Ваш кошик порожній
Книжкова Хата 097-609-59-85
Наприклад: Нестайко...

Фрукти: розмальовка з наліпками

, палітурка: м5 грн.
Доставка:

   - Нова Пошта 1-3 дні
   - Укрпошта 3-7 днів
   за тарифами перевізників

Оплата:

   - при отриманні
   - на карту Приватбанка


Хижаки
Бажаєте зустрітися із найгрізнішими і найнебезпечнішими тваринами планети? Розгорніть цю дивовижну книжку – з її сторінок вистрибнуть павуки, крокодили, орли, тигри і ведмеді! Дивовижні 3D-конструкції допоможуть тобі здійснити захопливу інтерактивну подорож у світ дикої природи.
129
Я вмію. (картонка)
5
Найкраща книга для малюка
Авт.-укл. І. М. Тумко
Ця книга — перший підручник малюка. У ній представлені вірші для розвитку мовлення і фонематичного слуху, весела абетка — як українська, так і англійська, а також загадки для розвитку мислення, завдання на визначення кольору, форми і розміру. А найголовніше — правила дорожнього руху, викладені для кращого запам'ятовування у віршованій формі.
49
Дикі тварини: розмальовка з наліпками
5
Ферма
Пруссе Даніела
У вас удома підростає маленький чомучка, якому цікаво все на світі? Відкрийте цю захоплюючу енциклопедію в картинках і разом із вашим малюком вирушайте на ферму. Дізнайтеся, що росте в полі й де живуть кури, який урожай збирають восени і хто що їсть, як роблять сир і що може трактор. Будьте впевнені: подорож на ферму — це справжня пригода для маленьких дослідників.
38
Пишемо слова та речення
7
Апетитна абетка + 33 наклейки
Ці веселі навчальні книжки дуже сподобаються вашому малюкові. Він знайде в них: • веселі віршики, • барвисті малюнки, • багато яскравих наклейок. Віршики й цікаві завдання допоможуть дитині легко: • вивчити абетку, • запам’ятати літери та цифри, • навчитися додавати, віднімати, а також розв’язувати задачки, • розвинути пам’ять, увагу, мислення й дрібну моторику рук.
12
Запам'ятай картинки. Розвиваємо пам'ять. Для дітей 2-3 років
Земцова
8
Енциклопедія для дітей. Т. 18. Людина. Ч.1. Походження і природа людини. Як працює тіло. Мистецтво бути здоровим
Аксьонова М., Володін В., Каширіна Т. та інші.
Том «Людина» розкаже про те, як на Землі з'явилися перші люди і що вони собою представляли, чим людина відрізняється від інших живих істот, які її можливості, як люди народжуються, від чого страждають, чому вмирають. Перша частина тому присвячена природі та еволюції людини, будові людського організму - цілому «світу під шкірою». Читач також дізнається про методи підтримання здоров'я, про найпоширеніші хвороби та їх профілактику, про правильний спосіб життя, про резерви довголіття і пошуки безсмертя. Книга розрахована на дітей середнього і старшого шкільного віку, учителів і на усіх, хто цікавиться антропологією та медициною.
99
Модельное агентство : Настольная развлекательная игра
14
Пори року
8
Готуємося до школи. Для дітей 5 - 6 років
Усі завдання розраховані на співпрацю дорослого з дитиною: • поясніть малюкові, що йому потрібно зробити на кожній сторінці; • перевірте, чи вірно виконане завдання; • обов'язково похваліть малюка за будь-які, навіть незначні успіхи; • не допускайте перевтомлення дитини - це може викликати небажання навчатися надалі; • домагайтеся, щоб дитина пояснювала виконання кожного завдання.
55
Феєчки. Чудо-конструктор
28
Морські свинки
Говел А.
У книжці міститься докладна інформація з догляду за морськими свинками. Як вибрати здорову та активну тваринку, як з нею гуляти, як годувати, де лікувати, як облаштувати кубельце тощо. Якісні фотографії та цікава інформація допоможуть малому читачеві визначитись у виборі домашнього улюбленця. Для читачів молодшого та середнього шкільного віку.
15
Енциклопедія для хлопчиків. Знай і вмій!
