Ваш кошик порожній
Книжкова Хата 097-609-59-85

Порівняння: властивості, приклади, завдання

Глорія , палітурка: м18 грн.
Доставка:

   - Нова Пошта 1-3 дні
   - Укрпошта 3-7 днів
   за тарифами перевізників

Оплата:

   - при отриманні
   - на карту Приватбанка


Малятам дошкільнятам. Розмальовка-пропис
4
Правила дорожнього руху для малят
Автор-упорядник Товстий Василь
Ця книжка яскраво, у доступній ігровій формі навчить дитину правилам дорожнього руху. Вона розповість, як правильно ходити тротуаром, де гратися, як правильно переходити проїзну частину, як поводитися в громадському транспорті й на зупинці, познайомить із дорожніми знаками, дорожньою розміткою та світлофорами. Окрім того, ця книжка допоможе розвинути увагу, логічне мислення, пам’ять, навчить дитину самостійно мислити. Велика кількість малюнків, прикладів, цікавих завдань допоможуть краще засвоїти матеріал і зроблять навчання веселим та захопливим.
23
Розвиваємо пам'ять. 2-3 роки (з наклейками)
18
Разом веселіше (книга-пазли)
16
Море
У цій яскраво ілюстрованій енциклопедії юний читач знайде багато цікавих фактів про голубу стихію планети: дізнається про подвиги відважних мореплавців, про дивовижних істот, які пристосувалися до життя у водах морів і океанів. Разом із дослідниками він зануриться у сині глибини і здійснить мандрівку з китами від полярних до тропічних широт... А ще зможе самотужки виготовити зліпок скам'янілості, модель яхти і навіть барометр.
88
Пори року. 22 картинки. (картонка)
16
Техніка для малюків (Картонна)
Кошарний М.
19
Корабли и моряки
История человечества хранит немало тайн. Современная наука, `вооруженная до зубов` компьютерами и другими новейшими достижениями технического прогресса, до сих пор бьется над разгадками некоторых из них. Авторы книг этой серии предлагают взыскательному читателю не нудное описание исторических событий, а увлекательное путешествие сквозь годы, века и тысячелетия, полное неожиданных находок, приключений и открытий. Вы встретитесь с необыкновенными людьми: правителями и рабами, народными героями и разбойниками, изобретателями и учеными, первооткрывателями и пиратами. Всех их, таких непохожих друг на друга, живших в разное время и в разных частях света, объединяет одно - они были незаурядными личностями, и потому жизнь их была наполнена необыкновенными событиями, и они сами творили историю. Итак, счастливого плавания по волнам времени. И знайте, в пути вас ожидает все что угодно, но только не скука.
19
Про таємниці, скарби, пригоди
Коперштенберг Iван
«Про таємниці, скарби, пригоди» — нова книга серії «Чомучки» для школярів 3-6 класів. Простою та зрозумілою мовою педагог із багатолітним досвідом роботи відповідає на всі дитячі «чому», з якими він стикався під час своєї вчи-тельскої практики. Кожна томучка доповнена лаконічним прозовим або віршованим висловом відомих людей, які зу-стричалися з чомучками у своїй творчості й успішно відповідали на них. Ця книга буде цікава всім, хто звик дивуватися, ставити питання та знаходити на них зрозумілі та вичерпні відповіді.
25
Захопливі завдання
10
ДОМАШНІ УЛЮБЛЕНЦІ
Травіна Ірина
25
Супер модель. Настільна розважальна гра
25
Перший англійський тематичний словник у малюнках : дошкільникам 4—6 років
Хлистун Н.
«Перший англійський тематичний словник у малюнках» — незамінний помічник дошкільника під час перших кроків у вивченні англійської мови. Видання містить повний перелік лексичних тем, більш ніж 500 англійських слів, корисні фрази, діалоги, вірші, загадки. Кожен розворот — нова тема для вивчення. Займаючись за словником, дитина вчитиметься сприймати англійське мовлення та збагачуватиме словниковий запас. Видання призначене для дітей старшого дошкільного віку.
