Ваш кошик порожній
Книжкова Хата 097-609-59-85
Наприклад: Нестайко...

Трайбер Юта.

Синє озеро сьогодні зелене.

Теза 2008 р. 189 ст. , палітурка: т43 грн.
Доставка:

   - Нова Пошта 1-3 дні
   - Укрпошта 3-7 днів
   за тарифами перевізників

Оплата:

   - при отриманні
   - на карту ПриватбанкаКоли Ґізелі самотньо, вона лине думками до маленького синього озера на лісовій галяві. Вона подумки розфарбовує те озеро. Який настрій у неї на душі, такого кольору й озеро. Сьогодні її озеро чорне. Ґізелі сімнадцять, і вона вагітна. її хлопець умовляє народити дитину й жити з ним. Мама наполягає на тому, що Ґізелі варто продовжити навчання. Ґізелин батько безпорадно розводить руками. Чи озеро змінить колір? І чи навчиться Ґізе-ла любити себе і світ довкола себе? Цю книжку виготовлено на якісному фінському книжковому папері, який знижує контрастність і полегшує читання


ISBN: 978-966-421-028-4
Еротичні історії
Павич Мілорад
Ця книжка не може не зацікавити читача, адже до неї увійшли історії, які поєднані однією дуже важливою темою, а саме любовно-еротичною (зрештою, назва книжки говорить сама за себе). В них реальність існує поряд з вигадкою, і чітко зрозуміти, де між ними проходить межа, виявляється подекуди досить нелегко. Як у більшості творів Павича, сюжети цих оповідей не можна окреслити тільки словами — завжди лишається щось таке, що можна лише відчути. І кожен це відчуває по-своєму. Адже письменник звертається до нашого ероса — власного, суспільного, загальнолюдського, а ця тема завжди буде хвилювати світ.
35
Коханець леді Чаттерлі
Лоуренс Девід Герберт
Девід Герберт Лоуренс (1885—1930) — один з найпопулярніших письменників Англії першої третини XX століття, автор десятьох романів, великої кількості оповідань, статей, п’єс. Важливу частину його літературного доробку складають романи. Найкращий з них — «Коханець леді Чаттерлі» — став класикою XX століття. З цього роману розпочалася європейська еротична література. Це поетична розповідь про чисте і пристрасне кохання, про пошук справжньої гармонії стосунків між чоловіком та жінкою, що стають сенсом їхнього буття.
65
Мардона
Леопольд фон Захер-Мазох
Скандально известный австрийский писатель Леопольд фон Захер-Мазох был, в сущности, первым, кто ценой своей прижизненной славы и посмертного "доброго имени" указал на прямую зависимость страсти и страдания, боли и наслаждения, сладострастия и жестокости в сексуальной жизни, предвосхитив тем самым открытия психоанализа и художественные откровения декаданса.
Демонические женщины Захер-Мазоха осознанно или бессознательно проповедуют эстетику наслаждения через мучение, однако, в отличие от героинь де Сада, предпочитают, чтобы их одевали, а не раздевали.
В жизни русских хлыстов и, главным образом, в фигуре "хлыстовской богородицы" Захер-Мазох почувствовал явственный эротический "свой", "мазохистский" потенциал. В центре романа "Мардона" ("Богородица") - излюбленная героиня прозы Захер-Мазоха, демоническая женщина.
На русском языке роман вышел единственный раз в 1880 году.
24
Адюльтер
Коельйо Пауло
На перший погляд вона має все: коханого чоловіка, чарівних дітей, успішну кар’єру... Але одного дня Лінда усвідомлює, що таке життя, про яке інші тільки мріють, їй несила терпіти. Все, що вона відчуває, — це сама порожнеча. Чим можна зарадити, коли, здається, усі мрії здійснилися й більше нема чого бажати? Зустріч із Жакобом, її колишнім бойфрендом, пробуджує в жінці забуту пристрасть і гостроту почуттів. Але рано чи пізно доведеться зробити вибір. Можливо, найважливіший у житті.
55
Женщины
Буковски Чарльз
Чарльз Буковски - один из крупнейших американских писателей XX века, автор более сорока книг, среди которых романы, стихи, эссеистика и рассказы. Несмотря на порою шокирующий натурализм, его тексты полны лиричности, даже своеобразной сентиментальности. Роман «Женщины» написан им на волне популярности и содержит массу фирменных «фишек» Букрвски: самоиронию, обилие сексуальных сцен, энергию сюжета. Герою книги 50 лет, его зовут Генри Чинаски, и он является неизменным аль-тер эго автора. Роман представляет собой череду более чем откровенных сексуальных сцен, которые объединены главным — бесконечной любовью героя к своим женщинам, любованием ими и грубовато-искренним восхищением.