Укладач Є. В. Личката
Ця енциклопедія — справжній скарб для активного, допитливого й самостійного хлопчика. Прочитавши її, ти дізнаєшся: як розвинути силу, спритність і витривалість; як правильно, на рівних спілкуватися з дорослими, приятелями та, звичайно ж, із дівчатами; як правильно доглядати домашніх тварин; як у різні історичні епохи виховували справжніх воїнів; як цікаво та з користю організувати свій вільний час. Видання для дітей середнього шкільного віку.
46
Світова історія
Укладач Волкова А.
Книга знайомить юних читачів з історією зарубіжних країн від найдавніших часів до початку XXI століття. Найважливіші відомості про її етапи від первісного суспільства до цивілізацій Стародавнього світу, Середньовіччя, Нового та Новітнього часу подаються у доступній та цікавій формі.
23
Будуємо дім. Склади ланцюжок. (картонка)
Новицький Євген
25
Головоломки. Для дітей 5-6 рокiв
6
У селі. (картонка)
Сонечко Ірина
15
Іграшки з природного матеріалу
О. Г. Рібцун, Ю. В. Рібцун
Ця книга є чудовим посібником для тих, хто хоче навчити дитину працювати з дарами природи — мушлями, шишками, жолудями, каштанами, реп'яхами, овочами, качанами кукурудзи, головками маку тощо. Заняття з природним матеріалом розвиває зорову увагу і сприйняття, уяву, просторове мислення, пам'ять, мовлення, дрібну моторику. На сторінках цієї книжечки ми пропонуємо зразки виробів із природного матеріалу. Вони прості у виготовленні та не потребують значних зусиль. Представлені віршовані мініатюри, загадки та скоромовки зроблять заняття ще цікавішими та кориснішими, адже збагачуватимуть словниковий запас вашої дитини. Вироби підібрані за ступенем складності від простішого до складнішого з урахуванням вікових та психофізичних особливостей дітей. Призначено для батьків, вихователів дошкільних навчальних закладів.
25
Энциклопедия для детей. Том 22. Информатика
В томе «Информатика» содержатся фундаментальные сведения по теории информации, алгоритмизации, по хранению, обработке и передаче информации, историии архитектуры компьютеров, истории программного обеспечения. Широко представлен материал о современных информационных технологиях, отражена докомпьютерная эволюция информатики и обозначены перспективы её развития. Авторы статей — ведущие учёные, преподаватели Московского государственного университета им. М.В. Ломоносова (МГУ), Российского государственного технологического университета им. К. Э. Циолковского (МАТИ), сотрудники Научно-исследовательского института системных исследований (НИИСИ) РАН, авторы многочисленных учебников для школы и вузов. Книга адресована школьникам среднего и старшего возраста, преподавателям школ и вузов, а также всем, кто интересуется информатикой.
80
Дитячий набір для творчості. Картина з піску. Зайчик-стрибунець
56
Розвиваємо мислення. 3-4 роки
Зємцова Ольга
Займаючись за цією книжкою ваша дитина навчиться думати, находити логічні зв`язки між предметами, розставляти малюнки у потрібній послідовності. Якщо маленький учень буде уважний, він легко виконає всі завдання. Не поспішайте допомагати дитині, не позбавляйте її ініціативи. Нехай вона поміркує і знайде своє рішення, навіть якщо буде не зовсім правильним. Наклеювання малюнків не лише перетворить процес навчання на захоплююче заняття, але й розвине дрібну моторику і посприяє координації рухів руки.
18
Казкові лабіринти для дітей
Розвиває просторове мислення
10
Хто що їсть. (картонка)
Шехірєва Марина
12
Весела енциклопедія. 2-6 років
Каспарова Юлія
Книга стане однією з перших енциклопедій вашого малюка. Завдяки яскравим добрим ілюстраціям, веселим віршикам і загадкам інформація сприйматиметься дитиною легко та захопливо. Видання складається з чотирьох частин. У першому розділі маленький любомудрик познайомиться з основними кольорами, а можливо, просто перевірить свої знання про них. Із рештою розділів дитина дізнається найцікавіше про свійських і диких тварин, птахів, комах, рослини, різні види транспорту. Разом із «Веселою енциклопедією» процес пізнання навколишнього світу буде надзвичайно цікавим. Видання призначене для дітей дошкільного віку.
