Ваш кошик порожній
Книжкова Хата 097-609-59-85
Наприклад: Нестайко...

Порівняння: властивості, приклади, завдання

Глорія , палітурка: м18 грн.
Доставка:

   - Нова Пошта 1-3 дні
   - Укрпошта 3-7 днів
   за тарифами перевізників

Оплата:

   - при отриманні
   - на карту Приватбанка


Туп, туп, ніжки
10
Цікава математика. (дітям 4-5 років)
Волкова Юлія, Скоромна Валентина, Федієнко Василь
Для старших груп навчальних виховних закладів
14
Склад чисел від 1 до 6
Кравченко Наталія
3
Читання і логіка: Посібник для дітей віком 4—6 років
Уклад. С. А. Ігнатьєва
Даний посібник містить завдання, спрямовані на закріплення навичок читання й одночасне тренування логічного мислення. Цікаві тексти та яскраві малюнки-ілюстрації зроблять навчання цікавим і захопливим. Завдяки «Домашній книзі з читання» дитина навчатиметься читання легко й невимушено. Видання може використовуватися під час індивідуальної роботи батьків із дітьми, а також у дошкільних закладах різного типу. Навчальне видання
23
Я вдома: книжка-килимок 1+
69
Кольори. Розвиваємо творчі здібності. Вчимося граючись. Підбираємо предмети за кольором. Від 2 років. (картонка)
8
Енциклопедія для дівчаток.
Кривич О., Левінштейн Є.
Якщо ти дівчино середнього чи старшого шкільного віку, допитлива, мрійлива, жадібна до знань, то ця енциклопедія саме для тебе. Ти знайдеш у ній розповіді жінок, які так чи інакше уславили своє ім'я, поради як спілкуватися з товаришами, знаходити спільну мову і поважати батьків. Книга розповість про те, як зі смаком одягатися, обрати свій стиль, зорієнтує у виборі професії, а ще дасть цінні поради: як оволодіти тим чи іншим ремеслом, навчитися бути гарною господинею — одним словом, вона буде для вас цікавою і корисною.
47
Моя перша абетка
14
Fairy tales 2. Казки (англійською та українською мовами)
40
Іграшкова абетка
Володимир Верховень, Ольга Шуваєва
18
Мозаїка з наліпок = Мозаика из наклеек. 2+
9
Енциклопедія школяра. Тварини
авт. тексту А.Х.Самареньйо; худож. Х.Реґаладо
Напрочуд розмаїтий світ тварин представляє нова енциклопедія «Великий атлас тварин». Юні читачі дізнаються чимало цікавого про будову, спосіб життя і звички молюсків і риб, земноводних і плазунів, птахів і ссавців... Видання щедро проілюстроване малюнками і фотографіями.
79
Стильні штучки. 5 виробів. Випуск 2
10
Про таємниці, скарби, пригоди
Коперштенберг Iван
«Про таємниці, скарби, пригоди» — нова книга серії «Чомучки» для школярів 3-6 класів. Простою та зрозумілою мовою педагог із багатолітним досвідом роботи відповідає на всі дитячі «чому», з якими він стикався під час своєї вчи-тельскої практики. Кожна томучка доповнена лаконічним прозовим або віршованим висловом відомих людей, які зу-стричалися з чомучками у своїй творчості й успішно відповідали на них. Ця книга буде цікава всім, хто звик дивуватися, ставити питання та знаходити на них зрозумілі та вичерпні відповіді.
25
РОЗВИВАЄМО МИСЛЕННЯ
Земцова Ольга
Для дошкільного віку
23
Птахи: розмальовка з наліпками
5
Дітям про все на світі. Книга 8 : Популярна дитяча енциклопедія
З цієї книжки ви дізнаєтесь про найцікавіші та найважливіші події з історії людства з його перших кроків до початку XVIII століття, про розвиток прадавніх культур і перших цивілізацій, про великі держави Давнього світу і Середньовіччя, про знаменитих полководців та імператорів, про визначні військові походи та битви, про епоху Великих географічних відкриттів. Ви також дізнаєтесь про історію перших поселенців на території сучасної України, про відому та загадкову трипільську культуру, про Запорізьку Січ та козацьку державу.Книжки серії «Дітям про все на світі» призначені для дітей молодшого та середнього шкільного віку. Вони можуть бути використані як цікавий додатковий матеріал у навчальному процесі.
33
Кентаври України: Худож. оповідання про математику
Конфорович