59
Вчимо кольори з Піноккіо. Навчальні магніти
39
Тварини австралії. (картонка)
Маміна Наталя
6
Динозаври: Ілюстрована енциклопедія
Укладач Т. С. Жабська
В далекі часи на нашій планеті панували гігантські плазуни. Яким був спосіб життя динозаврів? Жили вони парами, поодинці чи стадами, як піклувалися про потомство? Чому ж вони вимерли? Чи живуть нині на Землі сучасники динозаврів? Про це та багато про що інше розповідає наша енциклопедія, а чудові яскраві ілюстрації допоможуть уявити зовнішній вигляд цих стародавніх рептилій. Книга містить понад 100 статей, адресована широкому колу читачів і стане гарним доповненням до шкільного курсу біології.
52
З плеяди славетних. Музика. Ілюстрована енциклопедія для дітей
Верховень Володимир
Це видання розповідає про життєвий і творчий шлях всесвітньо-відомих композиторів і музикантів — від найвизначнішого представника музики пізнього бароко И. С. Баха до одного з кращих композиторів і піаністів XX сторіччя С. В. Рахманінова. Надзвичайно могутня сила цієї музики промовляє до наших сердець, а їхні твори стали надбанням нинішніх і майбутніх поколінь. Книга розрахована на учнів шкіл і коледжів, а також на всіх, хто цікавиться класичною музикою та її безсмертними творцями.
19
7 веселих гномів. Дні тижня. (картонка)
Сонечко Ірина
19
Одиниця з обманом
Нестайко Всеволод
60
Веселі маски для малюків. Наліпки для прикрашання. Тигреня та його друзі
12
Смачна абетка
Шувалова Ольга
18
Вийшов зайчик погуляти. Лічилочки. (картонка)
6
Аліса в Країні Чудес
49
Мої звірятка
8
Сорока-ворона (книга-пазли)
16
Хрестоматія для початкової школи. Позакласне читання. Дітям від 7 до 9 років
Ред.-упор. О. Шевченко; худож. А. Гошко та ін.
Хрестоматія для початкової школи — збірка поетичних і прозових творів, рекомендованих для позакласного читання дітям 7—9 років. У цьому віці дитина залюбки починає читати, і для її гармонійного розвитку, формування бездоганного літературного смаку вкрай важливо ретельно добирати книжки. Саме тому ми пропонуємо вашій увазі хрестоматію, до якої увійшло чимало кращих творів класиків української та зарубіжної літератур. Ліричні та жартівливі вірші, пізнавальні оповідання про природу, тварин; кумедні, зворушливі — про хлопчиків і дівчаток; казки народів світу і багато інших чудових творів неодмінно сподобаються дітям молодшого шкільного віку. Книжка гідно прикрасить книжкову поличку вашого маленького учня.
99
Що на городі росте. Назви картинку. (картонка)
Верховень Володимир
22
Корисна абетка. (картонка)
Сонечко Ірина
16
Першокласна українська абетка. Унікальна методика
Беженова М.О.
Перший дзвоник... Перший урок... Перші вивчені букви... Дитині завжди важко робити перший крок, тому їй потрібно допомогти його зробити. А в цій нелегкій справі не обійтися без вірного помічника — даної книги, яка містить дієву авторську методику швидкого вивчення українського алфавіту та опанування навичок читання. Учителі можуть використовувати посібник як перший підручник школяра. Це дозволить скоротити час, відведений на знайомство з абеткою, й більше уваги приділити вдосконаленню навичок письма та навчанню грамоти. Крім того, яскраве оформлення книги, веселі й кумедні герої, оригінальні вправи перетворять нелегкий для маляти процес засвоєння алфавіту на просту і, що найголовніше, захопливу гру, яка запам'ятається надовго. Батьки ж за допомогою даної книги можуть навчати дитину додатково: разом розглядати ілюстрації, вчитися читати й писати букви, а згодом — слова та речення, виконувати цікаві завдання, відгадувати загадки і з кожним новим уроком - повторювати пройдене. У результаті лише за півтора (!) місяця дитині вдасться не тільки засвоїти навички читання, але й сформувати правильну вимову і розвинути мовлення, фантазію, пам'ять і кмітливість. А це дозволить школяру стати кращим учнем класу. Подаруйте першокласнику казкову подорож завдовжки в 33 букви!