58
Хозарський словник: Роман-лексикон на 100 000 слів: Чоловічий примірник
Павич Мілорад
Мілорад Павич, поет, прозаїк, літературознавець, перекладач, народився у 1929 році в Белграді. Фахівець з історії сербської літератури XVII—XIX ст., сербського бароко та поезії символізму. Він викладав у багатьох європейських університетах (в Парижі, Відні, Фрайбурзі, Ре-ґензбурзі, Белграді), переклав сербською Байрона і Пушкіна, був но-мінований на Нобелівську премію в галузі літератури. Всесвітню відомість Павичу приніс «Хозарський словник» -- один з найнезвичайніших творів світової літератури нашого часу, який критики назвали комп’ютерною «Одіссеєю». У даному виданні представлений чоловічий примірник словника.
39
Слишком много счастья: новеллы
Манро Элис
Вот уже тридцать лет Элис Манро называют лучшим в мире автором коротких рассказов, но к российскому читателю ее книги приходят только теперь, после того как писательница получила Нобелевскую премию по литературе. Критика постоянно сравнивает Манро с Чеховым, и это сравнение не лишено оснований: подобно русскому писателю, она умеет рассказать историю так, что читатели, даже принадлежащие к совсем другой культуре, узнают в героях самих себя. Сдержанность, демократизм, правдивость, понимание тончайших оттенков женской психологии, способность вызывать душевные потрясения %'вот главные приметы стиля великой писательницы.
29
Буремний Перевал
Бронте Емілія
Тихий плин життя в маєтку Буремний Перевал порушився: одного дня батько привіз із міста додому замурзаного хлоп ця-сироту, якому дали наймення Гіткліф. Юна Катрина Ерншо прихилилася серцем до загадкового Гіткліфа, у чиєму нутрі під похмурою, впертою зовнішністю вирували жагучі пристрасті. Та коли Катрина подорослішає, їй доведеться обирати між байстрюком Гіткліфом, без пенса за душею, і багатим та вродливим сусідою Едга-ром Лінтоном. І від цього вибору залежатиме не лишень їхнє щастя, а саме життя...
30
Мобі Дік, або Білий Кит
Мелвілл Герман
«Мобі Дік» — найвідоміший роман класика американської літератури Германа Мелвілла (1819—1891). Цей дивний твір поєднав у собі захоплюючі пригоди, глибокі філософські роздуми і велику людську драму. Автор розповідає про мандри на китобійному судні — сюжет наче б і простий і в той же час багатоплановий. Герой роману капітан Ахаб вирушає у дуже ризикований рейс, він сповнений рішучості відшукати в океані кита-альбіноса на прізьвисько Мобі Дік. Що штовхнуло його на цей крок: ненаситна жага помсти (капітан колись постраждав від кита) чи спроба довести свою владу над силами природи? Хто може стати переможцем у такому поєдинку, в жахливому вирі людських почуттів і непередбачуваної стихії?..
72
Братство камня
Гранже Ж.-К.
До того как занять видное место среди авторов криминально-детективного жанра, Жан-Кристоф Гранже работал журналистом, писал для целого ряда журналов во всем мире, затем стал независимым репортером. Позже он основал собственное агентство новостей. Гранже — автор знаменитых экранизированных бестселлеров «Пурпурные реки» и «Империя Волков». «Братство камня» — третий роман писателя, на основе которого в 2006 году вышел одноименный фильм с участием таких звезд, как Моника Беллуччи, Катрин Денёв и Мориц Блайбтрой. Диана Тиберж в отрочестве стала жертвой насилия, наложившего отпечаток на всю ее дальнейшую жизнь. Она обретает счастье и покой, усыновив в Таиланде мальчика, которого называет-Люсьсном. В Париже они попадают в автомобильную катастрофу. Люсьен при смерти, но взявшийся невесть откуда немецкий врач выводит его из комы. В ту же ночь врача убивают. У Дианы возникает подозрение, что дорожная авария была хорошо спланированным покушением на Люсьеиа. Расследование приводит ее в далекую Монголию. Здесь она наконец узнает правду, которая ужаснет даже закаленных читателей триллеров...
74
Синє озеро сьогодні зелене.
