Ваш кошик порожній
Книжкова Хата 097-609-59-85
Наприклад: Нестайко...

Порівняння: властивості, приклади, завдання

Глорія , палітурка: м18 грн.
Доставка:

   - Нова Пошта 1-3 дні
   - Укрпошта 3-7 днів
   за тарифами перевізників

Оплата:

   - при отриманні
   - на карту Приватбанка


300 забавок, віршів, головоломок
Орлов В.
Книжка відомого дитячого поета Володимира Орлова видана оригінально й незвично — це книжка в книжці. Отже, є можливість ознайомитись відразу з десятьма книжками. Діти зустрінуться з веселою абеткою імен, порами року, казками, забавками, частівками. Кожен вірш супроводжується цікавими іграми-завданнями на увагу, спо-; стережливість, кмітливість. Книжка призначена для дітей дошкільного і молодшого шкільного віку, для педагогів, вихователів, батьків.
19
Ято твої тато і мама
20
Говоримо правильно: Робочий зошит для дітей віком 4—6 років
Зошит містить прості й цікаві завдання, спрямовані на розвиток грамотного мовлення малюка. Видання призначене для вихователів дитячих садків, дошкільників та їхніх батьків.
8
Слухнянi лiнiї
Більше 30 наклейок
12
Пишу друковані літери
Леонова Н.
Дані прописи допоможуть дитині навчитися правильно писати друковані літери українського алфавіту, а також дадуть змогу потренуватися писати слова та речення. Книга призначена для старших дошкільників та першокласників.
6
Пожарные машины. Книга со звуками, окошками и сюрпризами
89
Що я вмію. Цікаво про малят. (картонка)
Каспарова Юлія
16
Що нас оточує. Пізнаємо світ. Для дітей 2-3 років
8
Загадки тваринного світу
Барзотті Елеонора
Ця чудово ілюстрована книга знайомить юного читача з дивовижно різноманітним світом л рин. Із неї він дізнається, де живуть звірі, птахи, комахи, як вони добувають їжу, будують жит, знаходять собі пару і вирощують своє потомство.
79
Різні-різні тварини. Альбом із наліпками для фантазера. 35 наліпок
6
Прописи 5-6 років. Цифри та фігури
3
Календар природи. Для малюків. Книжка з наліпками
10
Твій одяг. (картонка)
14
Дитина від одного до трьох років
Александрова Н.
Посібник для батьків «Дитина від одного до трьох років» розповідає про основні моменти у розвитку малюка. Основні принципи та правила догляду і виховання, адаптація у дитячому колективі, правила харчування, питання здоров’я, загартовування і т. п. — висвітлені у цій книзі. У легкій та захоплюючій формі педіатр з багаторічним досвідом роботи, кандидат медичних наук Н. Александрова вирішує більшість завдань, з якими стикаються молоді батьки; викриває стереотипи наших оман та на основі останніх педіатричних розробок пропонує алгоритм правильних дій.
39
Краплинчина подорож
Шуваєва Ольга
3
Перша книга малюка. Від народження до двох років
Немовля з народження чує приємний батьківський голос, який співає йому колискові, читає віршики, забавки та казки. І все це літературне різноманіття доповнюють перші уроки з вивчення кольорів.
39
Що знає малюк у 4—5 років. Тести
Коваль Наталія
Увага! Текст для читання дорослими дітям.
26
Хто в небі живе? (картонка)
Новикова Г.
5
Автомобілі. Дитяча енциклопедія
Шаповалов Д.
Автомобіль — це не тільки засіб пересування; це і втілення найсміливіших технічних ідей, витвір дизайнерського мистецтва, предмет розкоші. Про найвідоміші ексклюзивні автомобілі, про їх творців, про знаменні і драматичні подіі в історії найвідоміших автомобільних брендів ви дізнаєтеся зі сторінок цієї книги. Автомобіль, здавалося б, є всього лише механічним транспортним засобом, покликаним зробити життя людини комфортнішим. Але він уже давно став чимось більшим... У найдосконаліші взірці технічної думки та дизайнерської майстерності можна по-справжньому закохатися. Ласкаво просимо до прем’єр-ліги світового автопрому! Тут на палкі почуття заслуговує кожен! Тридцять найліпших машин сучасності змагатимуться за призові місця в серцях читачів. На сторінках книги представлені не просто автомобілі — це втілені в металі мрії більшості мешканців планети Земля. історія виникнення найуславленіших світових автобрендів, технічні властивості найдорожчих суперкарів сучасності, живі легенди автомобільної промисловості та найкращі зразки тюнінгу — цю складну інформацію викладено простою та зрозумілою мовою, а також доповнено яскравими ілюстраціями. Оберіть самі, яка з-поміж машин гідна вважатися номером один у XXI столітті!
50
Аліса в Країні Чудес
49
Велика енциклопедія дошкільняти. Готуємося до школи за 20 хвилин на день
Ісаєнко О.
