Ваш кошик порожній
Книжкова Хата 097-609-59-85
Наприклад: Нестайко...

Порівняння: властивості, приклади, завдання

Глорія , палітурка: м18 грн.
Доставка:

   - Нова Пошта 1-3 дні
   - Укрпошта 3-7 днів
   за тарифами перевізників

Оплата:

   - при отриманні
   - на карту Приватбанка


Великий подарунок для маленьких та кмітливих (комплект з 4-х книжечок)
29
Корисні вправи на канікулах. 1 клас
Л. О. Зінов'єва, О. А. Дмитренко, О. В. Гончарова
Ваша дитина закінчила 1 клас, а значить, настає тривалий час літніх канікул. Наш посібник «Корисні вправи на канікулах» допоможе урізноманітнити відпочинок маленького школяра і пропонує цікаві завдання з математики, читання, української та англійської мов. Посібник призначений для вчителів і учнів початкових класів, керівників методичних об'єднань шкіл та дбайливих батьків.
16
Хто в річці живе. (картонка)
Коршунова М.
5
Пірати. Ілюстрований атлас
Історія піратства налічує стільки ж років, скільки історія мореплавання. Вікінґи, турки, вако... Але золота епоха піратства почалася з відкриттям Америки. Розбійники Карибського моря в XVI-XVII століттях створили справжню піратську республіку. Викладені в атласі біографії піратів цілком достовірні, а описані епізоди з їхнього життя ґрунтуються на реальних подіях. Генрі Морґан, Френсіс Дрейк, Чорна Борода... Якими вони були насправді? Які дивовижні пригоди траплялися в їхньому житті? Із цієї книжки можна дізнатися, якими навігаційними приладами користувалися моряки різних століть, якими були їхні кораблі та зброя. А ще довідатися, як закінчилася кривава епоха піратства, що зломило силу морських розбійників і змусило їх урешті-решт покинути води Карибського моря. Захопливі історії, неймовірні факти та яскраві ілюстрації роблять атлас цікавим джерелом відомостей про історію піратства та легендарних ватажків морських джентльменів удачі. Шановний читачу! На тебе чекають справжні пригоди!
82
Розвиваючі казки. Вчимося читати по складах, думати, міркувати
18
Шопінг
Марбехан Сесіль
Ця книга-альбом створена спеціально для дівчаток. Знайомтеся з веселою супер-групою Mini Girlz і разом із новими подружками вирушайте за покупками. В альбомі можна малювати, писати і розфарбовувати. Багаторазові суперналіпки зроблять альбом дуже яскравим. Для дівчаток 4 рочків і старших.
20
Буквар для дошкільнят
Гончаренко І.
Цей буквар допоможе Вашому малюку, граючись, навчитись читати. Біля 400 малюнків, загадки, вірші, чистомовки, скоромовки, ребуси, кросворди поширять словниковий запас і кругозір дитини, а навчання буде веселим, цікавим і захоплюючим.
25
Веселкові кольори. (картонка)
Радушинська Оксана
12
Знаете ли вы физику?
Перельман Яков
В книге Я.И. Перельмана представлены оригинальные задачи различной степени сложности, которые помогут вам по-новому взглянуть на физику. Интересные факты, примеры событий, поддающихся действию законов физики, и многие другие любопытнейшие явления не оставят равнодушными ни одного читателя. Задачник направлен на то, чтобы развить логическое мышление, обратить ваше внимание на ошибочность многих физических представлений и подтолкнуть вас к критическому пересмотру ваших знаний в области физики.
62
Створення української держави
Рассоха-Дісс М.
Наша енциклопедія розповідає про становлення української держави, про непростий шлях нашого народу до нього. Зараз Україна — незалежна держава, але так було не завжди. Книга стане у пригоді школярам, як джерело необхідних знань з історії держави Україна.
25
Найцікавіше про чудеса світу: Ілюстроване енциклопедичне видання
Парфентьєва Я.
