Ваш кошик порожній
Книжкова Хата 097-609-59-85
Наприклад: Нестайко...

З Різдвом Христовим і Новим роком! Вірші, колядки, щедрівки, оповідання

, палітурка: т16 грн.
Доставка:

   - Нова Пошта 1-3 дні
   - Укрпошта 3-7 днів
   за тарифами перевізників

Оплата:

   - при отриманні
   - на карту Приватбанка
ISBN: 978-966-1512-02-2
Улюблені іграшки. Аплікація
13
Фігури. (картонка)
18
Українська література (до 20-х pp. XX ст.). Із вершин та низин: Дитяча енциклопедія
Шевчук Валерій
«Українська література» —чергова книжка багатотомної популярної енциклопедії «Я пізнаю світ». Це спроба у художній формі через короткі фактологічні оповіді відтворити в загальних рисах літературний процес упродовж його тисячолітньої історії — до початку XX ст. У книжці йдеться не тільки про відомих творців, але й про забутих, маловідомих. Видання рекомендується для вчителів, учнів шкіл, ліцеїв і ‘гімназій. Воно буде цікавим і дітям, і дорослим.
19
Вивчаємо Цифри. Трафарети-навчайки. 3+
12
Розвиток мовлення
Укладач Борзова В. В
39
Ілюстрований англо-український словник
Телєжнікова Т.
На початковому етапі вивчення іноземної мови діти повинні засвоїти певний обсяг лексики, який із часом буде розширюватися. Ця яскрава книжка стане для малюків першим підручником з англійської мови. Усі слова в словнику подано з пояснювальними малюнками та фонетичною транскрипцією. Книгу доповнено словниковими темами та розвивальними іграми, які допоможуть закріпити вивчений матеріал. Адресовано дошкільнятам і молодшим школярам, їхнім дбайливим батькам, бабусям і дідусям, працівникам дитячих дошкільних закладів, учителям початкової школи.
29
Оленчина ботаніка
Стефаник Василь
У книзі подано оригінальний віршований матеріал про деякі види рослин України. Видання ілюстроване малюнками та фотографіями; розраховане на широке коло читачів і може слугувати літературним джерелом для додаткового читання з ботаніки.
35
На арені цирку. Збери ланцюжок пазлів. (картонка)
29
Книга юної леді. Енциклопедія
Укладач А. С. Тетельман
Ця книга адресована дівчаткам 5-8 років. У легкій і доступній формі в ній розказується про гігієну, здоров’я, культуру поведінки, правила спілкування; пропонуються цікаві ідеї виробів, які можна зробити власноруч. Мета цієї книги — викликати у дитини бажання слідкувати за своєю зовнішністю, бути акуратною, охайною чемною, уважно ставитися до людей, одним словом, бути справжньою леді. У книзі використані матеріали різних довідників і енциклопедій, що робить її пізнавальною і цікавою.
36
Кентаври України: Худож. оповідання про математику
Конфорович
Число... Скільки таємниць породило воно, скільки їх ще приховує? Багато щасливих осяянь, а водночас і невідворотних трагедій принесло воно людському розуму. Без числа немає науки математики, а без математики — цивілізованого життя. Про родовід числа та про те, яку жагучу естафету розвою математичної мислі воно принесло людству від палеоліту до наших днів, розповідається в книзі вченого і письменника. Для школярів середнього та старшого віку, вчителів, студентів, викладачів вищої школи.
10
Що росте в садку? Веселі жабенята. (картонка)
Корольова Тетяна, Гуменко Єлизавета
12
Перший дзвоник: Хрестоматія для позакласного і сімейного читання. 1-5 класи
Укладач О. М. Фіненко
Природа — це безмежний світ, що живе за власними одвічними законами, і людина є часткою цього світу. Навчити дитину любові до природи і рідної мови — ось мета цієї книги. Хрестоматія «Перший дзвоник» допоможе виховати у молодших школярів гарний літературний смак, сприятиме розвитку й удосконаленню мовлення. Видання розраховане на учнів 1-5 класів. Рекомендовано для читання в родинному колі.