У книзі зібрано вправи, ігрові завдання, задачі, за допомогою яких ви зможете легко і швидко підготувати дитину до школи. Завдання, вправи, ігри спрямовані на розвиток кругозору, мовлення, уваги, пам'яті, образного й логічного мислення, елементарних математичних навичок, репродуктивної та творчої уяви, на формування перших навичок читання, графічних умінь, що сприяють укріпленню м'язів кистей рук і готують руку до письма. Складність завдань відповідає віковим особливостям дітей.
72
Тести малюкам : 5—6 років
Тести призначені для роботи з дітьми 5—6 років. Завдання спрямовані на розвиток уваги, логіки, пам’яті, уяви, мовлення дитини. Структура книги така, що дитина виконує завдання разом із батьками; дорослим також дається коментар, що дозволяє визначити правильність і повноту відповіді. Виконуючи тестові завдання, ви зможете перевірити рівень розвитку дитини й почати підготовку до школи. Навчальне видання
19
Слова-чарівники
Перова О.
Це збірка казок, у яких вжито найпоширеніші фразеологічні звороти, зрозумілі дошкільнятам і молодшим школярам. Зміст деяких фразеологізмів розкрито в сюжеті казки, яку діти, що вже вміють добре читати, можуть прочитати самі. Всі історії проілюстровано пояснювальними кольоровими малюнками. Книжка знадобиться і для домашнього читання, і як додатковий навчальний посібник для старших груп дитячого садка, а також для учнів початкової школи.
44
Гламурные красотки : Настольная развлекательная игра
22
Перша книга малюка. Від двох до трьох років
Ваша дитинка підростає. їй уже виповнилось 2 рочки. Саме для неї було створено цю збірку, до якої увійшли мелодійні колискові, відомі казки, дотепні віршики та загадки, а також перші уроки з вивчення літер і цифр.
40
Збери світ. Книга-гра. 5 пазлів по 35 деталей
46
Природа
Укладач Л. М. Гуменна
Книгу призначено для дітей старшого дошкільного і молодшого шкільного віку. Усі завдання складено з урахуванням показників розвитку дітей цієї вікової категорії.
18
Пори року. (картонка)
12
Мой малыш
Надеждина В.
Основная задача альбома — помочь родителям понять своего ребёнка и оценить, насколько его развитие соответствует норме. Заполненный альбом принесёт не только радость, но и значительную пользу родителям впоследствии.
25
Загадки у віконцях. У селі
9
Що всередині: Енциклопедія техніки
С. Паркер; пер. з англ. О. Журавльова, Н. Лавської, Р. Фещенко
На сторінках цієї унікальної енциклопедії розповідається, як працюють і як використовуються різноманітні машини і механізми. Читач дізнається про найсучасніші електронні прилади, супербайки і драгстери, найбільші у світі транспортні засоби і нафтові платформ^ літаки-не-видимці і велетенські аеробуси, авіаносці і човни на підводних крилах, планетоходи і орбітальні станції, роботу сонячних батарей і ядерного реактора і ще Про багато-багато досягнень сучасної технічної думки. Для широкого кола читачів.
131
Географічні відкриття
Магідович В. І., Малофєєва Н. Н., Широніна О. В.
У книзі представлена історія найважливіших географічних відкриттів. Юні читачі дізнаються, що називають ойкуменою, з якого регіону починається відлік відкриттів, чому Америці дали ім'я Амеріго Веспуччі, як були відкриті полюса нашої планети та багато іншого.
23
Принцеси
Малофеєва Н. М.; уклад. Волкова А. В.
Ця книга знайомить юних читачів з дивовижним світом принцес. У ній розповідається про спосіб життя, виховання та звичаї європейських принцес та російських царівен. Перед читачем розкриються всі секрети їхнього життя, їхні таємні страхи та заповітні мрії. Книга ілюстрована чудовими малюнками та картинами відомих художників.
25
Веселі іграшки. (картонка)
5
Дітям про професії
Підлужна Я.
Ця книжечка, де зібрались незвичні загадки, збагатить уявлення дитини про такий чудовий, привабливий навколишній світ. Допоможе зрозуміти суть деяких професій та спонукає до роздумів про корисність і необхідність їх у повсякденному житті. Така обізнаність, можливо, сприятиме вибору професії в майбутньому.
15
Надзвичайний світ: Проект каналу «Дискавері»
Пропонована книжка, яка покликана популяризувати науку, техніку й історію, створена за участю каналу «Диска-вері». Цей канал дивляться понад 400 мільйонів сімей у 140 країнах світу; передачі транслюються 33 мовами. Українська версія телеканалу «Discovery Channel Україна» виходить з 1 листопада 2010 року. На читачів чекає захоплива подорож у світ науки,техніки і живої природи. Вражаючі факти й чудові ілюстрації не залишать байдужими ні школярів; ні їхніх батьків. Alt rights reserved. No part of this publication may be reproduced or stored in a retrieval system or transmitted in any form or by any means, whether electronic, mechanical, photocopying, recording or other kind without the prior permission in writing of the owners.