21
Енциклопедія техніки. Легкові авто.,автобуси.
Ця книга буде цікавою як для дітей молодшого, так і старшого віку. Її мета — розширити світогляд дитини, розвинути у неї допитливість, дати відповіді на запитання з історії та розвитку автомобілебудування.
21
Літо / Зима. (картонка)
10
Дитячий набір для творчості. 3D конструктор: об'ємна картина. Рятувальник Стьопа
56
Пори року: Навчальні пазли
38
Розвивайки для пізнайки
15
Стародавній Рим
Стародавній Рим - наймогутніша держава періоду античності, що охопила все Середземномор’я та ближні й дальні землі. В енциклопедії розповідається про те, як з невеликого поселення на берегах Тибру постала одна з найрозвиненіших цивілізацій світу. Легенди та міфи тут переплелися з реальними історичними подіями, творячи канву епосу, цікавішого за найвеличніші романи. Царі й імператори, сенатори і центуріони, гладіатори і раби творили цю велич. А ще боги та герої, жерці античних культів та перші християнські великомученики стояли біля витоків цього феномену, ім’я якому Стородавній Рим. Видання щедро ілюстроване й адресоване тим, хто цікавиться всесвітньою історією.
49
Годинник та час; Пори року
Вірші Для дітей дошкільного і молодшого шкільного віку
17
Смачна абетка. Книжка-картонка
8
Слухняний олівець. Розвиваємо дрібну моторику. Для дітей 5-6 років
6
Чудеса природи
Стадник О.
Планета Земля — найкрасивіший космічний об’єкт у навколишньому просторі безкінечного Всесвіту. Це справжнє космічне диво. Її головна відмінність — існування життя. Енциклопедія розповідає про Землю — про її унікальні надра та атмосферу, про моря та океани, річки та озера, про багатющий тваринний і рослинний світ нашої планети. Понад 500 яскравих ілюстрацій допоможуть уявити собі найцікавіші куточки Землі. Книга розрахована на широке коло читачів. Вона стане джерелом додаткових знань при вивченні шкільних курсів природознавства, біології, географії.
53
Прописи. 4-5 років. Намалюй та обведи
3
Мій дім. Мій перший словничок. Понад 100 слів. (картонка)
18
Логічна мозаїка. 5+
Книжка-гра «Логічна мозаїка» — чудова нагода поспілкуватися з дитиною та з користю витратити час. Займаючись з малюком, ви зможете за допомогою яскравих малюнків та ігрових карток: навчити малечу впізнавати форми, кольори та розмір предметів познайомити дитину з кількістю та якістю предметів навчити малюка порівнювати знаходити відповідності проводити аналогії та визначати послідовності Уявіть, що все це може засвоїти малюк з 3-х років. У грі відбувається пізнавальний розвиток дитини. «Логічна мозаїка» поліпшить здатність дитини слухати, роздивлятися, запам'ятовувати.
23
Енциклопедія юної леді. Кулінарія
У тебе в руках надзвичайно цікаве й потрібне видання, адресоване твоїм ровесницям, — «Енциклопедія юної леді. Кулінарія». Вона підкаже тобі не лише як правильно сервірувати стіл, а й що на нього подати. Зокрема, як приготувати бутерброди нашвидкуруч і до святкового столу, як надати салату незвичного і привабливого вигляду, що потрібно для смачного гарніру та рецепти різноманітних страв і випічок — ось далеко не повний перелік слушних порад і корисної інформації на її сторінках.
14
Загадки історії
Плотникова О.
Чому затонув «Титанік»? Хто побудував піраміди в Єгипті? Чи можна клонувати мамонтів? У нашій книзі ви знайдете відповіді на ці та багато інших питань, пов'язаних із загадковими подіями, незрозумілими явищами і відомими особистостями. Ця чудово ілюстрована енциклопедія стане додатковим джерелом знань для тих, хто тільки починає цікавитись історією.
