Книжкова Хата 097-609-59-85, 099-640-03-70 095-799-22-16, 097-427-54-23 050-338-76-35, 098-104-30-05
Наприклад: Кінг...
Єшкілєв Володимир Богиня і Консультант

Єшкілєв Володимир

Богиня і Консультант

Зірки української прози

Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля» 2009 р. 320 ст. , обкладинка: палітурка
розмір: 135х205 мм.
5 оцінок: 1
Продано, немає в наявності


79 грн.
Доставка:
   - Нова Пошта 1-3 дні
   - Укрпошта 3-7 днів

Оплата:
   - при отриманні
   - на карту Приватбанка

Автору вдалося поєднати у тексті величезну кількість цікавих тем, причому це поєднання зроблене настільки майстерно, а герої та атмосфера книги вийшли у автора настільки «живими», що після першого припущення «і таке може бути», роман навіть не сприймається як фентезі. Цікава, талановито викладена історія поєднує у собі те, що, здавалося б, поєднати не можна. Ну який може буди зв`язок між Тибетськими магами і козаками—характерниками? Але автору вдається так викласти свою ідею і донести її до читача, що той і не згадає відому фразу Станіславського «не вірю». Тим більше, що на тлі останніх подій у країні і світі (а їм автор також приділяє увагу) ідеї, викладені в романі, здаються не такими вже й фантастичними.
Головний герой роману — Валерій Мітелик, на прізвисько Міта, він же той самий консультант, що згадується у назві. Починається все з того, як малий ще Мітелик з друзями Бобом і Ярою (Робертом Адамчуком і Ярославом Стеблинським) намагається запустити саморобну ракету з балкону квартири. За традицією «і так піде» двигун ракети тримався поганенько, і для надійності було вирішено примотати його мотузкою, яку друзі знайшли у шухляді, де батьки Боба, археологи, ховали дещо із знайденого в експедиціях. Мотузкою був перев`язаний клунок із двома дракончиками, що тримали дивний червоний камінь. Але чи є хлопцям діло до іграшок, нехай навіть старовинних і дивних, коли на балконі чекає «справжня» ракета?
«Справжня ракета» дочекалася свого часу. Вибух надовго розлучив друзів — Міта майже втратив слух, Ярі спотворило обличчя, а одне око затягнуло більмо. Боба після лікарні батьки археологи забрали з собою до експедиції і тріо розпалося.
Минуло 11 років. І ось старший консультант Фонду Превентивної Політики Валерій Петрович Мітелик вперше за одинадцять років чує у слухавці голос свого друга Яри, і дізнається що Боба і його співмешканку застрелили, в квартирі явно щось шукали, але, напевно, не знайшли. Гроші і коштовності вбивць не зацікавили.
Розслідування починається дещо незвично: Яра, який говорить про потойбічні сили, і при цьому куди краще пристосований до життя у сучасному світі, приводить ще одного консультанта — дівчинку Індиго. Так вона називає себе, і так сплітаються сили минулого, які представляли характерники і планет ниці, з силами майбутнього — дітьми «індиго». Дівчинка бачить думки інших людей, може відчувати на відстані силу каменя, який шукають і друзі, і їх таємничі супротивники.
Сам таємничий камінь, як з`ясувалось потім, хоч і наділений дивною та незрозумілою силою, але потрібен конкурентам друзів для цілей зовсім не міфічних — він дозволяє концентрувати та переломлювати енергії світу, щоб власник каменя міг керувати великою кількістю людей. Для сучасних політиків і тих, хто прагне керувати людською свідомістю — річ просто незамінна.
