Книжкова Хата 097-609-59-85, 099-640-03-70
Наприклад: Кінг...
 З Різдвом Христовим і Новим роком! Вірші, колядки, щедрівки, оповідання

З Різдвом Христовим і Новим роком! Вірші, колядки, щедрівки, оповідання

, палітурка: т
оцінок: 0


16 грн. в наявності
Доставка:
   - Нова Пошта 1-3 дні (від 20 грн.)
   - Укрпошта 3-7 днів (від 14 грн.)

Оплата:
   - при отриманні
   - на карту Приватбанка
ISBN: 978-966-1512-02-2
Велика ілюстрована енциклопедія географії
Ця універсальна енциклопедія дає повне уявлення про планету Земля: її формування, геологічну будову та ландшафти, клімат і погоду, проблеми довкілля. У ній уміщено найновіші відомості про всі країни світу — аж до найменших острівних держав: їх політичний устрій, етнічний склад, економіку, ландшафти, історію виникнення й перспективи розвитку. Видання щедро ілюстроване: у книжці вміщено понад 2500 яскравих кольорових ілюстрацій і фотографій.
209
Цифри (картон)
Чубач Ганна
25
Мишеня. Знайди відмінності. З наліпками. 3+
23
Наша мова. (картонка). (картонка)
Коваль Олександр
32
Тести малюкам з ігровими завданнями: 2+
У книжці містяться тестові завдання для дітей від 2 років на увагу, пам'ять, дрібну моторику, логіку, уяву, розвиток мовлення та знання основ математики. Тести допоможуть батькам визначити, які здібності малюка розвинені найкраще, які на достатньому рівні, а над чим іще треба попрацювати. Крім того, тут описана велика кількість різноманітних ігор, у які можна гратися вдома й під час прогулянки.
25
Дітям про музику
Лемко Ілько
Книжка знайомить дітей з азами музики, розповідає про її історію, стилі, музичні інструменти, найвидатніших творців
17
Форми: фігури, приклади, завдання
25
Динозаврики. 6 пазлів
69
Вчимося читати
Джемула Галина, Долматова Т.
Цей навчальний посібник пропонує батькам, бабусям і дідусям навчити своїх малюків читати значно раніше, ніж вони підуть до школи. Навчальний матеріал у пропонованому виданні подано як чарівну історію, яка одночасно є і відпрацьованою деталізованою методикою, і інструкцією для дорослих, що навчають дитину. Такий виклад матеріалу перетворює складний навчальний процес на захопливу гру й дозволяє вдома навчити малюків азбуки, читання і правильної вимови. Разом із малюком будуть навчатися гномик Круть та його товариш Сидь, які стануть для нього друзями й помічниками. Тому вже після першого заняття дитина сама буде нагадувати Вам про черговий урок, щоб знову зустрітися з улюбленими героями. Книга створена спеціалістами, які присвятили все своє життя навчанню дітей, і рекомендована всім, хто опікується раннім розвитком своїх малюків.
59
Кресало, або Синя свічка. 6 пазлів всередині
Грімм Брати
42
Буквар миру. Книга для сімейного читання
Сковорода Григорій
До видання увійшли вибрані твори великого українського філософа, письменника й~богослова Григорія Сковороди: байки, поезії, притчі, листи, переклади. Це книга для сімейного чигання, тому що і дорослі, і діти знайдуть у цих простих! мудрих рядках свій сенс і розкриють для.себе вхідні двері до доброго життя... Книга ілюстрована старовинними гравюрами, що їх дуже любив сам Сковорода.
109
Веселий комп'ютер
Бровко Галина
Для дітей дошкільного віку
7
Дитина від народження до року
Александрова Н.
«Дитина від народження до року» відкриває серію книг «Посібник для батьків». У легкій та захоплюючій формі педіатр з багаторічним стажем роботи, кандидат медичних наук Н. Александрова розкриває більшість завдань, з якими зіштовхуються молоді батьки; викриває стереотипи наших оман та на основі останніх педіатричних розробок пропонує алгоритм правильних дій.
39
Наш дивовижний світ: Ілюстрована енциклопедія школяра
Морріс Н.
У книжці міститься цікава інформація про організм людини, розмаїття тваринного світу, що відбувається на Землі й у Всесвіті. Чудові ілюстрації, комікси, ігри допоможуть дитині отримати знання про навколишній світ, необхідні під час навчання у школі. Для дітей молодшого і середнього шкільного віку.
