Ваш кошик порожній
Книжкова Хата 097-609-59-85, 099-640-03-70
Наприклад: Кінг...

Порівняння: властивості, приклади, завдання

Глорія , палітурка: м25 грн.
Доставка:

   - Нова Пошта 1-3 дні
   - Укрпошта 3-7 днів
   за тарифами перевізників

Оплата:

   - при отриманні
   - на карту Приватбанка


Енциклопедія сенсацій
Річард Платт
Де татуюванням лікували ревматизм? Коли лікарі поливали рани гарячою олією? Як пліснява рятує людство? Чому пожирач вогню не обпікається? У цій книжці зібрано вражаючі факти з галузі медицини, кулінарії, моди, а також правдиві історії про незвичайні ігри та розваги.
35
Чуття
Джонсон Д.
24
Оленчина ботаніка
Стефаник Василь
У книзі подано оригінальний віршований матеріал про деякі види рослин України. Видання ілюстроване малюнками та фотографіями; розраховане на широке коло читачів і може слугувати літературним джерелом для додаткового читання з ботаніки.
35
Відкриття і винаходи : інтерактивна енциклопедія : для серед, шк. віку
Енциклопедія «Відкриття та винаходи» із серії інтерактивних енциклопедій «Запитання й відповіді» містить багато цікавих фактів і відомостей про досягнення людства на шляху прогресу. У легкій і доступний формі вона оповідає про науковців, мандрівників та різні винаходи й відкриття, як-то автомобілі, телебачення, роботи, комп'ютерні ігри тощо. Читачеві буде цікаво перевірити свої знання, відповідаючи на запитання, які супроводжують кожен розділ, та зазирнувши в кінець книжки, де подано правильні відповіді.
29
Маленькі поні: книжка-пазл
Майже тридцять років тому компанія Hasbro, світовий лідер з виробництва дитячої розважальної продукції, подарувала дітлахам нових чудових героїв – маленьких поні з казкового міста Понівілль. Познайомитися та дізнатися про них багато цікавого маленький читач зможе за допомогою книжки «Маленькі поні». Поряд з веселими віршиками видання містить яскраві малюнки-пазли.
65
Ввічливі слова. (картонка)
7
Астрономія
За допомогою цієї книжки дитина отримає уяву про склад Всесвіту. Міфи та знаки Зодіаку допоможуть швидше запам'ятати деякі сузір'я. Але головна мета цієї книжки — розвивати в дитини допитливість, цікавість до навколишнього світу, поширити її кругозір. Ця книга буде цікавою як для дошкільнят, так і для дітей старшого віку.
35
Абетка правил для малюків
Н. Л. Латушко, Н. В. Томашевська,  Л. В. Яковенко та ін.
Із цією захоплюючою книжкою діти зможуть легко засвоїти основні правила поведінки. Уроки гарних манер, правила безпеки вдома та на вулиці, загальновживані моделі поведінки у громадських місцях — усе це подано у максимально доступній формі. «Абетка правил для малюків», напевно, запам'ятається дитині оригінальною структурою, кумедними віршами й живими ілюстраціями. Для дітей дошкільного віку.
30
Форми та кольори
18
Фотоабетка. Тварини
Озеренко О.
55
Казкова абетка
Володимир Верховень, Ольга Шуваєва
25
Як стати шпигуном за 7 днів
Сміт Дж.
Приготуйся - твоя місія полягає у тому, щоб стати першокласним шпигуном за 7 днів. А допоможуть тобі суперагент Ас та агент Чарлі. Вони розробили спеціальний секретний план, дотримуючи якого, вже за тиждень ти увійдеш до лав відомих шпигунів. У цій книзі ти знайдеш поради: як стати непомітним, як стежити за «об'єктом» та надсилати зашифровані повідомлення. Також зможеш дізнатися про деякі подробиці з життя шпигунів, які увійшли в світову історію. Тож час надягати темні окуляри та братися до роботи! Тільки тс-с-с... Не забувай про конспірацію!