Здавалося б, усі таємниці древніх цивілізацій розгадано, а природні аномалії — лише витівки стихій. Та загалом доводи вчених не більш ніж бравада — наша планета досі лишається terra incognita, мільйони її загадок ще належить розкрити. Книга запрошує вас прилучитися до дивовижної спадщини людства: створеної природою, людьми і, як знати, може, й прибульцями з інших світів. Стародавнє лохнесське чудовисько, таємнича Маріанська западина, безбереге Саргасове море — лише початок великої захоплюючої подорожі...
40
Страны мира
Книга содержит основные данные обо всех странах мира. В статьях приводятся общие сведения о стране, ее населении, культуре и истории, краткий очерк природы, экономико-географическая характеристика хозяйства.
Энциклопедия предназначена для детей среднего школьного возраста, учителей и всех интересующихся страноведением.
56
Рукавичка (картонна)
18
Абетка чесності. Маленькому лицарю. (картонка)
6
Зоопарк. Малюки та мами
20
Гетьмани України: Богдан Хмельницький
Укладач Товстий В.
Книга присвячена тим, хто з сивої давнини боровся за незалежність України — людям, які вражають своїм сильним духом, відданістю батьківщині. Перед читачем серед багатьох інших постануть історичні постаті гетьманів Михайла Дорошенка, Івана Сулими і талановитого державного діяча і дипломата, який відбудував державу в Україні, що триста років була під пануванням Литви і Польщі, — Богдана Хмельницького. На читача чекає багато цікавих історій, які хвилюють своєю щирістю і проникливістю. Для дітей шкільного віку.
26
Чи готова ваша дитина до школи
Плотникова О.
До книги увійшли найрізноманітніші тести у вигляді ігрових завдань для перевірки рівня готовності дитини до школи. Запропоновані тести можна виконувати як у домашніх умовах (активну участь у тестуванні беруть батьки), так і разом із педагогом молодшої школи чи дитячого садка. Для дбайливих батьків та кмітливих діточок.
39
Моя сім'я. (картонка)
книжка-картонка
16
Форми та фігури. М’які картинки (картинки виймаються)
63
Малюнки-невидимки. 4-5 рокiв
6
Чарівний папір. Аплікація
7
Моя сім’я. Книжка з наліпками
10
Цифри
Укл. Л. В. Яковенко
27
Майструємо з ниток і тканини
ЛЛІМОС ПЛОМЕР Анна
10
Великі мандрівники. Ілюстрована енциклопедія для дітей
Верховень Володимир
Ілюстрована енциклопедія розповідає про життя і географічні відкриття найвідоміших мандрівників, що жили в різні епохи і в різних країнах світу. Перед вами постане захоплююча історія морських і сухопутних подорожей, військових походів та мужніх експедицій, учасниками яких були герої нашої книги.
25
Казки: Пазли перевертушки (12 пазлів)
59
Слухнянi лiнiї
Більше 30 наклейок
12
Хто що їсть. (картонка)
15
Овочі. Фрукти. Квіти. Дерева. (картонка)
12
Чей голосок. (картонка)
15
Білка на візочку. Забавки. (картонка)
6
Зошит майбутнього першокласника. У 3 частинах. Частина 2
Назаренко А.
Навчальний посібник «Зошит майбутнього першокласника» спрямований на підготовку дитини до шкільного .життя у родині, групах дошкільних навчальних закладів; підготовчих групах при школах І у центрах розвитку дитини^ Посібник відповідає вимогам програми розвитку дітей «Впевнений старт» (затверджена наказом МОНМС України від 21.05.12 №604). Завдання враховують кращі теоретичні та методичні рекомендації, сприяють особистому розвитку дітей, дають можливість зробити заняття цікавими та змістовними. Робота з посібником сприятиме наданню обов'язкової дошкільної освіти всім дітям та забезпеченню однакових стартових можливостей для всіх майбутніх першокласників. Призначено для батьків, вихователів, учителів початкових класів,, студентів вищих навчальних закладів зі спеціальності «Дошкільне виховання» — усіх, хто займається підготовкою дитини 5—6 років до шкільного життя.
