Ваш кошик порожній
Книжкова Хата 097-609-59-85
Наприклад: Нестайко...

Порівняння: властивості, приклади, завдання

Глорія , палітурка: м18 грн.
Доставка:

   - Нова Пошта 1-3 дні
   - Укрпошта 3-7 днів
   за тарифами перевізників

Оплата:

   - при отриманні
   - на карту Приватбанка


З плеяди славетних. Живопис. Ілюстрована енциклопедія для дітей
Верховень Володимир
Про життєвий і творчий шлях найвідоміших художників, які прославили людство і свою епоху, ви дізнаєтеся, перегорнувши сторінки цього видання. Перед вами постануть різні художні школи, самобутні стилі й манери малювання, глибокий, багатобарвний і сповнений великих почуттів світ неперевершених майстрів пензля та олівця, чиї твори стали надбанням нинішніх і майбутніх поколінь. Книга багато ілюстрована, і ви зможете простежити розвиток живопису від епохи Відродження, чиїм найяскравішим представником був Леонардо да Вінчі, до сучасного напряму в цьому виді мистецтва — сюрреалізму, з яким тісно пов’язана творчість Сальвадора Далі. Книга розрахована на учнів шкіл і коледжів, а також на всіх, хто цікавиться живописом та його безсмертними творцями.
24
Абетка (велика). (картонка)
Чубач Ганна
55
Лічба
Упоряд. Л. Антонова ; Худож. Л. Воронков
У даній розробці містяться завдання, завдяки яким дитина навчиться не лише розпізнавати цифри, а й зв’язувати їх із певною кількістю предметів, навчиться писати цифри, запам’ятає їх порядок. Для дітей дошкільного віку.
43
Енциклопедія космосу
Упорядник Василь Товстий
Ця книжка допоможе дитині отримати уявлення про склад Усесвіту.Енциклопедія космосу дасть відповіді на питання стосовно народження нашої галактики й далеких світів, планет, супутників, зірок тощо. Перед читачем постануть чужинецькі й українські науковці, завдяки подвижництву яких суспільство здійснило значний поступ.Видання розраховане на дітей шкільного віку й усіх, хто цікавиться космосом.
122
Дітям про все на світі. Книга 8 : Популярна дитяча енциклопедія
З цієї книжки ви дізнаєтесь про найцікавіші та найважливіші події з історії людства з його перших кроків до початку XVIII століття, про розвиток прадавніх культур і перших цивілізацій, про великі держави Давнього світу і Середньовіччя, про знаменитих полководців та імператорів, про визначні військові походи та битви, про епоху Великих географічних відкриттів. Ви також дізнаєтесь про історію перших поселенців на території сучасної України, про відому та загадкову трипільську культуру, про Запорізьку Січ та козацьку державу.Книжки серії «Дітям про все на світі» призначені для дітей молодшого та середнього шкільного віку. Вони можуть бути використані як цікавий додатковий матеріал у навчальному процесі.
33
Видатні воєначальники. Ілюстрована енциклопедія для дітей
Верховень В.
Це видання розповідає про життя, діяльність і військову доблість найвідоміціих воєначальників світу, чиї імена передаються з покоління в покоління, а їхні вчинки навічно вписані в історію військового мистецтва.
19
Чистун, замазура? 22 картинки. (картонка)
16
Дітям про музику
Лемко Ілько
Книжка знайомить дітей з азами музики, розповідає про її історію, стилі, музичні інструменти, найвидатніших творців
17
Мій світ. Інтегровані заняття з дошкільниками. 5-6 років
Пащенко Ольга
15
Пластилінові фантазії
О. Г. Рібцун, Ю. В. Рібцун
З цією книгою батьки та вихователі зможуть допомогти творчому самовираженню дитини. Ліплення розвиває зорову увагу і сприйняття, уяву, просторове мислення, пам'ять, мовлення, дрібну моторику. У цій книзі матеріал підібраний за ступенем складності — від простішого до складнішого з урахуванням вікових та психофізичних особливостей дітей. Завдання супроводжуються віршиком, загадкою чи скоромовкою, що стимулюють мислення дитини. Призначено для батьків, вихователів дошкільних навчальних закладів.