Число... Скільки таємниць породило воно, скільки їх ще приховує? Багато щасливих осяянь, а водночас і невідворотних трагедій принесло воно людському розуму. Без числа немає науки математики, а без математики — цивілізованого життя. Про родовід числа та про те, яку жагучу естафету розвою математичної мислі воно принесло людству від палеоліту до наших днів, розповідається в книзі вченого і письменника. Для школярів середнього та старшого віку, вчителів, студентів, викладачів вищої школи.
10
Що всередині: Енциклопедія природи
Паркер С.
На сторінках цієї унікальної енциклопедії, що складається з чотирьох частин, «Планета Земля», «Рослини», «Тварини», «Людське тіло», розповідається про те, які процеси відбуваються під земною поверхнею і всередині рослин, яку будову мають і які функції виконують органи тварин і людини. Для дітей шкільного віку. Науково-популярне видання Що всередині...
79
Усе для дівчаток. Енциклопедія дошкільника. Для малюків від 3 років
Каспарова Юлія, укл.
Завдяки цій серії енциклопедій малюк отримає загальне уявлення про домашніх та диких тварин, дізнається, хто така людина, дізнається цікаве про транспорт, про нашу планету, її природу, а також про те, що завжди цікавить хлопчиків і дівчаток. У книгах малюк знайде: • чудові великі ілюстрації, підготовані спеціально для сприйняття малюків; • короткі й зрозумілі тематичні тексти до кожної ілюстрації; • цікаві факти зі смішними малюнками; • запитання й завдання у кінці книги за матеріалами енциклопедії.
38
Дитячий набір для творчості. Картина з піску. Зайчик-стрибунець
56
Тренажер з української мови. З клас
Яцук Т.
Тренажер з української мови підготовлений відповідно до чинної програми МОН України для початкової школи. Систематизований і поданий в оригінальному форматі матеріал курсу 3 класу дає змогу підготуватися до контрольних і самостійних робіт, поглибити знання, закріпити практичні уміння та навички, виконуючи вправи різних типів. Сучасне оформлення та наочна форма подання матеріалу роблять роботу з книжкою легкою і зручною. Видання розраховано на учнів 3 класу загальноосвітніх шкіл, учителів та батьків молодших школярів.
12
Військова енциклопедія
Дигало В. А., Кудішин І. В., Шокарев Ю. В.
Ця книга знайомить юних читачів з історією зброї: від старовинної до найсучасн У ній розповідається про вогнепальну зброю й артилерію, про озброєння танків, лі і кораблів, про формування армії та про людей, які володіють військовим мистецт про піхоту та її роль у бойових діях, про найбільш значимі події в історії людства.
23
Перша книга дошколярика. Абетка. 2-6 років
Упорядник Будна Т.
«Перша книга дошколярика. Абетка» — унікальне, оригінально ілюстроване видання для підготовки дитини до школи. У ній подано літери української абетки, предметні малюнки та слова. Ця книга адресована насамперед батькам, які допоможуть малюку запам’ятовувати букви, визначати їх місце у слові (на початку, в середині, в кінці), утворювати склади і читати слова. Вона буде корисною і для вихователів дошкільних закладів, а також зацікавить малят-дошкільнят.
46
Цікаві задачки. Розвиваємо мислення. Для дітей 4-5 років
8
Фотоенциклопедія для маляток. Мій дім. (картонка)
12
Розвиток мовлення. Розумна дитина. 6+ років. Практичні завдання. Корисні поради
8
Абетка загадками
Чубач Ганна
Картонні сторінки Літературно-художнє видання Для дошкільного віку
19
Тисяча сто одинадцять загадок
Уклад.: Л. Вознюк
У збірнику пропонуються народні та авторські загадки. Значна частина загадок друкується вперше. Усі загадки систематизовані в алфавітній послідовності. Збірник адресовано учням та вчителям початкових класів, вихователям груп продовженого дня, студентам педагогічних вищих навчальних закладів. Його можна використовувати на уроках, у позакласній роботі, а також у сімейному колі.
23
Сучасний атлас світу