13
Знайди посуд. Круть-верть
Картонна книга
25
Пірати
Укладач В. В. Гуріна
Дітям властива допитливість. їм цікаво пізнавати світ, дістаючи відповіді на всі свої численні запитання. Ця книжка розповість юним читачам про піратів. Вони дізнаються, звідки походить піратство, хто ставав піратами, якими були їхні кораблі, зброя, одяг, прапор та побут. Діти також дізнаються про видатних піратів (серед них був навіть адмірал англійського королевського флоту!), їхні скарби та про піратські держави. Для дітей молодшого шкільного віку.
15
Енциклопедія дошкільного розвитку
Автор-упорядник Товстий Василь
Ця книжка допоможе розвинути увагу, логічне, творче мислення і пам’ять, вивчити літери, навчитися рахувати та читати. Велика кількість малюнків, прикладів, цікавих завдань зроблять навчання веселим і захопливим. Книга розрахована на заняття батьків з дітьми.
106
Дітям про професії
Підлужна Я.
Ця книжечка, де зібрались незвичні загадки, збагатить уявлення дитини про такий чудовий, привабливий навколишній світ. Допоможе зрозуміти суть деяких професій та спонукає до роздумів про корисність і необхідність їх у повсякденному житті. Така обізнаність, можливо, сприятиме вибору професії в майбутньому.
15
Фрукти. (книга-пазл)
Меламед Геннадій
15
Буквар для дошкільнят: Читайлик
Федієнко Василь
Мета посібника — формування у дитини старшого дошкільного віку початкових навичок читання. Книга також допоможе в розвиткові фонематичного слуху, розширить словниковий запас дитини.Дитина отримає уявлення про поняття: звук, буква, склад, наголос, основні види слів, речення тощо. Заняття за букварем стимулюватимуть також розвиток сприйняття, уваги, пам’яті, мислення та мовленнєвих навичок.Посібник адресовано батькам, педагогам та малятам, що прагнуть навчитися читати.
32
Дівчата та хлопці. Про що не наважуємося говорити з батьками...
уклад. Т. П. Мартиняк
Ілюстрована енциклопедія призначена передусім підліткам, перед якими тільки-но відчиняються двері чарівного світу Кохання. Що за ними? Чи стануть юнаки й дівчата, набуваючи свого першого статевого досвіду, щасливими, чи він нанесе їм душевну або навіть фізичну травму? В енциклопедії знайдуться відповіді на безліч запитань, а також найнеобхідніші рекомендації та поради.
36
Що росте в садку? Веселі жабенята. (картонка)
Корольова Тетяна, Гуменко Єлизавета
12
Природа. Енциклопедія дошкільника. 3+
38
Вчимо кольори. (картонка)
9
Перший дзвоник: Хрестоматія для позакласного і сімейного читання. 1-5 класи
Укладач О. М. Фіненко
Природа — це безмежний світ, що живе за власними одвічними законами, і людина є часткою цього світу. Навчити дитину любові до природи і рідної мови — ось мета цієї книги. Хрестоматія «Перший дзвоник» допоможе виховати у молодших школярів гарний літературний смак, сприятиме розвитку й удосконаленню мовлення. Видання розраховане на учнів 1-5 класів. Рекомендовано для читання в родинному колі.
27
Відважні мандрівники
60
Перед сном. (картонка)
Верховень Володимир
8
Казкова Абетка
Ця абетка не звичайна, а казкова. З нею дітям буде зручно запам’ятовувати літери й робити перші кроки в уитанні. Всі слова в абетці мають наголос., а літери, що вивчаються, виділено кольором. Яскраві малюнки і веселі вірші нагадають малюкам про улюблених казкових героїв. Книжку адресовано дошкільнятам і молодшим школярам, їхнім дбайливим мамам і татам, бабусям і дідусям.
51
Читанка з наліпками. Аладін
30
Азбука в великими буквами
Дана розробка призначена для дошкільнят. Основна її мета — навчити дитину правильному і плавному читанню. Дитина навчиться з'єднувати букви у склади, склади —у слова, а слова — в речення, відчує красу рідного слова й суттєво поповнить свій словниковий запас. Для дітей дошкільного віку.