27
Абетка біблійна
Кефрі Альбіна
19
Океани, кораблі, люди: Велика ілюстрована енциклопедія
Коханій Т.
Якщо ви хочете знати найцікавішу і найважливішу інформацію про моря та океани, то наша енциклопедія для вас! Чому такий важливий океан для нашої планети? Як протягом всієї світової історії людина досліджувала і використовувала океан? Хто першим розпочав підкорювати морські простори і хто підкорив морські глибини? Які кораблі найшвидші, а які - найзнаменитіші? Хто такі пірати і чи існують вони зараз? Як морські битви змінили хід історії? Хто мешкає в глибинах океанів? Які види спорту пов'язані з морем і які регати проводять в наші дні? Відповіді на ці і 10000 інших запитань ви знайдете тут. Більше 3000 чудових ілюстрацій відкриють перед вами підводний тваринний і рослинний світи, винесуть вас на гребінь хвилі на дивовижних вітрильниках разом із легендарними корсарами, допоможуть вам поринути у світ подорожей і пригод» Книга розрахована на широке коло читачів.
85
Улюблені звірята. Пазли для найменших
30
Лічба від 1 до 10
49
Знайди відмінності. З наліпками. 3+
23
Сходинками знань: крок четвертий. 2-3 роки
12
Прописи. 5-6 років. Візерунки та штриховка
4
Їду, плаваю, лечу. Транспорт. (картонка)
Цушко Сергій
14
Розвиваюча абетка
В. Дяченко, А. Супрун, К. Корсакова, М. Грозовський, М. Дружиніна
Абетка ознайомить з алфавітом і допоможе навчитися читати. Веселі вірші й загадки, цікаві вправи й кольорові ілюстрації перетворять навчання на легку та захопливу гру. Книга призначена для дітей 5-7 років.
59
Незнайома вулиця та інші негаразди
Серія «Швидка допомога» зацікавить школярів молодших і середніх класів, котрі час від часу потрапляють у різні неприємні ситуації, — б’ють посуд у кав’ярнях, гублять телефони і портфелі, впускають ключі у шахту ліфта або виявляють тарганів у готелі. Проте, безвихідних ситуацій не буває. А от як навчитися блискавично реагувати на такі халепи та ще й запобігати їм — розповість ця книга.
19
Логічна мозаїка. 4+
Книжка-фа «Логічна мозаїка» — чудова нагода поспілкуватися з дитиноюта з користю витратити час. Займаючись з малюком, ви зможете за допомогою яскравих малюнків та ігрових карток: навчити малечу впізнавати форми, кольори та розмір предметівпознайомити дитину з кількістю та якістю предметів навчити малюка порівнювати знаходити відповідності проводити аналогії та визначати послідовності Уявіть, що все це може засвоїти малюк з 3-х років. У грі відбувається пізнавальний розвиток дитини. «Логічна мозаїка» поліпшить здатність дитини слухати, роздивлятися, запам'ятовувати.
23
Пори року. (картонка)
14
Загадки космосу
Рассоха-Дісс М. С.
Чотириста років тому Галілео Галілей вперше направив потужну підзорну трубу, яку пізніше стали називати «телескопом», на небо і виявив інші світи, схожі й не схожі на наш. А сьогодні найбільші країни світу вкладають у розвиток космічних досліджень величезні кошти — і не тільки для того, щоб задовольнити цікавість вчених. Дослідження Всесвіту — це найдосконаліші технологи, надчутливі оптичні та електронні прилади, новітні засоби обробки інформації, які підштовхують «земний» прогрес. Але ось що дивно — виявляється, при всій величезній кількості відкриттів, зроблених у ближніх і далеких околицях Сонячної системи за останні півстоліття, ми і досі не знаємо, з чого складається велика частина нашого Всесвіту, що таке «темна матерія» та «темна енергія», яка природа «чорних дір» і багатьох інших дивовижних космічних об'єктів. А наполегливі пошуки життя за межами Землі поки ще не принесли результатів. Тому космос ще дуже довго залишиться тим місцем, де на дослідників чекають дивовижні відкриття, неймовірні звершення і головоломні загадки. Про деякі з них і піде мова в цій книзі, яка допоможе юному читачеві розширити свої уявлення про навколишній світ.