25
Про мене та про всіх. 7+
Коперштенберг Iван
«Чомучки» для школярів 3-6 класів. Простою та зрозумілою мовою педагог із багатодітним досвідом роботи відповідає на всі дитячі «чому», із якими він стикався під час своєї вчительскої практики. Кожна томучка доповнена лаконічним прозовим або віршованим висловом відомих людей, які саме спіткалися об чомучки у своїй творчості й успішно відповідали на них. Ця книга буде цікава всім, хто звик дивуватися, ставити питання та знаходити на них зрозумілі та найвичерпніші відповіді.
25
Хто в річці живе. (картонка)
Коршунова М.
5
Іграшковий / Справжній. (картонка)
10
Знаете ли вы физику?
Перельман Яков
В книге Я.И. Перельмана представлены оригинальные задачи различной степени сложности, которые помогут вам по-новому взглянуть на физику. Интересные факты, примеры событий, поддающихся действию законов физики, и многие другие любопытнейшие явления не оставят равнодушными ни одного читателя. Задачник направлен на то, чтобы развить логическое мышление, обратить ваше внимание на ошибочность многих физических представлений и подтолкнуть вас к критическому пересмотру ваших знаний в области физики.
62
Ми готуємось до школи
укл. : В. Федієнко; іл. : М. Коршунова
Збірку складають чотири основні розділи: «Вчимось писати», «Вчимось рахувати», «Вчимось читати» та «Вчимось мислити». Для батьків, вихователів та педагогів.
55
Вивчаємо Цифри. Трафарети-навчайки. 3+
12
Знайди свою щасливу зірку. Секрети удачі
Бардіна P.
У цій книжці ти зможеш прочитати про своє теперішнє і майбутнє, яким воно повинно бути згідно з класичним зодіакальним, китайським, квітковим, кельтським гороскопами. Ти сама навчишся пізнавати характер людини і передбачати долю за зірками, за лініями руки, розкривати таємне значення подій за «Книгою перемін». Ти відкриєш для себе приголомшливий, чарівний світ незвіданого, і твої друзі захоплюватимуться тобою.
19
Орігамі. Фігурки тварин
Жукова Ірина
Усі діти люблять тварин. Вони випрошують у батьків собак, кішок або хом'яків, хоча частіше їм доводиться задовольнятися плюшевими ведмедиками, зайчиками або мавпочками. Але, погоджуючись на таку заміну, багато хто з непосид просить купити їм якусь забавну іграшку, та от тільки догодити дитині не так-то просто. Однак автор книги «Орігамі. Фігурки тварин» готова допомогти вам порадувати сина або дочку. Подарувавши дитині дане видання, ви подаруєте їй можливість самій вибрати та зробити будь-яку уподобану фігурку. Для полегшення роботи в цій книзі наведені поетапні інструкції, детальні схеми і кольорові фотографії процесу виготовлення виробів у дуже популярній сьогодні техніці «модульне орігамі». Крім того, у виданні доступно описане виконання двох модулів орігамі, з яких складаються представлені в книзі фігурки восьминога, курчати, кита, сови тощо. Завдяки книзі «Орігамі. Фігурки тварин» у вашої дитини з'явиться власна колекція забавних іграшок!
23
Усе для хлопчиків. Енциклопедія дошкільника. Від 3 років
38
Boys time. Merry Stickers. 40 наклейок
5
Казкова абетка
Володимир Верховень, Ольга Шуваєва
18
Монополіст. MoneyPolyst. Нова економічна гра
36
Книга розвитку дитини. 1-5 років
С. Є. Гавріна, Н. Л. Кутявіна, І. Г. Топоркова, С. В. Щербиніна
У книзі подано вправи, спрямовані на розвиток сприйняття, уваги, пам'яті, наочно-образного та логічного мислення у дітей від 1 до 5 років. Окремі розділи книги присвячено ознайомленню малюка з навколишнім світом, розвитку мовлення і дрібної моторики руки.
54
Що ми знаємо про пори року: Розвивальний зошит для занять із дитиною від 3 років
Дорохова О.
Книги серії «Про Івасика і Софійку» можуть використовуватись для занять із дитиною від 3 років. У виданні вміщені завдання одразу за декількома напрямками, що допоможе всебічно розвиватись дитині. А щоб вашому малюкові сподобалось займатися, допомагати й захоплювати його будуть нові друзі — хлопчик Івасик та дівчинка Софійка. Серія складається з чотирьох книг: «Речі навколо нас», «Граємо, малюємо, рахуємо», «Що ми знаємо про пори року», «Весела подорож». Для батьків, що дбають про розвиток своїх дітей.