Трайбер Юта.
Коли Ґізелі самотньо, вона лине думками до маленького синього озера на лісовій галяві. Вона подумки розфарбовує те озеро. Який настрій у неї на душі, такого кольору й озеро. Сьогодні її озеро чорне. Ґізелі сімнадцять, і вона вагітна. її хлопець умовляє народити дитину й жити з ним. Мама наполягає на тому, що Ґізелі варто продовжити навчання. Ґізелин батько безпорадно розводить руками. Чи озеро змінить колір? І чи навчиться Ґізе-ла любити себе і світ довкола себе? Цю книжку виготовлено на якісному фінському книжковому папері, який знижує контрастність і полегшує читання
43
Жанна д'Арк
Твен Марк
Удивительная судьба неграмотной девочки из бедной семьи, освободившей Францию от английских захватчиков и окончившей жизнь на костре по обвинению в ереси, является Одним из самых поразительных явлений в истории человечества. Когда английская армия овладела уже почти всей Францией, Жанна д’Арк явилась перед своим обессилевшим королем и подняла знамя, которое оказалось знаменем победы и вместе с тем роковым приговором его знаменосцу. Вот уже пять веков имя девы-воительницы живет в искусстве: ей посвящено множество романов, пьес, поэм и кинофильмов. Одним из самых известных произведений является роман Марка Твена, величайшего американского писателя, автора знаменитых приключений Тома Сойера и Гекльберри Финна, который нарисовал убедительный образ Жанны д’Арк, утвердив идеал любви и верности своей родине на все времена: «Любовь, Милосердие, Сила, Война, Мир, Поэзия, Музыка — все эти понятия можно олицетворять как угодно; но стройная девушка, в расцвете своей первой весны, с мученическим венцом на голове, держащая в руке меч, которым она разрубила оковы отечества, — не будет ли она, и только она, служить олицетворением Патриотизма до скончания веков?»
44
Одержимый
Рихтел Мэтт
Возлюбленная журналиста Ната Киндла, работавшая в Кремниевой долине, несколько лет назад погибла при загадочных обстоятельствах. Полиция так и не сумела понять, было ли это убийством... Но однажды Нат, сидящий в кафе, получает странную записку, автор которой советует ему немедленно выйти на улицу. И стоит ему покинуть помещение, как в кафе гремит чудовищный взрыв. Самое же поразительное — предупреждение написано... почерком его погибшей любимой! Неужели она жива? Почему скрывается? И главное — откуда знала о взрыве в кафе? Нат начинает задавать вопросы. Но чем ближе он подбирается к истине, тем большей опасности подвергает собственную жизнь...
49
Путь пилигрима
Киплинг Редьярд Джозеф
В данную книгу вошли избранные стихотворения английского писателя, лауреата Нобелевской премии Д.Р. Киплинга (1865-1936). Его стихи, близкие к народным балладам, - это «простые истории» из жизни, их герои - энергичные, мужественные и стойкие люди, стремящиеся преобразить мир и готовые ради этого отправиться на край света.
25
Учитель Гнус, или Конец одного тирана. В маленьком городе. Серьезная жизнь
Манн Генрих
В сборник произведений классика немецкой литературы Г. Манна (1871—1950) включены романы, созданные писателем на разных этапах творческой деятельности и дающие широкую картину жизни буржуазной Европы первой трети XX века.
50
Короли и капуста
О. Генри
О. Генри — выдающийся американский новеллист начала XX века, прославившийся блестящими юмористическими рассказами, мастер неожиданных сравнений и непредвиденных, парадоксальных развязок. Художественная выразительность в сочетании с тонкой наблюдательностью, живость и сжатость повествования, неиссякаемое остроумие, любовь к людям — вот что принесло О. Генри неизменное признание и любовь читателей. В настоящем издании представлена повесть «Короли и капуста», состоящая из авантюрно-юмористических новелл, действие которых происходит в Латинской Америке, но вместо королей у него президенты, а вместо капусты — пальмы.
25
Мистерии
Гамсун Кнут
Один из знаковых романов для творчества Гамсуна, в котором основные принципы и темы его ранних произведений — темы провинции и «человека извне», общества и сильной личности, противостоящей ему уже самим фактом своего существования, — выступают с небывалой прежде обнаженной силой. В маленький провинциальный городок — удушливо-тихий, унылый и спокойный — приезжает странный человек — художник, бродяга, эксцентрик, не желающий и не привыкший соблюдать мещанские законы общества. И само его появление меняет жизнь городка до неузнаваемости — к добру или к худу, кто знает?
