Ваш кошик порожній
Книжкова Хата 097-609-59-85
Наприклад: Нестайко...

З Різдвом Христовим і Новим роком! Вірші, колядки, щедрівки, оповідання

, палітурка: т16 грн.
Доставка:

   - Нова Пошта 1-3 дні
   - Укрпошта 3-7 днів
   за тарифами перевізників

Оплата:

   - при отриманні
   - на карту Приватбанка
ISBN: 978-966-1512-02-2
Птахи
Джонсон Дж.
Книжка «Птахи» складається з кількох розділів, присвячених різним групам пернатих. Ви зможете прочитати про те, де живуть різні птахи, чим живляться, як виводять пташенят. А ще про те, хто має найдовший дзьоб, у кого найбільша швидкість та як хто полює. Відомості про найцікавіші види птахів подано у окремих розділах.
20
Місто. Енциклопедія дошкільника. Від 3 років
38
Азбука дитячого дозвілля.
Чуб Н.
Книжка, яку ви тримаєте в руках, стане незамінним помічником під час організації будь-якого дитячого свята, проведення урочистого заходу чи просто — для розваги. Скористайтеся ідеями, запропонованими на її сторінках, дайте волю своїй фантазії — і нагородою вам стануть щасливі посмішки і веселий сміх ваших дітей.
39
Стану футболістом!
5
Фантазери. Загадкові плямки. Набір для малювання
49
Першокласна українська абетка. Унікальна методика
Беженова М.О.
Перший дзвоник... Перший урок... Перші вивчені букви... Дитині завжди важко робити перший крок, тому їй потрібно допомогти його зробити. А в цій нелегкій справі не обійтися без вірного помічника — даної книги, яка містить дієву авторську методику швидкого вивчення українського алфавіту та опанування навичок читання. Учителі можуть використовувати посібник як перший підручник школяра. Це дозволить скоротити час, відведений на знайомство з абеткою, й більше уваги приділити вдосконаленню навичок письма та навчанню грамоти. Крім того, яскраве оформлення книги, веселі й кумедні герої, оригінальні вправи перетворять нелегкий для маляти процес засвоєння алфавіту на просту і, що найголовніше, захопливу гру, яка запам'ятається надовго. Батьки ж за допомогою даної книги можуть навчати дитину додатково: разом розглядати ілюстрації, вчитися читати й писати букви, а згодом — слова та речення, виконувати цікаві завдання, відгадувати загадки і з кожним новим уроком - повторювати пройдене. У результаті лише за півтора (!) місяця дитині вдасться не тільки засвоїти навички читання, але й сформувати правильну вимову і розвинути мовлення, фантазію, пам'ять і кмітливість. А це дозволить школяру стати кращим учнем класу. Подаруйте першокласнику казкову подорож завдовжки в 33 букви!
24
Кольори. Розвиваємо творчі здібності. Вчимося граючись. Підбираємо предмети за кольором. Від 2 років. (картонка)
10
ВЕЛИКА КНИЖКА. ПАВУКИ
Зав’язкін Олег
Тваринний світ нашої планети надзвичайно різноманітний. Його представники дивують і радують нас. У цій книжці розповідається про павуків, їхній зовнішній вигляд, особливості поведінки. Яскраві фотоілюстрації допоможуть дітям краще узнати цих хижаків. Адресовано допитливим хлопчикам та дівчаткам, а також їхнім дбайливим батькам.
30
Моя планета — Земля
Укладачі В. В. Гуріна, В. Г. Біляєв
Дітям властива допитливість. їм цікаво пізнавати світ, дістаючи відповіді на всі свої численні запитання. Ця книжка відправить юних читачів разом з маленьким хлопчиком Чомусиком у цікаву подорож планетами Сонячної системи. Вони також дізнаються багато цікавого про Всесвіт, нашу галактику Чумацький Шлях, Сонце та інші зірки, а, головне, ця книжка розповість про нашу чудову планету, яка зветься Землею. Читачі отримають відповіді на багато запитань: чому день змінює ніч, чому існують пори року, чому іде дощ або сніг, що таке град, роса, чому утворюється туман тощо. Для дошкільнят і дітей молодшого шкільного віку.
25
Тварини: Пазли перевертушки (12 пазлів)
65
Девчонкология
Мелиса Холмс, Триш Хатчисон
Откровенная и увлекательная книга для девочек-подростков, которая поможет им больше узнать о себе и своем теле, справиться с любыми трудностями, стать красивыми, уверенными в себе, успешными и счастливыми. Без малейшей назидательности, с юмором, на понятном подросткам языке авторы говорят о первой любви, дружбе, отношениях с родителями, проблемах внешности, уходе за собой, половом созревании, сексе, здоровье, способности принимать решения и нести за них ответственность и многом другом. По каждой теме даются простые и эффективные советы, приводятся увлекательные примеры. Книга проиллюстрирована забавными рисунками.
74
Коляд, коляд, колядниця...
6
Предмети в оселі. 22 фотокартинки. (картонка)
16
Расфарбовка. Funtime. Кн. 2
17
Квіткова абетка. Книжка-картонка
8
Астрономія