Сюжет розвивається з рідкісною динамікою, і жодна з сюжетних ліній не залишається без пояснення. Колись цей камінь належав жрицям древньої богині — те, звідки він узявся, як подорожував у часі і опинився в результаті у Боба, розказано у середній частині книги. Читача очікує швидка подорож у часи козаків — характерників ті відьом планет ниць, про яких нас зараз відомо не так уже й багато. А чому згадки про них зникли? Прочитайте і у вас буде однією версією більше.
А у наш час... Без кого не обходиться жодна вечірка тих, хто при владі? На кого звертають не більше уваги, ніж на звичні пляшки з горілкою та безликих охоронців? Звичайно ж, на дівчат по виклику. Від часів Мати Харі всім відомо, що вони можуть бути як шпигунками, так і дуже дійовими агентами, але чомусь як доходить до діла, то всі забувають про все. Чи могли спеціальні служби не скористатися таким шансом? Досить незвична спецшкола випустила не одну супротивницю головних героїв, сплівши при їх підготовці старовинні традиції жриць древньої богині та сучасні методи впливу на свідомість.
Вчитель Яри — маг вигнанець — та дівчинка Індиго зможуть в результаті врятувати містичний камінь від поганих рук. Але чи надовго? Сила не раз уникала недостойних, але історія розвивається по спіралі, часто повторюючи минулі помилки. Двом протидіючим сторонам ще не раз доведеться зустрітись у двобої. Ті, хто зберігає древні традиції, дивиться в майбутнє і хоче відродити захисників нашої землі, і ті, хто прагне влади і тільки влади, тримаючись за непорушні правила, які встановив сам — кому з них дістанеться перемога? Це вирішуватимуть час, читачі і сам автор, який напевне планує продовження.
Сам роман являє собою гримучий коктейль, в якому автору вдалося змішати містику, історію, політику й детектив, додати до цього гумор і новий погляд на відомі події, та приправити все це доброю, живою українською мовою.
Так, не завжди цей коктейль відзначається справжньою високою літературністю, але навіть Стівен Кінг у своєму творі «Як писати книги» зазначав: головне, щоб вам вірили. І якщо герой перечепиться через кішку та розквасить собі носа, або вдарить собі молотком по пальцю, він не скаже «ой, яка прикрість», він скаже «бля!».
І «русскіє славечкі» використовуються автором дуже «в тему».
Книга сподобається багатьом: тим, хто полюбляє містику, тим, хто цікавиться детективами з «клубничкою» та реверансами в бік політичних технік.
ISBN: 978-966-14-0280-4
Єшкілєв Володимир Малх 978-966-03-9792-7
Малх
Єшкілєв Володимир
235
Єшкілєв Володимир Унія 978-966-03-8671-6
Унія
Єшкілєв Володимир
188
Єшкілєв Володимир Шлях Богомола; Імператор повені 978-966-03-6885-9
Шлях Богомола; Імператор повені
Єшкілєв Володимир
99
Єшкілєв Володимир Місто термітів 978-617-09-2928-0
Місто термітів
Єшкілєв Володимир
249
Володимир Єшкілєв; ІБТ Тибет; Бубна-козир 978-966-668-377-2
Тибет; Бубна-козир
Володимир Єшкілєв; ІБТ
149
Єшкілєв Володимир Каїн. Роман про гетьмана Павла Тетерю-Мошковського та його добу 978-966-03-9232-8
Каїн. Роман про гетьмана Павла Тетерю-Мошковського та його добу
Єшкілєв Володимир
357
Єшкілєв Володимир, Гуцуляк Олег Адепт, або Свідоцтво Олексія Склавина про сходження до Трьох Імен: роман знаків 978-966-03-6003-7