72
Пригоди бравого вояка Швейка
Гашек Ярослав
71
Таинственная игра. В 18 томах. Том 2
Юу Ватасэ
Книга закрыта, теперь Миака не может сама вернуться в свой мир. Вместе с Хотохори, Тамахоме и Нурико она отправляется к владыке волшебного мира, в котором она находится - великому Тайицукуну. Но далеко не каждый человек может прийти к верховному божеству. Миаке уготовано тяжелое и жестокое испытание...
29
Гідність і гонор
Остін Джейн
Спокійний світ родини Беннетів, які мають п’ять дорослих дочок, збурює новина: сусідній маєток орендував молодий заможний одинак містер Бінглі, який припав би до серця не одній юній панянці. Ба більше: у нового сусіди є неодружений приятель містер Дарсі, статки якого перевершують усі мрії мамусь незаміжніх дочок. До того ж містер Дарсі начебто накинув оком на одну з дівчат родини Беннетів Елізабет. Та чи сподобається гонористий і бундючний містер Дарсі, попри свою вроду і статки, розумній і незалежній Елізабет? А може, вона й помиляється щодо справжньої натури відлюдькуватого містера Дарсі?..
36
Жюстина, или Несчастья добродетели
Маркиз де Сад
В сборник вошли произведения, представляющие самые разные грани таланта маркиза де Сада — «жемчужина» его творчества «Жюстина, или Несчастья добродетели», забавные, ироничные и фривольные повести и тонкая аллегория-моралите «Родриго, или Заколдованная башня».
29
Ніч вогню
Гюнтекін Решат Нурі
Решат Нурі Гюнтекін (1889—1956) — відомий турецький письменник і драматург. Закінчив літературний факультет Стамбульського університету. Викладав французьку мову, був аташе у справах культури в посольстві Туреччини у Парижі, а також депутатом меджлісу (1938—1943). Перекладав твори Ж.Ж. Руссо, М. Сервантеса, Е. Золя, А. Камю. У видавництві «Фоліо» вийшов друком роман Р.Н.Гюнтекіна «Пташка співуча». Одного дня безтурботне життя юного Кемаля різко змінюється: студент Інженерного училища стає політичним в’язнем і має вирушити у далеке вигнання. Проте перебування на чужині сподобалося юнакові, а фатальна зустріч у Ніч вогню принесла йому перше кохання. Однак його обраниця не відповіла взаємністю. Минуло 10 років. Кемаль зробив стрімку кар’єру: став заможною людиною високого суспільного положення. Аж ось він знову зустрів кохання своєї юності. Та чи потрібно йому це тепер?..
49
Закат Западного мира; Очерки морфологии мировой истории. Полное издание в одном томе
Шпенглер Освальд
Впервые в одном томе издается всемирно известное сочинение немецкого мыслителя Освальда Шпенглера (1880—1936) «Закат Западного мира» (более знакомое российским читателям под названием «Закат Европы»), в котором он еще в 1923 году предсказал объединение Европы и выдвинул собственную концепцию развития человеческой цивилизации, создал оригинальную классификацию типов человеческой культуры, которые, подобно живым организмам, проходят стадии развития и в итоге умирают, превращаясь в бесплодную механическую цивилизацию.Эта книга Шпенглера оказала огромное влияние на развитие мировой исторической и философской мысли в XX веке.
198
Трижды на заре
Барикко Алессандро
Читателям, оценившим прекрасный роман Алессандро Барикко «Мистер Гвин», будет интересно прочесть его новую книгу, названную «Трижды на заре». Но чью именно книгу — Барикко или загадочного мистера Гвина? Без последнего уж точно не обошлось! Три истории любви, увиденные и прожитые в тот миг, когда ночь сменяется днем, когда тьма умирает и небо озаряется первыми лучами солнца. Еще одна поэма Барикко, трогательная, берущая за душу. Маленький шедевр, который можно прочесть за вечер.
55
Черные корабли
Грэм Джо
Пала легендарная Троя, и лишь немногие ее обитатели сумели избежать гибели или позорного плена и спастись на девяти кораблях. Смелый мореплаватель и мужественный воин Эней и его верные сподвижники — кормчий Ксандр и прорицательница Чайка — ведут уцелевших троянцев в неизвестность... Позади — горе и слезы, дымящиеся руины Трои, потери родных и друзей. Впереди — новые страны и бесчисленные приключения. Энея и его людей не ждут нигде — ни в землях богатых финикийцев, ни в государстве воинственных хеттов, ни в царстве солнечного Ра — могущественном Египте. Троянцы готовы служить любому государю, которому нужны опытные воины, и вынуждены в жестоких сражениях добывать себе хлеб. Будет ли этому конец? Где найдут изгнанники новую родину?
