і вихователів.
15
Модельное агентство : Настольная развлекательная игра
14
Моя країна - Україна. Українське народознавство для дошкільнят
Луценко І.
Навчальний посібник створений відповідно до програми «Українське народознавство в дошкільному закладі» і призначений для використання у роботі з дітьми від 3 до 6 років.
20
Веселі уроки здоров’я для розумних хлопчиків та дівчаток
Хаткіна М.
Усі права на цю книгу знаходяться під охороною видавництва. Жодна частина цього видання, включаючи назву та художнє оформлення, не може бути перероблена, перевидана, ксерокопійована, репродукована або розмножена будь-яким іншим способом. Видавництво не несе відповідальності за зміст і достовірність даного твору. Думка видавництва може не збігатися з думкою авторів, перекладачів, укладачів.
55
Ігри світу. Велика ілюстрована енциклопедія
Клімов А.
Чому такими важливими для нас є ігри й чому вони відіграють таку важливу роль, у чому їхня «сіль»? Чому малюк, який грається у м'яча, верещить від захвату, чому гравець у покер забуває про все на світі, чому шахіст усього за одну партію проживає ціле життя, сповнене драматизму та пригод, чому шаленіють юрби фанатів на трибунах стадіонів? Звідки взагалі взялася гра з її напруженням, радістю, веселощами, з її жартами та забавою? Про все це, а також про сотні найрізноманітніших ігор, у які грають люди, — від античних змагань із сили та спритності до суперсучасних комп'ютерних стратегій і віртуальних інтелектуальних ігор — і піде мова в нашій книзі.
98
Енциклопедія школяра
Ця чудова книжка — найкращий подарунок будь-якому школяру. Завдяки цій енциклопедії ваша дитина здійснить захопливу подорож у світ знань. Книжка містить цікаві факти про тварин і рослини, людське тіло і наукові відкриття, розвиток мистецтва та історичні події, Всесвіт і різні країни світу та багато іншої інформації. Для дітей середнього шкільного віку.
75
Розвиваємо мислення. 3-4 роки
Зємцова Ольга
Займаючись за цією книжкою ваша дитина навчиться думати, находити логічні зв`язки між предметами, розставляти малюнки у потрібній послідовності. Якщо маленький учень буде уважний, він легко виконає всі завдання. Не поспішайте допомагати дитині, не позбавляйте її ініціативи. Нехай вона поміркує і знайде своє рішення, навіть якщо буде не зовсім правильним. Наклеювання малюнків не лише перетворить процес навчання на захоплююче заняття, але й розвине дрібну моторику і посприяє координації рухів руки.
18
Большая книга приключений для мальчиков
Веркин Эдуард
Надоело скучать? Не знаешь, чем заняться в школе и на каникулах? Для реальных приключений всегда можно найти место в жизни! Генка, Витька и Жмуркин — настоящие эксперты в этом деле. Ловля гигантской щуки и экстремальное ориентирование в лесу, подготовка к школьному празднику и съемка крутого видеоклипа... Четыре повести — четыре прикольные истории под одной обложкой!
65
Планета Земля
Безліч учених поклали ціле життя на вивчення Всесвіту. І їхня складна, копітка праця отримала винагороду: невтомним дослідникам пощастило дібрати ключ до сотень загадок нашої світобудови, зробити дивовижні відкриття, зафіксувати на плівці неймовірну красу космічних пейзажів. Хочеш дізнатися, чи є життя на інших планетах, чому вода синя, як утворюються хмари та багато-багато інших цікавих фактів про нашу Галактику? Тоді хутчіш відкривай цю чудову книгу!
50
Абетка про звіряток. (картонка)
35
Світ дивовижних рослин. Ілюстрована енциклопедія для дітей
Тетельман Г.
Ця книга про найдивовижніші рослини. Прочитавши її, ви дізнаєтеся багато цікавих фактів, наприклад, у якої рослини найбільші квітка і плід, яка рослина найвища, а яка — найлегша, хто вперше придумав квітковий годинник і які пастки готують деякі рослини-хижаки для комах.
24
Дитячі кросворди з наліпками. (16 кросвордів, 32 наліпки)
8
Сходинками знань: крок третій. 2-3 роки
12
Пишу рукописні літери
Леонова Н.
