Ваш кошик порожній
Книжкова Хата 097-609-59-85
Наприклад: Нестайко...

Порівняння: властивості, приклади, завдання

Глорія , палітурка: м18 грн.
Доставка:

   - Нова Пошта 1-3 дні
   - Укрпошта 3-7 днів
   за тарифами перевізників

Оплата:

   - при отриманні
   - на карту Приватбанка


Гетьмани України
Упорядник В. Товстий
Книга розповідає про минуле нашої рідної України, про народження козаччини, боротьбу запорозьких козаків з ворогами українського народу. Ви дізнаєтесь про першого козацького гетьмана і познайомитесь з іншими видатними діячами, які відіграли визначну роль в історії України. Для дітей шкільного віку.
20
Веселі уроки безпеки для слухняних хлопчиків та дівчаток
Хаткіна М.
Безпека життя дітей турбує кожного. Як зробити так, щоб малюки скрізь і завжди почувалися цілком захищеними від будь-яких неприємностей? Перед вами книжка, яка навчить хлопчиків та дівчаток правил безпеки. У цікавій ігровій формі автор розкаже малятам, як поводитися вдома і на вулиці, у громадському місці, на пляжі, в лісі. Книжку адресовано допитливим дітям, їхнім дбайливим батькам, бабусям і дідусям.
55
Розвиток мовлення. Розумна дитина. 6+ років. Практичні завдання. Корисні поради
8
Футбольный менеджер : Настольная развлекательная игра
36
Риби
Джонсон Д.
У книзі подано опис різноманітних видів риб, які живуть у річках, морях та океанах нашої планети.
20
English в малюнках для дітей
25
Абетка загадками
Чубач Ганна
Картонні сторінки Літературно-художнє видання Для дошкільного віку
19
Перші відкриття. Бавимося. Радіємо. Вчимося. Натискай кнопки - і слухай звуки! (картонка)
89
Антоміми
Романишин Романа, Лесів Андрій
Антоміми – веселі монстри, що демонструють значення протилежних слів (антонімів). В цій книжці живуть кумедні створіння, які, немов міми-театрали, продемонструють малюку значення сухого і мокрого, великого й малого, веселого й сумного, колючого та м'якого і ще ряд інших протилежностей. Кожен з монстрів має свої особливості — колір, форму, настрій, текстуру. Книга також містить сторінки, на яких читач зможе самостійно домалювати власні пари Антомімів.
44
Абетка (велика). (картонка)
Чубач Ганна
55
Абетка. (картонка)
9
Автомобілі великого міста (картонка)
21
Що нас оточує. Пізнаємо світ. Для дітей 3-4 років
Земцова
8
Малювання
укл. Гуменна Лілія
Ця книга призначена для дітей старшого дошкільного та молодшого шкільного віку. Всі завдання укладено з урахуванням показників розвитку дітей цієї вікової групи.
18
Українська абетка
Абетка, яку Ви тримаєте в руках, — незвичайна. Вона не тільки є навчальним посібником з розвитку мовлення, але й збіркою чудових віршів, загадок, прислів’їв. Крім того, ця книга містить цікавий, адаптований для сприйняття малюка екскурс в історію України, що познайомить його з традиціями й культурою нашого народу. Для дітей старшого дошкільного і молодшого шкільного віку. Художники Платова С. Є., Платов Ю. С., Сімонов В. О. Яковенко Л. В.
25
Вчимо тварин з «Книгою Джунглів». Навчальні магніти
39
Енциклопедія відкриттів і винаходів
Аллабі Майкл, Бір Емі-Джейн, Кларк Джон
Ця унікальна енциклопедія присвячена хронології найголовніших відкриттів людства в галузі науки і техніки. В ній ідеться про найважливіші наукові відкриття в математиці, астрономії, фізиці, хімії, біології, медицині, машинобудуванні, техніці та вивченні космосу від найдавніших часів до сьогодення. У книжці названо тисячі наукових відкриттів і винаходів, вказано дати й імена їхніх авторів. Видання щедро ілюстроване. Адресоване найширшим колам читачів, які цікавляться історією науки і техніки.