В атласі подаються основні аспекти географії — природно-ресурсний, екологічний, соціально-економічний. Основна частина книги — сучасний атлас світу з картами. Також подається інформація про нашу планету й материки, про країни, їх адміністративно-територіальний поділ, населення й фізико-географічні особливості, природні катаклізми. В атласі також є покажчик географічних назв, словник термінів, фотографії. Для читачів середнього і старшого шкільного віку та для всіх, хто цікавиться географією.
81
Що на городі росте. Назви картинку. (картонка)
Верховень Володимир
22
Усе для хлопчиків. Енциклопедія дошкільника. 3+
40
Вчимось рахувати без проблем
Федієнко В.
Для дітей дошкільного віку ВИДАННЯ ДРУГЕ, ВИПРАВЛЕНЕ Й ДОПОВНЕНЕ
8
На фермі. Мій перший словничок. Понад 100 слів. (картонка)
18
Склади казку. Маша та ведмідь: Книжка-пазл (від 3 років)
У книгах серії "Склади казку" ви знайдете свої найулюбленіші казкові історії! На кожному розвороті на малюка чекатимуть яскраві пазли-ілюстрації, і йому ще не раз захочеться повернутися до улюбленої казки з чудесними картинками та цікавими головоломками.
55
Схеми та графіки
14
Свійські тварини: Пазли перевертушки (12 пазлів)
59
Перед сном. (картонка)
Верховень Володимир
8
Захопливі завдання
9
Біблія для дітей
93
Прописи 4-5 років. Лінії. Фігури. Крапки
3
У гостях у піратів. Книга + гра
25
Сорока-білобока. Забавки. (картонка)
6
Велика книга знань
Ця книга містить відомості з різних галузей знань: будова Землі та Всесвіту, рослинний і тваринний світи, анатомія, наука і техніка та багато іншого. Факти викладаються доступною науковою мовою. У книзі наведено мапи та схеми, кожну з яких підписано та розшифровано. Велика кількість ілюстрацій робить інформацію наочною та легкою для розуміння. У книзі дана достатня кількість довідкового матеріалу, який дає уявлення про основні дати світової історії, наукові відкриття вчених тощо. Видання призначене для дітей молодшого шкільного віку.
Прислів’я та приказки
До збірки увійшли кращі прислів’я та приказки. Чудова скарбниця народної творчості стане у пригоді як дітям молодшого дошкільного віку, так і школярам, а також всім, хто бажає висловлювати свої думки та збагатити словниковий запас. Для всіх шанувальників народної творчості.
29
Вмивайчики. (картонка)
8
Малювання
О. Г. Рібцун, Ю. В. Рібцун
14
Що? Де? Як?: популярна енциклопедія для дошкільнят і дітей молодшого шкільного віку
Дітям властива допитливість. їм цікаво пізнавати світ, дістаючи відповіді на всі свої численні запитання. Читаючи разом з батьками цю книгу, малюки в доступній і цікавій формі познайомляться з навколишнім світом. Вони дізнаються багато цікавого про нашу планету Земля, про Сонце та Сонячну систему, про те, хто такі динозаври, як ростуть рослини, про різних дивовижних тварин. Книжка розповість про те, з чого складається наш організм, коли з'явилися санчата, лижі, велосипед, автомобіль тощо. Одним словом, малюкам відкриється багато див світу. Для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.
15
Буквар для дошкільнят: Читайлик
Федієнко В.
Мета посібника — формування у дитини старшого дошкільного віку початкових навичок читання. Книга також допоможе в розвиткові фонематичного слуху, розширить словниковий запас дитини.Дитина отримає уявлення про поняття: звук, буква, склад, наголос, основні види спів, речення тощо. Заняття за «Букварем» стимулюватимуть також розвиток сприйняття, уваги, пам'яті, мислення та мовленнєвих навичок. Посібник адресовано батькам, педагогам та малятам, що прагнуть навчитися читати.
52
Небезпечні пригоди
Шуваєва Ольга
3
Цікаві забавки
Литвиненко Тетяна
15
ДОМАШНІ УЛЮБЛЕНЦІ
Травіна Ірина
25
Девичьи сны. Секреты, толкование…
Из книги ты узнаешь о таинстве сна, о том, что происходит с тобой во сне, как отличить вещий сон от простого, как стать хозяином своего сна, как бороться с ночными кошмарами и чудовищами, как по позе, в которой привык спать человек, можно разгадать его характер… и, конечно же, толкование снов.
15
Абетка по складах
8
Розвиваючі казки. Вчимося читати по складах, думати, міркувати
18
Механічні чарівники
6
Показати ще...