39
Тролі. Розмальовки фентезі
9
Вчимося разом
Ця чудова книжечка допоможе вашому малюкові поступово, як по сходинках, вивчити літери, цифри, навчитися рахувати. Крім того, він дізнається про кольори, форму предметів, а також розширить свій кругозір, пізнавши різні явища природи: дощ, блискавку, грім, веселку, а ще він зможе дізнатись про те, як виникають ці явища природи. Цікава космічна мандрівка допоможе дитині відчути себе справжнім космонавтом. Музична ж мандрівка надасть змогу відчути себе композитором та поетом. А головне, що весь матеріал поданий у цікавій ігровій формі. Ця книга допоможе підготувати дитину до школи, а також виховати всебічно розвинену особистіть.
85
Малюють діти. Майбутнім чемпіонам. З наліпками. Плавання. Бойові мистецтва
20
Цікаві головоломки і завдання. 5+
Ласкаво просимо до захоплюючого світу головоломок, ребусів та інших завдань, які розвивають мислення дитини. Із книжками серії «Вчимося думати» навчання буде приємним і веселим. Відкривайте швидше книжку! Захоплюючих вам занять!
12
Місто. Енциклопедія дошкільника. Від 3 років
38
Вчимо кольори
Чертова О.
3
Книга для читання
Яковенко Л.
Ця книга створена для тих малюків, які тільки-но навчилися читати. І для тих люблячих дорослих, які намагаються сприяти створенню багатого внутрішнього світу дитини. Подані оповідання даватимуть змогу виховувати у малюків морально-етичні якості, давати екологічні поняття, розвивати мовне чуття та любов до рідного слова. Книга містить велику кількість завдань у вигляді віршиків, загадок, скоромовок, небувальщин, щоб малюкам було цікаво гортати сторінку за сторінкою; є також чимало вправ на артикуляцію, вироблення граматичних навичок, розвиток уваги та логічного мислення.
39
Перша книга малюка. Від двох до трьох років
Ваша дитинка підростає. їй уже виповнилось 2 рочки. Саме для неї було створено цю збірку, до якої увійшли мелодійні колискові, відомі казки, дотепні віршики та загадки, а також перші уроки з вивчення літер і цифр.
43
Механічні чарівники
6
Вампірологія
Брукс Арчибальд
Правдива історія Провинних — це книжка про тих, хто зійшов зі шляху праведного, про кровопивць, яких називають вампірами і які живуть серед людей із давніх-давен. Це не фольклор і не фентезі — це жах, від якого людству давно пора прокинутися
149
Хто де живе? 11 ігор. Лото. 4+
10
Говоримо та читаємо
Ігнатьєва Світлана, Назаренко Антоніна
Для дітей дошкільного віку
7
Азбука хоробрості
Чуб Н.
«Азбука хоробрості» — це інтерактивна книжка, яка допоможе вашому малюкові позбутися найбільш поширених дитячих страхів. З цією книжкою не лякають ані темрява, ані павучки, ані Ліфти, ані лікарі. «Азбука хоробрості» — це казкотерапія для вашого малюка.
99
Я пізнаю світ: Свята різних народів
Авт.-упоряд.: І. Полянська, Н. Іоніна
«Свята різних народів» один з томів популярної енциклопедії «Я пізнаю світ». Читачі дізнаються про найпоширеніші, найцікавіші, незвичайні свята, котрі нині відзначають у різних країнах світу. Видання ілюстроване, має предметно-іменний покажчик. Воно буде цікавим як для дітей, так і для дорослих.
16
Малятко. Букварик-читаночка. Для дошкільного віку
Андрощук Л.
29
Чарівна абетка в малюнках і віршах
Редактори: О. В. Зав’язкін, Ю. Є. Єфременкова
4
Наше подвір’я. Пазли. Вірші
75
Тести для дітей 4-5 років
Писаренка П.В.
Книга допоможе вам дізнатись, якими знаннями та здібностями (в області пам'яті, мислення, математики і розвитку мовлення) ваша дитина вже володіє, а які потребують додаткових занять. Книга розрахована на читання дорослими дітям.
24
Веселий цирк. (картонка, пазл)
Сонечко Ірина
16
Пухнаста абетка та лічба
Бочарова Т.
Слухаючи представлені в цій книжці веселі та цікаві віршики, дитина не тільки легко запам'ятає букви та цифри, а й дізнається багато цікавих фактів про різних тварин. Прекрасний ілюстративний матеріал книжки дозволяє ставити маляті додаткові запитання, що добре розвиває його мовлення та мислення.
