Ваш кошик порожній
Книжкова Хата 097-609-59-85

Порівняння: властивості, приклади, завдання

Глорія , палітурка: м18 грн.
Доставка:

   - Нова Пошта 1-3 дні
   - Укрпошта 3-7 днів
   за тарифами перевізників

Оплата:

   - при отриманні
   - на карту Приватбанка


Цікаві задачки. Розвиваємо мислення. Для дітей 4-5 років
8
Перша книга малюка. Від народження до двох років
Немовля з народження чує приємний батьківський голос, який співає йому колискові, читає віршики, забавки та казки. І все це літературне різноманіття доповнюють перші уроки з вивчення кольорів.
39
Тести малюкам : 4—5 років
Тести призначені для роботи з дітьми 4—5 років. Завдання спрямовані на розвиток уваги, логіки, пам’яті, уяви, мовлення дитини. Структура книги така, що дитина виконує завдання разом із батьками; дорослим також дається коментар, що дозволяє визначити правильність і повноту відповіді. Виконуючи тестові завдання, ви зможете перевірити рівень розвитку дитини й почати підготовку до школи.
17
Весела перерва. Активний відпочинок. 4 клас
Укладач Безкоровайна О.
Різноманітні ігри, шифровки, кросворди навчать вашу дитину не тільки цікаво розважатись, а й спостерігати, мислити, уявляти та самостійно працювати.
6
Веселый шоппинг. Развлекательная настольная игра
25
Усе для дівчаток. Енциклопедія дошкільника. 3+
40
Уроки малювання
Воронков Л. А., Воронкова О. В.
Акварель, гуаш, олівці, пастелі — з їх допомогою професіонали здатні створити справжні шедеври. Якщо ваша дитина любить малювати, їй слід займатися. Почніть із нескладних уроків, і хто зна, можливо, ця книжка стане справжнім проривом у розвитку художнього таланту вашої дитини! Для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.
25
Веселі уроки безпеки для слухняних хлопчиків та дівчаток
Хаткіна М.
Усі права на цю книгу знаходяться під охороною видавництва. Жодна частина цього видання, включаючи назву та художнє оформлення, не може бути перероблена, перевидана, ксерокопійована, репродукована або розмножена будь-яким іншим способом. Видавництво не несе відповідальності за зміст і достовірність даного твору. Думка видавництва може не збігатися з думкою авторів, перекладачів, укладачів.
18
Альбом друзів
18
Математика. Посібник з математики для дітей старшого дошкільного віку
Укладач Шаповалова К.
У віці 5 років для малюка починається період інтенсивної підготовки до школи. Отже, час поєднувати гру з регулярними заняттями математикою. У цьому посібнику ви знайдете понад 100 цікавих арифметичних завдань, що допоможуть дитині зрозуміти принцип базових математичних операцій: навчать розкладати числа на складові, працювати з нерівностями, розв’язувати приклади за допомогою значків-символів і багато чого іншого.
32
Розумні наліпки. Вивчаємо фрми. 3+
19
Автомобілі. Дитяча енциклопедія
Шаповалов Д.
Автомобіль — це не тільки засіб пересування; це і втілення найсміливіших технічних ідей, витвір дизайнерського мистецтва, предмет розкоші. Про найвідоміші ексклюзивні автомобілі, про їх творців, про знаменні і драматичні подіі в історії найвідоміших автомобільних брендів ви дізнаєтеся зі сторінок цієї книги. Автомобіль, здавалося б, є всього лише механічним транспортним засобом, покликаним зробити життя людини комфортнішим. Але він уже давно став чимось більшим... У найдосконаліші взірці технічної думки та дизайнерської майстерності можна по-справжньому закохатися. Ласкаво просимо до прем’єр-ліги світового автопрому! Тут на палкі почуття заслуговує кожен! Тридцять найліпших машин сучасності змагатимуться за призові місця в серцях читачів. На сторінках книги представлені не просто автомобілі — це втілені в металі мрії більшості мешканців планети Земля. історія виникнення найуславленіших світових автобрендів, технічні властивості найдорожчих суперкарів сучасності, живі легенди автомобільної промисловості та найкращі зразки тюнінгу — цю складну інформацію викладено простою та зрозумілою мовою, а також доповнено яскравими ілюстраціями. Оберіть самі, яка з-поміж машин гідна вважатися номером один у XXI столітті!