38
Наталія Пуряєва про Омеляна Ковча, Івана Павла II, Олександра Меня, Далай-ламу XIV, Валерія Марченка
Пуряєва Наталія
Книга Наталії Пуряєвої розповідає про національну, релігійну, людську толерантність, про вміння молитися, розуміти і прощати. Про те, що всі люди взаємопов’язані, навіть коли часово чи територіально віддалені один від одного. Доля пов’яже і героїв цієї книжки міцними невидимими нитями. Далай-ла-ма XIV стане близьким другом Івана Павла II, Голови Католицької Церкви, який все життя покладе на пошуки та зміцнення зв’язків між усіма релігіями світу, адже спільним для них є одне - Бог-Любов. Цю саму ідею все життя проповідуватиме також православний російський священик Олександр Мень. У далекому Казахстані, на засланні ув’язнений журналіст Валерій Марченко отримає листівку з портретом Івана Павла II, а згодом його мама звернеться до Понтифіка з проханням заступитися за ув’язненого сина. Іван Павло II клопотатиметься перед радянським урядом про звільнення журналіста, проте йому відмовлять. Греко-католицького священика Омеляна Ковча під час візиту в Україну Папа Римський Іван Павло II проголосить блаженним священномучеником, і той поповнить сонм українських святих. Як і Далай-лама, блаженний Омелян Ковч в умовах жорстокого переслідування проситиме молитися за ворогів.
29
Іграшки. Загадки-невидимки. Книжка з наліпками. 2+
10
Корисні вправи взимку. 3 клас
14
Иллюстрированная энциклопедия школьника. Мир живой природы
Энциклопедия «Мир живой природы» наполнена увлекательной информацией о флоре и фауне нашей планеты. Сведения о более чем 600 видах растений и животных приведены в тематическом порядке и сопровождаются подробным указателем. В книге также затрагиваются вопросы экологии, классификации живых организмов и охраны природы. Она содержит множество занимательных фактов и деталей, поэтому читается с большим интересом. В энциклопедии приведены задания для самостоятельных экспериментов и советы по их выполнению, которые помогут тебе лучше понять окружающий мир, научат пользоваться географическими картами и словарем научных терминов. Читай и изучай!
19
Азбука в великими буквами
Дана розробка призначена для дошкільнят. Основна її мета — навчити дитину правильному і плавному читанню. Дитина навчиться з'єднувати букви у склади, склади —у слова, а слова — в речення, відчує красу рідного слова й суттєво поповнить свій словниковий запас. Для дітей дошкільного віку.
49
Україна. Альбом патріотичних наліпок
20
Малювання
укл. Гуменна Лілія
Ця книга призначена для дітей старшого дошкільного та молодшого шкільного віку. Всі завдання укладено з урахуванням показників розвитку дітей цієї вікової групи.
18
Релігія. Мистецтво. Література. Енциклопедія для дітей
От издателя: Издательство представляет серию детских энциклопедий, созданных всемирно известной 'Encyclopedia Britannica'. Каждый том серии содержит научно выверенную информацию по основным предметам школьной программы, отобранную специально для юных читателей. В настоящий том вошли статьи о религиях, изобразительном искусстве, архитектуре, литературе, театре, музыке, кино, а также легенды, мифы и сказки народов мира. Школьники смогут легко ориентироваться в многообразии статей, выбирая наиболее нужную и интересную для себя информацию. Для этого составители сопроводили основные статьи рисунками, фотографиями, врезками с любопытными фактами, каверзными вопросами. Фундамент знаний, созданный с 'Britannica Энциклопедией для детей', прослужит вам всю жизнь.
