Ваш кошик порожній
Книжкова Хата 097-609-59-85, 099-640-03-70
Наприклад: Кінг...

З Різдвом Христовим і Новим роком! Вірші, колядки, щедрівки, оповідання

, палітурка: т16 грн.
Доставка:

   - Нова Пошта 1-3 дні
   - Укрпошта 3-7 днів
   за тарифами перевізників

Оплата:

   - при отриманні
   - на карту Приватбанка
ISBN: 978-966-1512-02-2
Малятко. Букварик-читаночка. Для дошкільного віку
Андрощук Л.
29
Ось як це працює
Жабська Тетяна
Життя сучасної людини наповнене різноманітними приладами-помічниками, вона користується ними майже постійно, часом, навіть не замислюючись. Усім нам, особливо в дитинстві, цікаво знати, а що ж там всередині і як це працює. Давайте з’ясуємо...
60
Великий подарунок для маленьких та кмітливих (комплект з 4-х книжечок)
29
Зопарк на канікулах. [used]
8
Альбом для дівчаток. Від 1 року
15
Людина. Енциклопедія дошкільника. Від 3 років
39
Скоро до школи
Федієнко Василь
Мета першої частини посібника — «Букваря» — формування у дитини початкових навичок читання й письма. Книга допоможе в розвиткові фонематичного слуху, оволодінні звуковим та складовим аналізом і синтезом, розширить словниковий запас дитини. Заняття за «Букварем» стимулюватимуть також розвиток сприйняття, уваги, пам'яті, мислення та мовленнєвих навичок. Друга частина книги являє собою посібник із математики та розвитку мислення для дітей п'ятого та шостого років життя. Матеріал цього розділу допоможе в доступній, ігровій формі ознайомити дитину з основами математики. Вводяться поняття «один-багато», «більше-менше», «стільки ж», для ознайомлення пропонуються деякі площинні та об'ємні геометричні фігури. Головна увага приділяється числам та цифрам, кількісному та порядковому їх значенню, роботі з математичними знаками, розв'язанню прикладів та задач. Для батьків, вихователів та педагогів.
99
Magic paper (Чарівний папір)
6
Страшилки
Паттер Вільям
Зазирни в цю книжку. Там таке! Неймовірні ідеї до свят, моторошно оригінальні рецепти частування, історії, від яких кров холоне... А ще — ігри, головоломки, поробки, наклейки, захопливі завдання... Тут є все, щоб весело і цікаво розважитися з друзями!
54
Кресало, або Синя свічка. 6 пазлів всередині
Грімм Брати
42
Хто Чепурун? Хто Нечупара?
25
Знайди відмінності. З наліпками. 3+
23
Логічна мозаїка. 4+
Книжка-фа «Логічна мозаїка» — чудова нагода поспілкуватися з дитиноюта з користю витратити час. Займаючись з малюком, ви зможете за допомогою яскравих малюнків та ігрових карток: навчити малечу впізнавати форми, кольори та розмір предметівпознайомити дитину з кількістю та якістю предметів навчити малюка порівнювати знаходити відповідності проводити аналогії та визначати послідовності Уявіть, що все це може засвоїти малюк з 3-х років. У грі відбувається пізнавальний розвиток дитини. «Логічна мозаїка» поліпшить здатність дитини слухати, роздивлятися, запам'ятовувати.
23
Мудра скриня для дитини: Старший дощкільний вік. Кн. 1
Укл. Л. В. Яковенко
Мовленнєвий матеріал, упорядкований у збірці, познайомить з кращими зразками української та світової літератури, відповідної до вікових особливостей та сприйняття; буде сприяти збагаченню та активізації словникового запасу дітей, розвитку їх мислення, пам'яті та уваги; розвиватиме уміння відчувати образну мову поезії та можливість насолоджуватись художнім словом, формуватиме естетичний смак. Матеріали збірки можна використовувати як у дошкільній установі, так і у колі сім'ї.
30
Чий голосок. (картонка)
Для дітей дошкільного віку
16
Прописи 5-6 років. Малюємо по клітинках
4
Хто де живе? 11 ігор. Лото. 4+
10
Крутий футбол із Деві. Гол!
10
Мої професії
50