50
Аліса в Країні Чудес
49
УНІВЕРСАЛЬНИЙ АЛЬБОМ для розвитку дитини 5-6 років
Пащенко Ольга
16
Автомобіль
Авт.-упорядник Г.В. Доніна
Ця книга розповість про один з найдосконаліших витворів людської думки — автомобіль. Ви дізнаєтесь про історію створення цього «самохідного дива», про людей, яким ми завдячуємо тим, що сучасний автомобіль став, безперечно, не лише помічником, а й справжнім другом людини. І, звичайно, ця книга містить багато цікавої інформації про все, що пов’язано з автомобілями: про їхні типи і класи, сучасний дизайн та засоби безпеки, спортивні змагання та перспективи розвитку автомобільної індустрії.
32
Абетка (велика). (картонка)
Чубач Ганна
55
Енциклопедія всезнайка
уклад. : Н. Я. Соніна
У цій книзі ви знайдете відповіді не лише на традиційні дитячі запитання, але й на доволі несподівані. Хто придумав булочки з родзинками? А як виглядав перший годинник? Хто робить перуки? Навіщо колекціонують різні звуки? Тут зібрані цікаві факти на найрізноманітніші теми. Ця енциклопедія буде корисною не лише допитливій дитині, але й її батькам також.
48
Англійська жива абетка
Зав’язкін О.
Ця абетка не звичайна, а жива! З нею хлопчикам і дівчаткам буде легко вчити назви тварин і птахів на англійській мові. Усі слова в абетці мають транскрипцію українськими буквами та наголос, а букви, що вивчаються, виділені кольором. Яскраві малюнки, на яких зображені тварини, викличуть у дітей позитивні емоції і прищеплять любов до живої природи. Книжка адресована дошкільникам і молодшим школярам, їхнім турботливим батькам, бабусям та дідусям.
51
Велика книга ворожінь та віщувань для сучасних дівчат
Соляник Катерина
У книзі вміщено всі найточніші, перевірені способи пророкування майбутнього — гороскопи, сонник, ворожіння за датою народження, на картах і рунах, на воді й кавовій гущі, по руці та письму тощо. Видання містить детальний опис технік ворожіння і схеми розкладів.
29
Ранок, день, вечір, ніч. (картонка)
Сонечко Ірина
6
ЧАС ДОБИ
16
Марго в зоопарку. Альбом із наклейками для дівчаток. 100 яскравих наліпок
6
Найцікавіше про таємниці міфології: Ілюстроване енциклопедичне видання
Арзуманова Т.
Книга, яку ви тримаєте в своїх руках, наче створена для подорожей у далеке минуле, таємниче і загадкове. З неї ви дізнаєтеся, як різні народи уявляли собі створення світу і людини, звідки на землі з'явилися хвороби, який вигляд має домовик, чому навесні треба йти до лісу з гаманцем і багато іншого.
41
Історія географічних відкриттів і досліджень
Клейборн А.
Книжка містить цікаву інформацію про славнозвісних дослідників древніх часів, середньовіччя, епохи Відродження, про великі географічні відкриття XV-XVII століть, дослідження Американського континенту, Африки, Австралії, полярних областей у XVIII—XX століттях, а також дослідження морських глибин і космічного простору. Для дітей середнього і старшого шкільного віку.
26
Динозаври. Ілюстрована енциклопедія для дітей
Тетельман Г.
Ця книга відкриє перед вами дивовижний світ динозаврів — рептилій, що жили на нашій планеті мільйони років тому. Ви познайомитеся з різними видами динозаврів, будовою їхнього тіла та способами полювання, дізнаєтеся, в якому кліматі жили ці жахливі ящери і чому вони вимерли. А ще про те, якого вони були кольору і які звуки видавали, як працюють палеонтологи та коли вперше були виявлені рештки динозаврів... Усе це та багато інших цікавинок чекають на вас на сторінках нашої книги.
20
Заколдованная королевна
Сборник русских народных сказок. С цветными иллюстрациями, крупным шрифтом.
19
Маленька Біблія у головоломках
60
Хто в небі живе? (картонка)
Новикова Г.
5
Футбольні клуби Італії
11
Вулкани Дитяча енциклопедія
Па сторінках цієї книжки ти познайомишся з одним із найдивовижніших природних явищ на планеті — вулканізмом. У ній захопливо й дохідливо описано, як народжується ця вогненна стихія, як нона впливає на формування обрисів Землі й як позначається на житті людини, розповідається про найзнаменитіші вулкани та наслідки їхнього виверження, про знаних вулканологів та їхні відкриття і знахідки. Видання щедро ілюстроване.