79
Релігія. Мистецтво. Література. Енциклопедія для дітей
От издателя: Издательство представляет серию детских энциклопедий, созданных всемирно известной 'Encyclopedia Britannica'. Каждый том серии содержит научно выверенную информацию по основным предметам школьной программы, отобранную специально для юных читателей. В настоящий том вошли статьи о религиях, изобразительном искусстве, архитектуре, литературе, театре, музыке, кино, а также легенды, мифы и сказки народов мира. Школьники смогут легко ориентироваться в многообразии статей, выбирая наиболее нужную и интересную для себя информацию. Для этого составители сопроводили основные статьи рисунками, фотографиями, врезками с любопытными фактами, каверзными вопросами. Фундамент знаний, созданный с 'Britannica Энциклопедией для детей', прослужит вам всю жизнь.
90
Абетка. Великі літери. Навчальні завдання. Чудові ілюстрації
Зав’язкін О.
Вашій дитині час вивчати літери й опановувати читання? Вам допоможе це яскраве видання — абетка з великими літерами і4чудовими ілюстраціями, у якій немає повторюваних слів. Літери,в книжці подаються в алфавітному порядку. Слова поділені на склади і мають наголос. Адресовано дошкільникам і їхнім дбайливим батькам. Усі права на цю книгу знаходяться під охороною видавництва. Жодна частина цього видання, включаючи назву та художнє оформлення, не може бути перероблена, перевидана, ксерокопійована, репродукована або розмножена будь-яким іншим способом. Видавництво не несе відповідальності за зміст і достовірність даного твору. Думка видавництва може не збігатися з думкою авторів, перекладачів, укладачів.
18
Веселе свято. Пазли для найменших. (картонка)
30
500 Найцікавіших питань та відповідей про Україну
Потоцький В. П.
500 найцікавіших питань та відповідей з історії, географії та етнографії (народознавства) України не можуть залишити байдужими всіх, хто прагне дізнатися більше про свою батьківщину. Популярний, живий стиль викладення поєднується з високим науковим рівнем. Інформаційні статті вдало доповнено чудовими, яскравими ілюстраціями.
49
Вчимо букви
Курганова Наталія
Для спільної роботи батьків і дітей
26
Travels. Merry Stickers. 40 наклейок
10
Энциклопедия для детей: Золото мира (под ред. Ананьевой Е.)
298
Иллюстрированная Библия для всей семьи
Новый художественный подход к толкованию Библии, который оценят по достоинству все члены вашей семьи.
Основана на признанном во всем мире новейшем толковании библейских первоисточников, отобранных специалистами-теологами и историками христианства.
Объясняет ключевые слова, фразы и понятия к каждой библейской истории.
Цветные фотографии библейских мест, археологических памятников и находок, а также карты приводят библейские истории к соответствующему общественному, историческому и географическому контексту.
590
Україна. Сторінки історії
Величко Ю.
Україна — країна з напрочуд цікавою, величною і водночас трагічною історією. Не все нам відомо, чимало таємниць і загадок минулого ще чекають свого часу. Джерела походження нашого народу губляться в туманній глибині доісторичних століть. Ким були наші предки? Як вони жили в далекому минулому? Що являв собою таємничий, прекрасний і жорстокий світ Стародавньої України? На ці запитання шукають відповіді українські історики, етнографи й археологи. Завдяки їхнім зусиллям у XX столітті було зроблено чимало видатних археологічних відкриттів, змінився наш погляд на багато які історичні події та роль у них відомих історичних діячів.
32
Дітям про все на світі. Кн. 5
55
Перший альбом нашого малюка
63
Розвиток мовлення. 5—6 років
Плотникова Олена
Одне з головних завдань виховання і навчання дітей 5—6 років — це навчання рідної мови, розвиток мовлення. У нашій книзі Ви знайдете цікаві ігрові завдання і вправи, спрямовані на розвиток усного мовлення, логічного мислення, просторової уяви, тренування пам'яті, навичок письма.