140
Музика. Дитяча енциклопедія
Авт.-упоряд. А. С. Кленов
У цьому томі енциклопедії читач познайомиться з історією музики і будовою музичних інструментів, а також з тими, хто пише і виконує музичні твори. Ви дізнаєтеся, як виникли ноти, способи їх запису; які незвичайні властивості має слух і голос людини.
19
Буквар
Цей буквар допоможе вашому малюкові навчитись читати. Буквар включає багато віршів, загадок, скоромовок, ребусів, кросвордів. Це допоможе в легкій формі навчити дитину читати, поширити словниковий запас, а також зробити навчання веселим, цікавим і захоплюючим. Книга стане у пригоді дітям, їхнім батькам, а також викладачам дитячих дошкільних закладів.
22
Веселий рахунок
16
Одягайлики. (картонка)
8
На арені цирку. Збери ланцюжок пазлів. (картонка)
29
Наталія Пуряєва про Омеляна Ковча, Івана Павла II, Олександра Меня, Далай-ламу XIV, Валерія Марченка
Пуряєва Наталія
Книга Наталії Пуряєвої розповідає про національну, релігійну, людську толерантність, про вміння молитися, розуміти і прощати. Про те, що всі люди взаємопов’язані, навіть коли часово чи територіально віддалені один від одного. Доля пов’яже і героїв цієї книжки міцними невидимими нитями. Далай-ла-ма XIV стане близьким другом Івана Павла II, Голови Католицької Церкви, який все життя покладе на пошуки та зміцнення зв’язків між усіма релігіями світу, адже спільним для них є одне - Бог-Любов. Цю саму ідею все життя проповідуватиме також православний російський священик Олександр Мень. У далекому Казахстані, на засланні ув’язнений журналіст Валерій Марченко отримає листівку з портретом Івана Павла II, а згодом його мама звернеться до Понтифіка з проханням заступитися за ув’язненого сина. Іван Павло II клопотатиметься перед радянським урядом про звільнення журналіста, проте йому відмовлять. Греко-католицького священика Омеляна Ковча під час візиту в Україну Папа Римський Іван Павло II проголосить блаженним священномучеником, і той поповнить сонм українських святих. Як і Далай-лама, блаженний Омелян Ковч в умовах жорстокого переслідування проситиме молитися за ворогів.
29
Читанка для діточок. 2-3 роки
уклад. В. О. В’юнник, О. Г. Ханіна
У книзі зібрані пізнавальні, цікаві та веселі літературні твори, які можна щодня читати дитині у віці 2-3 років. Видання також містить корисні поради для батьків і вихователів, інформацію щодо розвитку мовлення дітей, закріплення знань про довкілля і формування уваги, мислення, пам'яті тощо, рухливі ігри та пальчикові гімнастики. Збірка призначена для дітей 2-3 років, їхніх батьків і вихователів.
23
НАВЧАЄМО ГРАМОТИ
Земцова Ольга
Для дошкільного віку
23
Світ дизайну. Інтер’єр української хати
10
Велика енциклопедія тварин
уклад. Д. Г. Стрелков
Книжка розповідає про розмаїтий тваринний світ планети. На сторінках цього прекрасно ілюстрованого видання ви зустрінетесь із ссавцями і плазунами, птахами і комахами, мешканцями морів і океанів. Адресується дітям середнього шкільного віку. Може бути використана як навчальний посібник.
103
Будуємо дім. Склади ланцюжок. (картонка)
Новицький Євген
25
Абетка безпеки для малечі
Повнокольорове чудове видання пропонує вивчити правила безпечної поведінки. Абетка знайомить дитину з небезпечними ситуаціями, які можуть виникнути вдома, на вулиці, у школі, на відпочинку, і учить уникати таких ситуацій. Які предмети є небезпечними? Чому не можна гратися на кухні чи будівництві? Як спілкуватися з тваринами вдома і в зоопарку? Де треба переходити вулицю і як поводитися в транспорті? Що робити під час пожежі чи інших екстремальних ситуацій? Як надати першу допомогу? На ці та багато інших питань маленькі і дорослі читачі знайдуть відповіді в нашій книжці. Видання призначене для вихователів, учителів, дошкільнят, молодших школярів і їхніх батьків.