6
Зимові канікули : Зошит учня 2 класу
Сапун Галина
У зошиті запропоновано завдання навчального та розвивального характеру, які допоможуть школярам провести зимові канікули весело, цікаво та змістовно, оптимально поєднати відпочинок з інтелектуальним розвитком, повторити вивчений матеріал та підготуватися до навчання в наступному семестрі. Завдання зошита розраховані на щоденну роботу впродовж зимових канікул.
15
Місто. Енциклопедія дошкільника. Від 3 років
38
Космонавтика. Відкриття Всесвіту
Железняк Г.
Ця книжка знайомить читача з видатними успіхами, досягнутими людством у царині освоєння космосу. Видання містить відомості про штучні супутники, ракети та космічні кораблі, телескопи та космічні об’єкти, освітлює основні проблеми, пов’язані зі здійсненням міжпланетних польотів. Читач дізнається про минуле й майбутнє космонавтики, про її перспективи та про те, як людина весь час пізнає довколишній світ.
89
Записничок. Метелики в кишенці
Соловйов М.
20
Людина. Енциклопедія дошкільника. Від 3 років
38
Сорока-ворона (книга-пазли)
16
Мовна скарбничка. Вчимо словникові слова
Заїка А.М., Тарнавська С.С.
Посібник допоможе засвоїти вимову, правопис та значення словникових слів за програмою з української мови (1-2 класи). Буде корисним для учнів, учителів, батьків, вихователів загальноосвітніх навчальних закладів. Додаток до підручників «Буквар» (1 клас), «Українська мова» (2 клас). У книзі пропонуються вправи й завдання, за допомогою яких дитина ознайомиться з новими словами, опанує їх значення, навчиться правильно читати й писати.
18
Логіка та мислення. Від 6 років. + 157 наліпок
Посібники з математики, логіки, української та англійської мов із наліпками та кумедними героями зроблять заняття дитини насиченими і захопливими. Книги сприятимуть закріпленню навичок усної лічби в межах 100, формуванню умінь грамотного письма, розвитку логічних навичок, а також оволодінню базовою лексикою. Перевірка знань за допомогою серії «Веселий тренажер» перетвориться на цікаву гру! Видання призначені для учнів початкової школи, учителів і батьків.
8
Моя перша книжка про протилежності
6
Кумедні літери
Курмашев Рінат
49
Погода та пори року: Розвивальний зошит для занять із дитиною від 2 років
Дорохова О.
Книги серії «Про Івасика і Софійку» можуть використовуватись для занять із дитиною вже з 2 років. У виданні поміщені завдання одразу за декількома напрямками, що допоможе всебічно розвиватись вашій дитині. Кожна книга містить рекомендації про те, як займатися з дворічною дитиною, та сторінку про особливості розвитку вашого малюка. Серія складається з 4 книг: У нашому домі, Колір і форма, Погода та пори року, Знайомимося з тваринами. Для батьків, що дбають про розвиток своїх дітей.
6
Що спочатку, що потім = Что сначала, что потом
11
Першокласна українська абетка. Унікальна методика
Беженова М.О.
Перший дзвоник... Перший урок... Перші вивчені букви... Дитині завжди важко робити перший крок, тому їй потрібно допомогти його зробити. А в цій нелегкій справі не обійтися без вірного помічника — даної книги, яка містить дієву авторську методику швидкого вивчення українського алфавіту та опанування навичок читання. Учителі можуть використовувати посібник як перший підручник школяра. Це дозволить скоротити час, відведений на знайомство з абеткою, й більше уваги приділити вдосконаленню навичок письма та навчанню грамоти. Крім того, яскраве оформлення книги, веселі й кумедні герої, оригінальні вправи перетворять нелегкий для маляти процес засвоєння алфавіту на просту і, що найголовніше, захопливу гру, яка запам'ятається надовго. Батьки ж за допомогою даної книги можуть навчати дитину додатково: разом розглядати ілюстрації, вчитися читати й писати букви, а згодом — слова та речення, виконувати цікаві завдання, відгадувати загадки і з кожним новим уроком - повторювати пройдене. У результаті лише за півтора (!) місяця дитині вдасться не тільки засвоїти навички читання, але й сформувати правильну вимову і розвинути мовлення, фантазію, пам'ять і кмітливість. А це дозволить школяру стати кращим учнем класу. Подаруйте першокласнику казкову подорож завдовжки в 33 букви!