47
Найцікавіше про чудеса світу: Ілюстроване енциклопедичне видання
Парфентьєва Я.
Здавалося б, усі таємниці древніх цивілізацій розгадано, а природні аномалії — лише витівки стихій. Та загалом доводи вчених не більш ніж бравада — наша планета досі лишається terra incognita, мільйони її загадок ще належить розкрити. Книга запрошує вас прилучитися до дивовижної спадщини людства: створеної природою, людьми і, як знати, може, й прибульцями з інших світів. Стародавнє лохнесське чудовисько, таємнича Маріанська западина, безбереге Саргасове море — лише початок великої захоплюючої подорожі...
40
Найцікавіше у світі тварин
Плотникова О.
У світі стільки таємниць і загадок, стільки дивного та невідомого... З цієї енциклопедії ви дізнаєтеся про «рекордсменів» тваринного світу: за розмірами, здібностям, поведінкою і способами захисту. Ви відвідаєте спекотну Африку і Північний полюс, зануритесь в океан й опинитеся у тропічному лісі... Подорожуйте по світу тварин разом із нашою книгою!
50
Славетні. Ілюстрована енциклопедія для дітей
Верховень В.
Видання знайомить читачів із життєвим і творчим шляхом славетних митців минулого та сучасності письменників, художників, композиторів і музикантів. Ви дізнаєтеся про різні напрямки в літературі, основні художні школи, про самобутні стилі й манери авторів світового рівня, чиї імена відомі сьогодні кожному, а їхні твори входять до духовної скарбниці людства. Вистраждане слово, невмируща фарба, величний звук — вони ніби промовляють до наших сердець, співзвучні нашим емоціям, змушують нас переживати, розчулюватись і захоплюватись. Відкрийте для себе неповторний, сповнений великих почуттів світ героїв Шекспіра, Бальзака, Достоєвського, вдивіться в полотна неперевершених майстрів пензля — Леонардо да Вінчі, Рафаеля, Рембрандта, відчуйте могутню силу музики Баха, Моцарта, Чайковського... Книга багато ілюстрована й розрахована на всіх, хто цікавиться світом творчості і прекрасного.
64
Катастрофи. Ілюстрована енциклопедія для дітей
Мірошнікова В.
Що означає слово «катастрофа»? Які бувають природні катастрофи? Відповіді на ці та багато іншіх питань ви знайдете на сторінках енциклопедії «Катастрофи». Саме їм присвячена ця книга. Вона допоможе зрозуміти, внаслідок чого відбуваються стихійні лиха, одержати інформацію про їхні наслідки, засоби попередження, про те, як себе поводити у незвичних ситуаціях. Книга стане у пригоді школярам, а також усім, хто хоче дізнатися багато цікавого по цій теми.
19
Большой сказочный букварь
Автор-составитель О. В. Завязкин
Эта красочная книга — лучший подарок для детей. Она поведет их в прекрасный мир чтения. Мальчики и девочки научатся распознавать буквы и читать. Замечательные сказки, представленные в книге, научат маленьких читателей различать добро и зло, бережно относиться ко всему живому, любить родной край. Адресовано дошкольникам, учащимся младшей школы, их заботливым родителям, бабушкам и дедушкам.
119
Буквар для дошкільнят і дбайливих батьків мяг
21
Логічні ігри для молодших школярів. Книга 2
13
Розвиваючі ігри для розумників
Гордієнко С. А., Гордієнко Н. І.
Ця нова книжка подарує юному читачеві багато таких корисних навичок, як зосередженість і концентрація уваги, логічне мислення, відчуття мови. Цікаві ігри й завдання на кмітливість, веселі картинки й забавні кросворди допоможуть розвинути спостережливість, уяву і пам'ять. Книжка цікава та корисна не лише дітям, але і їхнім батькам. Вона є незамінною і вдома, і на дачі, і в різних мандрівках, коли необхідно зацікавити дитину, зайняти її захоплюючою справою. Книжки нової серії «Розвиваючі ігри» не дадуть дітям нудьгувати у вільний час і допоможуть дорослим в організації свят.
12
Чудова Планета
авт. тексту А. Вандевеле, Е. Бомон
Зі сторінок енциклопедії юний читач дізнається про планету Земля і її місце у Всесвіті, про те, як формується рельєф, про погоду і кругообіг води в природі, а також про життя людей на Землі.
36
Тести для дітей 4-5 років
Писаренка П.В.