31
Природа. Загадки-невидимки. Книжка з наліпками. 2+
8
Найкращі футболісти світу
Шаповалов Д.
Футбол з повним правом називають найпопулярнішою командною грою на планеті. У нього професійно грають десятки тисяч людей, подивитися ж гру найславетніших майстрів прагнуть мільйони. Цей спорт розвивається на всіх рівнях — від дитячої забавки на галявині до футбольних імперій із власними брендами, на кшталт «Манчестер Юнайтед» чи УЄФА. А чемпіонат світу вже тепер може позмагатися з олімпійськими іграми за звання найочікуванішої спортивної події у світі. Про спорт номер один, про минуле й прийдешнє зірок світового футболу, їхнє особисте життя й секрети професійного успіху ви дізнаєтеся зі сторінок цієї книги.
55
Азбука шпигунства
5
Розмовляємо німецькою
Ковтун Надія, Науменко Людмила, Шапаренко Олена
Для дітей дошкільного віку
8
Хто де живе
15
Звідки береться молоко? Свійські тварини. Від 3 років
Макуліна Ганна
16
1000 зірок шоу-бізнесу
Руда Анастасія
У цьому виданні серії «1000» зібрано цікаві розповіді про найяскравіших представників світу шоу-бізнесу — рок- і поп-музики, кіно, моди, спорту, літератури тощо. З книжки ви дізнаєтеся про життя, творчість і досягнення цих людей, а також вичитаєте чимало досі невідомих широкому загалу, а часом навіть сенсаційних фактів їхніх біографій. Серед світових «зірок» є і наші співвітчизники, знані далеко за межами України.
28
Де козочко була?. (картонка)
10
Розвиток мовлення. Читання (для дошкільнят)
Ханіна О.
Видання «Розвиток мовлення. Читання» призначене для формування навичок читання і розвитку зв'язного ловлення у дітей дошкільного віку у взаємозв'язку з іншими аспектами мовленнєвої діяльності. Елементи гри та казки зроблять процес навчання простим, швидким і цікавим. Пропонований посібник допоможе батькам підготувати дитину до навчання у першому класі. Матеріали завдань подані відповідно до базової програми розвитку дитини дошкільного віку «Я у світі».
17
Як, звідки і чому?
Чому вночі темно? Хто такі конкістадори? Чи можуть люди жити в космосі? Як інопланетянам зв'язатися з нами? Відповіді на ці та чимало інших запитань маленькі чомусики знайдуть у цій книжці, що містить цікаві пізнавальні тексти, незвичайні факти і чудові яскраві ілюстрації.
79
Новий збірник розвивальних завдань. 2-3 років
18
Світова історія
Укладач Волкова А.
Книга знайомить юних читачів з історією зарубіжних країн від найдавніших часів до початку XXI століття. Найважливіші відомості про її етапи від первісного суспільства до цивілізацій Стародавнього світу, Середньовіччя, Нового та Новітнього часу подаються у доступній та цікавій формі.
23
Правила зразкової поведінки для малят: збірка
Вірші Турчина Ю.В. Художник Чумаченко В. Є.
Книга «Правила поведінки для малят» дасть тобі змогу легко й невимушено засвоїти правила гарних манер та, зберігаючи свою особистість, продемонструвати їх у будь-якій ситуації. Для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.
95
Твистер Grand. Супер большое поле 1,8х1,3м.
53
Об'ємні фігурки тварин з паперу
Юртакова А.Е., Юртакова Л.B.
Ви впевнені в тому, що найкориснішим заняттям для дітей є аплікація? Автори к hp ги «Об'ємні фігурки тварин з паперу» готові довести вам, що є більш корисне й цікаве за няття - виготовлення об'ємних виробів з паперу. Це заняття, на відміну від аплікації, рог виває не тільки координацію рухів пальців рук, але й просторове мислення, фантазію ті художній смак дитини. Не вірите? Переконайтеся самі.По-перше, дана книга за допомогою фотографій і описів процесу виготовлення конст руктивних елементів виробів з паперу пояснює, як самостійно створити кожну саморобку Завдяки цим поетапним інструкціям ваша дитина зможе без проблем склеїти запропоновані фігурки звірів та птахів або трохи змінити їх, що розвиватиме просторове мисленні маленького майстра.По-друге, це видання містить кольорові викрійки деталей виробів. їх пропонується вирізати або перенести на двосторонній кольоровий папір. При цьому колір деталей можна змінювати, що сприятиме розвитку художнього смаку дитини.По-третє, дана книга дозволяє маленькому майстрові виявити фантазію, знайшов ши застосування готовим фігуркам (наприклад, зайчиху й квочку можна використовувати як підставку для ручок і олівців).«Об'ємні фігурки тварин з паперу» — це найкращий помічник батьків в організації дозвілля, яке дитина проведе цікаво й з користю!