21
Розвиваємо пам'ять. 2-3 роки (з наклейками)
18
Знайди відмінності. Розвиваємо увагу. Для дітей 3-4 років
Земцова
8
Природа України. Світ тварин
Цеханська Олександра
Ця книжка є чудово ілюстрованим науково-популярним виданням про фауну України. У ній подано опис природних зон Полісся, Лісостепу і Степу, регіонів Карпат і Криму, а також прісноводних водойм і морів. Включає понад 350 видів тварин — безхребетних, риб, земноводних, плазунів, птахів і ссавців. Може бути використана як довідковий посібник. Призначена для школярів, студентів-біологів і широкого кола читачів, які цікавляться природою і світом тварин.
99
Літачки-рятівнички. Випуск № 3
Уклад. О. М. Кожушко
Ласкаво просимо в мальовничий і веселий світ відважних літачків-рятівничків. У цих книгах на юних читачів чекають не лише зустрічі з безстрашними майстрами своєї справи, але й захопливі завдання, цікаві головоломки, логічні завдання, заплутані лабіринти, розмальовки й іще багато-багато цікавого. Завдання, подані у веселій ігровій формі, стануть улюбленою розвагою для дітей і дадуть змогу розвинути їхні мовленнєві, образотворчі та математичні навички.
16
Механічні чарівники. Аплікації для хлопчиків
6
Дикі лебеді. Кіт у чоботях. Принцеса на горошині. Читаємо по складах самі. 4-6 років
укл. Томашевська Н.
Ваш малюк уже знає букви і вчиться читати? Тоді книжки серії «ЧИТАЄМО ПО СКЛАДАХ САМІ» для нього. Адже до неї увійшли найцікавіші дитячі казки. Читаючи, малюк зустрінеться зі старими знайомими і знайде нових друзів. У цих книжках текст написаний короткими реченнями, слова поділені на склади, а наголошені голосні виділені синім кольором. У виданнях багато ігрових завдань. Усе це зробить читання для дитини легким і цікавим.
21
Знайди відмінності. З наліпками. 3+
14
Наша планета. Енциклопедія дошкільника. Для малюків від 3 років
Каспарова Юлія, укл.
Яскрава енциклопедія розповість малюкові про планету Земля, її гори і пустелі, моря та океани. Видання призначене для індивідуальної роботи батьків із дітьми, а також вихователів дошкільних закладів різного типу.
38
На воді, в повітрі
10
Природа. Загадки-невидимки. Книжка з наліпками. 2+
8
Тваринний світ. Книга-гра. 5 пазлів, 35 деталей
46
Вгадай професію! Круть-верть!
Картонна книга
25
Вмивайчики. (картонка)
8
Диво-абетка
Сонечко Ірина
49
Кросворди для дітей
18
Техніка: Дитяча енциклопедія
Ця книга познайомить малюка з наземним, повітряним і водним транспортом, допоможе вивчити назви різних машин. А кольорові ілюстрації, картинки-ланцюжки і об'ємні автомобілі зроблять цей процес захоплюючим.
65
Азбука екології
Чуб Наталія
«Азбука екології» нова книжка із серії «Енциклопедія для маленьких вундеркіндів» відомого дитячого психолога Н. Чуб. Ця добра казкова історія про пригоди ведмедика Мітча та його друга професора Террела навчить маленьких читачів любити й берегти довкілля, піклуватися про тварин та рослини, бути справжніми друзями природи.
74
Большая книга игр и развлечений
Ю. В. Гурин, О. В. Жакова
В этой книге вы найдете множество игр на любой вкус - игры на бумаге, настольные игры, игры для семейных и школьных праздников, подвижные игры и прочее. Игры не просто развивают самые разные способности, они сделают ваш досуг - в семье и в компании друзей, более интересными, помогут узнать друг друга.
89
Читання і логіка: Посібник для дітей віком 4—6 років
Уклад. С. А. Ігнатьєва
Даний посібник містить завдання, спрямовані на закріплення навичок читання й одночасне тренування логічного мислення. Цікаві тексти та яскраві малюнки-ілюстрації зроблять навчання цікавим і захопливим. Завдяки «Домашній книзі з читання» дитина навчатиметься читання легко й невимушено. Видання може використовуватися під час індивідуальної роботи батьків із дітьми, а також у дошкільних закладах різного типу. Навчальне видання
23
Показати ще...