54
Детские шалости
Генри Саттон
"Детские шалости" - одновременно брутальный и шокирующий триллер и мрачный реалистический взгляд на проблему бытового насилия и мужской психопатии. Это роман о современном мужчине и о том, какие ужасные вещи могут сотворить друг с другом члены одной семьи, когда разрушается их устоявшийся маленький мирок.
39
Портрет художника в юности
Джойс Джеймс
В романе «Портрет художника в юности» впервые использованы новаторские формы повествования. Действительность увидена здесь изнутри сознания героя, через его внутренний монолог, ощущения и мысли. В центре романа — размышление о вечном одиночестве художника, о том, как важно отстаивать свою индивидуальность, независимость своего внутреннего мира.
59
Хорош в постели
Уайнер Дженнифер
Современная американка... Она любит свою работу, своих друзей и свою собаку. Она получает удовольствие от секса и вечеринок. Она РЕШИТЕЛЬНО не страдает от того, что ее пышные формы не соответствуют «супермодельным» нормам. Она умна, иронична и уверена в себе... БЫЛА. Потому что одна-единственная статья в глянцевом журнале ИЗМЕНИЛА ВСЕ. Ведь эта статья написана ее бывшим любовником. Ах так!...
29
Одиночество в любви
Януш Леон Вишневский
В эту книгу вошли высказывания и мысли не только самого Януша Вишневского, но и его героев, мужчин и женщин, любящих и одиноких, верующих и атеистов, собранные из его книг и статей. И все эти персонажи, как и автор, неизменно искренни в своих поисках любви и смысла.
88
Ги де Мопассан. Полное собрание романов, повестей и новелл в 2 томах. Том 1
Ги де Мопассан
В двух томах собраны все романы, повести и новеллы Ги де Мопассана - гениального французского писателя, произведения которого по праву считаются шедеврами мировой литературы.
В первый том вошли все его романы, а также сборники новелл, вышедшие с 1880-го по 1884 год.
155
Кольоровий пінгвін
Ферреро Бруно
Пропонуємо чергову книжку з серії видань, у яких публікуються оповідання і казки, написані для того, щоб їх використовувати під час виховних занять з дітьми й молоддю у школах та катехитичних осередках. Розповідаючи різні історії, батьки і вихователі мають змогу вільно виявляти приспану творчість і мудрість дітей. Вміла оповідь - це справжнє мистецтво, багатогранне й безмежне, благородна справа, яка вимагає справжньої любові до дітей.
21
Сила и слава; Суть дела
Грин Грэм
Роман «Сила и слава» — одно из самых знаменитых произведений Грина — дает широкую и неоднозначную трактовку традиционных тем — греха и благодати, стойкости и предательства, суда и возмездия. Герой романа «Суть дела» — Скоби, заместитель начальника полиции, пытается взвалить себе на плечи непосильную ношу — осчастливить близких людей и в то же время сохранить незапятнанной свою совесть. Изменив самому себе, вынужденно совершив бесчестный поступок, Скоби кончает жизнь самоубийством.
25
Чочара
Моравіа Альберто
Чезіра — головна героїня роману видатного італійського письменника Апьберто Моравіа (1907—1990) «Чочара» — колись приїхала з села в Рим, знайшла хай і невеличке, але все ж своє місце під сонцем, народила доньку, справжню красуню. Та прийшла війна, Чезіра втратила лавку і квартиру, разом з донькою була змушена тікати в гори. І все ж вона зберегла головне — свою душу і віру, які допомогли їй вижити в усіх колах пекла знавіснілого світу та зберегти надію на краще майбутнє...
57
Женщина с Андроса
Уайлдер Торнтон
Изысканный исторический роман Торнтона Уайлдера. История подвига души женщины, дерзнувшей нарушить установленные порядки и дорого заплатившей за свою смелость. История Хризии — не просто гетеры, хозяйки того, что в наши дни назвали бы литературным салоном, но покровительницы униженных и оскорбленных. Мир не прощает тех, кто пытается поставить себя выше толпы. Люди часто ненавидят тех, кто творит добро, ибо добродетель одних слишком явно оттеняет несовершенство других. А это значит, что духовный бунт Хризии заведомо обречен...