Книга допоможе вам дізнатись, якими знаннями та здібностями (в області пам'яті, мислення, математики і розвитку мовлення) ваша дитина вже володіє, а які потребують додаткових занять. Книга розрахована на читання дорослими дітям.
24
Де чия домівка
7
Веселі уроки безпеки для слухняних хлопчиків та дівчаток
Хаткіна М.
Безпека життя дітей турбує кожного. Як зробити так, щоб малюки скрізь і завжди почувалися цілком захищеними від будь-яких неприємностей? Перед вами книжка, яка навчить хлопчиків та дівчаток правил безпеки. У цікавій ігровій формі автор розкаже малятам, як поводитися вдома і на вулиці, у громадському місці, на пляжі, в лісі. Книжку адресовано допитливим дітям, їхнім дбайливим батькам, бабусям і дідусям.
55
Хрещення. Біблійні історії
15
Ілюстрована енциклопедія тварин: Книга 2
Стрелков Д. Г., Цеханська О. Ф.
Ця книга знайомить допитливого читача з незбагненним і прекрасним світом живої природи планети та найяскравішими його представниками звірями, рибами, плазунами і комахами. Її автори наукові співробітники Харківського зоопарку. Для дітей молодшого і середнього шкільного віку.
49
Животные нашей планеты : Энциклопедическая игра
36
OXFORD Перша енциклопедія
Ендрю Ленглі
Від визнаного в усьому світі навчального закладу! «Оxford. Перша енциклопедія» розповідає юним читачам про життя людини та оточуючий її світ. Починаючи з будови свого тіла та життя однолітків у різних куточках світу, маленький читач переходить до вивчення основ природознавства, географії та біології, знайомиться з наукою, технікою та будовою Всесвіту.
90
Математичні навички, 4-5 років
Федієнко Василь, Хаджинова Вероніка
Для дітей дошкільного віку
8
Вчимося з пазлами
54
Домашня логопедія
Литвиненко Тетяна
Це видання допоможе дітям навчитися правильно вимовляти дзвінкі та глухі звуки, а також розрізняти їх і утворювати з ними слова. Цікаві ігрові завдання та веселі віршики зроблять навчальний процес захопливим і не дадуть дитині нудьгувати.
35
Що знає малюк у 3—4 роки. Тести
Коваль Наталія
Увага! Текст для читання дорослими дітям.
25
Найромантичніше кохання
Свєтогоров Олександр
Що таке кохання, і як його відрізнити від закоханості і хтивості? Якими мають бути стосунки між хлопцем і дівчиною? Як не помилитися при виборі половинки?.. На ці та інші запитання дає відповідь книга «Найромантичніше кохання».
39
Наше море. (картонка)
19
Українські традиції
Шейкіна К.
Наша енциклопедія розповідає про стародавні українські традиції, про самобутнє українське життя, звичаї, що народжувалися та передавалися від поколінь до поколінь. Україна — це велика держава, яка славиться своїм колоритом, своєрідною творчістю та культурою. Книга стане у пригоді школярам, як джерело необхідних знань з історії традицій стародавніх українців. Науково-популярне видання
25
Бременські музиканти. Дюймовочка. Червона Шапочка. Читаємо по складах самі. 4-6 років
укл. Томашевська Н.
Ваш малюк уже знає букви і вчиться читати? Тоді книжки серії «ЧИТАЄМО ПО СКЛАДАХ САМІ» для нього. Адже до неї увійшли найцікавіші дитячі казки. Читаючи, малюк зустрінеться зі старими знайомими і знайде нових друзів. У цих книжках текст написаний короткими реченнями, слова поділені на склади, а наголошені голосні виділені синім кольором. У виданнях багато ігрових завдань. Усе це зробить читання для дитини легким і цікавим.
19
Навчайся, розважайся
18
Україна. Сторінки історії
Величко Ю.
Україна — країна з напрочуд цікавою, величною і водночас трагічною історією. Не все нам відомо, чимало таємниць і загадок минулого ще чекають свого часу. Джерела походження нашого народу губляться в туманній глибині доісторичних століть. Ким були наші предки? Як вони жили в далекому минулому? Що являв собою таємничий, прекрасний і жорстокий світ Стародавньої України? На ці запитання шукають відповіді українські історики, етнографи й археологи. Завдяки їхнім зусиллям у XX столітті було зроблено чимало видатних археологічних відкриттів, змінився наш погляд на багато які історичні події та роль у них відомих історичних діячів.
32