Ваш кошик порожній
Книжкова Хата 097-609-59-85, 099-640-03-70
Наприклад: Кінг...

З Різдвом Христовим і Новим роком! Вірші, колядки, щедрівки, оповідання

, палітурка: т16 грн.
Доставка:

   - Нова Пошта 1-3 дні
   - Укрпошта 3-7 днів
   за тарифами перевізників

Оплата:

   - при отриманні
   - на карту Приватбанка
ISBN: 978-966-1512-02-2
Велика ілюстрована енциклопедія ерудита
Ця універсальна енциклопедія — джерело інформації з різних галузей знань: біології, анатомії, геології, хімії, фізики, механіки, астрономії й екології. Вона містить великий обсяг необхідних кожній дитині відомостей про навколишній світ, досягнення науки і техніки, про видатних учених і винахідників. Тексти супроводжуються вдало підібраним візуальним матеріалом — малюнками, фотографіями, діаграмами та схемами. Видання розраховане на найширші кола читачів, які цікавляться історією науки та її найновішими досягненнями.
196
Перша англійська абетка-словник для малят
Перша англійська абетка-словник — видання, за допомогою якого дитина легко та швидко вивчить літери англійської абетки. У книзі подані великі літери алфавіту, яскраві малюнки та набір слів на кожну літеру. Також на останніх сторінках книги ви знайдете англійсько-український словничок із транскрипцією. Видання спрямоване на ознайомлення з англійською абеткою, простими словами англійської мови. Книга призначена для дітей молодшого віку, їхніх батьків та педагогів. Видання для дозвілля
25
Диктанти з української мови для абітурієнтів + правописний коментар
Зубков М.
Пропоновані диктанти укладено за текстами творів з української літератури та сучасних науково-публіцистичних статей і відповідають нормам чинного українського правопису. У пригоді абітурієнтові стане та частина посібника, де подано форми відмінювання іменних частин мови у таблицях та основні правила пунктуації.
22
Маківочка. Хто?
15
Пригоди сонячних зайчиків
Медведев Валерій
Пригоди сонячних зайчиків
49
Блокнотик моїх бажань
14
Розвиваємо уяву і фантазію. (картонка)
12
Малюють діти. Майбутнім чемпіонам. З наліпками. Футбол. Художня гімнастика
20
Комахи. 50 найвідоміших видів : Міні-енциклопедія
За допомогою цього довідника ви зможете розпізнати 50 найвідоміших видів комах. Ви дізнаєтеся про їхні основні ознаки та спосіб життя. Для широкого кола читачів.
55
Собаки. Маленькі тварини та їх родини. З наліпками
22
На лузі
Чайчук Г.
Ці маленькі книжечки дуже сподобаються вашому малюкові. Адже це так захопливо — підбирати наліпки потрібного розміру і клеїти їх на малюнки! Дитина власноруч упорається із цим завданням, якщо ви їй лише трошки допоможете. Ці вправи сприятимуть розвитку дрібної моторики та уваги.
20
Моторика. (картонка)
Коваль Олександр
Завдання тестів спрямовані на формування зорового сприйняття; моторики; сенсорних еталонів (колір, форма, розмір); графічних навичок (обведення по кбнтуру, штрихування, малювання). Для вихователів дитячих садків і батьків.
32
101 секрет феї
Хочеш стати справжньою феєю? Тоді мерщій відкривай цю книжку! Феї Сапфіровий Дзвоник, Бурштинова Лілія та їх подруги розкриють тобі 101 магічний секрет перетворення зі звичайної дівчинки в справжнісіньку фею. Ти зможеш обзавестися чарівною паличкою, чудовими крильцями та короною, приготувати фантастичні ласощі й улаштувати магічну вечірку! Друзі, мама й тато будуть у захваті, чи не так, юна феє?!
85
Вчимо букви
Курганова Наталія
Для спільної роботи батьків і дітей
26
Першокласна українська абетка. Унікальна методика
Беженова М.О.