59
Мельница на Флоссе
Элиот Джордж
Мэри Энн Эванс (1819—1880), писавшая под псевдонимом Джордж Элиот, вошла в историю английской литературы как выдающийся мастер поздневикгорианского романа. Авторитет ее у современников был непререкаем, ее произведения переводились на все европейские языки, в России почитателями ее творчества были Толстой, Достоевский и Тургенев. «Мельница на Флоссе» — один из лучших в английской литературе романов воспитания и наиболее автобиографичный роман Джордж Элиот — рассказывает историю жизни, любви и смерти Мэгги Талливер, самой обаятельной из всех созданных писательницей героинь.
54
Ричард 3; Тит Андроник; Комедия ошибок
Шекспир У.
23
Отец Кристины-Альберты
Герберт Джордж Уэллс
Не фантаст, не мистик, не фантазер — злой и остроумный сатирик, изощренно иронизирующий над штампами классической «семейной саги». История эмансипированной Кристины-Альберты и ее отца, помешавшегося на оккультизме и всерьез уверовавшего в то, что он является реинкарнацией древнешумерского властителя, призванного вернуть в наш мир счастье и справедливость. Роман публикуется на русском языке впервые в великолепном переводе классика отечественной переводческой школы Ирины Гуровой.
33
Олимпио, или Жизнь Виктора Гюго
Моруа Андре
Книга известного французского писателя А. Моруа посвящена основоположнику революционного романтизма, под знаменем которого собирались все передовые люди Франции, замечательному поэту, драматургу и прозаику Виктору Гюго. Автор не только дает широкую картину жизни Франции XIX века, но и вводит читателя в духовный мир своего героя, в котором, как в зеркале, отражались бури, сотрясавшие страну.
29
Диявол і сеньйорита Прим
Коельо Пауло
В невеличкому гірському селищі Віскос з'являється незнайомець. За плечима в нього рюкзак, де лежать одинадцять зливків золота і ноутбук. Він прийшов у пошуках відповіді на питання, яке його давно мучить: до зла чи до добра схильні люди за своєю природою? Селище стрічає його гостинно, а далі надовго стає місцем дії й виконавцем складного сценарію, вигаданого прибульцем. Незвичайний герой Коельо ставить усе селище перед необхідністю морального вибору, наслідки якого, можливо, назавжди ляжуть тягарем на мешканців. Це чарівне оповідання про людську душу відкриває реальність добра і зла в кожній людині — і унікальну здатність кожної людини робити між ними вибір.
39
Чувство и чувствительность
Остен Джейн
Творчество знаменитой английской писательницы Джейн Осп ин, автора изящных и остроумных романов «Гордость и предубеждение», «Мэнсфилд-парк», «Эмма», оказало значительное влияние на развитие английской прозы XIX-XX веков и вот уже почти двести лет пользуется все возрастающей популярностью у читателей. В настоящем издании публикуется роман «Чувство и чувствительность» (1811), известный во всем мире благодаря великолепной экранизации с участием Эммы Томпсон, Кейт Уинслет и Хью Гранта. В центре романа — судьба сестер Дешвуд. Марианна, воплощение чувствительности, страстно влюбляется в обаятельного, но легкомысленного господина, а ее рассудительная сестра Элинор избирает объектом своей привязанности вполне надежного молодого человека. Что же является залогом счастья — чувствительность или чувство?
49
Декамерон
Боккаччо Джованни
Джованни Боккаччо — один из основоположников европейской литературы эпохи Возрождения. «Декамерон» — самое значительное произведение Боккаччо — это сборник из ста пикантных, остроумных и романтических новелл, воспевающих жизнь во всех ее чувственных проявлениях. Молодые люди, спасаясь от чумы, свирепствовавшей во Флоренции, уезжают в загородное имение. Там на протяжении десяти дней они развлекаются, рассказывая друг другу истории, каждая из которых является ярким фрагментом картины итальянской жизни XIV века.
112
Гарун і море оповідок: казкова повість
Рушді Салман
У родині малого Гаруна трапилося нещастя — його батько, знаний казкар, більше не може розповідати своїх чудових оповідок. Через це Гарун дуже переживає, адже на світ більше не з'явиться жодної із чарівних батькових казок. І тоді Гарун наважується здійснити подорож до таємничого супутника Землі, Кагні, де розташований Океан Оповідок, тих самих оповідок, які перестали живити письменницький талант його батька. Там на Гаруна чекають безліч неймовірних пригод і випробувань, де він познайомиться з химерними жителями Кагні і навіть порятує Океан Оповідок від страшної небезпеки.
