Ваш кошик порожній
Книжкова Хата 097-609-59-85

Фрукти: розмальовка з наліпками

, палітурка: м5 грн.
Доставка:

   - Нова Пошта 1-3 дні
   - Укрпошта 3-7 днів
   за тарифами перевізників

Оплата:

   - при отриманні
   - на карту Приватбанка


Альбом друзів
18
Білка на візочку. Забавки. (картонка)
6
Рицарі. Понад 200 наклейок! 5 годин активної гри
60
Грамотійко: Навчальний посібник (для дітей 2-3 років)
Земцова Ольга
У цій книжці ви знайдете найрізноманітніші завдання, призначені для занять із дітьми молодшого дошкільного віку з математики, розвитку мовлення, пізнавальних здібностей (пам'ять, увага, мислення), а також на розвиток координації руху руки і дрібної моторики. Малюки зможуть дізнатися чимало нового і цікавого про навколишній світ, розвинути свої творчі здібності. З книжкою легко і зручно працювати, і для маленьких учнів заняття перетворяться на веселу і захопливу гру.
31
Моя перша анкета
Ільїн П.
5
Світочі України. Ілюстрована енциклопедія для дітей
Верховень Володимир
Видання присвячене життю і творчості найвідоміших українських письменників, музикантів, художників минулого та сучасності, чиї імена входять до золотого фонду нашого народу, а їхні твори є неоціненним надбанням нинішніх і майбутніх поколінь.
19
Одягайлики. (картонка)
8
Сучасна енциклопедія для хлопчиків
Ваніфатьєва М.
Розваги й подорожі, нові друзі та цікаві хобі, веселі ігри й навчання — без них хлопчикові аж ніяк не обійтись, власне, як і без корисних книжок. Розмаїття тем, енциклопедична повнота, цікава форма викладу матеріалу — усе це є в книжці. А ще в ній уміщено пізнавальну інформацію з історії, мистецтва, музики, кіно, етики тощо. В енциклопедії маленький читач знайде відповіді на всі свої запитання і стане справжнім ерудитом. Видання адресоване школярам та дбайливим батькам.
19
Абетка про звіряток. (картонка)
Морозенко Марія
17
Великі літери
Зав’язкін О.
Ця книжка допоможе дітям швидко та ефективно засвоїти український алфавіт. Яскраві малюнки розкриють перед хлопчиками та дівчатками все різноманіття навколишнього світу. З цією книжкою малятам буде зручно запам’ятовувати назви живих істот і предметів, робити Перші кроки в читанні. Всі слова у виданні мають наголос і поділені Па склади, а букви, що вивчаються, виділені кольором. Книжку адресовано дошкільнятам і молодшим школярам, їхнім дбайливим мамам і татам, бабусям та дідусям.
28
Кольори. Розвиваємо творчі здібності. Вчимося граючись. Підбираємо предмети за кольором. Від 2 років. (картонка)
8
Енциклопедія школяра
уклад. : В. В. Мирошнікова, В. В. Істоміна
У цій книзі зібрано все цікаве, що дитина повинна знати про Всесвіт: про планети, галактики, про зірки взагалі та Сонце зокрема. І, звичайно, про Землю: про її поверхню і Світовий океан, річки й озера, ліси й пустелі, природні явища, країни та їхніх мешканців. Усе це подається вичерпно, зрозуміло та цікаво.
48
Цікаве, дивовижне, таємниче
Ця книга буде цікавою для дітей середнього та старшого віку. Її мета — розширити кругозір дитини, розвинути у неї допитливість, бажання отримати відповіді на загадкові, дивовижні явища навколишнього світу.
20
Зоопарк. Малюки та мами
20
Чемпіони серед тварин
Упорядник Василь Товстий
Ілюстроване видання розповість про надзвичайні властивості тварин, які є чемпіонами серед своїх родичів. Діти дізнаються, хто у тваринному світі найбільший, найшвидший, найменший, які унікальні здібності притаманні тій чи іншій тварині. Для дошкільнят і дітей молодшого шкільного віку.
44
Джунглі
Кожна сторінка цієї книжки рясніє сюрпризами, вирує життям, барвами й звуками. Відкрий її і зазирни у нетрі джунглів. Ти відкриєш чимало цікавого про їхніх мешканців. І навить почуєш, як сурмлять слони, ревуть мавпи і гарчать леопарди. Всі готові рушити у мандри? Джунглі кличуть у дорогу!
135
Розвиток мовлення. Розумна дитина. 5+ років. Практичні завдання. Корисні поради
8
Вчимося читати й писати. 5-6 років
Найї Карін