45
Мастерим из бумаги вместе с котом Матроскиным и Шариком
Малышева А. Н., Новикова И. В., Поварченкова 3. М.
В книге представлены описания разнообразных поделок из цветной бумаги. Чёткие понятные инструкции и схемы, необходимые шаблоны и выкройки, подробный список инструментов и материалов, красочные фотографии — все это позволит дошкольникам создать замечательные поделки своими руками.
52
Чудеса техніки
Батій Я.
Енциклопедія розповідає про чудеса техніки, що дійшли до нас із глибини століть, про найцікавіші відкриття та винаходи минулого. Великий розділ присвячено тим дивовижним речам, які оточують нас у повсякденному житті, історії їхнього виникнення та розвитку. Чудеса постійно поруч із нами. Понад 500 яскравих малюнків і фотографій допоможуть вам познайомитися з історією створення найбільш важливих і значних досягнень людства в галузі техніки. Книга розрахована на широке коло читачів. Науково-популярне видання для дітей середнього шкільного віку
53
Чий голосок. (картонка)
12
Азбука для малюків
Шевчук Галина
Ця яскраво ілюстрована книжка пропонує маленьким читачам зробити перший крок до школи цікаво й весело. Смішні віршики, загадки та скоромовки познайомлять малят із буквами рідної мови, навчать розпізнавати пори року й дні тижня, а різноманітні завдання на лічбу відкриють їм магічний світ цифр, навчать додавати й віднімати.
72
Кора. Перші прописи-розмальовки. 3+
Дана книга — це перші прописи малюка, завдяки яким він навчиться правильно працювати з олівцем, малювати 16 типів ліній, розфарбовувати контурні малюнки. Великі ілюстрації та веселі персонажі розважать дитину і зроблять навчання захопливим та цікавим. Книга призначена для молодших дошкільнят та їхніх батьків.
12
Вивчаємо англійську мову
Зінов’єва Л.
Дана книга допоможе вашій дитині оволодіти знаннями та вміннями з англійської мови, передбаченими варіативною складовою Базового компонента дошкільної освіти. Книга призначена для дошкільнят та їхніх батьків.
11
Новий збірник розвивальних завдань. 3-4 роки
18
Літаки. Книжка з наклейками
20
Про мене та про всіх. 7+
Коперштенберг Iван
«Чомучки» для школярів 3-6 класів. Простою та зрозумілою мовою педагог із багатодітним досвідом роботи відповідає на всі дитячі «чому», із якими він стикався під час своєї вчительскої практики. Кожна томучка доповнена лаконічним прозовим або віршованим висловом відомих людей, які саме спіткалися об чомучки у своїй творчості й успішно відповідали на них. Ця книга буде цікава всім, хто звик дивуватися, ставити питання та знаходити на них зрозумілі та найвичерпніші відповіді.
25
Кращі розвивальні ігри і головоломки. Книга 2
Гордієнко Н.
Ця добра, фантазійна, гарна книга зроблена для того, щоб юний учень граючи вдосконалювався у навичках читання й лічби, розвивав мовлення й уяву, вчився розмірковувати, розуміти й розв'язувати веселі завдання. У книзі використаний один з основних принципів сучасної педагогіки - навчання у процесі гри. Задачки й головоломки - різнорівневі, виконання завдань - добровільне. Читачеві пропонуються цікаві завдання з різних аспектів розвитку учня: ознайомлення з навколишнім світом; розвиток мовлення; розвиток математичних здібностей, графічних навичок, логіки й мислення, пам'яті й уваги. Виконуючи захоплюючі творчі завдання, юний учень легко і з задоволенням набуває нових знань. Наша нова книга обіцяє дитині й дорослому багато щасливих годин дружнього спілкування, взаєморозуміння і спільної творчості.
30
Юний натураліст: Навчальні пазли
38
Динозаври. Ілюстрована енциклопедія для дітей
Тетельман Г.