49
Всесвітня спадщина людства. Ілюстрована енциклопедія для дітей
Кожна країна має успадковані від минулого витвори природи або цивілізації, гідні того, щоб бути збереженими для нащадків. Кожний із таких рукотворних і нерукотворних пам’ятників має значення як для всіх жителів нашої планети, так і для кожної окремої людини. Яка ж спадщина дісталася нам, людям XXI століття? Про це ви дізнаєтеся з нашої енциклопедії.
25
Улюблені іграшки. Аплікація
7
Найцікавіше у світі тварин
Плотникова О.
У світі стільки таємниць і загадок, стільки дивного та невідомого... З цієї енциклопедії ви дізнаєтеся про «рекордсменів» тваринного світу: за розмірами, здібностям, поведінкою і способами захисту. Ви відвідаєте спекотну Африку і Північний полюс, зануритесь в океан й опинитеся у тропічному лісі... Подорожуйте по світу тварин разом із нашою книгою!
49
Англійська мова. 1 клас
Вакуленко Н.
Тренажер з англійської мови підготовлений відповідно до чинної програми МОН України для початкової школи. Систематизований і поданий в оригінальному форматі матеріал курсу 1 класу дає змогу підготуватися до контрольних і самостійних робіт, поглибити знання, закріпити практичні уміння та навички за допомогою вправ різних типів. Сучасне оформлення та наочна форма подання матеріалу роблять роботу з книгою легкою і зручною. Видання розраховано на учнів 1 класу загальноосвітніх шкіл, учителів та батьків молодших школярів.
14
Абетки
Ця чудова збірка представляє різноманітні за тематикою абетки: «Пухнаста абетка», «Смачна абетка», «Іграшкова абетка», «Казкова» тощо. Це допоможе вашій дитині гарно вивчити букви, а також краще пізнати навколишній світ.
19
Абетка. (картонка)
Абетка» — одна з найзнаковіших книжок видавництва, саме з неї почалася історія видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА». Це видання «Абетки» просто неперевершено проілюстрував Кость Лавро — головний художник видавництва. Його рідні і такі вже класичні образи зворушують і зачаровують на все життя. Здається, що вони існували вічно і що саме про Лаврових зайчиків і котиків виспівували над нашими колисками... До книги увійшли популярні вірші, відомі багатьом поколінням українських дітей, а також нові твори. Упорядкував книжку Іван Малкович. «Абетки» здобулося свого часу на цілу низку конкурсних перемог: Ґран-прі імені Івана Федорова конкурсу «Мистецтво книги»; першу премію Форуму видавців України (1999), титул «Найкраще дитяче видання 1999 року» на «Книзі року» та інші. Багато наших читачів щиро вважають цю книжку найкращою українською «Абеткою» з часів Нарбута. Щороку видавництво випускає нове видання своєї брендової «Абетки». Часто ці видання різняться між собою лише малесенькими нюансами, наприклад, трошки зміненим малюнком, зміненим чи підредагованим віршем. «Абетку» рекомендовано для навчання в дошкільних закладах України. Загальний наклад попередніх видань «Абетки» сягає понад 350 тис. примірників. Наприкінці книги — розворот з англійською абеткою. Книгу виготовлено з цупкого картону.
68
Тусовка : Розважальна настільна гра для дівчаток
22
Чарівна стежиночка. Хрестоматія для позакласного і сімейного читання. 1-5 класи
Аксьонова Л. В., Гридіна В. T.
Перед вами книжка для читання, яка подарує вашій дитині чимало приємних хвилин. Твори, що увійшли до хрестоматії, навчать дитину бути доброю та чесною, поважати старших, любити Батьківщину, берегти природу. На сторінках видання представлені українські народні казки, скоромовки, колискові, прислів'я та приказки, календарно-обрядова поезія, перекази та легенди, а також відомості з української міфології. Матеріали книжки можна використовувати для роботи в класі. Адресовано учням 1-5 класів, їхнім дбайливим батькам, учителям початкової школи.
22
Показати ще...