Адепт, або Свідоцтво Олексія Склавина про сходження до Трьох Імен: роман знаків
Єшкілєв Володимир, Гуцуляк Олег
90
Кожелянко Василь Дефіляда в Москві 978-966-668-514-1
Дефіляда в Москві
Кожелянко Василь
279
Педан Олександр Зірки Pro. Пан Дельфін 978-617-09-3731-5
Зірки Pro. Пан Дельфін
Педан Олександр
245
Горбунов Олексій Зірки Pro. Пан Вовк 978-617-09-4205-0
Зірки Pro. Пан Вовк
Горбунов Олексій
245
 Таємна пригода… Антологія української еротичної прози порубіжжя ХІХ–ХХ ст. 978-617-8107-78-9
Таємна пригода… Антологія української еротичної прози порубіжжя ХІХ–ХХ ст.
549
Андрухович Юрій Два романи: Московіада; Перверзія 978-966-668-309-3
Два романи: Московіада; Перверзія
Андрухович Юрій
429
Малярчук Таня Звірослов (нова обкл.) 9789666685707
Звірослов (нова обкл.)
Малярчук Таня
279
 Арабески. Антологія української малої прози І половини ХХ ст. 978-617-8107-83-3
Арабески. Антологія української малої прози І половини ХХ ст.
499
 Коли говорять гармати Антологія української воєнної прози ХХ століття 978-617-8107-53-6
Коли говорять гармати Антологія української воєнної прози ХХ століття
499
Олександр Гаврош Наша Перша світова (1914—1918). Антологія української художньої прози 978-617-551-438-2
Наша Перша світова (1914—1918). Антологія української художньої прози
Олександр Гаврош
459
С. Тараторіна В. Кузнєцов О. Гедеонов М. Гах Українець Остап Кідрук Макс М. Назаренко С. Легеза О. Михед Б. Штерн В. Королів-Старий І.Я. Франко І. Наумович М.В. Гоголь О. Стороженко В.Л. Єшкілєв П. Дерев'янко В. Арєнєв О. Жупанський Н.  Змієві вали. Антологія української фантастики ХІХ - ХХІ століть 9786171701946
Змієві вали. Антологія української фантастики ХІХ - ХХІ століть
С. Тараторіна В. Кузнєцов О. Гедеонов М. Гах Українець Остап Кідрук Макс М. Назаренко С. Легеза О. Михед Б. Штерн В. Королів-Старий І.Я. Франко І. Наумович М.В. Гоголь О. Стороженко В.Л. Єшкілєв П. Дерев'янко В. Арєнєв О. Жупанський Н.
535
Скляренко Семен Володимир 978-966-03-5948-2
Володимир
Скляренко Семен
249
Качкан Володимир Нариси історії української культури в персоналіях (XIX—XX ст.): Навчальний посібник-хрестоматія 966-550-201-8
Нариси історії української культури в персоналіях (XIX—XX ст.): Навчальний посібник-хрестоматія
Качкан Володимир
199
Малик Володимир Горить свіча 978-966-03-8680-8
Горить свіча
Малик Володимир
299
Винниченко Володимир Записки Кирпатого Мефiстофеля 978-966-03-5858-4
Записки Кирпатого Мефiстофеля
Винниченко Володимир
249
Ібаньєс Бласко Вісенте Непроханий гість (Галерея світової прози: європейська візія) 978-617-8222-20-8
Непроханий гість (Галерея світової прози: європейська візія)
Ібаньєс Бласко Вісенте
439
Роденбах Жорж Покійниця Брюгге. Карильйоніст (Галерея світової прози: європейська візія) 978-617-8222-16-1
Покійниця Брюгге. Карильйоніст (Галерея світової прози: європейська візія)
Роденбах Жорж
445
Малик Володимир Князь Ігор. Слово о полку Ігоревім 978-966-03-6953-5
Князь Ігор. Слово о полку Ігоревім
Малик Володимир
199
Реймонт Владислав Мрійник (Галерея світової прози: європейська візія) 978-617-8222-29-1
Мрійник (Галерея світової прози: європейська візія)
Реймонт Владислав
445
Преображенская Дара Богиня 978-5-91078-299-4
Богиня
Преображенская Дара
199
Малик Володимир Таємний посол. Посол Урус-шайтана. Фірман султана (Книга 1-2) 978-617-8493-14-1