Перший дзвоник... Перший урок... Перші вивчені букви... Дитині завжди важко робити перший крок, тому їй потрібно допомогти його зробити. А в цій нелегкій справі не обійтися без вірного помічника — даної книги, яка містить дієву авторську методику швидкого вивчення українського алфавіту та опанування навичок читання. Учителі можуть використовувати посібник як перший підручник школяра. Це дозволить скоротити час, відведений на знайомство з абеткою, й більше уваги приділити вдосконаленню навичок письма та навчанню грамоти. Крім того, яскраве оформлення книги, веселі й кумедні герої, оригінальні вправи перетворять нелегкий для маляти процес засвоєння алфавіту на просту і, що найголовніше, захопливу гру, яка запам'ятається надовго. Батьки ж за допомогою даної книги можуть навчати дитину додатково: разом розглядати ілюстрації, вчитися читати й писати букви, а згодом — слова та речення, виконувати цікаві завдання, відгадувати загадки і з кожним новим уроком - повторювати пройдене. У результаті лише за півтора (!) місяця дитині вдасться не тільки засвоїти навички читання, але й сформувати правильну вимову і розвинути мовлення, фантазію, пам'ять і кмітливість. А це дозволить школяру стати кращим учнем класу. Подаруйте першокласнику казкову подорож завдовжки в 33 букви!
24
Відгадай загадки. Пазл усередині
18
Енциклопедія школяра
уклад. : В. В. Мирошнікова, В. В. Істоміна
У цій книзі зібрано все цікаве, що дитина повинна знати про Всесвіт: про планети, галактики, про зірки взагалі та Сонце зокрема. І, звичайно, про Землю: про її поверхню і Світовий океан, річки й озера, ліси й пустелі, природні явища, країни та їхніх мешканців. Усе це подається вичерпно, зрозуміло та цікаво.
55
Скільки свят у нас на рік?
Уклад. О. П. Рибка
Це справжня книга-скарбничка, адже в ній зберігаються всі найвідоміші свята, які ми справляємо з року в рік. А відкрити та роздивитися вміст книги тобі допоможуть юні герої: братик і сестричка Іванка та Сашко. Разом ви дізнаєтетесь про історію свят і традиції, зможете прочитати і вивчити вірші й смішинки, а також зробити подарунки або прикраси до будь-якого свята своїми руками! Видання призначене для дітей старшого дошкільного віку та молодших школярів. Видання для дозвілля Скільки свят у нас на рік?
35
Смачна абетка. Книжка-картонка
12
Замок принцес. Чудо-конструктор
30
Енциклопедія чомусика
уклад. О. М. Скоробогатська
У книзі ваша дитина знайде відповіді на свої нескінченні «чому», «скільки», «що», «як» і «навіщо». Скільки років Сонцю? Чи всі планети такі, як Земля? Чому в нас не завжди літо? Чому вода в морі солона? Чи бувають дощі із жаб? Навіщо єгиптяни будували піраміди? Що таке клітина? Чому ми бачимо сни? Скільки років може прожити людина? Ці та безліч інших питань з історії, астрономії, географії, біології висвітлені в цій енциклопедії. Книга розрахована на дітей молодшого та середнього шкільного віку.
62
Абетка біблійна
Кефрі Альбіна
19
Моя сім'я. (картонка)
книжка-картонка
20
Читаємо самі по складах
Навіть вивчивши окремі літери, малюкові ще важко швидко вимовляти цілі слова чи тим більше фрази. Кожне слово, перш ніж вимовити його вголос, він осмислює подумки. Тож упорядники збірника веселі й цікаві вірші багатьох українських та російських письменників розбили за правилами по складах, щоб діти, самостійно навчаючись читати, водночас вдумувались у прочитане й добре запам'ятовували правила вимови.
72
Світ тварин шести континентів. Ілюстрована енциклопедія
Тваринний світ планети Земля вражає своєю розмаїтістю. В океані й на суші, у повітрі й під землею — скрізь кипить життя. Кожна людина повинна знати й любити живу природу. Це яскраве ілюстроване видання розкаже про дивовижних тварин нашої планети і стане найкращим подарунком для допитливих хлопців та дівчат. Книжку адресовано школярам, а також їхнім дбайливим батькам. Усі права на цю книгу знаходяться під охороною видавництва. Жодна частина цього видання, включаючи назву та художнє оформлення, не може бути перероблена, перевидана, ксерокопійована, репродукована або розмножена будь-яким іншим способом. Видавництво не несе відповідальності за зміст і достовірність даного твору. Думка видавництва може не збігатися з думкою авторів, перекладачів, укладачів.