Ця книжка призначена для занять дорослих із дітьми 5-6 років. Веселі персонажі мультфільмів — Мікі Маус, Гуфі, Міні та Плуто — познайомлять вашого малюка з літерами та словами. Цікаві завдання, яскраві ілюстрації та комплект наклейок допоможуть перетворити процес навчання в захоплюючу гру.
39
Що знає малюк у 3—4 роки. Тести
Коваль Наталія
Увага! Текст для читання дорослими дітям.
25
Гетьмани України
Упорядник В. Товстий
Книга розповідає про минуле нашої рідної України, про народження козаччини, боротьбу запорозьких козаків з ворогами українського народу. Ви дізнаєтесь про першого козацького гетьмана і познайомитесь з іншими видатними діячами, які відіграли визначну роль в історії України. Для дітей шкільного віку.
20
Веселі ігри
10
Перша книга малюка. Від народження до двох років
Немовля з народження чує приємний батьківський голос, який співає йому колискові, читає віршики, забавки та казки. І все це літературне різноманіття доповнюють перші уроки з вивчення кольорів.
39
Загадки у віконцях. У селі
9
Пластилінові іграшки
Гончарова О. В., Гукалов Л. М.
Ох, як складно маленьким рученятам ліпити перші вироби самостійно! Але ж як радісно малюку відчути себе переможцем, дивлячись на іграшку, створену власноруч! Користуючись нашою книгою, малюк запросто виготовить зайчика, мишку та інших звірят, адже пластилінові вироби прості у виконанні та розраховані на здібності маленьких скульпторів. Розвивайте свого малюка й тіштеся разом із ним!
20
Квіткова абетка
Бондар Олег, Біда Ольга
18
Животные нашей планеты : Энциклопедическая игра
36
НАВЧАЄМО ГРАМОТИ
Земцова Ольга
Для дошкільного віку
23
Логические игры для школьнтков. Книга 2
13
Військова енциклопедія
Дигало В. А., Кудішин І. В., Шокарев Ю. В.
Ця книга знайомить юних читачів з історією зброї: від старовинної до найсучасн У ній розповідається про вогнепальну зброю й артилерію, про озброєння танків, лі і кораблів, про формування армії та про людей, які володіють військовим мистецт про піхоту та її роль у бойових діях, про найбільш значимі події в історії людства.
23
Машинки. (картонка)
7
Планета Земля
Безліч учених поклали ціле життя на вивчення Всесвіту. І їхня складна, копітка праця отримала винагороду: невтомним дослідникам пощастило дібрати ключ до сотень загадок нашої світобудови, зробити дивовижні відкриття, зафіксувати на плівці неймовірну красу космічних пейзажів. Хочеш дізнатися, чи є життя на інших планетах, чому вода синя, як утворюються хмари та багато-багато інших цікавих фактів про нашу Галактику? Тоді хутчіш відкривай цю чудову книгу!
50
Країни та континенти
Степанова Т.
Це видання познайомить юних читачів з континентами та країнами нашої планети. На сторінках книги розповідається про природні умови та географічне положення різних країн світу, подаються відомості яро їх історію та людей, які в них проживають.
25
Відгадай, хто це?
19
OXFORD Перша енциклопедія
Ендрю Ленглі
Від визнаного в усьому світі навчального закладу! «Оxford. Перша енциклопедія» розповідає юним читачам про життя людини та оточуючий її світ. Починаючи з будови свого тіла та життя однолітків у різних куточках світу, маленький читач переходить до вивчення основ природознавства, географії та біології, знайомиться з наукою, технікою та будовою Всесвіту.
90
Мозаїка для малюків з наліпками. Геометричні фігури
14
Чиї це дітки?
авт. тексту А. Руайє
У цій енциклопедії дитинчата моржа, пінгвіна, слона, павіана, буревісника та інших тварин розповідають про себе. Юні читачі дізнаються яке заввишки жирафеня, як впізнає своє тюлененя тюлениха, якими народжуються левенята, хто виношує мальків у морських коників та ще чимало невідомих фактів про дитинчат тварин полярних областей, морів та океанів і савани. Яскраві детальні фотографії доповнюють цікаві тексти.
104
Граємо з технікою: 24 великі пазли
59
Все, що ви хотіли знати про комах
Брюс Джулия
