Ваш кошик порожній
Книжкова Хата 097-609-59-85
Наприклад: Нестайко...

Порівняння: властивості, приклади, завдання

Глорія , палітурка: м18 грн.
Доставка:

   - Нова Пошта 1-3 дні
   - Укрпошта 3-7 днів
   за тарифами перевізників

Оплата:

   - при отриманні
   - на карту Приватбанка


Відкриття та винаходи: Енциклопедія
Мірошникова В.
Ця книжка подарує тобі нові знання, допоможе дізнатися й осягнути ті науково-технічні дос які здобуло людство за свою історію. Перед тобою пройде низка славних людей планети, які с численні апарати і механізми, щоб зробити наше життя безпечним, комфортним і приємни». відкриття — це торжество людського розуму і людських рук. Книга вражає своєю багатогранн личезною кількістю подій і фактів. Розрахована на дітей середнього та старшого шкільного віку.
39
АБЕТКА
Кротюк Оксана
для дошкільного віку Намалювала Олеся Варкач Перша Абетка від Старого Лева Від сьогодні на сайті "Видавництва Старого Лева" та у книгарнях можна придбати Абетку. Кольорова картонна книга припаде до смаку маленьким читачам, а чудові віршенята миттю вивчатимуться напам'ять.
59
Професії для хлопчиків (картонка)
Чубач Ганна
24
Мій день. Цікаво про малят. (картонка)
16
История: Всемирная история человечества с глубокой древности до современности (пер. с фр. Шукшиной Е
В книге излагается краткая история человечества с древнейших времен до наших дней.
20
Анкета для друзів
38
Мої перші кроки: Фотоальбом для хлопчиків
38
Україна на карті світу
Стадник О.
Читачі книги отримають докладні відомості про географічне положення нашої країни, про її рельєф і корисні копалини, про народні звичаї та систему господарювання в усіх регіонах — від Полісся до Криму. Окрему увагу приділено кожній із семи країн, які мають спільні кордони з Україною.
25
Чистун, замазура? 22 картинки. (картонка)
16
Перша сповідь і урочисте святе Причастя: Альбом
Упорядник Мирослава Лемик
38
Стильні штучки. 5 виробів. Випуск 4
10
Весела абетка
Весела абетка допоможе малюкові вивчити букви, а вірші та скоромовки сприятимуть розвитку мови, пам'яті, та розширенню світогляду. Яскраві та веселі малюнки зроблять заняття емоційно насиченими і захоплюючими. Адресується дітям дошкільного віку.
20
Вивчаємо Цифри. Трафарети-навчайки. 3+
12
Кресало, або Синя свічка. 6 пазлів всередині
Грімм Брати
42
Географія. Енциклопедія для дітей
Видавництво представляє серію дитячих енциклопедій, створених всесвітньо відомою «Encyclopedia Britannica». Кожен том серії містить науково вивірену інформацію з основних предметів шкільної програми, відібрану спеціально для юних читачів. До цього тому увійшли статті про країни, розташовані на різних континентах, їх столиці та природні пам'ятки. Школярі зможуть легко зорієнтуватися в розмаїтті статей, вибираючи найпотрібнішу та найцікавішу для себе інформацію. Для цього укладачі супроводжують основні статті малюнками, фотографіями, врізками з цікавими фактами, несподіваними запитаннями.
129
Цікава математика. (дітям 5-6 років)
Волкова Юлія, Скоромна Валентина, Федієнко Василь
Для підготовчих груп навчальних виховних закладів
14
Нові 250 кращих творів з української літератури.
Жаванова І.В.
Твори, зібрані у цій книзі, відносяться до кращих учнівських творів. У них аналізуються складні питання української літератури, передбачені новою шкільною програмою: осмислення особливостей літературного процесу і окремого твору, проблематики літературного твору, аналіз образів героїв тощо. У збірнику представлено 250 зразків творів за програмою 7 11 класів, а також теми, які пропонувались на випускних та вступних іспитах останніх років. Вступна стаття знайомить читача з основними вимогами до випускного твору та рекомендаціями щодо його написання.
18
Логічна мозаїка. 4+
Книжка-фа «Логічна мозаїка» — чудова нагода поспілкуватися з дитиноюта з користю витратити час. Займаючись з малюком, ви зможете за допомогою яскравих малюнків та ігрових карток: навчити малечу впізнавати форми, кольори та розмір предметівпознайомити дитину з кількістю та якістю предметів навчити малюка порівнювати знаходити відповідності проводити аналогії та визначати послідовності Уявіть, що все це може засвоїти малюк з 3-х років. У грі відбувається пізнавальний розвиток дитини. «Логічна мозаїка» поліпшить здатність дитини слухати, роздивлятися, запам'ятовувати.
