Ваш кошик порожній
Книжкова Хата 097-609-59-85
Наприклад: Нестайко...

Порівняння: властивості, приклади, завдання

Глорія , палітурка: м18 грн.
Доставка:

   - Нова Пошта 1-3 дні
   - Укрпошта 3-7 днів
   за тарифами перевізників

Оплата:

   - при отриманні
   - на карту Приватбанка


Вчимось писати без проблем
Федієнко В.
Для дітей дошкільного віку ВИДАННЯ ДРУГЕ, ВИПРАВЛЕНЕ Й ДОПОВНЕНЕ
8
Хто виспатись не дав мені. (картонка)
Маміна Наталя
6
Фотоенциклопедія для маляток. На прогулянці. (картонка)
12
Прописи 5-6 років. Лінії та фігури
3
Моя домівка. (картонка)
25
Логопедичний буквар. Говоримо правильно. Вимовляємо звуки чітко
Сухомлинова І.
52
Світ дивовижних рослин. Ілюстрована енциклопедія для дітей
Тетельман Г.
Ця книга про найдивовижніші рослини. Прочитавши її, ви дізнаєтеся багато цікавих фактів, наприклад, у якої рослини найбільші квітка і плід, яка рослина найвища, а яка — найлегша, хто вперше придумав квітковий годинник і які пастки готують деякі рослини-хижаки для комах.
19
Геометричні фігури. Визначаємо форму предметів. Вчимося граючись. Порівнюємо об'ємні та плоскі фігури. Від 2 років. (картонка)
8
Коляд, коляд, колядниця...
6
Зимові перегони. Віршована аплікація. Ведмідь
6
Супер бой. Настольная развлекательная игра
16
Ладусі-ладусі. Забавки. (картонка)
6
Чарівний папір. Аплікація
6
Об'ємні фігурки тварин з паперу
Юртакова А.Е., Юртакова Л.B.
Ви впевнені в тому, що найкориснішим заняттям для дітей є аплікація? Автори к hp ги «Об'ємні фігурки тварин з паперу» готові довести вам, що є більш корисне й цікаве за няття - виготовлення об'ємних виробів з паперу. Це заняття, на відміну від аплікації, рог виває не тільки координацію рухів пальців рук, але й просторове мислення, фантазію ті художній смак дитини. Не вірите? Переконайтеся самі.По-перше, дана книга за допомогою фотографій і описів процесу виготовлення конст руктивних елементів виробів з паперу пояснює, як самостійно створити кожну саморобку Завдяки цим поетапним інструкціям ваша дитина зможе без проблем склеїти запропоновані фігурки звірів та птахів або трохи змінити їх, що розвиватиме просторове мисленні маленького майстра.По-друге, це видання містить кольорові викрійки деталей виробів. їх пропонується вирізати або перенести на двосторонній кольоровий папір. При цьому колір деталей можна змінювати, що сприятиме розвитку художнього смаку дитини.По-третє, дана книга дозволяє маленькому майстрові виявити фантазію, знайшов ши застосування готовим фігуркам (наприклад, зайчиху й квочку можна використовувати як підставку для ручок і олівців).«Об'ємні фігурки тварин з паперу» — це найкращий помічник батьків в організації дозвілля, яке дитина проведе цікаво й з користю!
23
Рицарі. Понад 200 наклейок! 5 годин активної гри
60
Велика ілюстрована енциклопедія живої природи
Берні Д.
Енциклопедія містить докладну інформацію про основні групи рослин і тварин планети Земля: як загальну характеристику природно-кліматичних зон, так і опис окремих типових представників рослинного і тваринного світу. Чудові фотографії доповнюють тексти. Читач більше дізнається про еволюцію життя на Землі та вплив людини на природу. Для школярів та юнацтва.
120
Розвиваємо уважність, логіку, кмітливість
Автор-упорядник Товстий Василь
Ця книжка допоможе розвинути увагу, логічне та творче мислення, допоможе у розвитку пам’яті, навчить дитину самостійно мислити. Велика кількість малюнків, цікавих завдань, загадки зроблять навчання веселим і захоплюючим.