69
Захопливі завдання
9
Об'ємна мозаїка. Ведмедик
Об'ємна мозаїка створена для дітлахів, які ще не вміють розмальовувати, але дуже хочуть це робити. Для цієї мозаїки зовсім не потрібно мати клей та ножиці, а тільки спритні пальчики та фантазію! Книжки допоможуть дитині розрізняти кольори та форми, розвинути моторику та уяву. Все це сприятиме розвитку вашої дитини! Бажаємо успіху!
30
Моя половинка. Развлекательная игра для влюбленных!
59
Природні пам’ятки світу
Стадник О.
Подорожуючи сторінками цієї книги, ви наочно побачите знамениті гори та вулкани, ріки, оповиті легендами, та грандіозні водоспади, таємничі печери, які йдуть на багато кілометрів у глибину земних пластів, і підводні зарості коралів, льодовики, що виблискують під антарктичним сонцем, і острови, де рослинний і тваринний світ зберігся у всій своїй первісній розкоші. А також дізнаєтеся про те, якою тендітною та вразливою є наша планета, як розумно та дбайливо слід ставитися до неї, щоб не втратити назавжди красу та своєрідність земної суші та Світового океану, що омиває її.
89
Наша донечкаю Матусин нотатник
Цей альбом допоможе молодим батькам зберегти теплі спогади про те, як зростає та розвивається їхнє маленьке диво. Сюди можна вклеювати світлини, записувати перші досягнення дитини і ще багато іншого.
21
Абетка ремесел і професій
Репета Надія
Що виготовляють бондар, різьбяр чи гончар, чим займаються журналіст, друкар, цукерник? Про це все малята дізнаються, прочитавши віршовану «Абетку ремесел і професій» Надії Репети, героїв якої чудово намалювала Мар’яна Петрів. Книжка ідеально підійде малим «чомучкам» і їхнім батькам, які з її допомогою зможуть пояснити дітям особливості різних фахів і ремесел.
79
Большая книга упражнений и заданий для развития интеллекта юного гения
М. Ди Специо
Ты можешь подробно изучить самую потрясающую часть своего тела. Как выглядит твой мозг, какие задачи он выполняет, и как он это делает? Эти интересные факты, эксперименты, тесты и задачки помогут тебе ответить на эти интригующие вопросы и на многие другие. Больше не надо ломать голову над своими мозгами! Прочитай "Большую книгу на развитие интеллекта" и узнай все наверняка.
69
Загублений портфель та інші негаразди
Серія «Швидка допомога» зацікавить школярів молодших і середніх класів, котрі час від часу потрапляють у різні неприємні ситуації, — забувають домашні завдання, гублять телефони і портфелі, псують шкільне приладдя або забувають про день народження друга. Проте, безвихідних ситуацій не буває. А от як навчитися блискавично реагувати на такі халепи в школі та ще й запобігати їм — розповість ця книга.
19
Біблійні історії для дітей
79
Абетка в картках «Читайка»
Федієнко Василь
99
Улюблені іграшки. Аплікація
13
Дітям про Україну
Іваницька Дарія
Книга запрошує читачів до захоплюючої мандрівки Україною. Ви побуваєте в різних куточках нашої Батьківщини, побачите, якою гарною є українська земля, яку багату і цікаву історію мають її міста і села. Нехай ваша мандрівка сторінками книги стане першим кроком до пізнання рідної землі, її історії та сьогодення. Гарного вам читання!
55
У гостях у космонавтів. Книга + гра
видання для дітей 6 до 12 років
35
Малювання
укл. Гуменна Лілія
Ця книга призначена для дітей старшого дошкільного та молодшого шкільного віку. Всі завдання укладено з урахуванням показників розвитку дітей цієї вікової групи.
18
Що? Де? Як?: популярна енциклопедія для дошкільнят і дітей молодшого шкільного віку
Дітям властива допитливість. їм цікаво пізнавати світ, дістаючи відповіді на всі свої численні запитання. Читаючи разом з батьками цю книгу, малюки в доступній і цікавій формі познайомляться з навколишнім світом. Вони дізнаються багато цікавого про нашу планету Земля, про Сонце та Сонячну систему, про те, хто такі динозаври, як ростуть рослини, про різних дивовижних тварин. Книжка розповість про те, з чого складається наш організм, коли з'явилися санчата, лижі, велосипед, автомобіль тощо. Одним словом, малюкам відкриється багато див світу. Для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.