36
Принцесса Клевская
Мари Мадлен де Лафайет
«Принцесса Клевская» — вершина французской прозы XVII века, бестселлер той эпохи, первый любовнопсихологический роман в истории жанра, был опубликован без указания имени автора. Однако современники знали, что этот маленький лирический шедевр написан женской рукой, а именно Мари Мадлен де Лафайет. О прозе мадам де Лафайет с восторгом отзывались Руссо и Вольтер, Стендаль, Анатоль Франс, Камю, Мишель Фуко. Любовь — взаимное и в то же время обреченное чувство — это ключевая тема романа «Принцесса Клевская».- Центральная сцена, когда героиня рассказывает мужу о своей любви, возбудила среди современников писательницы жаркие споры: должна ли замужняя дама, влюбленная не в мужа, признаваться мужу в том, что она влюблена в другого.
25
Темні палачі. В 2 т. Т. 2
Райнер Марія Рільке
Німецькою мовою з паралельним українським перекладом
78
Ищу импотента для совместной жизни
Хауптманн Габи
Современная женщина, бесконечно уставшая от сексуальных домогательств (тайных и явных) озабоченных самцов, решает: ее идеал — ИНТЕЛЛИГЕНТНЫЙ ИМПОТЕНТ! Казалось бы — какой идиот признается в своем «мужском позоре»? Но — у ее двери выстроилась целая очередь соискателей!!! Красивые — и не очень, интеллектуальные — и посредственные, но непременно состоятельные... Как трудно выбрать среди них мужчину своей мечты!.. А.выберешь — и что дальше?
25
Буколики. Георгики
Вергилий
В сборник вошли лукавые, лиричные «Буколики» и «Георгики», воспевающие эпикурейскую философию «сельской простоты», заложившие основу для целого направления европейской культуры.
22
Удивительное путешествие Помпония Флата
Эдуардо Мендоса
Римский философ и натуралист Помпоний Флат занят поисками мифической реки, воды которой обладают чудесными свойствами. Но судьба заносит его в Назарет, где вот-вот должна состояться казнь местного плотника - его обвиняют в убийстве богатого горожанина. Маленький сын плотника не верит в виновность отца и нанимает Помпония Флата, чтобы тот нашел настоящего убийцу. Действуют они неумело, руководствуясь скорее благими намерениями, чем здравым смыслом, и поэтому не раз попадают не только в комичные, но и в смертельно опасные ситуации. Однако настойчивость и вера в справедливость, а также благосклонность капризной Фортуны, приводят их к разгадке удивительных тайн.
Романист и драматург Эдуардо Мендоса заслуженно считается одним из крупнейших испанских писателей современности. Его дебютный роман "Правда о деле Савольты" стал знаковым произведением эпохи, наступившей в Испании после смерти Франко. Роман "Город чудес" стал международным бестселлером и был успешно экранирован режиссером Марио Камю. В более позднем творчестве Мендосы все ярче проявляется его незаурядный талант к пародии и сатире, с блеском воплощенный в "Живительном путешествии Помпония Флата".
67
Гений и богиня
Хаксли Олдос
"Гений и богиня" - умная и тревожная фантасмагория, история противостояния духовной личности отупляющему стандартизированному "прогрессу".
59
Фауст
Гете Иоганн Вольфганг
Трагедія Гете «Фауст» (1832) є геніальним сплавом античної міфології, середньовічних легенд, німецького фольклору та життєвих реалій того часу. «Фауст» — літературне втілення двох філософських течій: докантівського емпіричного пасивізму та кантівського ідеалізму. Це твір, що створив нову літературну епоху на тлі епохи Просвітництва. Не прийнятий сучасниками автора, «Фауст» став визначальним явищем німецької та європейської літератури на рубежі XIX—ХХ0 ст., суттєво вплинув на світогляд і творчість кількох поколінь. Крім того, в ньому вперше на той час майстерно синтезовані трагічна піднесеність шекспірівської драми та жива природність народного театру. «Фауст» — гімн Людині, що через пізнання і творчість у єдності з природою осягає безсмертя.