22
Трактори та вантажівки (картонка)
19
Школа етикету для маленьких лицарів
Шевчук Галина
3
Ведмежатко одягається. Навчання у віршах. (картонка)
19
Знайди свою щасливу зірку. Секрети удачі
Бардіна P.
У цій книжці ти зможеш прочитати про своє теперішнє і майбутнє, яким воно повинно бути згідно з класичним зодіакальним, китайським, квітковим, кельтським гороскопами. Ти сама навчишся пізнавати характер людини і передбачати долю за зірками, за лініями руки, розкривати таємне значення подій за «Книгою перемін». Ти відкриєш для себе приголомшливий, чарівний світ незвіданого, і твої друзі захоплюватимуться тобою.
19
Нічний ліс
Величезні хижаки або крихітні комахи — усі живі істоти відіграють у житті природи однаково важливу роль. Деякі тварини, про яких розказано в цій книжці, водяться майже по всьому світу. Доля інших, на жаль, склалася інакше — вони перебувають на межі вимирання й незабаром можуть назавжди зникнути з лиця нашої планети. Тварини вимирають з різних причин. Основна з них — знищення людьми їхніх відвічних прихистків задля будівництва міст, доріг або ферм. Деякі тварини легко пристосовуються до мінливих умов або перебираються жити на нове місце, інших людина прирікає на загибель. Останнім часом багато людей починає дедалі краще розуміти важливе значення дикої природи в житті планети та робить усе можливе, щоб урятувати її від знищення.
135
Вулкани Дитяча енциклопедія
Па сторінках цієї книжки ти познайомишся з одним із найдивовижніших природних явищ на планеті — вулканізмом. У ній захопливо й дохідливо описано, як народжується ця вогненна стихія, як нона впливає на формування обрисів Землі й як позначається на житті людини, розповідається про найзнаменитіші вулкани та наслідки їхнього виверження, про знаних вулканологів та їхні відкриття і знахідки. Видання щедро ілюстроване.
47
Вікінги. Доба завоювань
Понад 1000 років тому вікінги – грізні воїни й відважні мандрівники – борознили ріки, моря й океани, за сотні кілометрів від рідних берегів. Де знаходилася їхня батьківщина? Яким богам поклонялися войовничі скандинави? Чому ці безстрашні воїни давали імена своїм мечам і бойовим сокирам? Навіщо вікінги прикрашали носи кораблів драконячими головами? Зазирни у минуле й довідайся, як войовничий народ, що жив колись на півночі Європи, вплинув на хід усієї світової історії.
99
Фрегат «Одіссей». Збірна модель з паперу. Без ножиць, без клею
14
Рыбалка. Киндер бизнес. Лото с сюрпризом. Memoria. Puzzle. 5 в 1. Серия развлекательных игр на магнитах
49
Жителі снігів. (картонка)
Маміна Наталя
6
Тести для підготовки до школи
Гавріна С. Є. та ін.
Перед вами найповніша збірка тестових завдань, розроблених професійними педагогами та психологами. За допомогою цих тестів ви легко визначите рівень розвитку вашого малюка, а головне, зможете підсумувати всю роботу з розвитку 4—5-річної дитини та підготувати її до наступного, більш поглибленого етапу завдань. Якщо результати тестування виявилися недостатньо високими — не засмучуйтеся! Покращити їх допоможуть додаткові вправи, що містяться у цій збірці.
14
Перший дзвоник: Хрестоматія для позакласного і сімейного читання. 1-5 класи
Укладач О. М. Фіненко
Природа — це безмежний світ, що живе за власними одвічними законами, і людина є часткою цього світу. Навчити дитину любові до природи і рідної мови — ось мета цієї книги. Хрестоматія «Перший дзвоник» допоможе виховати у молодших школярів гарний літературний смак, сприятиме розвитку й удосконаленню мовлення. Видання розраховане на учнів 1-5 класів. Рекомендовано для читання в родинному колі.