23
Тести для дітей 4-5 років
Писаренка П.В.
Книга допоможе вам дізнатись, якими знаннями та здібностями (в області пам'яті, мислення, математики і розвитку мовлення) ваша дитина вже володіє, а які потребують додаткових занять. Книга розрахована на читання дорослими дітям.
24
Маленькі красунечки. Розмальовка із сердечком
6
Смачна абетка
Шувалова Ольга
18
З плеяди славетних. Музика. Ілюстрована енциклопедія для дітей
Верховень Володимир
Це видання розповідає про життєвий і творчий шлях всесвітньо-відомих композиторів і музикантів — від найвизначнішого представника музики пізнього бароко И. С. Баха до одного з кращих композиторів і піаністів XX сторіччя С. В. Рахманінова. Надзвичайно могутня сила цієї музики промовляє до наших сердець, а їхні твори стали надбанням нинішніх і майбутніх поколінь. Книга розрахована на учнів шкіл і коледжів, а також на всіх, хто цікавиться класичною музикою та її безсмертними творцями.
25
Іграшки з природного матеріалу
О. Г. Рібцун, Ю. В. Рібцун
Ця книга є чудовим посібником для тих, хто хоче навчити дитину працювати з дарами природи — мушлями, шишками, жолудями, каштанами, реп'яхами, овочами, качанами кукурудзи, головками маку тощо. Заняття з природним матеріалом розвиває зорову увагу і сприйняття, уяву, просторове мислення, пам'ять, мовлення, дрібну моторику. На сторінках цієї книжечки ми пропонуємо зразки виробів із природного матеріалу. Вони прості у виготовленні та не потребують значних зусиль. Представлені віршовані мініатюри, загадки та скоромовки зроблять заняття ще цікавішими та кориснішими, адже збагачуватимуть словниковий запас вашої дитини. Вироби підібрані за ступенем складності від простішого до складнішого з урахуванням вікових та психофізичних особливостей дітей. Призначено для батьків, вихователів дошкільних навчальних закладів.
25
Правила зразкової поведінки для малят: збірка
Вірші Турчина Ю.В. Художник Чумаченко В. Є.
Книга «Правила поведінки для малят» дасть тобі змогу легко й невимушено засвоїти правила гарних манер та, зберігаючи свою особистість, продемонструвати їх у будь-якій ситуації. Для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.
115
Прикольні маски для хлопчиків
18
Мозаїка для малюків. З наліпками. Геометричні фігури
19
Розалітка. Клуб друзів
15
Мифы славян и народов севера
Т. В. Муравьева
Мы предлагаем читателям окунуться в сказочный и фантастический мир древних мифов и старинных легенд. Все самые лучшие и увлекательные сказания славянских народов, балтов, народов Дальнего Востока и Севера вошли в уникальный сборник, составленный специалистом-этнографом Татьяной Муравьевой. На страницах книги оживают языческие божества древних славян, русалки, водяные, лешие. Эта книга адресована читателям "от 9 до 90 лет", она будет интересна и детям и взрослым.
130
Енциклопедія школяра. Тварини
авт. тексту А.Х.Самареньйо; худож. Х.Реґаладо
Напрочуд розмаїтий світ тварин представляє нова енциклопедія «Великий атлас тварин». Юні читачі дізнаються чимало цікавого про будову, спосіб життя і звички молюсків і риб, земноводних і плазунів, птахів і ссавців... Видання щедро проілюстроване малюнками і фотографіями.
79
Найкращі твори
Ця книга вміщує кращі зразки творів з української літератури по програмі 9—11 класів загальноосвітньої школи. В них дається аналіз складних питань української літератури, розглянуто особливості творчості письменників та поетів, детально осмислено образи літературних героїв. Збірник допоможе школярам і абітурієнтам при написанні екзаменаційних творів.
14
Тести для підготовки до школи
Гавріна С. Є. та ін.
Перед вами найповніша збірка тестових завдань, розроблених професійними педагогами та психологами. За допомогою цих тестів ви легко визначите рівень розвитку вашого малюка, а головне, зможете підсумувати всю роботу з розвитку 4—5-річної дитини та підготувати її до наступного, більш поглибленого етапу завдань. Якщо результати тестування виявилися недостатньо високими — не засмучуйтеся! Покращити їх допоможуть додаткові вправи, що містяться у цій збірці.
15
Хто в річці живе. (картонка)
Коршунова М.
5
Мої професії
50
Чомусик
Ердаг Філій
Пізнавальна книжка складена з відповідей на запитання цікавого інопланетянина про тварин і рослини нашої планети.
20
Вампірологія