Веселе свято. Пазли для найменших. (картонка)
30
Країни та континенти : інтерактивна енциклопедія : для серед, шк. віку
Цього разу інтерактивна енциклопедія із серії «Запитання й відповіді» пропонує читачеві помандрувати країнами та континентами. Вона оповідає про чудеса природи, частини світу, міжнародне співтовариство, прапори різних країн та Олімпійські ігри. Закріпити набуті знання допоможуть запитання, що супроводжують кожен розділ, а перевірити їх— розділ «Відповіді» наприкінці книжки.
39
Логопедические игры
Шалаева Галина
В книге даны специальные упражнения, скороговорки, чистоговорки и стихи, устраняющие фонетические недостатки в детской речи, а также приведены простые логопедические приёмы преодоления трудностей в произношении отдельных сложных звуков. Занимаясь с малышом дома по нашей книге, родители быстро и успешно помогут ребёнку избавиться от речевых дефектов.
99
Капітанська дочка
Оригінальне видання, в яке включений адаптований для дітей середнього шкільного віку варіант повісті Олександра Сергійовича Пушкіна «Капітанська дочка», доповнений розгорнутим ілюстрованим коментарем — енциклопедією.
33
Стану футболістом!
5
Коляд, коляд, колядниця...
6
Альбом друзів [в асортименті]
15
500 найцікавіших питань та відповідей щодо народів України
Уклад.: Р. В. Шарібжанов, Г. 0. Шарібжанова
Автори цієї книги дають відповіді на маловідомі питання з історії звичаїв, традицій та обрядовості, народного костюму, особливостей будівництва, транспорту і засобів пересування, їжі й харчування, усної народної творчості, народних свят та повсякденного життя, світогляду, релігійних вірувань народів України. Розповіді доповнені яскравим та інформативним ілюстративним матеріалом. Книга стане в пригоді всім, хто цікавиться звичаями, побутом та культурою народів України, історією рідного краю.
49
Християнська азбука. Читання для дітей, батьків і вихователів
Назаров Н.Б., Зенькович А.А.
Читання для дітей, батьків і вихователів
65
100 улюблених біблійних історій
108
Абетка. Великі літери. Навчальні завдання. Чудові ілюстрації
Зав’язкін О.
Вашій дитині час вивчати літери й опановувати читання? Вам допоможе це яскраве видання — абетка з великими літерами і4чудовими ілюстраціями, у якій немає повторюваних слів. Літери,в книжці подаються в алфавітному порядку. Слова поділені на склади і мають наголос. Адресовано дошкільникам і їхнім дбайливим батькам. Усі права на цю книгу знаходяться під охороною видавництва. Жодна частина цього видання, включаючи назву та художнє оформлення, не може бути перероблена, перевидана, ксерокопійована, репродукована або розмножена будь-яким іншим способом. Видавництво не несе відповідальності за зміст і достовірність даного твору. Думка видавництва може не збігатися з думкою авторів, перекладачів, укладачів.
18
У місті. Я відкриваю світ
21
Від форми до кольору
Більше 30 наклейок
12
Природні пам’ятки світу
Стадник О.
Подорожуючи сторінками цієї книги, ви наочно побачите знамениті гори та вулкани, ріки, оповиті легендами, та грандіозні водоспади, таємничі печери, які йдуть на багато кілометрів у глибину земних пластів, і підводні зарості коралів, льодовики, що виблискують під антарктичним сонцем, і острови, де рослинний і тваринний світ зберігся у всій своїй первісній розкоші. А також дізнаєтеся про те, якою тендітною та вразливою є наша планета, як розумно та дбайливо слід ставитися до неї, щоб не втратити назавжди красу та своєрідність земної суші та Світового океану, що омиває її.
89
Хто у що вдягнений. (картонка)
Чубач Ганна
32
Чому я не можу літати, як супергерой, та інші запитання про рух
Г’юїтт Саллі
25
Пригоди Зайченятка та його друзів