За допомогою цієї книжки дитина отримає уяву про склад Всесвіту. Міфи та знаки Зодіаку допоможуть швидше запам'ятати деякі сузір'я. Але головна мета цієї книжки — розвивати в дитини допитливість, цікавість до навколишнього світу, поширити її кругозір. Ця книга буде цікавою як для дошкільнят, так і для дітей старшого віку.
35
Світло та звук
Голдсміт Майк
24
Стародавній Єгипет
Бує Сімон
На сторінках енциклопедії постає дивовижний світ Стародавнього Єгипту — однієї з найдавніших і найрозвиненіших цивілізацій на Землі. У ній розповідається про те, як зводилися найвеличніші споруди — піраміди, про богів і героїв, про вірування стародавніх єгиптян, секрети бальзамування, про правителів цієї таємничої країни — фараонів. Видання щедро ілюстроване.
54
Анкета Трейсі Бікер і моя - Анкета для друзів
33
Йшов зелений крокодил. Лічилочки. (картонка)
6
Зайчик
8
Машини
8
Дивовижні рослини
60
Відгадай, хто це?
32
Література
Авт.-упорядники О. К. Васильєва, Ю. С. Пернатьєв
Ця енциклопедія є чудовим доповненням до шкільного курсу літератури. Вона допоможе учням 5—8 класів без проблем засвоїти цікаво викладений матеріал з теорії та історії літератури, що входить до шкільної програми. Живою та доступною мовою з використанням прикладів з літературних творів видання розповість про роди, види та жанри літератури, про основні прийоми, що застосовуються письменником під час написання книжок. Ви також дізнаєтеся, звідки пішло слово, як виникла абетка, як зародилася писемність, відчуєте красу і співучість української мови.
32
Логічна мозаїка. 4+
Книжка-фа «Логічна мозаїка» — чудова нагода поспілкуватися з дитиноюта з користю витратити час. Займаючись з малюком, ви зможете за допомогою яскравих малюнків та ігрових карток: навчити малечу впізнавати форми, кольори та розмір предметівпознайомити дитину з кількістю та якістю предметів навчити малюка порівнювати знаходити відповідності проводити аналогії та визначати послідовності Уявіть, що все це може засвоїти малюк з 3-х років. У грі відбувається пізнавальний розвиток дитини. «Логічна мозаїка» поліпшить здатність дитини слухати, роздивлятися, запам'ятовувати.
23
Космічні кораблі. Супернаклейки
Тадхоуп Саймон
70
Веселі ігри
12
Веселкові кольори. (картонка)
Радушинська Оксана
12
Грайка-розвивайка № 6
У книжках нової серії «Дозвілля з Жужиками» Ваша дитина зустрінеться з улюбленими героями з книжки «Династія Жужиків»: Жужиком, Зазиком та їхніми друзями-автомобільчиками. Кожна книжка з наліпками, розмальовками і забавними завданнями, видана у серії — це не просто книжка, це весела розвиваюча гра., що дозволить малюкам краще пізнати навколишній світ, посприяє інтелектуальному розвитку дітей. Максимум користі на кожній сторінці: розвиток уваги, пам'яті, уяви, мислення та дрібної моторики Вашої дитини. Для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.
9
Модельное агентство : Настольная развлекательная игра
16
Ангеляткова наука
18
Білосніжка (книжка з пазлами)
Азбука екології
Чуб Наталія
«Азбука екології» нова книжка із серії «Енциклопедія для маленьких вундеркіндів» відомого дитячого психолога Н. Чуб. Ця добра казкова історія про пригоди ведмедика Мітча та його друга професора Террела навчить маленьких читачів любити й берегти довкілля, піклуватися про тварин та рослини, бути справжніми друзями природи.
79
Овочі. Фрукти. Квіти. Дерева. (картонка)
12
ВЕЛИКА КНИЖКА. КОМАХИ
Зав’язкін Олег
Тваринний світ нашої планети надзвичайно різноманітний. Його представники дивують і радують нас. У цій книжці популярно розповідається про комах, їх зовнішній вигляд, особливості поведінки. Яскраві фотоілюстрації допоможуть дітям краще узнати найменших представників тваринного світу. Адресовано допитливим хлопчикам та дівчаткам, їхнім дбайливим батькам.
30
Абетки
Абетка — це перша книга в житті кожної людини. У цій книзі декілька абеток. Ви і ваша дитина можете вибрати ту, яка вам більше до вподоби. Веселі та дотепні, вони допоможуть дітям полюбити і вивчити букви, а це вже — перший крок до знань. Крім того, за допомогою цих абеток діти зможуть навчитися читати по складах. Книга стане у пригоді дітям та іхним батькам, а також — викладачам дитячих дошкільних закладів.
25
Пластилінові іграшки
Гончарова О. В., Гукалов Л. М.
Ох, як складно маленьким рученятам ліпити перші вироби самостійно! Але ж як радісно малюку відчути себе переможцем, дивлячись на іграшку, створену власноруч! Користуючись нашою книгою, малюк запросто виготовить зайчика, мишку та інших звірят, адже пластилінові вироби прості у виконанні та розраховані на здібності маленьких скульпторів. Розвивайте свого малюка й тіштеся разом із ним!