Дані прописи допоможуть навчитися правильно писати рукописні букви українського алфавіту та їхні з'єднання. Книга призначена для старших дошкільників та першокласників.
6
Жителі морів і океанів. (картонка)
Маміна Наталя
6
Енциклопедія для дівчаток.
Кривич О., Левінштейн Є.
Якщо ти дівчино середнього чи старшого шкільного віку, допитлива, мрійлива, жадібна до знань, то ця енциклопедія саме для тебе. Ти знайдеш у ній розповіді жінок, які так чи інакше уславили своє ім'я, поради як спілкуватися з товаришами, знаходити спільну мову і поважати батьків. Книга розповість про те, як зі смаком одягатися, обрати свій стиль, зорієнтує у виборі професії, а ще дасть цінні поради: як оволодіти тим чи іншим ремеслом, навчитися бути гарною господинею — одним словом, вона буде для вас цікавою і корисною.
47
дивовижний світ тварин
З цією книжкою читач вирушить у навколосвітню подорож, щоб побачити найрізноманітніших тварин. Чудові ілюстрації дозволять познайомитися з дивовижними представниками фауни нашої планети, зазирнути в усі куточки Землі — від крижаних морів і суворої тундри до спекотних пустель і вологих тропічних лісів. Для дітей середнього і старшого шкільного віку.
59
Чудеса світу: Чудеса України
Упорядник В. Г. Біляєв
Дітям властива допитливість. їм цікаво пізнавати світ, дістаючи, відповіді на всі свої численні запитання. У цій книжці юні читачі дізнаються про дивовижні давні та сучасні пам'ятки архітектури, збудовані людством протягом своєї історії, що відносять до давніх і сучасних чудес світу. В Україні теж багато давніх пам'ятників, церков, заповідників, якими можна пишатися та демонструвати всьому світові. Про сім кращих із них ви дізнаєтесь із цієї цікавої книжки. Для дітей молодшого шкільного віку.
15
Цифри (картон)
Чубач Ганна
21
Абетка загадками
Чубач Ганна
Картонні сторінки Літературно-художнє видання Для дошкільного віку
19
Читанка для діточок. 3-4 роки
уклад. В. О. В’юнник, О. Г. Ханіна
У книзі зібрані пізнавальні, цікаві та веселі літературні твори, які можна щодня читати дитині у віці 3-4 років. Видання також містить корисні поради для батьків і вихователів, інформацію щодо розвитку мовлення дітей, закріплення знань про довкілля і формування уваги, мислення, пам'яті тощо, рухливі ігри та пальчикові гімнастики. Збірка призначена для дітей 3-4 років, їхніх батьків і вихователів.
23
Буквар
Цей буквар допоможе вашому малюкові навчитись читати. Буквар включає багато віршів, загадок, скоромовок, ребусів, кросвордів. Це допоможе в легкій формі навчити дитину читати, поширити словниковий запас, а також зробити навчання веселим, цікавим і захоплюючим. Книга стане у пригоді дітям, їхнім батькам, а також викладачам дитячих дошкільних закладів.
22
Малюнки-невидимки. 4-5 рокiв
6
Справжня панянка. Порадник для дівчат
Худож. О. Воронкова
Дівчинка виросла! Так-так, і це помітно не лише зовні: поступово змінюються її інтереси, іграшки й ляльки відходять на задній план, дедалі довше донька чепуриться біля дзеркала, а її ручки так і тягнуться щось приготувати, щось випрасувати. В неї виникає безліч нових питань: як вивести пляму, що приготувати, як доглядати за тілом... На всі питання можна отримати відповідь, погортавши цю книжку. Для дітей молодшого та середнього шкільного віку.
81
Вивчаємо форму: квадрат, трикутник, ромб, круг. Книжка з наліпками
10
Прислів’я та приказки
До збірки увійшли кращі прислів’я та приказки. Чудова скарбниця народної творчості стане у пригоді як дітям молодшого дошкільного віку, так і школярам, а також всім, хто бажає висловлювати свої думки та збагатити словниковий запас. Для всіх шанувальників народної творчості.
29
Показати ще...