62
Скарби
Мерфі Ґ.
Про легендарні знахідки золота, срібла і коштовного каміння, про шукачів скарбів — аматорів і професіоналів, про те, як археологи проводять розкопки, розповідає енциклопедія нової серії «Факти. Знахідки. Відкриття». Книжка щедро ілюстрована.
99
Принцеси
Це ідеальна книжка для маленької принцеси. У ній є все для розвитку творчих здібностей: розмальовки, головоломки, настільні Ігри, наклейки. Фантазуй — і чудовий казковий світ стане для тебе ще захопливішим!
54
Мир музыки. Энциклопедия
Энциклопедия посвящена истории великого государства Музыки со времен возникновения человечества и до наших дней. Музыкальные инструменты от древнегреческих гидравлосов до современных электронных синтезаторов; типы певческих голосов от колоратуры до баса; биографии гениальных композиторов; история создания величайших произведений; стили, направления и жанры от григорианских хоралов до "монстров рока" - все это вы найдете на страницах этой книги. Многие материалы выходят на русском языке впервые.
369
Предмети в домі від А до Я
29
Організм як механізм: інтерактивна енциклопедія
У цій новій енциклопедії людський організм порівнюється з механізмом. Проте, що необхідно для узгодженої роботи усіх органів і систем, та як медики лагодять цей унікальний механізм, юний читач дізнається зі сторінок книжки. Цікаві рубрики, яскраві ілюстрації, сучасний дизайн доповнюють зміст.
59
Будівельні машини (картонка)
32
Енциклопедія дошкільнятка
Н. Є. Філатова, О. Б. Моніч, Т. Б. Маршалова, О. О. Конобевська
Підготовка до школи — дуже відповідальний та складний процес як для дитини, так і для її батьків. Ця книга стане найкращим помічником для турботливих мам і татусів. Адже головний метод навчання в ній — це гра. Майбутній школярик зустрінеться з веселими літерками й цифрами і разом з ними вивчить алфавіт і. рахунок, буде розв'язувати цікаві задачки та навчиться логічно міркувати, а також набуде навичок читання. Для дітей дошкільного віку.
145
Неймовірні пригоди в часі
Ця книжка — справжня знахідка для вашої дитини. З її допомогою вона не тільки дізнається багато нового про різні історичні епохи, але і з головою порине у цікаву гру. Перенесеться в кам’яний вік і побуває вождем давнього племені. Зможе випробувати себе в ролі генерала римської армії. Штурмуватиме середньовічну фортецю. Нарешті опиниться в XVI столітті і вирушить у плавання на вітрильному судні до берегів Індії. Мова книжки проста і доступна. Незнайомі слова подані в глосарії.
81
Альбом з розвитку мовлення для малят
Батяєва С. В., Савостьянова О. В.
«Альбом з розвитку мовлення» призначений для занять з дітьми 1,5-3 років. Вправи посібника допоможуть розвинути слухову пам'ять дитини, покращити фонематичне сприйняття, скоординувати м'язи мовного апарату, збільшити словниковий запас, зробити мовлення яскравим, емоційним та виразним. Посібник буде корисним не тільки для батьків, але й для вчителів-логопедів та вихователів.
37
Загублений портфель та інші негаразди
Серія «Швидка допомога» зацікавить школярів молодших і середніх класів, котрі час від часу потрапляють у різні неприємні ситуації, — забувають домашні завдання, гублять телефони і портфелі, псують шкільне приладдя або забувають про день народження друга. Проте, безвихідних ситуацій не буває. А от як навчитися блискавично реагувати на такі халепи в школі та ще й запобігати їм — розповість ця книга.
19
Великий альбом успіхів. 3+
19
Квіткова абетка. Книжка-картонка
8
Твоя перша енциклопедiя життя лiсу
43
Дітям про все на світі. Кн. 5
55
Мої перші ігри 3+
15
Мені 5 років
Ханіна О.