25
Архітектура: Для дітей середнього шкільного віку
Авт.-упорядник Н.Ю.Безпалова
Давні міста часто називають кам'яними літописами, бо саме з виникнення перших постійних поселень починається для нас історія людства. Іноді мова архітектури буває навіть виразнішою за літературну, бо вона доступна всім. Водночас архітектура є зовсім особливою мовою, що нею може до нас дійти розповідь про життя інших народів у інші часи, тому так важливо навчатися розуміти її. Наша книга покликана навчити читача основам цієї мови, дати йому загальні уявлення про архітектурні стилі різних епох та країн.
45
Робочий зошит дошколярика. Підготовка руки дитини до письма
упоряд. І. В. Орлова (керівник), С. В. Власенко, Н. Д. Косоригіна, О. В. Ступак
Для успішного навчання в школі дитині необхідно не тільки багато читати, а й багато писати, а отже, навчитися добре володіти навичками письма. Робота із зошитом дасть змогу на основі індивідуального підходу до кожного малюка організувати підготовку до навчання так, щоб воно стало захоплюючим заняттям, у процесі якого діти з радістю, без перевантажень набуватимуть необхідних знань, умінь і навичок.
11
Вчимо англійську без проблем. Частина 1
Жирова Т., Федієнко В.
Для дітей дошкільного віку ВИДАННЯ ДРУГЕ, ВИПРАВЛЕНЕ Й ДОПОВНЕНЕ
12
Тварини
Леон Грей, Жерар Чешир, Кріс Меттісон
У цій книжці перед вами постане фауна Землі в усьому своєму блиску та величі — від знаних усіма домашніх улюбленців до рідкісних видів і тих, що перебувають на межі вимирання. Вражаюче, як мікроскопічні та дивовижно гігантські представники тваринного світу однаково успішно існують у найсуворіших умовах. Видовищні фотографії та докладні описи роблять цю книжку вичерпним джерелом знань щодо природничої ідторії та еволюції найприкметніших видів тварин на Землі, які мешкають скрізь — від безплідних пустель до загадкових глибин океану.
159
Правила зразкової поведінки для малят: збірка
Вірші Турчина Ю.В. Художник Чумаченко В. Є.
Книга «Правила поведінки для малят» дасть тобі змогу легко й невимушено засвоїти правила гарних манер та, зберігаючи свою особистість, продемонструвати їх у будь-якій ситуації. Для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.
139
Об’ємна аплікація. Світ Білосніжки
20
Від форми до кольору
Більше 30 наклейок
12
Дюймовочка
Дюймовочка
28
Література
Авт.-упорядники О. К. Васильєва, Ю. С. Пернатьєв
Ця енциклопедія є чудовим доповненням до шкільного курсу літератури. Вона допоможе учням 5—8 класів без проблем засвоїти цікаво викладений матеріал з теорії та історії літератури, що входить до шкільної програми. Живою та доступною мовою з використанням прикладів з літературних творів видання розповість про роди, види та жанри літератури, про основні прийоми, що застосовуються письменником під час написання книжок. Ви також дізнаєтеся, звідки пішло слово, як виникла абетка, як зародилася писемність, відчуєте красу і співучість української мови.
32
Весілля. Понад 300 наклейок! 5 годин активної гри
Ватт Фіона
95
Альбом друзів
22
1400 загадок для дітей
Упоряд. В.І. Паронова
Посібник містить 1400 віршованих загадок, систематизованих за темами і віковими групами. *Наприкінці книги подано алфавітний вказівник відповідей. Різноманітність і доцільна структуризація матеріалу дозволяють використовувати його для навчання, проведення ранків, шкільних свят, інтелектуальних ігор, вікторин, а також для розваг у родинному колі. Для вихователів, учителів початкових класів, студентів педагогічних навчальних закладів, а також для дітей та їхніх батьків.
19
World. Activity book. 60 наклейок. Постер
23
Перша книжка
«Перша книжка» від Fisher-Price – це незвичайне видання, що дозволяє зробити навчання схожим на цікаву гру, а розваги наповнити пізнавальним змістом. Разом з книгою малюк вивчить цифри від 1 до 10, навчиться розрізняти геометричні фігури, дізнається про всі кольори веселки. Окрім того, дитина складатиме кольорові пазли з героями серії «Маленькі люди», розфарбує чорно-білі картинки, виконає багато цікавих завдань, потренує увагу, знайшовши відмінності між малюнками.