Таємний посол. Посол Урус-шайтана. Фірман султана (Книга 1-2)
Малик Володимир
365
Юдовський Михайло Богиня 978-617-09-2932-7
Богиня
Юдовський Михайло
199
Потапенко Олексій Зірки Pro. Пан Їжак 978-617-09-4114-5
Зірки Pro. Пан Їжак
Потапенко Олексій
245
Еггольм Ельсебет Коли ніч запалює зірки 978-966-688-090-4
Коли ніч запалює зірки
Еггольм Ельсебет
325
Іздрик Юрій Після прози 978-617-8024-28-4
Після прози
Іздрик Юрій
289
Золя Еміль Пастка 978-617-7585-30-4
Пастка
Золя Еміль
449
Дік К. Філіп Повне зібрання короткої прози Том 1 9786177585076
Повне зібрання короткої прози Том 1
Дік К. Філіп
489
Брох Герман Смерть Вергілія 978-966-2355-52-9
Смерть Вергілія
Брох Герман
399
Селін Луї-Фердінан Феєрія для іншого разу 9786177585823
Феєрія для іншого разу
Селін Луї-Фердінан
599
Сміт Кларк Ештон Зібрання творів
Зібрання творів
Сміт Кларк Ештон
599
Упорядник Василь Габор Книга Лева : Львів як текст. Львівський прозовий андеграунд 70-80-х рр. XX ст.: Антологія прози та есеїстики 978-966-441-346-3
Книга Лева : Львів як текст. Львівський прозовий андеграунд 70-80-х рр. XX ст.: Антологія прози та есеїстики
Упорядник Василь Габор
245
Філіп К. Дік Філіп К. Дік. Повне зібрання короткої прози. Том 2 9786177585694
Філіп К. Дік. Повне зібрання короткої прози. Том 2
Філіп К. Дік
539
Лабан Барбара Опівнічні коти. Хранителі Смарагдової Зірки. Книга 2 9786178373672
Опівнічні коти. Хранителі Смарагдової Зірки. Книга 2
Лабан Барбара
449
Ірина Грабовська Зірки й кістки. Трилогія «Замок із кришталю». Частина 1 978-966-982-903-0
Зірки й кістки. Трилогія «Замок із кришталю». Частина 1
Ірина Грабовська
399
Бірс Амброуз Амброуз Бірс. Зібрання творів 978-966-2355-84-0
Амброуз Бірс. Зібрання творів
Бірс Амброуз
499
Винниченко Володимир Володимир Винниченко. Вибрані твори (Yaka ШКОЛА) 978-617-8222-10-9
Володимир Винниченко. Вибрані твори (Yaka ШКОЛА)
Винниченко Володимир
289
Скрипник Вікторія Найцікавіше у питаннях і відповідях про зірки і планети 978-617-7775-75-0
Найцікавіше у питаннях і відповідях про зірки і планети
Скрипник Вікторія
49
Володимир Білінський Москва ординська 978-617-585-088-6
Москва ординська
Володимир Білінський
409
Коскін Володимир Містифікатор 978-966-2938-13-5
Містифікатор
Коскін Володимир
89
Рутківський Володимир Сторожова застава 978-617-585-037-4
Сторожова застава
Рутківський Володимир
329
Володимир Арєнєв Правила гри 2.
Правила гри 2.
Володимир Арєнєв
39
Шухевич Володимир Гуцульщина 978-966-2562-96-5
Гуцульщина
Шухевич Володимир
1499
Винниченко Володимир Вибрані п'єси. У 2-х томах. т. 1 978-966-577-023-7
Вибрані п'єси. У 2-х томах. т. 1
Винниченко Володимир
199
Володимир Винниченко Вибрані п'єси. У 2-х томах. т. 2
Вибрані п'єси. У 2-х томах. т. 2
Володимир Винниченко
199
Лис Володимир Вифлеєм 978-966-03-9967-9
Вифлеєм
Лис Володимир
529
Шухевич Володимир Гуцульщина Том 5 978-966-03-8915-1
Гуцульщина Том 5
Шухевич Володимир
610
Шухевич Володимир Гуцульщина Том  4 978-966-03-8914-4
Гуцульщина Том 4
Шухевич Володимир
570
Шухевич Володимир Гуцульщина Том 3 978-966-03-8859-8
Гуцульщина Том 3
Шухевич Володимир
570
о. Володимир Гук Брати Сімкайли
Брати Сімкайли
о. Володимир Гук
65
Саркісян Володимир Дослідники смерті 978-617-7960-79-8
Дослідники смерті
Саркісян Володимир
315
Показати ще...
Ваш кошик порожній