Ця книга відкриє перед вами дивовижний світ динозаврів — рептилій, що жили на нашій планеті мільйони років тому. Ви познайомитеся з різними видами динозаврів, будовою їхнього тіла та способами полювання, дізнаєтеся, в якому кліматі жили ці жахливі ящери і чому вони вимерли. А ще про те, якого вони були кольору і які звуки видавали, як працюють палеонтологи та коли вперше були виявлені рештки динозаврів... Усе це та багато інших цікавинок чекають на вас на сторінках нашої книги.
22
Сходинками знань: крок перший. 2-3 роки
12
Хто це? Книжка-пазл. (картонка)
22
Енциклопедія всезнайка
уклад. : Н. Соніна
У цій книзі ви знайдете відповіді не лише на традиційні дитячі запитання, але й на доволі несподівані. Хто придумав булочки з родзинками? А як виглядав перший годинник? Хто робить перуки? Навіщо колекціонують різні звуки? Тут зібрані цікаві факти на найрізноманітніші теми. Ця енциклопедія буде корисною не лише допитливій дитині, але й її батькам також.
48
Веселий годинник. Для дітей 4-5 років
Земцова О.
8
Загадки у віконцях. У морі
9
Абетка безпеки для малечі
Повнокольорове чудове видання пропонує вивчити правила безпечної поведінки. Абетка знайомить дитину з небезпечними ситуаціями, які можуть виникнути вдома, на вулиці, у школі, на відпочинку, і учить уникати таких ситуацій. Які предмети є небезпечними? Чому не можна гратися на кухні чи будівництві? Як спілкуватися з тваринами вдома і в зоопарку? Де треба переходити вулицю і як поводитися в транспорті? Що робити під час пожежі чи інших екстремальних ситуацій? Як надати першу допомогу? На ці та багато інших питань маленькі і дорослі читачі знайдуть відповіді в нашій книжці. Видання призначене для вихователів, учителів, дошкільнят, молодших школярів і їхніх батьків.
31
Фігури. (картонка)
Чубач Ганна
19
Як стати футболістом за 7 днів. Владислав Ващук радить
Упоряд. С. Павельчук ; Худож. О. Кот, І. Вовк
Запрошуємо всіх майбутніх футболістів! Максим, Василько, Олег та Вадим мають план за допомогою якого кожен охочий зможе стати справжнім футболістом. В цій книжці міститься чимало порад щодо формування команди, виготовлення футбольної форми, коригування раціону, тренувань тощо. Ви також дізнаєтесь, як щонайкраще підготуватися до футбольного матчу. Тому скоріше вдягайте кроси — на вас чекають лаври зірки футболу!
39
Форми: фігури, приклади, завдання
18
Наталія Пуряєва про Омеляна Ковча, Івана Павла II, Олександра Меня, Далай-ламу XIV, Валерія Марченка
Пуряєва Наталія
Книга Наталії Пуряєвої розповідає про національну, релігійну, людську толерантність, про вміння молитися, розуміти і прощати. Про те, що всі люди взаємопов’язані, навіть коли часово чи територіально віддалені один від одного. Доля пов’яже і героїв цієї книжки міцними невидимими нитями. Далай-ла-ма XIV стане близьким другом Івана Павла II, Голови Католицької Церкви, який все життя покладе на пошуки та зміцнення зв’язків між усіма релігіями світу, адже спільним для них є одне - Бог-Любов. Цю саму ідею все життя проповідуватиме також православний російський священик Олександр Мень. У далекому Казахстані, на засланні ув’язнений журналіст Валерій Марченко отримає листівку з портретом Івана Павла II, а згодом його мама звернеться до Понтифіка з проханням заступитися за ув’язненого сина. Іван Павло II клопотатиметься перед радянським урядом про звільнення журналіста, проте йому відмовлять. Греко-католицького священика Омеляна Ковча під час візиту в Україну Папа Римський Іван Павло II проголосить блаженним священномучеником, і той поповнить сонм українських святих. Як і Далай-лама, блаженний Омелян Ковч в умовах жорстокого переслідування проситиме молитися за ворогів.
29
Школярик. Готуємось до школи. 3+
18
На фермі. Я відкриваю світ
21
Корони для принцес
18
Книга 3 «Що на що схоже»
12
Мої професії
50
Овочі: розмальовка з наліпками
5
Фотоенциклопедія для маляток. Мій дім. (картонка)
12
Казки: Пазли перевертушки (12 пазлів)
59
Показати ще...