20
Автомобілі. Дитяча енциклопедія техніки
Шугуров Л. М., Золотое А. В.
Книга стане для юних автолюбителів путівником у величезному світі машин — легкових і вантажних автомобілів, гоночних болідів і наземного громадського транспорту. Історія створення автомобіля поведе читачів у далеке XIX століття, а розповідь про популярні марки машин і визначник автомобільних емблем дозволять автолюбителям упевненіше орієнтуватися в безлічі сучасних моделей — автомобілів третього тисячоліття.
55
Краплинчина подорож
Шуваєва Ольга
3
Веселе свято. Пазли для найменших. (картонка)
30
ПЕРЕВІР СЕБЕ
Земцова Ольга
Для дошкільного віку
23
З плеяди славетних. Живопис. Ілюстрована енциклопедія для дітей
Верховень Володимир
Про життєвий і творчий шлях найвідоміших художників, які прославили людство і свою епоху, ви дізнаєтеся, перегорнувши сторінки цього видання. Перед вами постануть різні художні школи, самобутні стилі й манери малювання, глибокий, багатобарвний і сповнений великих почуттів світ неперевершених майстрів пензля та олівця, чиї твори стали надбанням нинішніх і майбутніх поколінь. Книга багато ілюстрована, і ви зможете простежити розвиток живопису від епохи Відродження, чиїм найяскравішим представником був Леонардо да Вінчі, до сучасного напряму в цьому виді мистецтва — сюрреалізму, з яким тісно пов’язана творчість Сальвадора Далі. Книга розрахована на учнів шкіл і коледжів, а також на всіх, хто цікавиться живописом та його безсмертними творцями.
25
Земля та океани
Уклад. Тетельман Г.
Ця енциклопедія — захоплююча подорож світом природи. Дитина відкриє таємниці океанських глибин і земних надр. А за допомогою чудових ілюстрацій на власні очі переконається, що кольорові озера, дощі з риб і медуз, а також риби з вудками насправді існують. Дитина легко зрозуміє, як утворилися материки й вулкани, навчиться користуватися пляшковою поштою, робити мініайсберги та визначати час припливу й відпливу. Тож мерщій вирушаймо в мандрівку сторінками найцікавішої книжки у світі!
29
Веселий комп'ютер
Бровко Галина
Для дітей дошкільного віку
7
Ігри світу. Велика ілюстрована енциклопедія
Клімов А.
Чому такими важливими для нас є ігри й чому вони відіграють таку важливу роль, у чому їхня «сіль»? Чому малюк, який грається у м'яча, верещить від захвату, чому гравець у покер забуває про все на світі, чому шахіст усього за одну партію проживає ціле життя, сповнене драматизму та пригод, чому шаленіють юрби фанатів на трибунах стадіонів? Звідки взагалі взялася гра з її напруженням, радістю, веселощами, з її жартами та забавою? Про все це, а також про сотні найрізноманітніших ігор, у які грають люди, — від античних змагань із сили та спритності до суперсучасних комп'ютерних стратегій і віртуальних інтелектуальних ігор — і піде мова в нашій книзі.
98
49+1 закарлючок (зелена)
30
Енциклопедія юного художника
Запаренко Віктор
Ця книжка написана для тих, хто хоче перетворити свої здібності на талант і не полінується прочитати декілька рядків, щоб зрозуміти незрозуміле і неодмінно пізнати щось нове для себе. Навіть доросла людина знайде в цій книзі те, про що раніше ніколи не замислювалася. Прочитай цю книжку, і ти навчишся малювати!
102
Пишу красиво та грамотно
Леонова Н.
6
Їде. Летить. Пливе. (картонка)
12
OXFORD. Велика енциклопедія школяра
«Oxford. Велика енциклопедія школяра» — це найнадійніший сучасний довідник для дітей. Ця книга відповість на всі питання дітей і допоможе їм у вивченні шкільних предметів.УДК 087.5-053.5 ББК 92
299
Каса букв. 1 клас
Гордіюк Надія
Набір складається із 56 карток, серед яких 24 картки з великими і малими друкованими літерами українського алфавіту та 32 картки із зображенням предметних малюнків на кожну букву алфавіту. Набір карток можна використовувати для розвитку мовлення першокласників, пам’яті, мислення та уваги. Для вчителів початкових класів, вихователів груп продовженого дня, студентів спеціальності «Початкове навчання» та батьків.
49
Небезпечні пригоди. БЖД. (картонка)
Укл. Л. В. Яковенко
8
Кольори: відтінки, приклади, завдання
25
Диктанти з української мови для абітурієнтів + правописний коментар
Зубков М.
Пропоновані диктанти укладено за текстами творів з української літератури та сучасних науково-публіцистичних статей і відповідають нормам чинного українського правопису. У пригоді абітурієнтові стане та частина посібника, де подано форми відмінювання іменних частин мови у таблицях та основні правила пунктуації.
15
Іграшковий / Справжній. (картонка)
10
Показати ще...