90
Як стати зіркою за 7 днів. Ані Лорак радить
Запрошуємо усіх майбутніх зірок! Поліна, Карина та Софійка мають тижневий план, за допомогою якого кожна дівчинка зможе стати зіркою. Ця чарівна книга навчить таємницям акторської майстерності, співів, танців, моди та краси, а також надасть усе необхідне для майбутньої блискучої кар'єри! Крім того, в цій книзі запропоновані цікаві поради стосовно того, як змайструвати необхідні зіркові речі. Ви також дізнаєтесь, як влаштувати справжнє сяюче і талановите шоу. Тому вдягай свої сонцезахисні окуляри і будь готова до того, що слава ось-ось загляне у твої двері!
32
Форма і розмір
Упоряд. Л. Антонова ; Худож. Л. Воронков
Крок за кроком виконуючи завдання зі сторінок цього посібника, ваша дитина отримає уявлення про класифікацію геометричних фігур, їх форму, величину та колір. Маленький учень опанує поняття «довгий», «короткий», «широкий», «вузький», знатиме, де право, а де ліво, й навчиться зіставляти з геометричними фігурами предмети навколишнього середовища. Для дітей дошкільного віку.
43
Саморобки з ниток
Величко Н.
25
Уявляємо та малюємо
Начинова Ірина, Марченко Ірина, Фролова Ольга
8
Вікінги
6
Українська народна мудрість для дітей: Енциклопедія
Товстий В.
Українська народна мудрість така ж щира й безмежна, як життя українського народу. Вона свідчить про гострий розум народу, про його естетичні почуття, високу мораль, уміння посміятися над своїми вадами, любов до рідної країни. Яскраві малюнки зроблять знайомство з українським фольклором приємним, пізнавальним та захоплюючим. Книга розрахована на дітей шкільного віку.
79
Енциклопедія Ерудита
Вільямс Б.
Книжка містить багато неймовірних відомостей і приголомшливих фактів про природу, всесвіт, науку і багато іншого. На її сторінках зібрано цікаву інформацію про найбільші та найпрекрасніші, найдавніші та найдивовижніші, найдрібніші та найкумедніші речі у світі. Для дітей середнього шкільного віку.
59
Мир музыки. Энциклопедия
Энциклопедия посвящена истории великого государства Музыки со времен возникновения человечества и до наших дней. Музыкальные инструменты от древнегреческих гидравлосов до современных электронных синтезаторов; типы певческих голосов от колоратуры до баса; биографии гениальных композиторов; история создания величайших произведений; стили, направления и жанры от григорианских хоралов до "монстров рока" - все это вы найдете на страницах этой книги. Многие материалы выходят на русском языке впервые.
285
Професії. (картонка)
14
Розвиток мовлення. Розумна дитина. 3+ років. Практичні завдання. Корисні поради
8
Вселенная. Наглядный словарь
Загляните во все уголки бесконечной Вселенной! Эта книга раскрывает перед вами необъятную бездну космоса, наполненную мириадами светил, и рассказывает о галактиках и туманностях, черных дырах и красных гигантах, Большом взрыве, сверхновых звездах, планетах и многом другом. Более 200 поразительных фотографий и рисунков. Детальное изображение космических тел, еще недавно недоступных человеческому взору. В Наглядном словаре можно своими глазами увидеть, как выглядет то, что называется специальными терминами.Яркие страницы словаря занимательны и интересны для взрослых и детей. В книге - около 3000 специальных терминов.
125
Футбольні клуби Італії
11
Іграшкова абетка
Володимир Верховень, Ольга Шуваєва
25
Дітям про Україну
Іваницька Дарія
Книга запрошує читачів до захоплюючої мандрівки Україною. Ви побуваєте в різних куточках нашої Батьківщини, побачите, якою гарною є українська земля, яку багату і цікаву історію мають її міста і села. Нехай ваша мандрівка сторінками книги стане першим кроком до пізнання рідної землі, її історії та сьогодення. Гарного вам читання!