170
Вивчаємо форми. Трафарети-навчайки. 3+
12
Абетка. (картонка)
9
Школа малювання для малят
25
Русалочка. Настольная развлекательная игра
16
Чарівна абетка з розвивальними завданнями
уклад. В. Федієнко
До «Чарівної абетки» увійшли вірші, загадки, скоромовки найкращих українських дитячих поетів, але не це робить її унікальною. Пізнавальні, веселі, повчальні поезії доповнено цікавими і творчими завданнями, які сприятимуть розвиткові мовлення та логічного мислення дитини, а також допоможуть швидше запам'ятати графічні образи літер. Спеціально побудовані по клітинках друковані букви допоможуть малюкові самостійно написати свої перші слова. Усі тексти та завдання супроводжують чудові, яскраві малюнки відомих художників Валерія Харченка та Євгенії Житник. Для дітей, які починають вивчати літери.
38
Щоденник справжньої панянки
Худож. О. Воронкова
Так вже склалося, що багато сторіч поспіль підлітки усіх цивілізованих країн світу ведуть щоденники. І не тому, що в цьому ніжному віці діти почуваються самотніми, просто хочеться розповісти мовчазному другові трішечки більше, аніж реальному. А ще кожній людині цікаво дізнатись, що про неї думають оточуючі. Побажання, приємні спомини, висловлення думок на папері, записування улюблених рецептів і віршиків — це справді може поліпшити настрій і викликати усмішку! Для дітей молодшого та середнього шкільного віку.
29
Енциклопедія чомусика
уклад. О. М. Скоробогатська
У книзі ваша дитина знайде відповіді на свої нескінченні «чому», «скільки», «що», «як» і «навіщо». Скільки років Сонцю? Чи всі планети такі, як Земля? Чому в нас не завжди літо? Чому вода в морі солона? Чи бувають дощі із жаб? Навіщо єгиптяни будували піраміди? Що таке клітина? Чому ми бачимо сни? Скільки років може прожити людина? Ці та безліч інших питань з історії, астрономії, географії, біології висвітлені в цій енциклопедії. Книга розрахована на дітей молодшого та середнього шкільного віку.
58
Квіткова абетка
Бондар Олег, Біда Ольга
18
Легко вигадати казку. Альбом із наліпками для фантазера. 35 наліпок
6
Гетьмани України
Упорядник В. Товстий
Книга розповідає про минуле нашої рідної України, про народження козаччини, боротьбу запорозьких козаків з ворогами українського народу. Ви дізнаєтесь про першого козацького гетьмана і познайомитесь з іншими видатними діячами, які відіграли визначну роль в історії України. Для дітей шкільного віку.
20
Правила зразкової поведінки для малят: збірка
Вірші Турчина Ю.В. Художник Чумаченко В. Є.
Книга «Правила поведінки для малят» дасть тобі змогу легко й невимушено засвоїти правила гарних манер та, зберігаючи свою особистість, продемонструвати їх у будь-якій ситуації. Для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.
95
Допомагаємо дорослим. (картонка)
Верховень Володимир
8
Історія географічних відкриттів і досліджень
Клейборн А.
Книжка містить цікаву інформацію про славнозвісних дослідників древніх часів, середньовіччя, епохи Відродження, про великі географічні відкриття XV-XVII століть, дослідження Американського континенту, Африки, Австралії, полярних областей у XVIII—XX століттях, а також дослідження морських глибин і космічного простору. Для дітей середнього і старшого шкільного віку.
26
Цікаві знахідки. Увагу розвивай - малюнки відшукай!
18
Енциклопедія школяра
уклад. : В. В. Мирошнікова, В. В. Істоміна
У цій книзі зібрано все цікаве, що дитина повинна знати про Всесвіт: про планети, галактики, про зірки взагалі та Сонце зокрема. І, звичайно, про Землю: про її поверхню і Світовий океан, річки й озера, ліси й пустелі, природні явища, країни та їхніх мешканців. Усе це подається вичерпно, зрозуміло та цікаво.
55
Чому я не можу літати, як супергерой, та інші запитання про рух
Г’юїтт Саллі
25
Україна. Героїчні битви
Сядро В, В., Скляренко В. М.
Україна багато разів перебувала в умовах, коли доля й саме її існування вирішувалися на полі бою. Українські битви — це не лише взірці воєнного мистецтва, звитяги й мужності, а й своєрідний літопис життя країни. Ця енциклопедія дає можливість читачам поглибити і розширити свої знання з історії України та яскраво уявити описувані події завдяки понад 500 кольоровим ілюстраціям.
32
Крутий футбол із Алексом. Гол!
9
AUTOMOBILE (60 наклейок + постер)
28
Одиниця з обманом
Нестайко Всеволод
69
Показати ще...