27
Англійська абетка + 38 наклейок
Ці веселі навчальні книжки дуже сподобаються вашому малюкові. Він знайде в них: • веселі віршики, • барвисті малюнки, • багато яскравих наклейок. Віршики й цікаві завдання допоможуть дитині легко: • вивчити абетку, • запам’ятати літери та цифри, • навчитися додавати, віднімати, а також розв’язувати задачки, • розвинути пам’ять, увагу, мислення й дрібну моторику рук.
12
Німецько-український словник в малюнках для дошкільнят
Крисенко С.
Цей словник допоможе вашому малюку запам'ятати велику кількість слів, навчитися самостійно давати відповіді на прості запитання. А веселі малюнки зроблять навчання цікавим і захоплюючим.
20
Азбука для малюків
Шевчук Галина
Ця яскраво ілюстрована книжка пропонує маленьким читачам зробити перший крок до школи цікаво й весело. Смішні віршики, загадки та скоромовки познайомлять малят із буквами рідної мови, навчать розпізнавати пори року й дні тижня, а різноманітні завдання на лічбу відкриють їм магічний світ цифр, навчать додавати й віднімати.
72
Менеджер. Экономическая настольная игра
26
Импрессионизм
Г. Абеляшева
Это направление в искусстве изменило само понятие прекрасного, существовавшее до него, изменило восприятие людьми искусства. Ведь, изображая современную жизнь, художники импрессионисты исходили из собственного восприятия, непосредственного и для них единственно верного.
59
Дитячий набір для творчості. Гіпсові фігурки на магнітах. Лісові мешканці
56
Блокнотик моїх секретів
11
Чудова Планета
авт. тексту А. Вандевеле, Е. Бомон
Зі сторінок енциклопедії юний читач дізнається про планету Земля і її місце у Всесвіті, про те, як формується рельєф, про погоду і кругообіг води в природі, а також про життя людей на Землі.
36
Енциклопедія юного художника
Запаренко Віктор
Ця книжка написана для тих, хто хоче перетворити свої здібності на талант і не полінується прочитати декілька рядків, щоб зрозуміти незрозуміле і неодмінно пізнати щось нове для себе. Навіть доросла людина знайде в цій книзі те, про що раніше ніколи не замислювалася. Прочитай цю книжку, і ти навчишся малювати!
91
Малювання
О. Г. Рібцун, Ю. В. Рібцун
14
Дітям про літаки
Козицький Андрій
Для молодшого та середнього шкільного віку
15
Динозаври : ілюстрована енциклопедія
уклад. Л. А. Резніченко
Динозаври — найбільші тварини, що жили на Землі в тріасовий період Мезозойської ери, понад 200 млн років тому, і хазяйнували на суходолі понад 100 млн років. Вага деяких з них сягала 50 тонн. Зараз розповіді про цих величних і страшних тварин ми сприймаємо як казку, проте нараховувалось близько 600 видів цих справжніх володарів Землі. Про багатьох із них — хижих тиранозаврів та рослиноїдних бронтозаврів — ви дізнаєтесь з цієї ілюстрованої книги. Для дітей середнього шкільного віку.
51
Механічні чарівники
6
Декоративні свічки своїми руками
Гученко I.
Декоративні свічки все частіше використовують як елемент дизайну інтер’єру. Це — прекрасний спосіб створити атмосферу комфорту і затишку у вашому домі. Жива енергія, що струмить від палаючої свічки, наповнює все навколо теплом і світлом.У магазинах можна знайти безліч свічок різної форми з різних матеріалів. Але виготовити свічку своїми руками набагато краще. Тому що це нескладний, недорогий, але дуже захоплюючий процес, який відкриває двері в світ фантазії і творчості для дітей та дорослих. Ваш улюблений малюк зможе в захоплюючій формі освоїти новий вид творчості, навчитися комбінувати і гармонійно поєднувати кольори, а також розвивати дрібну моторику. Будь-яка фігурка робиться легко і швидко. Слідуйте покроковим інструкціям, і результат не змусить себе чекати.