Брукс Арчибальд
Правдива історія Провинних — це книжка про тих, хто зійшов зі шляху праведного, про кровопивць, яких називають вампірами і які живуть серед людей із давніх-давен. Це не фольклор і не фентезі — це жах, від якого людству давно пора прокинутися
119
Учу цифри. Книжка з наліпками
10
Світ тварин шести континентів. Ілюстрована енциклопедія
Тваринний світ планети Земля вражає своєю розмаїтістю. В океані й на суші, у повітрі й під землею — скрізь кипить життя. Кожна людина повинна знати й любити живу природу. Це яскраве ілюстроване видання розкаже про дивовижних тварин нашої планети і стане найкращим подарунком для допитливих хлопців та дівчат. Книжку адресовано школярам, а також їхнім дбайливим батькам. Усі права на цю книгу знаходяться під охороною видавництва. Жодна частина цього видання, включаючи назву та художнє оформлення, не може бути перероблена, перевидана, ксерокопійована, репродукована або розмножена будь-яким іншим способом. Видавництво не несе відповідальності за зміст і достовірність даного твору. Думка видавництва може не збігатися з думкою авторів, перекладачів, укладачів.
55
Літаки. Книжка з наклейками
20
Хто як говорить? (картонка)
Чубач Ганна
20
Факти у трьох вимірах. Винаходи
Невтомні винахідники придумують усе нові й нові пристрої, які полегшують життя людини і роблять його приємнішим. Скільки сил заощадила людству парова машина! А як дотепно влаштований друкарський верстат і які нові відкриття обіцяє комп’ютер! Вирушай у подорож сторінками геніальних винаходів, і тобі відкриється дивовижний світ ідей і осяянь. Тривимірні рухомі зображення перетворюють цю книжку на сучасний музей техніки на вашому столі. Розкішний подарунок маленьким, але допитливим дослідникам.
135
Фігури. (картонка)
Чубач Ганна
24
Квіткова абетка
Бондар Олег, Біда Ольга
18
Поделки из природных материалов
Бедина М.
26
Краплинчина подорож
Шуваєва Ольга
3
Пишу слова та словосполучення
Леонова Н.
Дані прописи допоможуть навчитися правильно з'єднувати букви в слова, а також сприятимуть отриманню практичного вміння писати слова і словосполучення. Книга призначена для старших дошкільників та першокласників.
6
Слухнянi лiнiї
Більше 30 наклейок
12
Лічба до 10. 22 картинки. (картонка)
16
Йшов зелений крокодил. Лічилочки. (картонка)
6
Об’ємна аплікація. Світ Білосніжки
20
Де, що і коли?
Ганері А., Уолпол Б., інші
Коли виникло землеробство? Що таке акведук? Коли слони були завбільшки з поросят? На ці та інші запитання, що цікавлять маленьких чомусиків, дасть відповіді ця книжка, яка містить пізнавальні тексти, цікаві факти і чудові ілюстрації.
79
Я люблю Україну. Альбом наліпок
19
Подорож до стародавнього світу
Динін Жаклин
49
Християнська азбука. Читання для дітей, батьків і вихователів
Назаров Н.Б., Зенькович А.А.
Читання для дітей, батьків і вихователів
65
Корабли и моряки
История человечества хранит немало тайн. Современная наука, `вооруженная до зубов` компьютерами и другими новейшими достижениями технического прогресса, до сих пор бьется над разгадками некоторых из них. Авторы книг этой серии предлагают взыскательному читателю не нудное описание исторических событий, а увлекательное путешествие сквозь годы, века и тысячелетия, полное неожиданных находок, приключений и открытий. Вы встретитесь с необыкновенными людьми: правителями и рабами, народными героями и разбойниками, изобретателями и учеными, первооткрывателями и пиратами. Всех их, таких непохожих друг на друга, живших в разное время и в разных частях света, объединяет одно - они были незаурядными личностями, и потому жизнь их была наполнена необыкновенными событиями, и они сами творили историю. Итак, счастливого плавания по волнам времени. И знайте, в пути вас ожидает все что угодно, но только не скука.
19
Тварини: Енциклопедичний путівник у світ дикої природи
Берн Девід
Ця книга є перекладом оригінального англійського видання «Dorling Kindersley Animal», яке було вперше опубліковане у Великобританії 2001 року видавництвом Dorling Kindersley Limited, 80 Strand, London WC2R 0RL, A Penguin Company
529
Малювання
укл. Гуменна Лілія
Ця книга призначена для дітей старшого дошкільного та молодшого шкільного віку. Всі завдання укладено з урахуванням показників розвитку дітей цієї вікової групи.
18
Показати ще...