55
Енциклопедія маленької принцеси
укл. Н. Л. Соніна, Є. В. Личката
Хіба можуть усі дівчинки на світі бути схожі одна на одну? Звичайно ж ні! Так це й не потрібно! Адже тоді було б страшенно нудно й мамам, і татам! Кожна дівчинка — гарна, розумна, талановита, хазяйновита, їй тільки треба пояснити, що значить бути такою. Про це йде розповідь у нашій книзі. Корисні поради про догляд за собою; пояснення про те, як розвивається й дорослішає організм дівчинки; питання про красу, моду; різні рецепти; підказки, як налагодити стосунки з однолітками і навіть як діяти в небезпечних ситуаціях — усе це ви знайдете на сторінках нашої енциклопедії.
27
Великі мандрівники.
Маркова В.
24
Вчимо абетку, читаємо по складах: Абетка, казки, вірші, оповідання: Для дошк. та мол. шк. віку
Худож.: Ю. Харьков, І. Кузьменко
36
Головоломки. Для дітей 5-6 рокiв
6
Кулінарія — не чародійство
Кайл Крістін, Лінк Бернард
Ця незвичайна кухарська книга містить багато рецептів ваших улюблених страв і закусок для дорослих і маленьких гурманів. Обирайте те, що ви більше любите,— смачні гамбургери, овочеві палички з пюре або ж строкаті молочні коктейлі. Крім того, на кожній сторінці ви можете знайти захоплюючі експерименти для проведення в домашніх умовах: Що станеться, якщо помістити сире яйце в оцет на декілька днів? А що коли посипати пудинг цукром? І що ж примушує родзинки танцювати в мінеральній воді? Маленькі кухарі будуть здивовані тим, як багато несподіваних сюрпризів можна зустріти на кухні.
39
Веселкові кольори. (картонка)
Радушинська Оксана
12
Мудра скриня для дитини: Старший дошкільний вік. Кн. 2
Укл. Л. В. Яковенко
Мовленнєвий матеріал, упорядкований у збірці, познайомить з кращими зразками української та світової літератури, відповідної до вікових особливостей та сприйняття; буде сприяти збагаченню та активізації словникового запасу дітей, розвитку їх мислення, пам'яті та уваги; розвиватиме уміння відчувати образну мову поезії та можливість насолоджуватись художнім словом, формуватиме естетичний смак. Матеріали збірки можна використовувати як у дошкільній установі, так і у колі сім'ї.
30
Географічні відкриття
Ця яскраво ілюстрована пізнавальна книжка знайомить з історією морських подорожей, воєнних походів і цікавих та героїчних географічних експедицій. Викладений в енциклопедії матеріал вдало доповнюють біографії знаменитих мандрівників і відкривачів земель від найдавніших часів до сьогодення, численні ілюстрації.
47
Хочу все знать. Детская иллюстрирования энциклопедия в вопросах и ответах
Климов А. А., Рассоха М. И.
В этой книге собраны ответы на вопросы, которые ставят дети в каждом поколении. Ясное дело, далеко не каждый ответ можно считать исчерпывающим. Школа, даже наилучшая, предлагает детям знания, которые хотели бы дать им взрослые, а совсем не то, что волнует, тревожит и интересует ребенка. Поэтому информация, которую мы считаем очень важной и полезной, остается мертвым капиталом в детских головах, а чаще просто испаряющейся из них дорогой из школы домой. Рекламные ролики и разговоры с приятелями становятся главными источниками сведений, «необходимых для жизни». Многие из вас, родителей, наверное могли бы дополнить, уточнить, расширить наши ответы, а временами и поспорить с ними. Спорьте, не соглашайтесь, доводите свою правоту! Главное, чтобы ваш ребенок почувствовал, что и вы заинтересованы в том, чтобы проникнуть в тайны нашего многоликого мира.
85
Показати ще...