49
Наталія Пуряєва про Омеляна Ковча, Івана Павла II, Олександра Меня, Далай-ламу XIV, Валерія Марченка
Пуряєва Наталія
Книга Наталії Пуряєвої розповідає про національну, релігійну, людську толерантність, про вміння молитися, розуміти і прощати. Про те, що всі люди взаємопов’язані, навіть коли часово чи територіально віддалені один від одного. Доля пов’яже і героїв цієї книжки міцними невидимими нитями. Далай-ла-ма XIV стане близьким другом Івана Павла II, Голови Католицької Церкви, який все життя покладе на пошуки та зміцнення зв’язків між усіма релігіями світу, адже спільним для них є одне - Бог-Любов. Цю саму ідею все життя проповідуватиме також православний російський священик Олександр Мень. У далекому Казахстані, на засланні ув’язнений журналіст Валерій Марченко отримає листівку з портретом Івана Павла II, а згодом його мама звернеться до Понтифіка з проханням заступитися за ув’язненого сина. Іван Павло II клопотатиметься перед радянським урядом про звільнення журналіста, проте йому відмовлять. Греко-католицького священика Омеляна Ковча під час візиту в Україну Папа Римський Іван Павло II проголосить блаженним священномучеником, і той поповнить сонм українських святих. Як і Далай-лама, блаженний Омелян Ковч в умовах жорстокого переслідування проситиме молитися за ворогів.
29
Автомобілі
Гельмісс М.
З давніх-давен люди мріяли про чудесні способи пересування: килим-літак, піч, на якій їхав Ємеля, чи дивовижні сані, що їдуть самі. Людство винайшло такі засоби. Про перші автомобілі і про сучасні перегонові боліди, про потужні мотори та їхні «кінські сили», про створювачів автомобілів і знаменитих гонщиків ви зможете прочитати у збірнику «Автомобілі».
20
Улюблені іграшки. Аплікація
6
На відпочинку. (картонка)
Верховень Володимир
8
Різні-різні тварини. Альбом із наліпками для фантазера. 35 наліпок
6
Иллюстрированная Библия для всей семьи
Новый художественный подход к толкованию Библии, который оценят по достоинству все члены вашей семьи.
Основана на признанном во всем мире новейшем толковании библейских первоисточников, отобранных специалистами-теологами и историками христианства.
Объясняет ключевые слова, фразы и понятия к каждой библейской истории.
Цветные фотографии библейских мест, археологических памятников и находок, а также карты приводят библейские истории к соответствующему общественному, историческому и географическому контексту.
280
Чарівна мозаїка з наліпками. Черепашка
14
Хто як говорить? (картонка)
Чубач Ганна
17
Моя найперша енциклопедія
Арістова В. В., Гальперштейн Л. Я.
Ця книжка допоможе дорослим доступно відповісти на численні дитячі запитання. Читаючи самостійно, діти дізнаються про те, що таке Всесвіт, познайомляться зі світом тварин, зрозуміють, яку будову має людина. До того ж вони одержать необхідні у їхньому віці знання з техніки та мистецтва.
72
Коли планета божеволіє: Нова ілюстрована енциклопедія
Стадник О.
Останнім часом відзначається неухильне зростання кількості природних катастроф, багато з яких відбуваються з вини людей. Населення Землі за минуле століття збільшилося майже вдвічі, тож їхні наслідки стають дедалі більш згубними. Наша енциклопедія розповідає про те, що катастрофи — жорстоке нагадування людству про те, як важливо берегти нестійку рівновагу природного середовища й усвідомлювати відповідальність, яку ми беремо на себе, втручаючись у життя природи. Книга розрахована на широке коло читачів.
119
Машини. (картонка)
8
Шляхетні й граціозні створіння — коні
Шейкіна К.
Що б ви хотіли знати про коней? На сторінках нашої книги ви знайдете відповіді на багато питань щодо цієї граціозної тварини. Які бувають коні, як себе поводити поряд із ними, на що звернути увагу при спілкуванні з конем і багато іншого. Ця книга буде цікава для любителів коней, а гарні ілюстрації додадуть фарб до сприйняття викладеного матеріалу.
60