23
Логопедичний буквар. Говоримо правильно. Вимовляємо звуки чітко
Сухомлинова І.
52
Особиста зброя
Батій Євген
Зброю люди почали виготовляти з прадавніх часів. Зі зброєю в руках вони захищали себе, свою оселю та майно від зазіхань хижих звірів і войовничих сусідів. Із ходом історії озброєння ускладнювалося, ставало дедалі потужнішим, проте особиста зброя, з допомогою якої кожен міг захистити свою честь, гідність і життя, супроводжувала людей в усі часи. Таким видам зброї, а також засобам захисту від неї і присвячено цю книгу.
50
Енциклопедія для юних джентльменів
«Енциклопедія для юних джентльменів» розрахована на хлопчиків молодших класів. Мета цієї книги — визвати у дитини бажання досягнути досконалості. Книга дає практичні поради, як покращити свою поведінку та стосунки з оточуючими.
20
Лісова картина. Супернаклейки
Цікаво творити — радісно дарувати! У книжках серії «Супернаклейки» є все для того, щоб час дитини минав цікаво й корисно для неї! У кожній книжці є не тільки веселі вірші та пустотливі малюнки, але й цікава інформація про тварин і машин, а головне — велике пано, яке дитина має доповнити яскравими багаторазовими наклейками. Картину, що вийшла, можна повісити на стінку або подарувати родичам.
10
Свята моєї Батьківщини: Дитячий календар ілюстрований
Шкода М. Н.
Історія свят — це, мабуть, найцікавіша сторінка світової культури. Свята бувають різні — релігійні, державні, професійні, сімейні. Кожне свято — це радість, щире спілкування, розваги та частування. Усі вони пов'язані з давніми традиціями та визначними історичними подіями. До цього ілюстрованого видання ввійшли розповіді про всі святкові дні, які ми відзначаємо в Україні. Видання розраховане на школярів, їхніх дбайливих батьків, учителів та всіх, хто цікавиться вітчизняною культурою та історією.
32
Військова техніка
Клімов Андрій
Протягом історії людства відгриміло не менше п’ятнадцяти тисяч воєн, і вже з глибокої давнини військова техніка та різноманітні винаходи відігравали в них величезну роль. Наше видання призначене для справжніх чоловіків середнього шкільного віку і є найкращим подарунком для них.
50
Чарівний папір
6
Супер бой. Настольная развлекательная игра
16
«Мягкие пазлы «Картинки». 170 х 240 мм., из 12 элементов
Для детей старше 3-х лет. Выдерживают многократную сборку и разборку
5
Логопедична абетка. Скоромовки, розмальовки, прописи
18
Книга розвитку дитини. 1-5 років
С. Є. Гавріна, Н. Л. Кутявіна, І. Г. Топоркова, С. В. Щербиніна
У книзі подано вправи, спрямовані на розвиток сприйняття, уваги, пам'яті, наочно-образного та логічного мислення у дітей від 1 до 5 років. Окремі розділи книги присвячено ознайомленню малюка з навколишнім світом, розвитку мовлення і дрібної моторики руки.
54
Дівчинка на всі 100 %
Що цікаво знати дівчинці-підлітку? Як стати впевненою в собі, завжди бути у доброму гуморі, як обирати друзів, без проблем спілкуватися з батьками? Що потрібно робити, щоб стати вихованою, витонченою і, безумовно, привабливою і бажаною у будь-якій компанії? На ці й багато інших питань, пов'язаних із формуванням особистості, дає відповідь ця книга.Для середньго шкільного віку.
80
Показати ще...