69
Трейнспоттінг. На голці
Велш Ірвін
Ірвін Велш (нар. 1958 р.) — відомий шотландський письменник. Його перший роман «Trainspotting» (1993) — перейнята чорним гумором розповідь, про будні молодих наркоманів Единбурга кінця 1980-х років. Це . значною мірою автобіографічна книга. Юність Велш провів серед наркоманів, однак, переселившись до Амстердама, знайшов у собі сили зіскочити з голки. Він єдиний зі своєї компанії, хто зумів вижити під час епідемії СНІДу. У 1996 році Денні Бойл зняв за романом І. Велша фільм «На голці», що став культовим для молодого покоління 1990-х.
69
Жозеф Бальзамо. В 2 т. Т. 1
Дюма Александр
Роман знаменитого французского писателя А. Дюма-отца является первым романом тетралогии серии «Записки врача». Роман відомого французького письменника О. Дюма-батька е першим романом тетралогії серії «Нотатки лікаря».
25
Малюк Цахес
Гофман
До книги видатного німецького письменника, композитора і художника Ернста Теодора Амадея Гофмана (1776—1822) ввійшли одні з найвідоміших його творів, у яких втілився дух німецького романтизму. У фантастичних повістях-казках письменника присутні романтична іронія, теми безумства, реальності ілюзорного, ірраціональності буденного... Блискуча фантазія в поєднанні з суворим і прозорим стилем забезпечили Гофману особливе, почесне місце в німецькій і світовій літературі.
55
Баламутка
Бальзак О.
Роман "Баламутка" видатного французького письменника доби романтизму (1799—1850) входить до циклу "Людська комедія". Дія твору відбувається в Парижі і в провінційному містечку Ісудені часів Реставрації. Персонажі "Баламутки" належать до різних соціальних верств: бонапартистські офіцери, представники паризької богеми, обивателі, митці, чиновники тощо. Роман густо насичено подіями. Це твір про віру в лотерейне щастя, про роль випадку в житті людини, про пригоди невдатних авантюрників, про красу, яка збаламучує чоловічий розум, і про жіночу нерозважливість, яка зрештою стає згубною і для оточуючих чоловіків, і для самої жінки.
35
Шалені гроші
Лапідус Єнс
Єнс Лапідус (нар. 1974 р.) — успішний адвокат із Стокгольма, який після виходу у 2006 році роману «Шалені гроші», створеного на основі реальних кримінальних справ, прокинувся знаменитим письменником. Ця книга одразу ж стала світовим бестселером, її перекладено 26 мовами. 2010 року твір було екранізовано. Єнса Лапідуса називають новим Стіґом Ларссоном. Сам автор іменує свою творчість «стокгольмським нуаром» — гламурною чорнухою. Він щиро приправляє сірі шведські будні кров’ю, наркотою, бійками, погонями та іншими атрибутами голлівудських блокбастерів. У романі три головних герої: ЮВе — псевдомажор, що вчиться на юриста, Мрадо — сербський гангстер, що їздить на розбірки з «вовками» й «ангелами пекла», і чилієць Хорхе, що сів за торгівлю кокаїном і планує втечу із зони. Шляхи їх урешті-решт перетинаються...
79
Собрание сочинений в шести томах. Том 6. Необыкновенные приключения (Властелин мира. Плавучий остров. Флаг родины.)
Верн Жюль
80
Червоногрудка
Несбьо Ю.
Норвежець Ю Несбьо (нар. 1960 р.) у себе на батьківщині спочатку став відомим як економічний оглядач (він закінчив Норвезьку школу економіки), потім як рок-музикант і композитор популярної групи «Di Derre», а наприкінці 90-х ще й як письменник, автор серії романів про норвезького поліцейського Харрі Холе. Перший з романів серії ^ «Нетопир» (1997) був визнаний кращим детективом Скандинавії, удостоївся у критиків звання «миттєвого бестселера» й приніс автору престижну премію «Срібний ключ». У видавництві «Фоліо» вже вийшли друком романи Ю Несбьо «Нетопир» та «Безтурботний». Занурившись у справу про нелегальну торгівлю зброєю, детектив Харрі Холе натрапляє на дуже підозрілу оборудку: хтось за великі гроші придбав гвинтівку з оптичним прицілом. Хто він і на кого збирається полювати? Відповіді немає, а зброя між тим вже діє, вбивства йдуть одне за одним, і «мисливець», схоже, вважає себе непереможним. Харрі іноді здавалося,що він ганяється за привидом. Страшно навіть уявити, хто може стати наступною жертвою. Убивцю слід зупинити за будь-яку ціну, і Харрі вже знає, як це зробити...
74
Показати ще...