До серії «Дитяче довідкове бюро» увійшли незвичайні книги, у яких тварини самі розповідають про себе найцікавіші факти. А яскраві малюнки допомагають побачити все на власні очі. Дізнатися про перетворення гусениці на метелика, життя різних видів мурашок, процес плетіння павуком павутини, порахувати ніжки багатоніжки дитина зможе разом з книгою «Все, що ви хотіли знати про комах».
18
Лічба від 1 до 10
49
Цікаві правила дорожнього руху
Чуб Наталія
Навчити дитину правилам дуже тяжко. Але з цим підручником казкою ваша дитина і навчиться і розважиться. А яскраві ілюстрації допоможуть їй.
59
Я вдома: книжка-килимок 1+
69
Цікаві знахідки. Увагу розвивай - малюнки відшукай!
18
Буквар
У букварі — перевірена часом класична методика читання. Ваш малюк спочатку познайомиться з літерами, потім навчиться читати склади і слова, а трохи пізніше — речення. Для того щоб дитина не стомлювалась, на кожному розвороті пропонуються віршики, загадки, скоромовки, чистомовки. У такий спосіб дитина не тільки вивчить абетку, навчиться читати, а й розвиватиме пам'ять, увагу, логічне мислення.
35
Пам'ять та увага. 4-5 років
Федієнко Василь, Хаджинова Вероніка
8
Потішна лічба. (картонка)
10
Кролики
Петчетт Ф.
У книжці міститься докладна інформація з догляду за кроликами. Як вибрати здорову та активну тваринку, як з нею гуляти, як годувати, де лікувати кролика, як чистити клітку тощо. Якісні фотографії та цікава інформація допоможуть малому читачеві визначитись у виборі домашнього улюбленця. Для читачів молодшого та середнього шкільного віку.
15
Країни світу. Азія
Авт.-упорядники В. М. Скляренко, В. В. Мирошнікова, А. С. Щуклінова, М. О. Панкова
Цей том дитячої енциклопедії «Країни світу» розповідає про Азію — найбільшу частину світу, яку здавна називають «Оспіваною Шехерезадою». Тож недарма вміщені в нашій книжці розповіді про казкову природу, своєрідну культуру і стрімкий економічний зріст азійських країн, про давні і сталі традиції їхніх народів немовби доповнюють сторінки добре відомої читачу «Тисячі й однієї ночі».
32
Свято на льоду. Машин театр. Без ножиць і клею. Гра-конструктор
20
Горішки для розуму. Логічні завдання. З
Єфімова І.В.
Посібник містить систематизовані за типами логічні завдання та головоломки. Мета посібника — формувати мислення дітей молодшого шкільного віку, розвивати кмітливість, винахідливість, вчити розв'язувати нестандартні задачі. Завдання подані в ігровій формі й передбачають різні рівні складності, що спонукає учнів підвищувати рівень своїх знань. Завдання для розвитку логічного мислення дають змогу вчасно виявити й ліквідувати прогалини в знаннях і сприяють кращому засвоєнню матеріалу за шкільною програмою і формуванню математичних навичок. Посібник рекомендується для факультативних занять у загальноосвітніх школах та додаткових занять удома.
11
Моя перша енциклопедія
49
Перша сповідь і урочисте святе Причастя: Альбом
Упорядник Мирослава Лемик
38
Великі завойовники
Автор-упорядник В. Товстий
Історія людства далеко не безхмарна. Людям від самої появи на планеті доводилося боронитися — від несприятливих навколишніх умов, хижих звірів, одне від одного. З виникненням цивілізації боротьба набуває організованих форм, а бажання підкоряти своїй владі інших призводить до великих завойовницьких походів. Про військових вождів та їх походи і розповідається в книжці. Адресована широкому колу читачів.
20
РОЗВИВАЄМО МОВЛЕННЯ
Земцова Ольга
Для дошкільного віку
23
Як стати футболістом за 7 днів. Владислав Ващук радить
Упоряд. С. Павельчук ; Худож. О. Кот, І. Вовк
Запрошуємо всіх майбутніх футболістів! Максим, Василько, Олег та Вадим мають план за допомогою якого кожен охочий зможе стати справжнім футболістом. В цій книжці міститься чимало порад щодо формування команди, виготовлення футбольної форми, коригування раціону, тренувань тощо. Ви також дізнаєтесь, як щонайкраще підготуватися до футбольного матчу. Тому скоріше вдягайте кроси — на вас чекають лаври зірки футболу!
39
Весела абетка. Ігрові методи раннього розвитку. 4-5 років
Забіла Наталя
Для дітей дошкільного віку
8
Червона Шапочка : Розважальна настільна гра
22