19
ВЕЛИКА КНИГА ТЕСТІВ. 4-5 РОКІВ
С. Є. Гавріна, Н. Л. Кутявіна, І. Г. Топоркова, С. В. Щербініна
35
Географія. Енциклопедія для дітей
Видавництво представляє серію дитячих енциклопедій, створених всесвітньо відомою «Encyclopedia Britannica». Кожен том серії містить науково вивірену інформацію з основних предметів шкільної програми, відібрану спеціально для юних читачів. До цього тому увійшли статті про країни, розташовані на різних континентах, їх столиці та природні пам'ятки. Школярі зможуть легко зорієнтуватися в розмаїтті статей, вибираючи найпотрібнішу та найцікавішу для себе інформацію. Для цього укладачі супроводжують основні статті малюнками, фотографіями, врізками з цікавими фактами, несподіваними запитаннями.
159
Тести для дітей 3-4 років
Земцова Ольга
Ця книжка допоможе дорослим з’ясувати, чи відповідає нормі рівень розвитку психічних процесів дитини 3—4 років (сенсорика, пам’ять, увага, мислення), перевірити її потенційні можливості в різних галузях знань (математика, розвиток мовлення, ознайомлення з навколишнім світом), виявити, в яких із них вона досягає успіху, а які потребують додаткової уваги. Запропоновані завдання підкажуть, як підготувати малюка до наступного етапу навчання. З тестами легко і зручно працювати, а для маленького учня заняття перетворяться на веселу й захопливу гру.
39
Вправні пальчики
Чуб Наталія
Ця книжка містить цікаві й корисні вправи для розвитку дрібної моторики, уваги та уяви малюка. З допомогою батьків він викладатиме із зерняток кумедних тваринок, малюватиме пальчиковими фарбами, пектиме смачне печиво, розігруватиме казки з пальчиковим театром, вчитиме веселі віршики тощо. Ці ігрові заняття навчать дитину добре керувати своїми поки що неслухняними рученятами.
62
Замок
29
Захопливі завдання
9
Енциклопедія техніки. Легкові авто.,автобуси.
Ця книга буде цікавою як для дітей молодшого, так і старшого віку. Її мета — розширити світогляд дитини, розвинути у неї допитливість, дати відповіді на запитання з історії та розвитку автомобілебудування.
36
Мами і малята. У зоопарку. (картонка)
Курмашев Рінат
12
Книга для читання та розвитку зв’язного мовлення
укл. : А. Журавльова, В. Федієнко
Цей посібник допоможе опанувати техніку читання. Різноманітні цікаві тексти не тільки допоможуть дітям розвинути уміння читати, а й, безумовно, викличуть інтерес до читання взагалі. Зручний невеликий формат дає можливість брати посібник з собою в дорогу чи на відпочинок, займатися за ним на прогулянці. Для дітей старшого дошкільного віку.
18
Відкритий космос. Велика ілюстрована енциклопедія
Стадник О.
Багато тисячоліть тому, за часів, коли людина тільки починала усвідомлювати себе людиною, одного разу поглянувши на нічний небосхил, вона раптом зрозуміла, що ця сяюча безодня, сповнена світил, приховує в собі тисячі таємниць — утому числі й найголовнішу: з чого почався наш світ, «звідки все пішло». Відтоді тисячі допитливих учених намагалися розгадати загадки Всесвіту, розуму та походження життя. А нещодавно вчені дійшли дивовижного висновку— виявляється, попри всю величезну кількість астрономічних відкриттів, які здійснено лише за останні півстоліття, ми й досі не знаємо, з чого складається більша частина нашого Всесвіту, що таке «темна матерія» й «темна енергія», якою є справжня природа «чорних дірок» І що таке насправді «кротові нори» — дивні космічні об'єкти, котрі теоретики вважають своєрідною «машиною часу». І, певна річ, постійним завданням астрономії починаючи з середини 20 століття залишається пошук органічного життя у Всесвіті та позаземних цивілізацій — наших братів по розуму. Ось чому астрономія залишається єдиною з наук про природу, де на дослідників усе ще чекають несподівані відкриття та неймовірні звершення.
98
Страшилки
Паттер Вільям
Зазирни в цю книжку. Там таке! Неймовірні ідеї до свят, моторошно оригінальні рецепти частування, історії, від яких кров холоне... А ще — ігри, головоломки, поробки, наклейки, захопливі завдання... Тут є все, щоб весело і цікаво розважитися з друзями!
54
Гуляємо разом. (картонка)
5
Показати ще...