22
Хижаки
Бажаєте зустрітися із найгрізнішими і найнебезпечнішими тваринами планети? Розгорніть цю дивовижну книжку – з її сторінок вистрибнуть павуки, крокодили, орли, тигри і ведмеді! Дивовижні 3D-конструкції допоможуть тобі здійснити захопливу інтерактивну подорож у світ дикої природи.
129
Українська література (до 20-х pp. XX ст.). Із вершин та низин: Дитяча енциклопедія
Шевчук Валерій
«Українська література» —чергова книжка багатотомної популярної енциклопедії «Я пізнаю світ». Це спроба у художній формі через короткі фактологічні оповіді відтворити в загальних рисах літературний процес упродовж його тисячолітньої історії — до початку XX ст. У книжці йдеться не тільки про відомих творців, але й про забутих, маловідомих. Видання рекомендується для вчителів, учнів шкіл, ліцеїв і ‘гімназій. Воно буде цікавим і дітям, і дорослим.
19
Етикет для дітей
18
ПИШЕМО БУКВИ
Земцова Ольга
23
Динозаври. Ілюстрована енциклопедія для дітей
Тетельман Г.
Ця книга відкриє перед вами дивовижний світ динозаврів — рептилій, що жили на нашій планеті мільйони років тому. Ви познайомитеся з різними видами динозаврів, будовою їхнього тіла та способами полювання, дізнаєтеся, в якому кліматі жили ці жахливі ящери і чому вони вимерли. А ще про те, якого вони були кольору і які звуки видавали, як працюють палеонтологи та коли вперше були виявлені рештки динозаврів... Усе це та багато інших цікавинок чекають на вас на сторінках нашої книги.
22
SOS для підлітків
Обрадович Ружіца
16
Юний натураліст: Навчальні пазли
38
Календар природи. Для малюків. Книжка з наліпками
10
Веселі уроки безпеки для слухняних хлопчиків та дівчаток
Хаткіна М.
Усі права на цю книгу знаходяться під охороною видавництва. Жодна частина цього видання, включаючи назву та художнє оформлення, не може бути перероблена, перевидана, ксерокопійована, репродукована або розмножена будь-яким іншим способом. Видавництво не несе відповідальності за зміст і достовірність даного твору. Думка видавництва може не збігатися з думкою авторів, перекладачів, укладачів.
18
Веселий концерт. Порядкова лічба. (картонка)
Сонечко Ірина
19
Все, що ви хотіли знати про тварин
Брюс Джулия
До серії «Дитяче довідкове бюро» увійшли незвичайні книги, у яких тварини самі розповідають про себе найцікавіші факти. А яскраві малюнки допомагають побачити все на власні очі. Дізнатися про таємниці тваринного світу, познайомитися з його мешканцями, прочитати найдивовижніші факти про те, як змія ловить свою здобич, птахи приваблюють партнерів, для чого мавпі хвіст та багато іншого малюк зможе разом з книгою «Все, що ви хотіли знати про тварин».
18
Робочий зошит дошколярика. Підготовка руки дитини до письма
упоряд. І. В. Орлова (керівник), С. В. Власенко, Н. Д. Косоригіна, О. В. Ступак
Для успішного навчання в школі дитині необхідно не тільки багато читати, а й багато писати, а отже, навчитися добре володіти навичками письма. Робота із зошитом дасть змогу на основі індивідуального підходу до кожного малюка організувати підготовку до навчання так, щоб воно стало захоплюючим заняттям, у процесі якого діти з радістю, без перевантажень набуватимуть необхідних знань, умінь і навичок.
7
Весела абетка
Весела абетка допоможе малюкові вивчити букви, а вірші та скоромовки сприятимуть розвитку мови, пам'яті, та розширенню світогляду. Яскраві та веселі малюнки зроблять заняття емоційно насиченими і захоплюючими. Адресується дітям дошкільного віку.
20
Показати ще...