Збірка тестів «Мені 5 років» серії «Я знаю як» призначена для роботи з дітьми раннього віку. Ігровий посібник передбачає підготовку дитини до школи за усіма необхідними параметрами — цікаві та захоплюючі завдання з яскравими ілюстраціями розвивають мовлення та логічне мислення, сприяють набуттю математичних здібностей, формують навички письма. Виконуючи тестові завдання, дитина творчо розвивається, вчиться вільно спілкуватися, висловлювати свої думки, знаходити вірні рішення і не боятися помилок. Посібник повністю відповідає базовій програмі розвитку дитини дошкільного віку «Я у Світі».
29
Веселий комп'ютер
Бровко Галина
Для дітей дошкільного віку
7
Форми та фігури
49
Архітектура: Для дітей середнього шкільного віку
Авт.-упорядник Н.Ю.Безпалова
Давні міста часто називають кам'яними літописами, бо саме з виникнення перших постійних поселень починається для нас історія людства. Іноді мова архітектури буває навіть виразнішою за літературну, бо вона доступна всім. Водночас архітектура є зовсім особливою мовою, що нею може до нас дійти розповідь про життя інших народів у інші часи, тому так важливо навчатися розуміти її. Наша книга покликана навчити читача основам цієї мови, дати йому загальні уявлення про архітектурні стилі різних епох та країн.
25
Загадки у віконцях. У селі
9
Предмети в оселі. 22 фотокартинки. (картонка)
16
Малюють діти. Майбутнім чемпіонам. З наліпками. Плавання. Бойові мистецтва
20
Книга вихованоі дитини
Бойко Б.
Ця чудова книжка познайомить маленького читача з правилами етикету. Дотепні вірші допоможуть дитині зрозуміти, як поводитись у гостях, в поліклініці й транспорті, як приймати гостей і як самому бути чемним гостем. До книжки додається аудіоверсія текстів, що стане приємним подарунком не лише для дітей, а й для батьків. Для дітей дошкільного віку.
45
СУПУТНИК БУКВАРЯ
Федієнко Василь
Не маючи змоги визначити авторів значної частини творів, наведених у виданні, укладач визнав-за доцільне не підписувати кожний окремий твір. Укладач у жодному разі не претендує на авторство віршів та творів, що їх було включено до видання як ілюстративний Матеріал згідно із Законом України «Про авторське право та суміжні права». Список опрацьованої літератури див. у букварі «Читайлик» В. В. Федієнка. До деякихтворів було внесено незначні зміни з метою.адаптації для дітей дошкільного віку
10
Про природу і погоду
Цушко Сергій
14
Вечірка
Марбехан Сесіль
Ця книга-альбом створена спеціально для дівчаток. Знайомтеся з веселою супер-групою Mini Girlz і разом із новими подружками збирайтеся на вечірку. В альбомі можна малювати, писати і розфарбовувати. Багаторазові суперналіпки зроблять альбом дуже яскравим. Для дівчаток 4 рочків і старших.
22
Зайчик
8
Як стати зіркою
Ця книжка для тих, хто любить співати І і танцювати, марить сценою, кого приваблює червона доріжка кінофестивалів, хто мріє опинитися в чарівному світі сценічного мистецтва. Майбутні зірки кіно, театру і шоу-бізнесу знайдуть у ній чимало веселих і захопливих завдань, ігор, розмальовок і жартівливих тестів, що розвивають творчі здібності. Варто лише повірити в себе і впевнено йти до мети. Розкрий свій талант і стань суперзіркою!
59
Тести малюкам : 3—4 роки
Тести призначені для роботи з дітьми 3—4 років. Завдання спрямовані на розвиток уваги, логіки, пам'яті, уяви, мовлення дитини. Структура книги така, що дитина виконує завдання разом із батьками; дорослим також дається коментар, що дозволяє визначити правильність і повноту відповіді. Виконуючи тестові завдання, ви зможете перевірити рівень розвитку дитини й почати підготовку до школи.
25
Протилежності: Навчальні пазли (48)
29
Расфарбовка "Funtime". Кн. 1
17
Показати ще...