125
Буквар для дошкільнят: Читайлик
Федієнко В.
Мета посібника — формування у дитини старшого дошкільного віку початкових навичок читання. Книга також допоможе в розвиткові фонематичного слуху, розширить словниковий запас дитини.Дитина отримає уявлення про поняття: звук, буква, склад, наголос, основні види спів, речення тощо. Заняття за «Букварем» стимулюватимуть також розвиток сприйняття, уваги, пам'яті, мислення та мовленнєвих навичок. Посібник адресовано батькам, педагогам та малятам, що прагнуть навчитися читати.
72
Цікава математика. (дітям 4-5 років)
Волкова Юлія, Скоромна Валентина, Федієнко Василь
Для старших груп навчальних виховних закладів
19
Морські мешканці
Леонова Н.
Дані прописи допоможуть підготувати руку вашого малюка до письма, а також сприятимуть розширенню його знань про довкілля, розвитку мислення, мовлення та уваги. Книга призначена для 5-б-річних дошкільнят та їхніх батьків.
9
Величезний світ. Океан
Едвардс Герміона, Рассел Холлі
Ця чудово оформлена інтерактивна книжка розповідає про таємниче життя океану – рідну домівку для понад мільйона видів морських рослин і тварин, про його мешканців та вчених, що досліджують морські глибини. Захоплююче видання для кожної дитини. Чудова допомога у її розвитку. Для того, чтобы дешево купить книга Величезний світ. Океан Гермиона Эдвардс, Холли Рассел нажмите на кнопку "купить" и товар добавиться в корзину.
99
Читанка для діточок. 4-5 років
уклад. В. О. В’юнник, О. Г. Ханіна
У книзі зібрані пізнавальні, цікаві та веселі літературні твори, які можна щодня читати дитині у віці 4-5 років. Видання також містить корисні поради для батьків і вихователів, інформацію щодо розвитку мовлення дітей, закріплення знань про довкілля і формування уваги, мислення, пам'яті тощо, рухливі ігри та пальчикові гімнастики. Збірка призначена для дітей 4-5 років, їхніх батьків і вихователів.
25
Техніка. (картонка)
7
Анатомія і фізіологія людини
Батій Яна
У цій книзі ви знайдете основні відомості про людину: походження, чому ми так не схожі одне на одного, як влаштоване наше тіло, як ми ростемо й чому старіємо, завдяки чому бачимо, Чуємо, відчуваємо. Отримані знання допоможуть школярам при вивченні природознавства та біології.
62
Маківочка. Хто?
15
Вивчаємо цифри
Ваш малюк тільки-но починає вивчати літери, цифри та форми? Допоможіть йому впоратися з поки ще незрозумілими символами! Це зовсім не складно, адже книжки серії «Геометрична мозаїка» вже чекають на своїх власників! Вони містять безліч яскравих ілюстрацій, які ваш малюк «розфарбує», коли наклеюватиме кольорові фрагменти. Подаруйте дитині можливість створювати мозаїки-аплікаціїтам, де вона захоче. Адже клей і ножиці будуть не потрібні!
17
Веселе свято. Пазли для найменших. (картонка)
30
Наш малюк
уклад. Г. С. Тетельман
Цей альбом допоможе молодим батькам зберегти теплі спогади про те, як зростає та розвивається-гїхнє маленьке диво. Сюди можна вклеювати світлини, записувати перші досягнення дитини і ще багато іншого.
21
Увага. Пам'ять. Мислення
Корольова Тетяна
Книжка, яку Ви тримаєте в руках, призначена для спільних занять дитини й дорослого. Яскраві малюнки, цікаві завдання-ігри не лише навчать Вашого малюка логічно мислити, але й розвинуть пам'ять, увагу та спостережливість, уяву, дрібну моторику руки, систематизують здобуті раніше знання.
26
Перша книжка маленького генія
Зав’язкін О. В., Тимофєєв М. В., Хаткіна М. О.
Навчання маленького генія починається з малого — з домашніх уроків поряд із батьками. Пропонована вашій увазі книжка допоможе зробити навчання цікавим та ефективним. На сторінках цього чудового видання — яскраві ілюстрації, що запам’ятовуються, і цікаві розвивальні матеріали відразу з кількох предметів. Книжку адресовано малятам та їхнім батькам. Вона допоможе мамам і татам правильно організувати домашнє навчання і сприятиме створенню атмосфери тепла і довіри в родині.
179
Показати ще...
Ваш кошик порожній