Синичкін А., Конфеткіна К.
42
Пригоди орлятка та його друзів
Синичкін А., Конфеткіна К.
42
Ввічливі слова. (картонка)
7
Кіра й таємниця бублика
Шефер Бодо
Життя Кіри цілком змінилося після того, як вона врятувала пса – чудового лабрадора Мані. Пес умів розмовляти та навчив дівчинку правильно заощаджувати і розпоряджатися грошима. Ось-ось має здійснитися мрія Кіри – і вона полетить до Каліфорнії. Але на шляху до мети несподівано виникають перешкоди, які не так легко подолати – адже для цього потрібно знати сім правил життя… Бодо Шефер – фінансовий консультант номер один у Європі, письменник і бізнесмен, автор бестселера «Шлях до фінансової незалежності» та унікальної книжки для дітей «Пес на ім’я Мані, або Абетка грошей», у якій він навчає, як правильно розпоряджатися грошима, щоб здобути фінансову незалежність. Нова книга Бодо Шефера «Кіра й таємниця бублика» відкриває дітям правила життя, які допоможуть їм досягати мети і стати гідними громадянами.
46
Фрукти. Загадки-невидимки. Книжка з наліпками. 2+
10
На фермі
39
Тваринний світ. Підводне царство
12
Фігури. Калейдоскоп. (картонка)
Каспарова Юлія
9
Гроші
Шаповалов Дмитро
Гроші — втілення мрії і чи не найбільша спокуса людства, мірило успіху та критерій оцінки у сфері бізнесу. Кажуть, що вони правлять світом і що незабаром зникнуть... Міфи, еволюція грошей від мушель до полімерних банкнот, знайомство з головними гравцями на фінансових ринках, історія людини, котра навчила світ жити в борг, та низки видатних діячів, що вплинули на міжнародну економіку. Цю та багато іншої цікавої інформації ви знайдете на сторінках нашої енциклопедії.
65
Розвиток мовлення. Розширюємо словниковий запас. Вчимося граючись. Тренуємось говорити грамотно. Від 2 років. (картонка)
10
FOOTBALL (500 наклейок)
39
Зіркові історії успіху Від зірок українського спорту
Історії від зіркової команди українських спортсменів не залишать байдужими ні дітей, ні дорослих, бо всі вони підтверджені справжніми перемогами, золотом високої проби. Зовсім поруч із нами живуть люди, котрі вміють творити дива. Вони змінюють наше уявлення про можливості людського тіла і духу. Кому, як не їм, бути прикладом для молодого покоління, ділитися своїм життєвим досвідом і надихати на тернистий, важкий, а все ж такий прекрасний шлях до успіху.
59
Волшебный мир принцессы
30
Англійська мова для малюків
Наливана В.
Працюючи за цим посібником, ваша дитина швидко й легко опанує велику кількість англійських слів, а також навчиться правильно їх вимовляти. Додаткові завдання та яскраві авторські ілюстрації сприятимуть закріпленню знань маленького учня. Для читачів дошкільного та молодшого шкільного віку.
68
Веселі уроки здоров’я для розумних хлопчиків та дівчаток
Хаткіна М.
Усі права на цю книгу знаходяться під охороною видавництва. Жодна частина цього видання, включаючи назву та художнє оформлення, не може бути перероблена, перевидана, ксерокопійована, репродукована або розмножена будь-яким іншим способом. Видавництво не несе відповідальності за зміст і достовірність даного твору. Думка видавництва може не збігатися з думкою авторів, перекладачів, укладачів.
65
Велика книжка. Мавпи
Тваринний світ нашої планети надзвичайно різноманітний. Його представники дивують і радують нас. про мавп, їхній зовнішній вигляд, особливості поведінки. Яскраві фотоілюстрації допоможуть дітям краще узнати цих дивовижних тварин.
30
У спекотній Африці
Гончарова Олена
8
Лічба до 10 і навпаки. (картонка)
12
Їду, плаваю, лечу. Транспорт. (картонка)
Цушко Сергій
14
Розвиток мовлення
Укладач Борзова В. В
39
Абетка.Читаємо по складах
3
Показати ще...